Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
16. dec 2010

Zajtra je konečne piatok.Ideme k našim. Manžel ide v sobotu na zabíjačku k sesternici...
V sobotu ideme na svadbu, hovoríte 😉???

leninka75
17. dec 2010

ránečko!!!............ja len na skok, mám naplánovanej veľa roboty.............ako tak pozerám to asi máte všetky 😀 😀 😀 .............

@utka .................aj malé zlepšenie je lepšie ako nič 🙂 🙂 ...................a ty nejdeš na zabíjačku???...........jasné ideme na svadbu, jupíííííííííííí......deni čakaj nás!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

@aninka29 .............juj zasa choroba!!! ☹ ☹ .......rýchlučko sa vyliečte, aby ste boli cez sviazky OK a sabuške nech zúbky rýchlo vybehnú!!!............aj jej to niečim natieraš???.........

utka
17. dec 2010

Ahojte!
leni, asi pôjdem aj ja na zabíjačku, ale o deviatej idem ku kaderníčke...
Tak pekný víkendík 😉...

leninka75
18. dec 2010

ahojte!!..............nikde nkto.............. 😕 😕

@denisenko..............veľa šťastia prajem!!!...............nech ste šťastní a spokojní aj v manželstve!!!....cmuky 🙂 🙂 🙂

utka
18. dec 2010

Ahojte!
deni, aj ja sa pripájem. Veľa šťastíčka, nech vám to klape aj naďalej!!!

leninka75
19. dec 2010

ránečko!! 🙂 🙂 ...............brrrr aké mrazy stále!!!..............konečne nám prišiel nábytok pre lilku, tak idem rýchlo urobiť fašírky a pálime preň do trenčína!! 🙂 🙂 🙂

@denisenko....................bola aj svadobná noc??? 😉 😉 😉 😉 😉 ...............nezabudni na fotečky!!!

a kde ste vlastne všetky?? 😕 😕 😕 ..................teda okrem utky 🙂

jacka
19. dec 2010

ahojte......sa ospravedlnujem.....ale nejak sa mi ide ťažko na net...Peťko je okamžite nalepený na mne....... 😔

deni.....aj ja ti prajem velmi vela šťastíčka aby vám do vydržalo........ 😵 ..veru tešíme sa na fotečky 🙂 ....a čo tá svadobná noc 🙂 🙂 😉 😉

@utka ...ako dopadla zabíjačka?.......prasiatko neprežilo 😉 😀 😀 ..........................................to si kedy šla ku kaderníčke.....pred či po zabíjačke..... 😉

@leninka75 ..tak aj ty hod foto izbičky...... 🙂

a vyzerá to tak že do auta ako vodič tak skro nesadnem......fakt hádam len ked sneh zmizne.....som porosila suseda aby ma bral.......zlatý to chlap.........ale ja sa velmi bojím...... ☹

utka
19. dec 2010

Ahojček!
Zabíjačka dopadla dobre. prasiatka boli dve a ani jedno z nich neprežilo 😉...A u kaderníčky som bola pred...ale vlasy dopadli celkom dobre na nej...
leni, všetky na nás kašlu...no okrem jacky!
Tak pekný večer. Zajtra do práce...a aj v utorok a potom do 30.12. vegeeeet!!!

jacka
20. dec 2010

ahojte.....

strašná noc......ešte horšia ako strašná.... 😔 .......tak Peťko ešte dospáva........opica malá...... 🙂 ....som prišla urobiť kuk....

@utka .....tak ti prajem príjemnu prácu......

však deni dospáva svadobnu noc 😉 .........aninka má doma muža 😖 .....letty...no tá neviem čo.... 😔 ..asi balí darčeky........😉

ozaj aj ja už mám pokupené...len som zistila že nemám do čoho baliť....😝

leninka75
20. dec 2010

ránečko!! 🙂 🙂 ..................

@utka .............aj vás nabalili zabíjačkovými maškrtami?? 😵 😵 😵 ................supiš dlhé voľno!!!.......a nebodaj na silvestra ideš do práce??? 😕

@jacka ................peťko nechcel hajať??? ☹ ............inak aj laura bola dnes hore od štvrtej, práve sa napapkala a snáď trošku pospí.............potrebujem upratať kuchyňu................ešteže máš takého zlatého suseda!!!.....

jacka
20. dec 2010

@leninka75 ..nie nechcel.....od pol 4 do pol 6 bol vyspatý..som mala z neho nervy....ale našťastie zaspal a spinkal skoro do 8 😵 😵
som rada že sú aj dobrý ludia čo pomožu......neviem ako by som to zvládala 😔

to je hnus vonku....... 😝 😝 😝

letty86
20. dec 2010

ahojte 😉
Jaaaj, dlho som tu nebola, ale veľmi sa nedalo, liečila som sa. Začalo to hrdlom, potom kašľom 😒 ,ale už my je celkom fajn,len Vikinka neskutočne kašle, v stredu ideme k mudre na kontrolu, Marcelko má tiež soplíky. Ešte tatík odoláva 😉 No nech už sme všetci fit.....

denisenko
20. dec 2010

ahojte babule.... 😉 sa ospravedlnujem, stále sme bez netu, tak len na skok......ani si vás asi nestihnem prečítař, len dúfam, že to čoskoro vyriešime........my si veríme.... 😀 😀 😀 😀

Denisko zas sople jako opraty, ale asi nič nové, predpokladám že u všetkých drobcov je to rovnako...... 😔 už sme nadobro zmenili trvalý pobyt, minisvadba dopadla výborne....zajtra zas úrady kvoli občianskemu... 😝 potom k babke na návštevu a hop cup sú tu vianoce......hodím aj nejaké foto na FB...ale asi až o pár dní....alebo možno už zajtra 😉

a aby ste vedeli.....chýbate mi..... 😢 😉

aninka29
20. dec 2010

ahojte mamule 🙂 ...ja nestíham ani žiť 😀 😀 😝 😝
@denisenko prajem Vám veľa,veľa šťastíčka a porozumenia 😵 😵 😵 😵 ..dúfam,že svadba dopadla na výbornú....a tiež sa teším na fotečky 🙂 🙂 🙂
baby,Simi má laryngitídu ☹ .....už som hotová z toho.....chytá to už aj Sabušku,no super 😝 .........dnes som s nimi bola zase u mudry...tak Sabi zatiaľ atb nedala,uvidíme do štvrtka 😝 ..
mamky....neviem či sa mi sem ešte podarí prísť do sviatkov...zajtra už dojde návšteva a budú tu dlho predlho 😝 ..tak Vám chcem všetkým popriať Šťastné a Veselé Vianoce,plné lásky a pohody......a Šťastný Novy Rok 😵 😵 😵 😵 😵 ...mám Vás rada 😵

utka
20. dec 2010

aninka, ďakujeme a prajeme aj my tebe!!!
leni, nabalili nás veru zo zabíjačky!!!
Noooo, na Silvestra pracujem, ale nevadí...

letty86
21. dec 2010

ahojte
@aninka29 aj vám krásne a požehnané sviatky 😉 😵 😵
k nám príde na sviatky svokra.svokor už nežije a svokra žila so svojou svokrou, Vikinkinou prababkou, ktorá deŇ pred Maťkovým narodením zomrela ☹ S vikinkou boli veľké kamošky a ešte nevie, že tu už nie je, vie len, že je chorá a lieči sa v nemocnici 😒

@denisenko blahoželám 😵 , nech ste aj v manželstve šťastní, teším sa na fotečky 😵 😵

jacka
21. dec 2010

@aninka29 ...aj tebe prajeme.....a taktiež skoré uzdravenie...... 😵

@letty86 ..juj to je smutné ☹ 😢

@denisenko ..tešíme sa na foto 🙂 ...aj ty si nám chybala 😵

leninka75
21. dec 2010

ahojte!! 🙂 🙂 🙂 ................my sme mali včera ubolené uplakané poobedie ☹........lolu bolelo bruško............a potom začali prdíky a už bolo dobre 🙂 .....

@aninka29 ...........rýchlučko sa vyliečte!!!!.............a tiež prajem krásne sviatky a spokojný a šťastný nový rok!! 😉

@denisenko .............trvalý pobyt v rajci??

@letty86 .............skoré uzdravenie prajem!!!..................

jacka
21. dec 2010

ahojte.....tak už spinkáme......mám chvilku čas.......ale vidím že tu sa pomaličky Vianocuje 🙂

jacka
21. dec 2010

@leninka75 ...tak ešte že a vyprdkla že to prešlo.....kedy nám hodíš dalšie fotečky?......aj ty
@letty86

utka
21. dec 2010

Ahojte!
Ja som dnes ešte v práci a potom veget! Ale to som už písala. Veľmi sa teším na Vianoce, ako si bude Vikinko rozbaľovať darčeky a tešiť sa!!!

denisenko
21. dec 2010

žienky, zas len na skok....kto chce, nech kukne na FB, je tam celý svadobný album....... 😉 😉 😉 tu by mi ho zmazali.... 😝

denisenko
21. dec 2010

a takto krája Denisko tortu....... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
21. dec 2010

deni, fotky sú super!
Tak vitaj vydatá žena!

leninka75
21. dec 2010

@denisenko ................juj taká si bola krásna nevestička!! 😵 😵 😵 ...............
.
@jacka ..............dnes sme mali podobný deň ako včera ☹ ........a už nevierm čo mám jesť ☹ ☹ ..............a tie z krstu si videla v albume?...............

dobrú nôcku 😔

denisenko
21. dec 2010

dobrú noc,a hlavne pokojnú...... 😉

utka
21. dec 2010

@leninka75 tak toto dôverne poznám. mala som pocit, že Vikiho bolí bruško aj zo suchého chlaba a čistej vody...
Tak dobrú nôcku!

letty86
22. dec 2010

ahojte 😉
@denisenko krásne fotky, krásna nevestička s rodinkou 😵 😵
@leninka75 bolí laurinku bruško ☹ nás už dlho nebolelo, klop, klop, klop, už som sa odvážila jesť aj viac vecí, poslúchla som jacku 😅...môj maťko zas cez deň je každú chvíľu, len si cucne a tvári sa, že je napapaný a o pol hodku už chce jesť opäť 😔 , ale v noci vstávame len dvakrát, to sa pekne napapá a spí.
@utka tak na to sa teším aj ja, ako sa vikinka bude tešiť z darčekov 🙂
neskôr sa tu už nedostanem, tak vám prajem Krááásne Vianoce, nech sú šťastné a veselé 😵 😵 😵

denisenko
22. dec 2010

dobré neskoré ránko..... 😉
ešte sme u babky, mali sme dnes ísť na návštevu ešte k mojím sestrám, ale kedže sa nám včera rozsypalo ložisko v kolese, asi sa nám to nejako predlži........vraj by to mali opraviť, len musíme počkať kým príde objednaný náhradný diel..... 😝

juj, už sa teším, zajtra ideme ozdobovať stromček......Denisko sa každý den aj sto krát opýta, kedy už príde Ježiško..... 😅 som minule balila darčeky a asi som mu ich kupila trochu viac ako som povodne chcela.... 😀

@aninka29 krásny vianočný pozdrav...len tie choroby sa vás akosi držia dlho, že? 😔 aj sestrin starší ma zas laryngytídu.... ☹ a druhej sestry bola chorá celá rodina....... 😖 nás to zatial obchádza...klop,klop,klop, ale tatinko mal včera horúčku a Denisko len škaredé zelené sople...... 😝

jacka
22. dec 2010

ahojte..... 🙂
@leninka75 ...nie nevidela ..pojdem kuk..... 😉 ......ale nezávidím ti....skusila si aj nejaké kvapky?......alebo tu rúrku?...alebo pocvičiť nožička na bruško?.........mám to velmi pomáhalo..........no a strava.....vraj by sa nemal ani chleba....lebo kvasnice nafukuju.....tak by si musela len vodu.........neboj...po troch mesiacoch by to malo prejsť .............fakt ti neviem poradiť ☹ .......to je ťažké na každe bruško zaberá niečo iné.....hlavne držím palčeky aby vás to velmi velmi rýchlo prešlo...........

@letty86 ...aj vám prajem šťastné a veselé......vo štvorici 😵 😵

@denisenko ...krásne nevestička....som kuk aj na fb.............a ako sa citiš ako vydatá pani 😵 🙂

to je pekný hnus vonku 😝 😝 😝 😝 ..depka to istíííí 😝 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre