Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2011

jáj keby sa dnes chcelo tak ako sa mi nechce 😝 😝 😝

@utka čo mu idete kupiť?.....to na aké divadielko....prezrad.... 🙂

jacka
24. feb 2011

@letty86 dakujem....odovzdám 😵 😵

budil častejšie....každu hodku dve.........čakám že sa sám odsatví..len neviem či sa dočkám....ked to je také drsné zrazu odstaviť ... a tie noci vykrevané ..nejak sa mi do toho nechce.......chcela by som to už mať po 😔 ...ty chceš dokedy kojiť?

letty86
24. feb 2011

@jacka tak do roka, roka a pol, uvidíme, ťažko niečo plánovať 😅 tiež by som bola rada, keby sa sám odstavil, kamoška mala s tým problém, ešte v troch rokoch kojila a od dvoch jej to už riadne prekážalo, jej syn bol závislý na didke 😅

denisenko
24. feb 2011

dobre ránko.... 😉
.....další nádherný den pred nami.......povyhadzovala som paplony do okna už o pol osmej, tak krásne svieti slniečko..
@jacka aj my sa pripájame, Maťkovi k meninkám všetko najlepšie, hlavne zdravíčko.....cmuk, cmuk, cmuk... 😵 dúfam, že sa im karneval vydarí...ozaj , a kde je tá slubená foto???? 😕
@letty86 a doteraz spinkával drobček pekne celú noc???? možno sa viac vyspí cez den.... 😉
@utka som zvedavá, čo Viki na to povie.....ja to aj práve teraz pozerám 😀 😀 😀 😀 určite sa mu bude páčiť 😵

jacka
24. feb 2011

@letty86 ved toho sa aj ja bojím..... 😔 .....tiež som chcela do roka...ale fakt len chcela... 😒 .......tebe ide ako kojenie..pekne papušká.... 🙂

jacka
24. feb 2011

@denisenko ...dakujem ....odovzdám 😵

foto nikde...nechcel sa do toho obliecť 😠 ...že on chce zajka......tak a bolo 😠

aj tu je slniekčo ale zima.....-8 😎 .....hlavne že neprší 😉

denisenko
24. feb 2011

@jacka a ten karneval je dnes? 😕

letty86
24. feb 2011

@denisenko on spinká aj teraz cez noc pekne, len sa častejšie budí na papanie, cez deň spinká poslednú dobu málo, niekedy hodinku, potom už len pol hodku...už je zrejme veľký chlap, si myslí 😀
u nás je zima a nasnežené...kedy príde jar 😕
@jacka papká pekne, ale krátko, ale asi mu to tak vyhovuje a papká častejšie, som myslela, že v tomto veku už vydrží aj 4 hodky bez papanie, ale on má 2 - 3 hodinové intervaly...9.3. ideme do poradne, na očkovanie ☹ , tak dúfam, že pekne priberá 😵
pozerali ste reflex o tom očkovaní ☹ ☹ 😔

denisenko
24. feb 2011

@letty86 nie, nepozerala som to.....o čom to bolo??????...veru velký chlap to už je, má správne stravovacie návyky.....menej, a častejšie....... 😵 a my máme v záhrade snežienky a taká smola, ....je tam zamknutá bránka...nemožem si natrhať....... 😖

jacka
24. feb 2011

@denisenko ..dnes.....sa tešil ráno....že aj meniny aj karneval.....opička moja 😵

jacka
24. feb 2011

@denisenko ..dnes.....sa tešil ráno....že aj meniny aj karneval.....opička moja 😵

@letty86 určite pekne priberá....však keby bol hladný....tak si vypýta 😵

čo bolo?.......a pri prvom očkovaní bol aký?

jacka
24. feb 2011

@denisenko ..snežienky 😵 😵

denisenko
24. feb 2011

@jacka a tak aký kostým si mu dala, ked macka nechcel???? 😕 ....jojoj, snežienky veru...a o chvilku mi vykvitnú aj čerešnové halúzky, čo mám v okne v pohári....sa tešííím.... 😉 také sú už napučané....len vystreliť 😅

jacka
24. feb 2011

@denisenko ..macka .............na poslednú chvliu si nesmie vyberať.... 😠 ......však ešte nemusel mať nič...keby chcel

haluzky......hotovú jar tam máš 🙂

letty86
24. feb 2011

v reflexe dávali následky očkovania 😒 jedno dievčatko po očkovaní osleplo, ďalšie malo nádor, spomínali tam, že proti tbc už málo krajín očkuje, vraj je to neúčinné a po podaní vakcíny na pneumokoky sa zvýšil počet cukroviek u detí...nič povzbudivé tam nebolo, ťažko sa na to pozeralo 😒 ale čo človek narobí...je to povinné a basta
@jacka očkovanie zvládol dobre, tak dúfam, že aj teraz to tak bude

@denisenko tak to nám ich potom musíš odfotiť 😅 , lebo kým nám vykvitnú 😕

denisenko
24. feb 2011

@letty86 o tých následkoch očkovaní sa hovorilo už viackrát.......ale všetko má vedlajšie účinky...aj obyčajný paralen može niekoho zabiť, vlastne celý život je jeden velký risk 🤐 ja ešte rozmýšlam nad meningokokmi..pneumokoky máme, ale meningokoky nám odporučila detská doktorka tu v taliansku......tak neviem..... 😔
@jacka veru tu je jar..... 😉 som bola zvedavá, ako si to nakoniec vyriešila.....takže macko......odfoť, ked príde domov 😵

aninka29
24. feb 2011

ahojte 🙂
@jacka Maťkovi prajeme všeeeeetko len to najlepšie k meninkám 🙂 posielame veľký cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵
mamky,u nás je taká kosa 😝 😝 ....už ma to nebaví 😠

leninka75
24. feb 2011

ahojte!!..........
@jacka ...........maťkovi prajem všetúčko najsamlepšie na svete k meninkám!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuuuk!!!........ 😵 😵 😵

leninka75
24. feb 2011

@denisenko ...............tie meningokoky chcem aj ja dať zaočkovať...........a ešte žltačku........

@letty86 ................tá noc bola hádam len výnimka.............aj maťko často šťukáva?

aninka29
24. feb 2011

@leninka75 aj ja chcem dať zaočkovať proti žltačke..a tie meningokoky si preštudujem 😉

denisenko
24. feb 2011

no a ja som na žltačku zabudla.... 😠 .dieťatko moje už spí....chalani v školke sa vypytovali, či sa nemože prísť k nim hrať......asi im došlo, že ja nehryziem...... 😀

jacka
24. feb 2011

@aninka29
@leninka75 ...dakujem pekne.....odovzdám 🙂

jacka
24. feb 2011

ja mám dnes piatok.....práčku som zapla.....smeti som dala von.....som dobre domýlená 😝

jacka
24. feb 2011

pojdeme sa poobliekať........niežeby sa mi chcelo..a.e ked je tak pekne treba vychutnať 😎 😎

jacka
24. feb 2011

a viete že takto o rok pojdeme naše lásky zapisovať do školy????...... 😉 ☹ .....hrozne to letí

idem prídem.......Peťko už je na dvore ....bežím za ním 🙂

denisenko
24. feb 2011

akože.......som "potešená"......najskor Nisko po hodine spania spadol z postele a bolo po spaní....tak sme šli von, lebo je krásne a všetky deti zo školky bývajú o takom čase na ihrisku.......mladý pán zobral šlapací traktor a šli sme......deti natešené že sa budú hrať....a v tom Denisko dostal žaludočne krče tak, že sa nemohol vystrieť a po pol hodine skrúcania sa na lavičke sme išli, domov....v jednej ruke traktor, v druhej dieťa.......mama superman......a to mali na obed také palacinko-omeletky s lekvárom..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 chcela som zarobiť na koláč...ale pri dnešnom "šťastí" to ani nejdem skúšať........ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@jacka ja o tej škole premýšlam už dávno....a vieš že sa toho celkom desím?????? ozaj, ako to budete riešiť, kedže naše julovčatká sú tak dosť na rozhraní??????cez škoského psychologa????? 😕

jacka
24. feb 2011

@denisenko ..no pekne ☹ ..ako mu je teraz?..........teda......zvládal si výborne....som si spomenula.........tiež som raz takto šla.....v jedne ruke MAťko...v druhej bicykel....a to som ešte čakala Peťka 😝 .....

prečo na rozhraní????....... 😕 ...to by mal byť koniec alebo aspon polovica augusta...nie?......či sa mýlim 😅

letty86
24. feb 2011

@denisenko nepríjemné ☹ už je mu lepšie?
hraničný je tuším august, ale teraz veľa rodičov dáva odklad, aspon čo ja počujem, ja nad tým nerozmýšľam

utka
24. feb 2011

Ahojte!
Zrušili nám zajtrajšie predstavenie ☹...Do kelu!!!Som sa tešila. Tak asi pôjdeme v sobotu do kina...
Včerajšia energia sa dosť rýchlo minula...som kukla TV a šup do postele 😉...
jacka, Maťkovi prajeme všetko najlepšie k meninkám...

jacka
24. feb 2011

@utka ..dakujem pekne 😵

zajtra berie muž pc.......tak sa vám tu asi neukážem..dufam že ho aj večer donesie...... 😠

zatial pa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre