Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. feb 2011

dobré skoré ráno!........alebo je ešte noc? 😀 😀 😀 ....................laurička sa napapala a je vyškerená ako slniečko, ani náznak spania..................

@denisenko .................nejako dlho vás trápi tá brušná pliaga!!! 😕 😕 😕 ............tiež som čítala, že júlové deti sú na zváženie či dať do školy alebo počkať................ja som si myslela, že lilku dám o rok neskôr, ale zisťujem, že ten rok by sa v škôlke nudila..............zaujíma sa už o také veci, že niekedy premýšľam ako niektoré veci vysvetliť............a keďže je základka 9-ročná tak sa mi zdá už veľa pridávať ďalší rok..................ale každý si to zváži sám..............

letty86
25. feb 2011

dobré ránko 😉
@leninka75 tak to je ešte noc 😀 môj chrústik sa napapal o siedmej, zaspinkal, zobudil sa o polnoci a potom každé dve hodky 😔 tak som taká čerstvá 😀 😝
máme neskutočnú zimu a aj sneh 😖

leninka75
25. feb 2011

@letty86 ...........my sme zaspali asi o 5:15 😝.........nedohodli sa nejako telepaticky tie naše bábätká?? 😀 ......a o 7:00 som už zasa bola hore, aby som vychystala lilku do škôlky..........už ste boli na druhé sono nožičiek?...

denisenko
25. feb 2011

Dobré ránko... 😉
@leninka75 a to vy ste taký ranostajkovia?....možno je naozaj niečo vo vzduchu...lebo aj Denisko už tretí den vstáva o piatej...... 😝 ale on chodí kakať....a nie moc dobre 😝 😝 ale cez den je ako tak ok.... 😔
@letty86 tak to ste sa asi moc nevyspali..... 😝 aj sneží? my máme krásne slnečné ráno....zatial len +0, ale malo by byť okolo 12....tak dúfam, že bude..... 😎

ja som sa preto pýtala na tie hraničné deti, sestra má júnového, on je nadmieru nadaný od narodenia....teraz je tretiak ...encyklopédie ma v malíčku.....ale musí chodiť k psychologičke, vraj nebol dostatočne zrelý na to, aby šiel do školy, aj ked rozumovo bol vyspelejší ako ostatné deti...... 😖 preto som zvedavá, či by nástup do školy mal niekto odborne posúdiť, alebo sa spolahnem na seba???? 😕

jacka, len nech ti manža pekne PC vrááááti...... 😵

denisenko
25. feb 2011

@utka tak to ma mrzí, že to zrušili...Viki o tom nevedel, že? a prečo to zrušili? chudence deti, tak sa tešia a toto.... 😔

leninka75
25. feb 2011

@denisenko .....a ako prišli na to, že nebol dostatočne zrelý a začali ku ním chodiť ku psychologičke? 😕

leninka75
25. feb 2011

@utka.............máš aj nejaký záložný plán??......

denisenko
25. feb 2011

@leninka75 ..odporučili im to zo školy....mal trochu problémy s pozornosťou a vyrušoval, lebo sa nudil, ked všetko vedel...... 😀

leninka75
25. feb 2011

@denisenko ....a nestačilo zmeniť školu?............sú také školy pre nadané deti, kde majú ku deťom iný prístup.............

leninka75
25. feb 2011

čo je dnes s tými deťmi??!!! 😠 😠 😠 ...........jedna mrnčí od rána, druhá prišla zo škôlky a už sa nevie zmestiť do kože a od jedu sa plazí po zemi 😠 😠 😠 ..............do večera ma trafí!! 😝

denisenko
25. feb 2011

@leninka75 to mi hovor....asi vedia, že ide víkend..... 😀 sa teším, že nemusím zajtra vstávať z postele, aby sme sa vytrepali do školky...ale zas celý den budem počúvať....mami, ja sa nudíííííííím..... 😖

utka
25. feb 2011

Ahojte.
Ja som sa tešila,že sa dnes vyspím,ale zobudila som sa pred ôsmou a hneď na to mi volali plynári, boli nám meniť plynomer.
Potom som šla na nákup ana čajík k susede.
Okolo obeda dorazlili naši aj s Vikinkom. Vraj som mu chýbala a už sa tešil domov. Ale neteší sa na pondelok, lebo musí ísť do škôlky.
A keď naši odchádzali, tak im vravel, že mu budú chýbať. taký bol zlatý.
No to predstavenie vraj zrušili z technických príčin. Zajtra si pôjdem to Ticketportalu po peniažky za vstupenky.
Záložný plán je zajtrajšie kino 😉...

utka
25. feb 2011

Vikinko je krásny, ostrihaný...tak môže ísť v pondelok do škôlky 😀...

utka
25. feb 2011
leninka75
26. feb 2011

@utka ..........veru zlatučkého drobca máš!!! 🙂 .............vikinkovi prajem všetúčko najlepšie k meninkám!!..cmuky-cmuk!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
26. feb 2011

dobré ránko 🙂
@utka Vikimu prajeme všetko len to najlepšie a najkrajšie k meninkám......cmuuuuuuuk 😵 😵 😵

letty86
26. feb 2011

dobré ránko 😵
@aninka29 prajem ti všeeeeeeeeetko najlepšie k narodeninkám, more lásky, zdravia, šťastia, nech ti rodinka aj naďalej robí len a len radosť a nech ti nič podstatné v živote nechýba, cmuk, cmuk 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
26. feb 2011

@utka krásny chlap 😉 prajem mu krásny meninový deň a všetko naj, naj, naj 😵

denisenko
26. feb 2011

@aninka29 všetko naj, naj, naj...k narodeninám ...18????? 😉 hlavne zdravie a spokojnú rodinku.... 😵
@utka fešákovi aj my želáme všetko naj k meninám, cmuk, cmuk, cmuk...... 😉 ako nám už vyrástli..... 😵

leninka75
26. feb 2011

@aninka29 ............prajem ti splnenie všetkých aj tých najtajnejších snov!! 😉 🙂 🙂

denisenko
26. feb 2011

☹ 😔 ☹ 😔 ☹ 😢 a že svet je spravodlivý....... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 nie je...... 😔 😔 😔 😔 😔

utka
26. feb 2011

Ahojte. Za Vikiho veľmi pekne ďakujem.
aninka, aj ja sa pripájam ku grtuláciám...tak všetko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka a radostí z dievčat 😉...

denisenko
26. feb 2011

dobrú noc.....

utka
26. feb 2011

@denisenko čo sa stalo?Prečo nie je svet spravodlivý???
Dobrúúúúúúúúúúúúúúú...

denisenko
27. feb 2011

ahojte.... 😉
@utka včera zomrel bratranec...len o rok mladší ako ja..... 😔 😔

utka
27. feb 2011

@denisenko juuuj, to ma mrzí. Úprimnú sústrasť ☹...A prečo?Bol chorý?

leninka75
27. feb 2011

ahojte"...........navarené a už aj spapané 🙂 🙂 ............a hurá von na slniečko 😎

@denisenko ............to je mi ľúto!!............úprimnú sústrasť!

denisenko
27. feb 2011

@utka leukémia...vraj vyliečená...... 😖 😖 dakujem.....

utka
27. feb 2011

@denisenko ako to,že vyliečená?

denisenko
27. feb 2011

@utka vraj na 95%...a potom toto......nič nie je na 100% ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre