Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. dec 2010

@jacka toto je moja vysnívaná svadba......teda ...mne by stačili aj len dvaja svedkovia, ale tak no...aaaaaaaj rodičov sme pozvali.. 😀

utka
10. dec 2010

Ahojte!
Konečne je piatok a my nemáme až toľko veľa roboty 😉..
Dnes máme v práci od piatej "mecheche"...Vianočné trhy...Sa celkom teším, len škoda, že tak neskoro, keď pracujeme do pol štvrtej...ale aspoň si naženiem nejaké hodiny naviac...

jacka
10. dec 2010

@denisenko tak super svadbu........ 🙂 ....čo budete papuškať?.....

jacka
10. dec 2010

@denisenko ..však rodičov treba...... 🙂

jacka
10. dec 2010

@utka ..tak príjemne mecheche 🙂

jacka
10. dec 2010

@denisenko ..ešte mi povedz......to ste mali už dávnejšie naplánované...či ste sa len tak rozhodli že 18 bude svdaba a hotovo

jacka
10. dec 2010

ešte ma napadlo...vy čakáte bábätko???
@denisenko

leninka75
10. dec 2010

ahojte!!!!..............teda deni pekne s tou alergiou!! ☹ ☹ ☹ ....................snáď to do svadby zlezie, budem držať palčeky............potom nezabudni fotos svadobné!! 😵 😵 😵 😵 ..............................

@utka ...príjemnú zábavu!!!! 🙂 🙂 🙂

@jacka ............ty sa prezúvaš pri špférovaní?? 😉 ..................jejda čo bude maťko robiť cez vianočné prázdniny keď bude škôlka zatvorená???..............ja mám dnes lilku doma lebo akoby jej začínala nádcha, tak nech to podchytím v začiatkoch.....

leninka75
10. dec 2010

@letty..na akú vakcínu sa to čaká 5 týždňov???...............juj taká som rada, že tí naši druhorodení sú zatiaľ celkom OK 😵 😵 😵................

leninka75
10. dec 2010

a ozaj dnes som si zabezpečila výzdobu na stoly a mám rozplánované práce aby som to na n edeľu všetko stihla......dúfam, že sa nič nepredvídané nestane........

utka
10. dec 2010

Ďakujme babenky!
Bolo dobre, len sme to mali v garážach a bola tam kosa!!! Ale dali sme si varené vínko...mňam...

leninka75
11. dec 2010

dobré ráno!! 🙂 🙂 ...............som pilná ako včielka 😀 😀 😀 .................počkajte keď začnem vystrkovať žihadlo 😅 😅 .................pekný víkendík prajem!!

@utka ...............nerob chute!!...............v takejto kose to priam láka dať si varené vínko 😵 😵 😵

utka
11. dec 2010

Ahojte.
Viki nám spravil budíček už pred ôsmou... aj ja by som taaaak spalaaaaa...
Dnes budeme mať kapustové halušky, Viki chce fliačky...A chceme ísť na vianočné trhy, ale sneží...hmmm...

aninka29
11. dec 2010

Ahojte mamulky 🙂 ...nejako nemám čas dostať sa k pc 😝 ...chytá ma riadne vianočná nálada 😵
nemám vás prečítané,tak dúfam,že sú všetky detičky zdravé 🙂 .....moje sú...klop,klop,klop....Sabuška dobrala atb.....je v poriadku...a hlavne tá nožička...poviem vám,dosť som sa vystrašila ☹ ...ale Sabuška po dvoch dňoch krívať prestala.....doktorka povedala,že to mohlo byť aj tým vírusom v tele.....udrieť si ju nijak nemohla......lebo na bolesť vôbec nereagovala,keď som jej nožičku chytala,hmatala.....proste som veľmi rada,že je ok 😵 😵
návšteva už odišla....o pár dní príde ďalšia,takže si užívame chvíle kľudu a pohody 😉 🙂
zajtra budeme mimo domu.....ale v pondelok sa určite ukážem... 😉 🙂
papa

utka
12. dec 2010

Ahojte!
Tak čo, ako trávite nedeľu? My sa ideme vyjašiť do shoppingu na trampolíny...
Medovníčky sú upečené...môžu byť Vianoce 😉.

letty86
13. dec 2010

ahojte
prišla som hneď zrána, poobede sa tu asi nedostanem 😉
@utka vyšantený je Vikinko?
@leninka75 ako to dopadlo? jaaaj, verím, že bolo fajnovo 😵 , tá vakcína je pre Vikinku, na tú peľovú alergiu, je to vo forme kvapiek, najprv som sa zľakla, že to budú injekcie, ale našťastie nie 😔 . Asi sme si druhorodné detičky zaslúžili pokojnejšie, keď nás tie prvorodené bambuľky vytrápili 😉 ...a Lilke bolo čo, že bola mrzútko?
@aninka29 tak sa teším, že prídeš kuk 😉 a super, že Sabuška je v poriadku ...no máte to perné s návštevami 🙂
Maťko má dnes dva mesiace 😵 , letíííííí to 😔

utka
13. dec 2010

Ahojte!
Viki vyšantený...bol spotený, celú hlavu mal mokrú, ale potreboval to!

letty86
13. dec 2010

nikto, nikde? 😒
ja som dnes pilne pracovala, tak mám chvíľu pauzičku, ešte ma čaká žehlenie a na dnes stačí 😉
pekný dník, pa

leninka75
13. dec 2010

ahojte!!!............víkend sme si zamakali, ale už je to úspešne za nami.....laurička celý obrad prespala a vlastne aj celý deň 😵 😵 😵............ale zato v sobotu keď som potrebovala variť bola hore skoro celý deň..potvorka malá 😉.........

@letty86 ..............už dva mesiačiky!!!!!!!!!! 😵 😵 😵...veru letí ten čas..............tak si tú moju bambuľku stále vychutnávam........ja by som ju stále len ovoniavala a bozkávala 🙂 🙂 🙂...................stále kojíš???..........a čo tie večerné problémy pri kojení už je to OK???..........vikinka má silnú alergiu???.........

leninka75
13. dec 2010

@letty86 ...........Lilka je mrzutá na etapy celý deň............a pri Laure som zistila, že má striedavé dni...spí celý deň, tak dva dni posebe a potom jeden deň spí tak max 40 min. a potom zasa ťahá...................

kuknite do albumu hodila som foto z krstu!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
13. dec 2010

leni, tak super, že všetko dobre dopadlo. Fotky sú peknučké.
My sme dnes museli urobiť už stromček. Viki si ráno zmyslel a bolo!

jacka
14. dec 2010

ahojte.....

som nemohla skor......keby ste len vedeli čo sa stalo.......také šťastie sme mali......asi stáli všetci anjelici pri nás.....v sobotu super snežilo....chceli sme ísť pozrieť do tesca......muž mi vraví že či si chcem vyskušať šoferovať aj v tomto počasí....že dobre........však musím vyskušať.....a pršli sme asi 2km...a ja som dostala taký šmyk.....auto oproti.........ja sa točila ........muž chytil volant aby sme do nich nenarazili a šupla som do rovno do garátu.......jama riadna........som ani nevedela ako rýchlo sa to stalo......zlomok sekundy.......hned som kuk na detičky či su ok......Peťko chudatko vyplašený...Matko ten kričal že ho padá aby sme ho vybrali.......vyšla som von z auta......muž povyťahoval deti.....tí oproti v aute zastali a prišli ku nám tak som aj z detmi šla tam vyrevala som sa statočne.......autá zastavovali ked ma vidlei aj z detmi hned pomáhať.........zlatý to ludia.....tak chytro vybrať auto.........dodávka ho nevytiahala.....tak lano dali za tenák.....ten hned na druhý pokus...auto šup von.....chvala bohu velká škoda sa nestala......nárazník a blatník pokrkvaný.........a posunutý chladiť až po olejový filter.....ale dá sa jazdiť.........lenže ja už som skončila......až ked zmizne sneh...........soms a s toho spamätávala dva dni......že som nás mohla zabiť.....lebo hned vedla bol betonový stlp........som rada že to takto dopadlo

jáj zle sa mi píše Peťko mi tu jačí..........tak si chyby nevšímajte 😔

som za aby sa už skončil tento rok 😔 😔 😔

letty86
14. dec 2010

ahojte

@jacka bože, to ste mali zážitok, chválabohu, že to tak dopadlo, že sa vám nikomu nič nestalo, verím, že musíš byť vyklepaná ešte aj dnes z toho...ako dobre, že sa ešte stále nájdu ľudia, ktorí pomožu 😔
@leninka75 krásne fotky 😉 našťastie kojím, večer sa to zlepšilo 😵 , niekedy je unavený a nevie zaspinkať, tak je z toho taký mrzutý, už sa krásne smeje, tak sa z toho vytešujeme 😅 ...má silnú alergiu ☹, lieky sú dlhodobá záležitosť 😒
som si vás pridala ako priateľky, lebo som zistila, že potom sa dá album nastaviť tak, že ho vidia iba vami zvolení priatelia 😉

utka
14. dec 2010

Ahojte!
jacka, tak to ste mali šťastie!!! Ja jazdím, ale tiež sa bojím.

utka
14. dec 2010

Ahojte!
jacka, tak to ste mali šťastie!!! Ja jazdím, ale tiež sa bojí.

aninka29
14. dec 2010

ahojte mamulky

@jacka až mi mráz behá po chrbte ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ panebože.....to ste mali naozaj veľké šťastie...ani pomyslieť,čo všetko sa mohlo stať 😔 😔 ....toto nechcem nikdy zažiť 😔 😔 ......chválabohu,ste všetci v poriadku..ufff
ja som tiež celý čas trepala,že až bude sneh,tak do auta nesadnem...ale pravda je iná 😝 čo mi aj vyhovuje.....ale tiež sa strašne bojím..

@utka krásny stromček 😵 .....ja sa chystám zdobiť cez víkend...o niečo skôr ako po iné roky....ale tentokrát nejak nestíham 😝 .....a tiež som za..aby sa už skončil tento rok 😝 😝 ...a nech príde lepší

@leninka75 krásne fotečky..super,že krstinky dopadli podľa predstáv 😵

utka
15. dec 2010

Ahojte!
Nejak málo píšete...kde steeee???

leninka75
15. dec 2010

ahojte!!!!............................
@jacka .............bože hrozný zážitok!!!..............našťastie sa vám nič nestalo!!!!.................verím, že už nemáš chuť sadnúť teraz cez zimu za vonlant!!!................ráno kto vozí maťka do škôlky??

@letty86 ........aj laurička sa už občas usmeje a začala už vydávať rôzne zvuky......hlavne vtedy keď okolo nej rozložím hračky, tak sa smejem, že s nimi diskutuje...............a na čo všetko má viki alergiu???..........

@utka..............tak vy už máte domka úplne vianočne!!! .........a nie je to skoro??................

ozaj a čo naša nevesta???.........

decko sa tu na mňa liepa, že chce ísť na rexíka 😠 😠 😠

utka
15. dec 2010

Ahojte!
My sme sa dnes boli pozrieť v "starej" škôlke na besiedke. Detičky boli zlaté, len sa mi to zdalo dasť krátke. Dnes som volala s lekárkou, čo má na starosti Rehabilitačné sanatórium. vraj Viki si dobre zvykol, aj spolupracuje, aj pekne cvičí a učí sa a odporučila mi nechať ho tam ešte ďalšie tri mesiace. A Viki hneď súhlasil, tak som rada!
leni, máme doma vianočne...je to skoro, ale čo narobím. Nevadí...

aninka29
16. dec 2010

ahojte mamky 🙂 ...........konečne som sadla v klude za pc 😝
Simonka dnes ráno začala hrozne kašlať ☹....takže do škôlky nejde...pôjdem s ňou k lekárke...lebo sa sťažuje že ju veľmi bolí hrdlo ☹......takže do škôlky pôjde asi až po prázdninách...u nás začínaju od 23ho do 7 januára....aj u vás žienky?..........................v pondelok majú mať detičky vianočné vystúpenie......škoda,že Simi nebude.......ale aj tak mi riaditeľka vravela,že asi ani nebude...lebo polovica detí je chorá a z ďalšej polovice polovicu rodičia odhlásili z vystúpenia /nechápem prečo/ 😝
Sabinke ide asi sto zubov naraz...takže mám doma o zábavu postarané 😝....je dosť nekludná,uplakaná.......no čo...musíme vydržať 🙂

utka
16. dec 2010

Ahojte!
Len tak kuk na vás...som v práci...
Dnes som bola na kontrole...výsledky nič moc, ale lepšie ako minula a to som bez liekov!!!
No uvidíme, čo bude ďalej, lebo zase sa uvažuje nad operáciou ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre