Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
2. mar 2011

idem nás pobaliť, nech máme všetko potrebné u babky, pekný dník 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. mar 2011

@letty86 ...vďaka za info!!!............je to lákavé dávať dieťaťu skôr potraviny obsahujúce lepok, aspoň by malo pestrejšiu stravu........ešte o tom budem musieť popremýšľať......ale do mája ešte času dosť 🙂..................užite si oddych u babky, pa! 🙂

leninka75
2. mar 2011

práve dorazili vedrá a pracia guľa.....som zvedavá na ten zázrak!!!?? 😀

denisenko
2. mar 2011

@leninka75 už je opraté?????? 😕 😀

utka
2. mar 2011

Ahojte.
V práci je stále rovnako. Jedna kolegyňa išla na MD a ďalšia zase ochorela...takže chaoooos!!!

leninka75
2. mar 2011

@denisenko .............periem......ale sú to Lauričkine veci, takže na tom moc nezistím či to funguje.............ale muž doniesol z roboty bundu a na nej to otestujem 😀 😉

@utka .............ty si teraz taká "energy" žienka po tom cvičení, tak verím, že to zvládaš ľavou zadnou 🙂 😉

utka
2. mar 2011

@leninka75 to som...ale v noci som od únavy nemohla spať ☹...
A ešte som dnes vymyslela,že urobím palacinky...síce len pár,ale nastála som sa pri nich dosť!
Ale som rada,že sa konečne Viki dobre napapal...

jacka
3. mar 2011

ahojte..... 🙂

@leninka75 ..Lauričke perieš oddelene?........asi si nezistila ako to opralo.......

@utka ty si normálne superžena.....pošli energiu 🙂

som sa ráno hned vytočila.........kuk z okna čo nevidím.....SNEH 😝 😝 😠 😠 .................sa teším na jar....a príde zima 😝 😝 zas 😠 😠 😠

denisenko
3. mar 2011

dobré ránko.... 😉
aj nám ráno niečo poletovalo...ale len pol minúty a už nikto o ničom nevie..... 😀 vškolke je už diskotéka v plnom prúde....posielam ukážku 😵

jacka
3. mar 2011

@denisenko ...perfektný je 😵 😵 😉 ...nemá chybu.........to ste kupovali?.....či ty si robila?

jacka
3. mar 2011

ja už končím z kupovaním cez net....ten bicykel "nemá" chybu....sedadlo inej farby....stojan nikde.......kryt na retiazku chyba....a zadne koleso má defekt..........hlavne že brzda brzdí..že 😝

denisenko
3. mar 2011

@jacka kupovali sme....5,9O.... 😉 ...to vážne myslíš s tým bicyklom????dá sa to reklamovať, že???? 😕

mne čera moj synátor zahlásil:::::maminka, čo si sa s konom zrazila???? 😅 😅 😅

jacka
3. mar 2011

@denisenko ...5,90 😕 😕 😕 ..to fakt?

už som tam volala....vraj sa mi do hodiny ozvu...tak čakáááám 😠

denisenko
3. mar 2011

@jacka veru 5,90....ked vieš kde, dá sa..... 😀 😀 a to ste kupovali priamo z tej firmy???? 😕

jacka
3. mar 2011

@denisenko ved to kdo umý ten umý........kdo nemumý ten.....to ste tam u vás kupovali?....

firma je v ČR....ale maju pobočku v TN.......čoby kamenom dohodil 😠 😠 😠

denisenko
3. mar 2011

@jacka ....ten čumíííí.......moja oblúbená veta 😀 tak to máte potom originál.....len nechápem ako si to dovolia také nekompletné poslať??????????????? 😕

jacka
3. mar 2011

@denisenko ...že?......hnusoby jedny..... 😝 😝 ,........ja som cez net ešte nikdy nič dobré nekupila 😝

jacka
3. mar 2011

tak ....opraté...navarené......a von sa mi nechce 😝
deni ty čo dnes ideš robiť?..... 😉

denisenko
3. mar 2011

@jacka tak to ma mrzí....my zatial cez net len Deniskovu detskú izbu......tiež to poslali na 3x..... 😝 a to mi pripomína....idem si objednať parfém, ked príde tatinko na slovensko, už aby tam bol..... 😵 ...idem variť, nie že by sa mi chcelo, ale musím.....fazuľovú polievku.....Denisko bude v školke dnes len do 11.45..takže o zábavu máme postaranéééééé...... 😝 a tiež dám prať, tá zimná bunda sa u 😝 ž nedá vykefovať, protože je špína zažratá 😀

jacka
3. mar 2011

@denisenko ....ja som dnes ráno kefaovala MAťkovu..........dufam že vydrží ....do piatka......dnes idu totižto na divadelné predstavenie.....hádam príde čistý 😀 😀

parfém?......hm.....sa nebojíš?.....teda .....ja by som sa bála....po tom všetkom 😝

leninka75
3. mar 2011

ahojte!!.............. 🙂

@jacka ..veru lauričkine zatiaľ periem oddelene, ale len do pol roka.........aj lilkine som tak................u vás bol ráno normálne, že sneh??? 😕 😕 😅 😅 ................že sa nehanbia poslať taký bycikel!!.............to je čo za firma!!!............. 😠 😠 ...už sa ozvali?........čo si varila?..

@denisenko .........100 bodový pirát!!! 😵 😵 .....a tie fúziky!!.............to si mu lepila, či boli na gumičke??.......

jacka
3. mar 2011

@leninka75 nie neozvali sa.... 😝 ....varila som cestoviny a syrovú omáčku....som nevedela že čo.... 😔 ......................aký používaš prášok?...ja som mala tekutu lovelu ...pri oboch...........sneh...ešte stále je.....ale zmizne......lebo je tam super blato prídeme ako prasiatka 😝

jacka
3. mar 2011

@jacka Peťko si nachystal nočník že eeee.....táááááááák chytro som ho povyzliekala......a už bolo neskoro......ale snaha sa cení 😵

jacka
3. mar 2011

dobre..sama sebe som si napísala..... 😠 😠 😎 😝 😝 😝 😔

denisenko
3. mar 2011

@jacka zlatý, že eeeeee........ 😉 a normálne ti posedí na nočníku? 😵ja som tiež prala Niskovi v lovele....ale nebola som spokojná 😝 parfém sa nebojím objednať, už ho poznám a inak sa nedá kúpiť..... 😔 😉
@leninka75 fuziky sú nalepené....ale sme sa dohodli, že potom po nejakom čase si to može dať dole, nech mu nezavadzajú...... 😀

leninka75
3. mar 2011

@jacka .............používam persil sensitive........zlatíčko peťulko!!...........a to už viackrát tak urobil, že priniesol nočník??......žeby ste sa už pomaly zbavili plienok?........mňam obed 😵...cestovinky to je moje.....vymením za kuracie krídla...berieš? 😉

denisenko
3. mar 2011

inak, ja som najspokojnejšia s Lanzou mydlovou....vyperie aj mastné flaky od oleja..... 😵

letty86
3. mar 2011

ahojte 😉
vikinka ostala spať u babky, babka má aj dnes voľno, má narodky, ideme na obed, jaaj, zas nemusím variť 😅 😅
@denisenko úžasný pirát 😵 😵 😵 😵
@jacka to sú obchodníci 😠 dúfam, že to vybavíš čo najskôr a k vašej spokojnosti 😉
@leninka75 aj ja poožívam persil sensitiv a najnovšie aj dreft sensitiv, nádherne vonia...a tiež periem maťkove veci zvlášť a asi až do roka budem, ako pri vikinke

utka
3. mar 2011

jacka, som...hahaha,ale do kedy mi to vydrží, neviem...asi už nie dlho a potom ma šľahne o zem...hihihi...

aninka29
3. mar 2011

ahojte mamky 🙂
zanedbávam vás veru ☹ .....hanbím sa...budem sa snažiť to napraviť.....keď vy toho v poslednom čase nejak veľa popíšete 😀 ....ja si vás potom prečítam.....hneď to aj zabudnem...tak už radšej ani nereagujem 🤐
@denisenko krásny pirát z karibiku 😵 😵 😵
@jacka to ma mrzí s tým bicyklom ☹ ...ty máš fakt šťastie na objednávanie cez net ☹ ...na obrázku vyzerá perfektne ...len nech sa rýchlo ozvú
ja tiež používam lanzu.....sem tam persil.....a najviac perwol...neskutočne krásne vonia 😵 .....
dnes už ide sesternica domov...aj stačilo,že 😀
včera som si bola poskákať na zumbe.....doma som dievčatám ukazovala ako sme skákali....no rehot neskutočný spustili 😀 😀 .......idem aj zajtra a v nedeľu posilka /moc sa mi tam páči/....som rada,že som sa na to dala 🙂
pekný dníček vám prajem 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre