Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2011

dobré ránko.... 😉 tak sa mi nechcelo vstávať z postele.....ešte takú hodinku by som veru zostala..... 😅 dneska nevarím....máme od včera špenátovú polievku a cestoviny...už je len otázka s čím budú.....tuniak može byť??? 😕
@leninka75 ...pekné.....manžel myslel na všetky žienky doma....... 😉ako vieš, že zima už skončí?????? 😵

denisenko
9. mar 2011

@utka a ja som si vždy myslela, že najväčší nával u doktorov je v pondelok.....aspon ja mám na to smolu 🙄 ale vy to v labáku asi vidíte inak....... 😅

leninka75
9. mar 2011

@denisenko ..............dnes ráno to hovoril Iľko.................a keď sa hovorí o konci zimy a príchode jari, tak to som verím všetkému čo povie 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2011

@denisenko ..............tuniak je OK 🙂

jacka
9. mar 2011

ahojte 😎 😎 😎

@leninka75 to až buduci týžden má byť lepšie???....ja som myslela že už dnes 😕 😝 .......ešte si počkám 😉

@utka ....no vidíš aspon si božtek dostala.... 🙂

@denisenko ved máš nás 😉 😉 😉 🙂 ....neboj ved je už streda ...zajtra príde 🙂

jacka
9. mar 2011

@denisenko ..aj ja suhlasím z tuniakom 🙂 😉

jacka
9. mar 2011

@leninka75 v tom prípade verím aj ja 😎 😎 😉 .............................aspon 😀 😀

jacka
9. mar 2011

jáj....ja nevarím včera som robila kremovu porovu polievku a fliačky s kapustou 🙂

jacka
9. mar 2011

ja hlava deravá...mne 🙂 MAťko urobil k MDŽ srdiečko 😵 😵

utka
9. mar 2011

Ahojte!
No nám neposielajú každý deň lekári...tak si to možno pondelok, utorok škrečkujú...
leni, držím oddelenú...zatiaľ je 5kg dole, ale ešte 20 potrebujem ☹...

letty86
9. mar 2011

ahojte 😉
tak dodatočne všetko naj k sviatku, žienky 😉 ja som dostala od brata ružu 😵 , to bolo prekvapko a manža povedal, že on je môj kvietok najkrajší, že už iný nepotrebujem 😀 sa vynašiel, no ale pusu som dostala 😵
@leninka75 ďakujem, ty máš ale pamäť, cmuk 😵 , dúfam, že to dobre zvládne maťko, ide aj manža so mnou, ako stále, u nás musí niekto z rodičov asistovať pri očkovaní, aj u vás? som rada, že to nemusím byť ja a držať mu ručičky. ke´d sa zobudí, ideme mu pripevniť sáčok na moč, dúfam, že to pôjde lepšie ako pri vikinke...no pipík je pipík, tak to vidím na ľahšie odchytenie 😀
@denisenko krásne fotky 😵 a pri tej vodnej fotke sa tvári denisko celkom spokojne...ja tiež musím ísť na kožné, odkedy ma vikinka tú aleriu, má po tele také drobné vyrážky po tele, tak snáď niečo pomôže, máme tiež od pediatričky excipial, má po nej krásnu pokožku, ale tie drobné vyrážtičky nemiznú

denisenko
9. mar 2011

@letty86 myslíš tú "detskú krupicu"? Denisko to má hore na ručičkách...od lakťov po ramienka......už 4,5 roka a stále to nemizne..... 😔 už som sa s tým zmierila,stále je to rovnaké......ani sa to nezapaluje,ani ho to nesvrbí...tak si myslím, že to nie je problém..... 😅
@utka 5kg??,blahoželám, to je úplne super......a odkedy držíš tú delenú? varíš tak aj Vikimu a manželovi???? 😕
@jacka robili detičky v školke to srdiečko?naši nerobili nič, a pochybujem, že budú na den matiek 😝 minulý rok sme dostali len básničku, aj to v dialekte, takže ani si ju nepreložím..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a Maťko papá kapustové halušky???ako to do neho dostaneš???? 😕 daj tip....... 😵

@leninka75 uja Ilka som pozerala aj ja...ale pozerala som aj na čechoch...vraj ešte v apríli a máji určite prídu mrazy 😝 😝
@jacka veru, ešte že mám vás.... 😉 už by som sa tu musela rozprávať so stenami...... 😀

denisenko
9. mar 2011

@letty86 vynašiel sa tvoj muž, teda klobúk dolu.....silná konkurencia ostatným kvietkom 😵 Denisko to inhalovanie zvláda super....len niekedy vymýšla, že on chce radšej doktorskú masku...... 😀

letty86
9. mar 2011

@denisenko áno, tú krupičku, nie je to nič strašné, ale neviem, ako to bude neskôr, má to aj na nôžkach, som bola s maťkom na kožnom s hemangiomom, tak som jej to spomínala, tak vravela, nech dôjdem s malou, že niečo jej predpíše, tak uvidíme, čo a či to pomôže a tiež mám pocit, že je tie detské sprcháče nerobia veľmi dobre 😖
veru, silná konkurencia 😅
nisko je teda statočný 😉
ja som tiež čakala, že niečo donesie zo škôlky k mdž, ale zatiaľ nič, ale boli prázdniny, tak možno nestihli 😀

denisenko
9. mar 2011

@letty86 my nepoužívame dteské sprchové....len Oilatum aleboteraz má nejaký Triaderm, aj ten je dobrý...vlastne sú to len oleje do kúpela....sa čudujem, ako to umyje...ale po sprchových sa mi zošúpe celý.....sem tam sa tatinko pomýli a normálne ho vydrhne...ešte len potom máme o zábavu postarané.... 😀 potom mi napíš, čo ti na tú krupicu dala kožná, lebo nám nič..len to Oilatum a expicial.... 😔

jacka
9. mar 2011

@letty86 ..lenika aj mna šokuje svojou pamäťou 🙂 ..................držím palce pri odbere moču 😉 .........potom napíš ako Maťko znášal očkovanie.....dufam že nebude velmi plačkať 😉

jacka
9. mar 2011

len ma strašte s vyrážkami...Peťko ich má na chrbátiku tam ako je plienka.....už asi 2týždne.......sa chystám s tým k dr...
@letty86 ...ja používam Batole sprchový...sa mi zdá lepši .....veru ktovie čo tam dávaju do ich 😔

letty86
9. mar 2011

@denisenko oilatum poznám, je super, dala mi ho mudra pre maťka, dobre, že si ho spomenula 😵 musím jej dnes povedať, nech mi ho predpíše, rýchlo sa míňa, ten druhý nepoznám....dám ti vedieť, čo nám dá kožná 😉
@jacka aj ja dúfam, dakujem 🙂

jacka
9. mar 2011

@denisenko ..robili srdiečko v školke....... 😵 😵 ........potešilo 🙂 ..............nedá do neho fliačky s kapustou......on má zvlášť obed....či večeru 😝

letty86
9. mar 2011

ideme sa pomaličky chystať, zatiaľ papa 😵

jacka
9. mar 2011

@letty86 ...aký romatik ten dvoj drahý 😵 😵 😵 😵 😵 .......... 🙂 🙂

jacka
9. mar 2011

@letty86 ...držte sa...pa

denisenko
9. mar 2011

@letty86 mi máme Oilatum od Deniskovho narodenia....len potom to umývanie vane, že áno...... 😀 ten druhý máme odtialto z Talianska, ale dá sa to zohnať aj u nás......taká mastná koža po tom ostáva...vraj to netreba natierať, ale aj tak ho vždy ešte natriem..... 😎 ...tak príjemný den, nech vám to dobre dopadne.... 😵
@jacka tak to som si aj myslela, ja nechápem, prečo tí drobci nelubia také dobré veci....Denisko zje bryndzové halušky, ale len vtedy, ked ich má babka na tanieri.... 😀 aj u nás v To vždy robia niečo v školke ked je nejaký sviatok, ale tu...nič...ani na vianoce, ani na mikuláša....na mDZ ani nehovorím....den matiek...nula bodov...robia všeličo, ale len tak všeobecne........ 😔

jacka
9. mar 2011

@denisenko ....moj ani halušky ..asi preto že ich nevarím............................nevedia čo je dobrééé 😀 😀 😉

denisenko
9. mar 2011

@jacka halušky nevarím ani ja...len moja mamina....a moj muž...... 😀 mne sa vždy polepia..... 😀 práve rozmýšlam nad tým, že to moje dieťa a slovenčina...oni asi tak skoro kamaráti nebudú...práve mi povedal: tam sta jeden ľud na zastávke....akože stojí jeden človek na zastávke...... 😔 ked stáť..tak jeden stá...ked stojí...tak jeden staja...a podobne.... 😔 a potom že mu ani vlastná mať nerozumie...... 😕

leninka75
9. mar 2011

@jacka @letty86 ...................nooooooooooo občas sa mi podarí niečo si zapamätať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 .............aj u nás musíme držať dieťa pri očkovaní ☹ ...............zatiaľ bol vždy s nami muž, ale to je padavka......držím vždy ja 😒 .................keby som rodila normálne a chcela ho tam, tak neviem neviem ako by to dopadlo 😀 😀 😀 😀 .................tak nech ste bez opuchov a bez teplotky 🙂 🙂 🙂

@denisenko ..............pekný slovenčina!!! 😀 😀 😀 ............asi má trošku chaos v jazykoch, či nie??.............ale to sa upraví!!............

u nás v škôlke to bola tiež bieda s výtvormi, tak som sa naštvala a povedala som učkám, že rodičia hundrú, že s deťmi nič nerobia.......a hneď sa začalo vyrábať 😀 😀 😀 ..................u nás sú tie učky potvory lenivé, nič naviac....najradšej by celý deň deti držali pred telkou 😠 😠 😠 😠

leninka75
9. mar 2011

@utka ................pekne, pekne ...5 kg 😵 .................len tak ďalej!!! 🙂

leninka75
9. mar 2011

@denisenko .................nestraš ešte s mrazmi!!! 😠 ................jasné, že nejaký sa ešte môže ukázať, ale dúfam, že už to nebude viac ako -3 st..............fuj, veď už neviem koľko máme stále okolo -8 st. ☹ ☹ ☹ ..............a takým dlhodobým predpovediam neverím........veď počasie je nevyspytateľné a mení sa každú chvíľu 😉 .................

denisenko
9. mar 2011

@leninka75 vy máte v školke telku???????? 😕

denisenko
9. mar 2011

naši teda v školke nič nemajú...ani telku, ani iné vymoženosti......len niekedy im donesú priležitostne kazeťák...alebo CD prehrávač, ale to len ked je nejaký sviatok......inak sa stále musia hrať, kresliť, niečo robiť, chodiť vonku a cvičiť a ked chcú hudbu, tak im pani učitelka hrá na gitare a spievajú..... 😵 a to ani nemajú spiacu prestávku ....a možno preto je školka len do pol tretej..... 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre