Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. dec 2010

@letty86 ...ju tak toho máte až až.........držím palce nech to v dobrom a bez stresov zvládnete........daj vedieť čo povedala dr na tú ranku..........a Vikinka...chudatko moje ☹ ☹

jacka
8. dec 2010

aninka má doma muža tak na nás hodila bobek...... ☹

utka je v práci.....

leninka je kde?..........

deni tiež zmizla.......

koho som vynechala.......dostanete čierny bodík 😉

denisenko
8. dec 2010

ahojte.... 🙂
ja sa ospravedlnujem....ale my hore nemáme ešte net, takže len takto narýchlo...... 😖 zajtra budeme u babky, tak možno stihnem aj prečítat, čo ste popísali....... 😉

takže v skratke,,,,,už pekne bývame, v krbe horí, práčka pere, obrúčky sa vyrábajú....Denisko ako vždy jeduje..... 😀

denisenko
8. dec 2010

@jacka čierny bodík|?????aaaleeeee hádam nieeeee............. 😔

jacka
8. dec 2010

@denisenko ...normálne ti závidím...ale v dobrom.....stráviť vianoce v novom a ešte aj k tomu vo vlastnom..... 😵 😵 😵 ...a ten ohník.......jéj..... 🙂

tak tebe nedávam čierny bodík.....máš ospravedlnenku..... 😉

jacka
8. dec 2010

krásne počasie...akože to nemá chybu.......to radšej nech mrzne a svieti slniečko...... 😎

leninka75
8. dec 2010

ahojte!!!...................hrozný deň!!!...........doobeda lola spala 45 min a poobede 20 min...............žeby som sa pridala k tebe jacka a k tvojim nespavcom????................hotová som....a ešte aj lilka bola neskutočne zlá........až som jej musela zobrať obľúbenú bábiku, bez ktorej ani na krok...a to ste mali vidieť ten hisák!!!................celé to trvalo asi pol hoďku ale vydržala som to......................ešte pár takých dní a skončím v kazajke.............dobrú noc!!

utka
8. dec 2010

Ahojte!
Ste všetky nejaké zaneprázdnené...aj ja v robote. Máme toho dosť...Už nech je koniec!

utka
9. dec 2010

A toto má byť čo???
Kde steeee???

leninka75
9. dec 2010

ahojte!!!!.................dnes len utka??? 😨 😨 .....................ja som využila, že lola lepšie spala a vyčistila som kúpeľňu a šatník a ešte som bola pozrieť na vystúpenie detičiek zo škôlky 🙂 🙂 ...............dobrúúúúúúúúúúúúúú 😔

utka
9. dec 2010

Dobrúúúúú...

jacka
10. dec 2010

ahojtéééé....

včera nešiel kon.......tak preto som tu nebola.......

jacka
10. dec 2010

@leninka75 ....no ty si šikulka.............to mne by sa veru pred rokom nepodarilo..... 😔

@utka ....ked mne sa ide teraz ťažko k pc.......obťažuje ma tu maličký človiečik 😉

letty86
10. dec 2010

ahojte 😉

@jacka tak sme to nejak zvládli, ešťeže je to všetko na jednom mieste, vakcína je objednaná, čaká sa na ňu 5 týždňov 😲 , nožičky sú o.k 😵 , len mudru sme nevybavili, bolo tam veľa detí, ale volali sme svokre, tá je sestrička, konzultovala to s detskou dr., tak vraj by to malo byť o.k., pokiaľ sa to nebude zväčšovať.Včera mu ten hnis sám zmizol, keď som ho kupkala, ešte ho mal a dnes ho už nemá, v utorok ideme na poradňu, tak uvidíme, lebo ak to nie je o.k., tak posiela na pľúcne.
@leninka75 šikulka si 😉 aj ja toho stihnem pri maťkovi dosť, pri Vikuške to nehrozilo 😒

denisenko
10. dec 2010

ahojte 😉
držte mi palce...idem k zubárovi a strááášne sa bojíííím...... 😔 Deniska musímdať k tete susede, lebo babka je v práci..... 😝 čo už.....nech si ho užije 😀

baby, strááášnu alergiu na niečo som dostala.....okolo očí mám bordové flaky od obočia až po lícne kosti,....ešteže svieti slnko a možem si dať slnečné okuliare, lebo opuchnuté a bordové oči....to ani medzi ludí...... 😔 a v utorok mi tak zobrali krv, že mám ruku modrú od lakta až po zápestie.....úúúúplne celú....ja neviem, čo sa to deje......som ako frankeštajn....a to sa o týžden vydávam....ja už som zúúúúúfaláááááá ☹

denisenko
10. dec 2010

@leninka75 žeby platilo čímviac detí,tým viac stíhame?????? 😉

letty86
10. dec 2010

@denisenko jaaaj, moja, tak si riadne vyfarbená ☹ a už si mala niekedy takú reakciu? ja sa v lete zvyknem vyhádzať obrovkými červenými fľakmi, ktoré nehorázne svrbia, mám ich na nohách a chrbte, ešte dobre, že nie na tvári 😔 , najprv sú ružové, potom až bordové a keď miznú, tak žlté, tiež je vtedy na mňa úžasný pohľad 😖 bola som aj na testoch, tak mi vyšlo na paradajky a trošku na kukuricu, fazuľu, bravčové mäso 😨 ale ja to mám podľa mňa na ovocie, niektoré letné a na to ma netestovali 😠....tak nech ti to rýchlo zmizne 😉

jacka
10. dec 2010

@denisenko ....no pekne ☹ ......to je ako zákon schválnosti...... 😖 😖 ........už si to mala niekdy?.........a nabuduce ked ti budu brať krvičku tak.ten vpichno silno silno zatlačiť....aby si nemala modru ruku....... 😉

@letty86 ...ako sa má Vikuška.......nežiarli na Marcelka?...... 🙂

krásne je vonku..... 😎 😎 😎

jacka
10. dec 2010

ale žienky moje ..........kdeže ste?????.........

denisenko
10. dec 2010

tuuu

denisenko
10. dec 2010

moj príspevok dostal nohy....... 😢 kde je????? 😠

denisenko
10. dec 2010

@letty86 ja mám takúto rekaciu druhý krát v živote....pred tromi mesiacmi som to mala po celom tele a tera na tvári....vraj to može byť aj niečo iné, nejaký skrytý zápal.... 😝
@jacka ....že otravuje....musíš byť rada, že nie si sama 😉
a aninka?

denisenko
10. dec 2010

teta suseda mi vrátila Deniska,a s komentárom......hocikedy postrážim, dobručký je.....len sa mu asi ústa nikdy nezavrú, že???? 😅

denisenko
10. dec 2010

@jacka veru krásne je vonku.....mi to aj vyhovuje, slnečné okuliare niečo zakryjú..... 😝 a nie je dnes piatik?????.....sakra...práve mi to došlo.......ja cestujem sapiatky busom z Topolčian do Rajca....isto bude preplnený, školáci idú domov...... 😝

jacka
10. dec 2010

@denisenko ...však som rada.... 😵

som myslela že napíšeš....o susedke že nikdy viac 😀 😉 ....ale super že to zvládli takto dobre 😉

tak príjemne cestovanie.......v tlačenici.....chyť si fleka 😉

jacka
10. dec 2010

a ten skrytý zápal?...........hm.....len aby sa aj našiel 😖

jacka
10. dec 2010

že aká sranda v čižmách šoferovať......sa musím v aute prezvať...............už nech je jar...... 😅

jacka
10. dec 2010

@denisenko ...a na svadbu je už všetko nachystané?............ 😵

denisenko
10. dec 2010

@jacka prezúvať????čo máš sedemmílové čižmy????? 😀

denisenko
10. dec 2010

@jacka na svatbu???, noo...denisko má veci z požičovne, ja mám šaty a topánky kúpené už sto rokov a tatinko...sa ešte nevyjadril....obrúčky budú budúci týžden a kedže máme len rodičov a 2 svedkov tak si posedíme len domka....... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre