Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2011

a teraz neviem, kam sa podel....... ☹

denisenko
8. mar 2011

už sa našiel.....koník jeden..... 😠

leninka75
8. mar 2011

@denisenko .............tak vy bojujete s takou pliagou 😒 ................ale je zaujímavé, ako deti reagujú na stres a zmeny...človek by si myslel, že sú v pohode a "tudle-nudle"...................krásne fotečky!!!.............ste moc moc pekná rodinka.........nisko keď bol maličký, tak bol tuším celý tatinko a teraz sa už objavilo aj niečo z teba 🙂 🙂 😉 😉 ..............juj to budem mať zaťa!! 😵 😵 😵

leninka75
8. mar 2011

@utka ................prečo sa to u vás začne chaosiť až od polovice týždňa???...................aj dávaš nejaký sirup, či čakáš čo z toho bude?....

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 ...dakujeme..... 😵 a plne naj aktuálnejšia....Denisko "fajčí" 😀

leninka75
8. mar 2011

@denisenko ................vodná fajka?? 😉 ..............chutí mu, chutí?......... 🙂

leninka75
8. mar 2011

.........idem off............laurika si pýta papkať.............pa 🙂

denisenko
8. mar 2011

@leninka75 nooo....ambroxol.....vraj hnusný...ale vychádza to len na necelých 10 minút, tak to prežije..... 😅

jacka
8. mar 2011

@denisenko super foto.....pekná rodinka....... 😵

jacka
8. mar 2011

@denisenko prečo sa mi tam nedaju napísať kometáre??? 😕 😕 😕 😕

denisenko
8. mar 2011

@jacka 😵

denisenko
8. mar 2011

@jacka lebo kedysi dávno, ked som mala prvý album tak mi tam chodili nevhodné komentáre...tak som to zrušial...teraz ktor chce, pošle IP 😀

jacka
8. mar 2011

@denisenko ...a ked niečím ho natrieš ...čo sa mi stane s pokožkou????.....to fakt má taký vplyv stres????....čo bud ked bude v puberte...neviete...?......a dá sa to vobec liečiť?...asi nie že?

jacka
8. mar 2011

@denisenko jááááááááááááááááááj už chápem......som nevedela že aj to sa dá 😉

jacka
8. mar 2011

som ti chcela na tu foto ...kupiť ...nekupiť napísať že jasné že kupiť 😉

denisenko
8. mar 2011

@jacka 😵 😵 😵 😵 len kto to zaplatí????? 😀

jacka
8. mar 2011

dufam že toto je dnes posledný výkrik zimy 😠 😠 😠 😠 😝

jacka
8. mar 2011

@denisenko no maminka.....tatinko sa bude voziť 😉 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2011

@utka moj muž tiež neuznáva takéto sviatky......jeden je americký a druhý komunistický..... 😝 ..ja som si už zvykla 😝 😉

jacka
8. mar 2011

ideme sa napapuškať....poobliekať a šup za Maťkom...ideme na logo.....sa teším 😔

denisenko
8. mar 2011

aj my už musíme.....na karneval....... 😀 ešte pomalujem seba a dieťa.... 😀 😀

denisenko
8. mar 2011

už sme doma....zatancovali sme si, stvrdla som tam hodinu a pol a mohli sme ísť domov 😀

denisenko
8. mar 2011
jacka
8. mar 2011

@denisenko ..super že si aj ty bola....u nás to bolo bez rodičov 😝
aspon si mala diskotéku 😉 😀 😀 😉

jacka
8. mar 2011

@denisenko a ty si čo na sebe malovala?.... 😕 😉

denisenko
8. mar 2011

@jacka ja nemusím...ja som maska sama o sebe..... 😀 ale musela som tancovať..... 😝 Denisko už šiel do postele....som zvedavá kolkokrát vylezie dnes..... 😕
práve nám vola tatinko, tak hádam štvrtok večer bude tu.....aj som si myslela, že si od neho oddýchnem...ale...nejako mi je bez neho smutno aj tých pár dní......asi preto, že tu nikoho iného tak blízkeho nemám 😔

denisenko
8. mar 2011

asi idem spať.....našla som staré japonské pesničky na youtube......tak si zaspomínam..... 🙂
dobrú noc .... 😵

utka
8. mar 2011

leni, po víkende je málo práce, lekári menej makajú a v stredu sa to vždy rozšupne...
jacka, veru, aj môj manžel má taký istý názor na tieto sviatky. Ale objednali sme si pizzu, povedal mi všetko najlepšie a dal pusinku...Dnes som porušila moju dietku-oddelenú stravu...No vo štvrtok to vycvičím na taebo.
deni, denisko je zaltý...čarodejník 😉.
Tak dobrú nôcku.

leninka75
9. mar 2011

ránečko!!..................včera sme všetky 3 baby dostali gerbery 😵 😵 ...............čo pôstne dnes varíte? 😕

@denisenko ...............jeej nisko mal iný kostým......supiš čarodejník 😵 😵 ...............ako si si zaspomínala? 😉

@jacka ..............ešte vydrž zimu tento týždeň, budúci už bude lepšie 🙂 ..............ako na logo, nejaký pokrok?

@utka ...........a to sa dá, aby lekári menej makali? 😅 😅 😅....................držíš dietku?.......aj ja by som keď dokojím chcela oddelenú........držím palčeky!!!.....................potom sa nám pochváľ koľko kg išlo dolu 🙂

leninka75
9. mar 2011

@letty86 ................dnes máte tuším to preočkovanie................držkajte sa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre