Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2011

a jeje....prišiel mi stravník....kocúr...on má rád len surové masko....bol von na vychádzke a už sa zázračne vrátil..... 😀 asi zanuchal....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. feb 2011

čo si mám uvariť na obed???

denisenko
23. feb 2011

hotovo...... 🙂 ale toho tuku...asi idem topiť masť...to musím dať kožu dole,že???? baby, a ako huspeninu? už som ju robila tak dávno, že neviem ako??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
@leninka75 ja mám chuť na guľky v rajčinovej omáčke, urobíš???,a to by si mohla, že?

leninka75
23. feb 2011

@denisenko .............mohla......urob, prídem 😀 😀 ...............ja robím huspeninu z kolena, paprčiek a kože......ochucujem vegetou, soľou, bobkovým listom, novým korením, celým čiernym korením a na záver cesnakom......a celé to varím na miernom ohni cca 3 hodiny........................

leninka75
23. feb 2011

@denisenko.................mňam to budeš mať aj oškvarky 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. feb 2011

@leninka75 to dúúúfam.....ja oškvarky milujem...... 😀 Lilka je v školke???

leninka75
23. feb 2011

@denisenko ...veru v škôlke......ráno ma šokovala, tým, že dobrovoľne chcela v škôlke aj spať...ja som ju presviedčala, že prídem po ňu na obed a ona, že nie, že to striedame a keď včera išla na obed tak dnes tam bude spinkať.......neverila som vlastným ušiam 😕 😕 😕 😨 😨 😨

denisenko
23. feb 2011

@leninka75 aj ja dnes idem pre Niska hned po obede...ráno mi tvrdil, že je unavený.....a že po obede mám pre neho prísť, aby sa ešte dom pohral...zlaté moje...... 😉

denisenko
23. feb 2011

dobrá správa....vraj v školke vobec nekakal.....po lyžičkách donho nalievam od včera SMECTU....ja viem, humus...ale asi zabralo 😀

jacka
23. feb 2011

teda ...ale ste toho popísali....ja nestíham všetko prečítať.... ☹ 😢

leni..MAťko bude mať kostým macka.....a včera mi povedal že chce zajačika... 😅 ....večer ho hádam do neho nasúkam a odfotím.... 😉

jacka
23. feb 2011

@denisenko ...smectu...tak to ti gratulujem...........ja som do do Maťka nenapchala 😔

denisenko
23. feb 2011

@jacka ti verím......ja len tri lyžičky a zatím niečo sladké...po nejakom čase zas tri lyžičky a niečo dobré....atakdále.... 😅 a dala som mu do nej aj trochu sirupu...... 😀 pozeráám...Mateja je zajtra...... 😉 budete oslavovať zajtra alebo až cez víkend?

jacka
23. feb 2011

@denisenko si dobrá ked ideš naporcovať pol prasaťa..... 🙂 ......ale huspeninku by som si dala...hádam si aj spravíme....aj škvarky....ale tie nemám z čoho ...musela by som kupiť

jacka
23. feb 2011

@denisenko ...asi len cez víkend bude oslava......neviem..........hádam len my........a potom prídu aj ostatný...len ostatok dať nejak do kopy ....des....................si to dobre vymyslela 🙂 😉

jacka
23. feb 2011

som napiekla Maťkovi koláčik do školky......... 😉 namiesto cukríkov........nech si pochutia ked maju aj karneval......

denisenko
23. feb 2011

hurá....mladý pán sa hlásil z WC....lekársky povedané: stolica mäakká, formovaná.... 😉 tak som ešte jednu dávku zarobila....pre istotu.... 😀 ja som nakoniec od huspeninky upustila.....mám len jedno kolienko, tak ho upečiem..... 😵
ale masti bude kopu......a asi aj roboty s tým....zvyšok už odpočíva v mrazáku 😉
@jacka kostým macka, myslíš ako vcelku??????až na hlavičku?

denisenko
23. feb 2011

@jacka tak to je super nápad s tými koláčikmi..... 😉 aké????

jacka
23. feb 2011

@denisenko ty si šikulka.......... 🙂 ....čoby super žena 🙂 si ty... 😉
žeby bolo už Niskovi lepšie....super 🙂

v celku....len tváričku má vonku 😉 ...či akoby som to napísala 😅

jacka
23. feb 2011

@denisenko .....taký rýchli a fajný......perník a na vrch som dala lentilky

denisenko
23. feb 2011

@jacka no a potom, že kto je šikula..... 😉 lentilky vždy na deti zaberú...... 😉 asi viem, aký kostým máš na mysli...to ste kupovali, či z požičovne?

jacka
23. feb 2011

@denisenko ...dakujem...ale to sa nedá porovnať z prasiatkom....to by som ja neurobila 😔

požičala nám ho susedka..........má o rok staršieho chlapca

denisenko
23. feb 2011

@jacka kámoška suseda.... 😉 ja už rozmýšlam, kam to budem skladovať....minulý rok bol čarodejník, tento rok má na komplet piráta.....budúci rok dúfam že už bude v školke v Rajci, takže tam ešte nebude okukaný ani jeden kostým a velkosťou sú aj ako pre prváčika......len dúfam, že si nezmyslí, že on chce byť spidermanom.... ☹

idem niečo robiť......Denisko spi už asi hodinu, tak ešte využijem chvílku času.... 😉

denisenko
23. feb 2011

škvarky sa škvaria, vonia to tu ako na zabíjačke..... 😀 a Denisko ešte stále spí...... 😅

letty86
23. feb 2011

ahojte
tu sa varia dobroty 😉
dnes som unavená ako pes, Maťko v noci vstával každe tri hodky 😒 , tak snáď je to dočasné a nabehneme na starý dobrý spánkový režim 😔

jacka
23. feb 2011

@denisenko ...mnam mnam.......len tá vonia by my vadila 😲 ........máš riadneho spáča.....len i nepovedz že ti večer okolo 8 -9 zalahne a spí....lebo to by nedokázal ani moj Peťko 😔

@letty86 ..že každe tri hodky.......to mne sa ešte teraz trak budí 😖 😠 ......mala by som ho už asi odstaviť......ale.....

utka
23. feb 2011

Ahojte. Zajtra je konečne štvrtok a v piatok mám dovolenku...huráááá...
Konečne príde domov moje dieťatko 😉. Večer ideme na to divadielko. Som zvedavá, čo povie. Ešte to nevie, bude to meninivé prekvapko.

denisenko
23. feb 2011

@jacka masť tu cítiť všade... 😀 ...Denisko je už v posteli a bude tam až do rána...veru, riadny spáč..... 😉
dobrú noc 😉

utka
23. feb 2011

Čo s načatým večerom? Ja som po tom cvičení ako znovuzrodená a plná energie. Som zvedavá, kedy zaspím...
Dobrú nôcku.

jacka
24. feb 2011

ahojte.... 😎 😎

@denisenko ......to ti závidím takého spáča....u mna je to niečo cudzie 😔 😉 ..................aké sú škvarky...... 🙂 hned by som si dala 🙂

@utka ...pošli energiu......súrne 😉 ................ako tvoje doštičky???..

letty86
24. feb 2011

ahojte 😉
@jacka Maťkovi všetúúúúúčko najlepšie k meninkám, cmuky, cmuk, nech vám robí len a len radosť 😵 😵 😵
nechce sa ti peťka odstaviť? a to stále sa tak peťko budil, aj keď bol menší? maťko sa napapal o 8mej, potom až o pol druhej a a pol piatej, tak som sa parádne vyspala 😵 ale dnešná noc, no zas po troch hodinkách 😕
@utka tak to sa bude viki tešiť 😉 a ako si zúžitkovala nadbytok energie?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre