Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2011

ahojtééééééé 😎 😎

žeby druhá?...... 🙂

dnes sme ešte negrckali.....dufam že ani nebude.... 😔

@denisenko to je strašné....to ako mohlo prežiť 😅 ☹

utka
2. máj 2011

@jacka tak klop-klop...držíme päste!!!

jacka
2. máj 2011

@utka dakujem......dnes sa zatial drží.... 😉 .....len on mi ani v piatok negrckal...a v sobotu si to vynharadil 😔

pojdeme pomaličky pre Maťka...... 😉

tá tvoja svorka.....ako bez chyby.......aj si jej niečo povedala?......mna by vystrelo...ako u dr.?....

utka
2. máj 2011

@jacka to s tou svokrou radšej už neriešim...Nepovedala som jej nič...
Doktorka povedala, že dýchanie má čisté, aj očká už dobre...ak bude takto, nemusím ísť ani na kontrolu. takže si tento týždeň oddýchneme doma, budem mu dávať Solmucol a dúfam, že to bude dobre...

jacka
2. máj 2011

@utka ...ako sa poznám tak ja by som vybuchla...... 😠 .....tak sa čo najrýchlejšie vyliečte.........držte sa 😉.......ako dlho ste vydržali v školke bez choroby?

zas sme grckali...ja neviem čo mám s ním robiť ☹

utka
2. máj 2011

@jacka no chodil mesiac do škôlky...
Zase grckal? Bože, tak choď s ním k nejakej inej lekárke...

jacka
2. máj 2011

@utka ....no aj ste neboli dlho zdravý ☹ .......a ako mu je?....
ked ja neviem kde je vo Zv dobrá dr.,........skor by som skočila do BB.....tam o jednej viem..len neviem či by ma len tak zobrala.....teraz mi už spinká......naberá silu.....už som si aj poplakala......... 😔 v stredu budu 2týždne.....

ako bolo doma..... 🙂

utka
2. máj 2011

@jacka no tak jej skús zavolať...však uvidíš, čo ti povie. To nie je podľa mňa normálne, keď je to už dva týždne ☹.
Viki celkom dobre, je veselý, živý, len má trochu kašel a dosť chripí...
Doma bolo celkom dobre, len málo...

jacka
3. máj 2011

ahojte....

@utka mne moja dr. tvrdila že to dlhšie trvá.......... ☹ z jedinehoho čoho nevracal je moje mliečko....fakt netuším čo mu je 😔

sa mu páči doma.....že? 😉 a chodíte na logopodiu?.....pozerám že nemožeš spávať ;-.)

a kde je leninka:?

leninka75
3. máj 2011

ránečko!........juj chúďatká naše - vaše detičky ☹ ☹ ☹..........

@utka.....tak si fajne oddýchnite a hlavne sa vyliečte!!!.. 😉

@jacka .......2 týždne je dosť dlho grckať 😒 ......krv mu nebrali?.....môže probiotiká?....

leninka75
3. máj 2011

včera som nejako nestíhala.....Lolka doobeda spinkala pol hoďku.....potom sme išli kuk moju babku a tetu.....cestou pre Lilku mi Laurička zahajkala v kočíku, a do večera sme boli na dvore........bolo pekne len trochu veterno......a dnes 😝 😝 😝....som ráno Lilku vystrojila ako rybára 😀......nepremokavé gate a klobúk, k tomu čižmy a frčala....

leninka75
3. máj 2011

varím Lolke karfiol..som zvedavá či jej bude chutiť 😕

jacka
3. máj 2011

@leninka75 určite bude.... 😉 ............aj tu fukal poobede.....som im dala obom čiapku..... 😝 .......ste sa včera riadne tulali....... 🙂 😉
nebrali Peťkovi nič......... 😠 ...len mi tu polihuje....potom príde sa pritulkať.....a dookola to isté ☹

že rybára 😀 😀 😀 😉

leninka75
3. máj 2011

to čo je vo vzduchu???..........dnes to bola slabá hodinka spánku 😠 😠 😠....

@jacka ....drobček.....už musí byť riadne oslabený ☹ ......aj dnes grcká??......čo mu vlastne dávaš, len ten kinedryl?

leninka75
3. máj 2011

som sa chcela opýtať..ešte dávate deťom pančuchy??

jacka
3. máj 2011

@leninka75 nie nedávam......ale kedže hlásia ochladenie tak zajtra už nabehne v nich..........ty dávaš?...........maličká ti nechce spinkať.........a v noci ti ako spala?......
dnes ešte negrckal.......ale zatial nemal z čoho.......len ho dva krát naplo.......ešte nás čaká obed....tak som zvedavá......dávam mu ešte aj hylak......

Lilka ako v školke?....

že som taká zvedavá...to ste ako prišli na to že volate maličkú Lolka?.... 😅 😉

leninka75
3. máj 2011

@jacka ......ja zatiaľ dávam stále....už som chcela aj prestať, ale ešte s tým počkám........no buď je Lolka tak dobre vyhajaná z noci alebo neviem čo 🙂 ......ona je dobručká, takže to až tak nevadí, že nespinká, len ma to prekvapilo keďže inak je spachtoško 😉 .......v noci spinká dobre...klop, klop.....budí sa 1x.....ale už jej dávam taký sýtejší neskorý olovrant........lebo sa budievala aj 3x za noc..........Lolka je od Lola...nejako ma to napadlo a už ju tak voláme.....to bolo tak aj s Lilkou........neviem to nejako vysvetliť 😔 .........Lilka stále vyjednáva, aby som ju odhlásila 😝 .......ale eee.....ešte si užijem cez prázdniny 😝 😝 😝 😖 😖 .........už by sa rada hrávala aj mimo škôlky s deťmi, len tu v blízkom okolí nik taký nie je ☹ .......a Maťko ako?......tá učka sa už ukľudnila?.........čo teraz dávaš Peťkovi jesť?....

leninka75
3. máj 2011

dávno tu nebola letty, tak som jej pisala, či je všetko OK.....majú sa dobre len letty nestíha......posiela všetkým pozdravy 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. máj 2011

som volala dr. že čo a ako.....tak to vraj už nie je dobre ked to dlho trvá.........zajtra ideme do nemocky na vyšetrenie...dufam že si nás tam nenechaju...... 😔

@leninka75 krásne ti spinká......pokladík......no ...čoby si ešte nechcela.... 😉 ...aj Lilka bola taká?....
ja neviem či sa ukludnila....ked Matko prišiel s tým že v ponožkách sa nespí pretože mu zhrdzavejú nohy...akože stačí ti?.......teraz mi nechce ponožky.......

ako vyjednáva?....celkom by ma to zaujmalo.... 😉 🙂

utka
3. máj 2011

Ahojte.
jacka, včera som bola s kamoškou vonku, tak sa mi nejako nechcelo spať, keď som prišla...som do jednej pozerala Superstar. Júúúj, držíme päste na zajtra. Na logopédii sme boli zatiaľ len raz, teraz sme sa museli preobjednať, keď je Viki chorý.
leni dík, snáď si trochu oddýchneme. Viki stále kašle, dávam mu Solmucol. Dá sa mu dobre odkašľať, rozmýšľam, či mu nedať niečo iné...Ja Vikimu už pančuchy nedávam. A už ani tielko, ale to som mu donedávna dávala...
Tu sa nejako zotmelo, bude búrka ☹...

jacka
3. máj 2011

@utka dakujem.....
bola si sa včera vyvetrať?...super........ 😉 ...... 🙂
no ja som s panuškami skončla len minulý týžden.....a vyzerá to tak že zas začneme 😝 .....a tielko mu dávam...brr.....sa mi zdá že je ešte kosa.......ja som schopná ho poslať do školky aj v rukaviciach 😀 😀 😀 😉

tu je nejaká tam od rána.....a nejak stále nič......ešte nech to vydrží pokial pojdeme pre Maťka.....potom možu dať aj 100 e.....pojdem zbierať.. 😀 😀

leninka75
3. máj 2011

normálne mi obe baby spia!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕.......taký je tu lejak, že sa im ani nedivím.....

@jacka ......moc budem zajtra držať palčeky, aby vás tam nenechali!!!............hlavne nech zistia ako Peťkovi pomôcť.........tá učka je dobrá koza.....moja lilka aj v lete spí v ponožkách lebo sa stále vykopáva..........Lilka bola úplne iná..nespavec, upišťanec....brrrr ani spomínať sa mi nechce........snaží na ma všelijak ukecať, aby som ju odhlásila....akože sa sama pohrá 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .....že mi pomôže s čím budem potrebovať....a také kadejaké veci čo nedokáže splniť 😀 😀 😀 😀

@utka ......jej mala si pekný večer!!!.......Lilka tiež stále pokašláva...dávala som sulmocol a nič tak teraz dávam stoptusin a tušíim zaberá.....

zajtra sa tu asi neukážem.......doobeda musím variť a poobede ideme na poradňu, čaká nás polročná prehliadka.......pa, pa

utka
3. máj 2011

Viki tiež doma spáva v ponožkách, aj v lete, ale v škôlke vraj nie...

jacka
3. máj 2011

@leninka75 .......tak špekulant je......ale už neplače ,že?......dakujem držkaj........dufam že nás len vyšetria a šup domkov....iné neberiem.... 😉

ved aj mne doma spávaL v ponožkách.....ale kdeže sa teraz bojí........ja to nechápem...... 😝 som prišla pre neho a vraví mi...mamina ty si mi nedala nič na jedenie 😅 😅 😕 😕 ...nestačí že mu dávam pitie...ešte budem aj jesť dávať...to ho rovno možem odhlásiť z jedálni 😝

utka
3. máj 2011

@jacka to nechápem?Čo mu je málo, čo im dávajú papať? U nás sa nesmie nosiť ani svoje pitie...

jacka
3. máj 2011

@utka ktovie či tam vobec aj niečo zje...príde hladný ako vlk..........tam je celkovo nejaký čudný prístup k deťom 😝

no Peťko zas grckal......sa bojím zajtrajška...... 😔

@leninka75 potom daj vedieť ako poradna.... 🙂 .....jééj nejak mi ušlo že už máte pol rok.....blahoželám 😵 😵

denisenko
3. máj 2011

ahojte, maminy..... 😉 ja fakt akosi nestíham.... 😝 dneska sme ešte podvečer chceli skočiť do Metra na nejaký nákup, lenže Denisko to zaklincoval.....5 metrov pred parkoviskom ogrcal celé auto.....ešteže som mala svoju mikinu navyše, tak som ho do nej navliekla a mal šaty.... 😝 😝 ja už radšej nič nepoviem, minule som to asi fakt zariekla...... 😝 😔
@jacka pridám sa k vám do klubu.... 😝 ono vraj ešte možno sú to oneskorené následky z toho stresu z cesty.... 😝
.....to máte nejakú čudnú školku...ani my im nemožeme nič dať navyše......všetko majú...kolko platíte? 😕
@utka aj Denisko spáva v ponožkách.....ale my na to máme špeciálny dovod.....on si večer, ked sa mu nechce ešte spať, hryzie nechty na velkých prštekoch.....tak má nútené ponožky 😠
@jacka zajtra vám držíme palce...naozaj .....nech vám pomožu.... 😵

my pančušky nedávame už dávno,ale tu býva stále viac ako 20 stupnov a v školke majú teplo.... 😵

baby,zajtra, pozajtra a potom ešte jeden den dovolenka.......huráááááááá 😵 ale mám taký kopec vybavovačiek, že sa tu ani asi nedostanem..... 😠

utka
3. máj 2011

@denisenko tak si aspoň trochu oddýchneš od práce...

Slovenskooooo, Slovenskooooo!!!

utka
4. máj 2011

Ahojte...
Kde ste maminy???

jacka
4. máj 2011

@utka túúúúú.....

no u dr. sme zistili že sa mu zle vyprázdnujú črievka.......spravila výter.....dala lieky a v piatok máme prísť...bude robiť aj GER.....ale naštastie bezbolestne...tak sa nemusím báť......aj ked je to podla mna zbytočné...ale nejdem sa do nich starať 😝

@denisenko vitaj v klube......vy prečo grckáte?....ja sa už k tej moje školke radšej nevyjadrujem lebo sa len nase.....m....ráno mi Maťko vraví že mu mám nachystať jesť.......do školky lebo že je tam hladný....tak potom kto zje jeho jedlo.....
ako Nisko?.....ešte grcká

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre