Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2011

@utka s tou rozprávkou kartou sa dá.......ako si zarobil?..ste si ukladali do pokladničky?.....lebo mi to tak robíme..... 😉
som si vygooglila..vyzera to jednoducho...ale ked píšeš že drina......tak to radšej berem motyku...alebo ešte zopár stresov a budem ako ihla štíhla 😉

ved uvidím čo mi povedia.....chcem si naprv ten dietny príspevok vybaviť.....školka má ešte čas 😉 ...ale dobre vedieť čo am čaká 😔

denisenko
1. jún 2011

@jacka ukáž Maťkovi toto, Nisko na tom fičí denne....

https://www.youtube.com/watch?v=t3wSe0mEaRo
denisenko
1. jún 2011

@utka veru neukazuj....by sme sa nedoplatili.....ale Denisko stále tvrdí, že on to napíše Ježiškovi.... 😉 a ked som sa pýtala, kde zoberie Ježiško tolko penazí, tak povedal, že v banke..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2011

@jacka aj my sporíme do pokladničky......teda mamina tam dáva tringelty.....aj tam už dosť má...ale to som povedala že je na stolík a stoličku do izbičky 😀 😵

jacka
1. jún 2011

@denisenko tak to ma nedá za nič na svete... 🙂

jacka
1. jún 2011

@denisenko čo mu idete kupiť?.......

jacka
1. jún 2011

Peťulo sa mi vyspinkal.....idem mu dať najesť...a šup pre Maťka...pokial neleje 😝

utka
1. jún 2011

@jacka odkladali sme mu, keď dostal od starých rodičov a tak...

@denisenko sú skromné tie naše detičky...

denisenko
1. jún 2011

@utka ...veru skromnéééé........ 😠 😠 😠 😠 😀 😀

utka
1. jún 2011

No Lego je doma. Pán majster už aj skladá...To bolo radosti...júúúj. Super pocit!

leninka75
2. jún 2011

ahojte!!!..............nám ten včerajší deň dopadol ☹ ...............ráno keď mali mať športové súťaže, tak bola prehánka.......robili to v nútri.....potom sa vyčasilo, tak sme sa všetci vytešovali, že bude super karneval s grilovačkou v záhrade........deti stihli zarecitovať, predviesť masky, povoziť sa na koníkoch, začali papkať klobásky a čo neprišlo?..........búrka 😠 😠 😠 ........škoda, mohli sme byť dlhšie...

@jacka .....super, že kilečko pribral!!! 🙂 🙂 🙂 .....dnes som si robila vločky v sójovom mlieku a spomenula som si na vás lebo na krabici bolo veľkými písmenami, že bezlepkové!!!!.....možno by si mohla peťkovi robiť...

utka
2. jún 2011

Ahojte.
My sme boli na kontrole. Viki je už OK. Dnes večer papáme poslednú ATB. Máme ešte striekať morskú vodu do nošteka, už mu steká len trošku hlien, hnis už nie. V pondelok môže nastúpiť do škôlky. A ja do práce.
Ale dozvedela som sa, že máme vraj novú kolegyňu-sanitárku. Tak som zvedavá, čo bude so mňou...či ma dajú už konečne len do kancelárie alebo sa budeme striedať alebo čo...

denisenko
2. jún 2011

@utka tak ako Viki doskladal???? 😉 ...super, že Viki je už OK, nech mu to dlho vydrží.... 😵 nová kolegynka...no vidíš, a moja taktiež nová kolegynka zrejme zajtra dá výpoved.....zas tam ostanem sama.... 😝 mala by si lepšie len v kancli, či?
@leninka75 no to vám teda vyšlo počasie..... 😝 hod aj nejaké foto, určite mááááš 😵 tu sa den detí neoslavuje.... 😝 ale dnes je nejaký štátny sviatok..tak ma skor pustili z práce..... 😉
@jacka kam si sa stratila?

jacka
2. jún 2011

@utka super tak sa teší z lega.....aspon má dobru zábavku...ked je doma.... 🙂 .....som rada že ste už zdravý.. 🙂..len nech mu to vydržííííííííí 🙂......................a aj v práci držím silno palčeky.....presilno 😉


@denisenko tu som...nejak nestíham....a už vobec neviem čo mám variť...tak sedím nad kuchárskou a študujem 😀 😀 😝

@leninka75 pekné že na nás myslíš..len tie vločky by nesmel 😉 ..vy sa ako máte...čo maličká.....som kuk v kalendári...to máte pekne za sebou 🙂

utka
2. jún 2011

Ďakujem Vám! Dúfam, že bude zdravučký čo najdlhšie!!!
No včera veľa nestíhal postaviť, ale dnes budeme pokračovať. Ešte ideme na logopédiu a potom sa do toho pustíme.
deni, v kancli by mi bolo lepšie, nemusela by som robiť sanitársku prácu...
Ja som varila kura na smotane s haluškami...

denisenko
2. jún 2011

@jacka sa ti ani nečudujem, varíš na dvojmo, že? ...ja si varím na olovrant zelenú šparglu a tatinko mi dniesol výborný miešaný šalátik.....a potom príde on a na večeru spraví obr hamburgery..... 😀 😀 😀
@utka ako na logo? zlepšuje sa? 😕

denisenko
2. jún 2011

@jacka ma tak napadlo, že kukuričné vločky....lenže aj tam je lepok, býva tam pridaný pšeničný slad.... 😝

utka
2. jún 2011

@denisenko dnes sme boli iba druhý krát...a na prvý krát sme mali len také cvienia s jazykom. Dnes už skúšali l, tak budeme doma cvičiť 😉...

jacka
2. jún 2011

@denisenko vo velkej väčšine je lepok 😝 ............varím...už ma to nebavíííí 😝....asi sa na to vykašlem a budem variť z Peťkovej diety 😝

@utka mnam fajnotku si varila......pošli 😉 ..........ako na logo?

utka
2. jún 2011

@jacka príď...aspoň by ste si urobili výletík...

jacka
2. jún 2011

@utka veru to by bol riadny výletík......ale oplatí sa 😉

utka
2. jún 2011

No tak...šup do auta a smer BA...

jacka
2. jún 2011

@utka dohodnime sa na zajtra......dobre?..alebo ......nechceš príst kuk do ZV? 😉

utka
2. jún 2011

Jasné, čakám ťa!
Nieee, ďakujem. Vo ZV som bola minulý víkend. To mi bohate na mesiac stačí...

jacka
2. jún 2011

@utka som si myslela že ťa prehovorím..ale asi nie..že??? 😉 ..............tak už len zajtra 🙂

utka
2. jún 2011

@jacka veru nie...tak vás čakám...

jacka
3. jún 2011

ahojte...... 😎

@leninka75 .....všetučko najlepšie ku krásnym meninám......Lilke prajeme velmi vela zdravíčka.....a aby vám robila stále radosť 😵 😵 ..posielma cmuky..... 😵 😵

jacka
3. jún 2011

@utka tak škoda...ale neva...idem sa baliť 🙂 😉 😉 ....dufam že ešte ostalo....🙂

leninka75
3. jún 2011

ahojte!!!............juj ťažký mesiac pred nami...samé oslavy nás čakajú...vyzerá to na každý víkend, niekedy aj dojito 😀 ..............plus nejaká birmovka a promócie 😝 ...tento mesiac veru neušetrím ani cent 😀 😀

@jacka ..ďakujem a cuky odovzdám!!! 🙂 ...............

idem rýchlo piecť tortu, asi to bude len kruh a niečim to vyzdobím.........

@utka .....tfuj, tfuj nech to už bola posledná choroba v tomto roku čo sa na vikinka nalepila!!!.........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre