Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2011

@denisenko maju oslabenu imunitu........ ☹ ......mrcha choroba.......ale aspon sa ne to nemusia brať žiadne lieky...aspon dačo 😉
vy tam máte tak horuco.....nechceš pošlem ti ochladenie....tu je nejaký 14 st...akurát dopršalo a stále fúúúúka..chceš?........
vy kedy chcete prísť bývať natrvalo na Slovensko?

aninka29
20. jún 2011

ahojte
@jacka Peťulkovi prajem skoré uzdravenie....drobáčik malý krásny 😵 ..................a Maťuldovi,nech ho nič nebolí zlatúšika 😵 ...budem na vás myslieť ...nech to už máte za sebou....

jacka
20. jún 2011

@aninka29 dakujem....veru už aby sme mali po.......
Peťulo má zas teplotu.....sranda že len večer vyskočí...hnusoba

jacka
20. jún 2011

dobrú nocku....

utka????...... 🙂

utka
20. jún 2011

@jacka jáááj, tak nech sa Peťko rýchlo uzdraví...a držím päste, nech sa Maťko zajtra drží...Neboj, bude to rychlovka 😉.
Asi pri práci v kancelárii musím byť viac zodpovedná. A plat? hahaha...zatiaľ nič ☹.
@denisenko tak to máte pekne drahé strihanie!!!ja som zaplatila 20€ za melír a strihanie...

utka
20. jún 2011

Dobrú noc!

utka
21. jún 2011

Ahojte!!!
jacka, držíme päste!!!

denisenko
21. jún 2011

ahojte žienky..... 😉 ...fuj, zo je zas hic vonku...... 😝
@jacka ako ste dopadli? 😕 pošlem ti teplúčko, len teraz neviem,či ste už domka..... 😵 a Peťkovi je už lepšie?..bola som včera s Deniskom na skorocel, len som zabudla že už tu nemám váhu, tak som to len tak od oka zasypala cukrom...a nechajme sa prekvapiť 😀
@utka vidíš...iný kraj, iná cena..... 😝 len si neviem predstaviť, že by som nakoniec nebola ani spokojná s výsledkom...... 😝 😝

utka
21. jún 2011

jacka, kde siiii???
Ako ste dopadli???
deni, no máš pravdu.

utka
21. jún 2011

Dobrú noc!

jacka
22. jún 2011

ahojte......

no Maťko je statočný ani velmi neplakal.......len po anestéze grckal tak sme tam boli do večera do 19h........ale už je ok......mi vravel že sa mu lepšie dýcha......tak neviem.....teraz idem variť na desatoro 😝 .......no a bol tam hladný....keby som to vedela tak mu donesiem niečo.....hlavne že som sa pýtala či niečo bude treba
Peťko už neteplotuje......len stále kašle.....ale aj to príde 😉

.....
@denisenko tak to som zvedavá na ten sirup...ja som ho ešte neprecedila...nejak nestíham...chcela by som to dnes urobiť

@utka ale asi je to lepšia práca.....nie?.....ani nehrozí že ti zvýšia...si ťažko?

utka
22. jún 2011

@jacka tak super, že sa tak statočne držal!!!A on bol uspatý?
No práca je to dobrá a uvidíme, čo poriešia s platom... 😕

jacka
22. jún 2011

@utka uspali ho...všetky detičky vraj uspávaju.... 😉 ...vy ste neboli?
hlavne že sa ti tam páči..... 🙂

utka
22. jún 2011

@jacka Vikimu dali len takú injekciu...bol oblbnutý,ale nespal...ale vraj uspanie je lepšie, lebo to môžu urobiť lepšie.
A čo sa práce týka, páči sa mi. Aj predtým sa mi páčilo, bolo to také pestré a viac som behala...

jacka
22. jún 2011

@utka kedy vám to robili?.......aj Maťkovi dali oblbováka....smial sa bez príčiny 😀 😀 😉 ..zlatý bol 🙂 ....to ste ani vy nemohli von ....a kašovitu stravu ste jedli 5 dní??..nie je to prehnane dlho?

super že máš taku prácu ktorá sa ti páči...... 🙂

leninka75
22. jún 2011

ahojte!!....včera som nestíhala..bola som stráááááááášne pracovitá a umyla som všetky okná 🙂....

@jacka .....tak vy už to máte za sebou!!! ......neposunuli vám to skôr??....som rada, že maťko to dobre zvládol 🙂 .......dúfam, že mu to pomôže......chúďatko peťko, ešte sa nespamätal z jedného a už zasa choroba ☹ ......

leninka75
22. jún 2011

@denisenko ...no snažím sa, aby si potom bola s nevestičkou spokojná 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2011

idem sa naraňajkovať.. 😵

utka
22. jún 2011

@jacka Nám to robili pred rokom. A potom ho ešte aj uspali? Von sme nemohli asi zo 4dni a Viki si hneď na druhý deň pýtal chlieb s maslom, tak som mu vyskúšala dať a spapal ho. Nič ho nebolelo...

leninka75
22. jún 2011

@jacka ......pošlem ti ešte nejaké receptíky, len musím pohľadať 😉 ......

leninka75
22. jún 2011

@utka .....keď sa vyberú mandle treba papkať nejakú riedku stravu??...

denisenko
22. jún 2011

@jacka jej, super, že už máte po tom...aj Niska uspali...ale prebral sa z toho skor, ako prišiel na izbu...to je len taká uspávačka "light"... 😀 a hned potom sme šli do cukrárne a dal si tortu...ja neviem, či mohol....ale nič sa našťastie nestalo...a stravu som asi neupravovala.....ale on žije na polievkách a jogurtoch, mlieku...tak asi nebolo treba 😀 ...zlatý je, že sa mu lepšie dýcha....ja ked som sa Deniska pýtala,či je to lepšie, tak sa pýtal, že prečo???on o ničom nevedel..... 😀 😀 😀 😀 ...sirup som zvedavá aj ja....budem ho asi lúhovať dhšie.... 😠
@utka ja si tiež myslím, že chlieb s maslom je ok...ved to sú nosné mandle, nie krčné......len sa nesmel kúpať, len sprchovať, aby sa mu to nespustilo krvácať...tuším týžden..... 😉 ...takže ti možno pridajú na plate? no to by bolo super, že? 😵
@leninka75 neprídeš umyť okná aj ku mne? ja mám síce dnes volno, ale to vždy vtedy sa mi nič nechce.... 😝 😝 😝

utka
22. jún 2011

@leninka75 no kázali nám upraviť starvu, ale my sme ju veľmi neupravovali...
@denisenko hej, hej, kúpať sa nemohol...

jacka
22. jún 2011

veru kupať sa nemože a ani ísť na slnko........aj tak dobre....ani Peťko nemože kedže má atb......sme tu ako v base 😝 .......ja ked som sa pýtala či mu možem dať rožtek..tak na mna vypleštila oči taká "milá" sestrička".....že či ja by som jedla na bolavé hrdlo niečo tvrdé

leni..príd aj ku mne...... 🙂

utka ty si nie v práci?

denisenko
22. jún 2011

@jacka to mu brali nosné alebo krčné? teraz som asi není v obraze.... 😕

jacka
22. jún 2011

@denisenko nosne......cez pusu..........ale nič ho nebolí.....ty ideš dnes do práce?...

aninka29
22. jún 2011

ahojte
@jacka som rada,že to už máte za sebou...tak nech sa detičky pekne vyliečia čo najskôr 🙂 .....5 dní má Maťko papať kašovitú stravu?.....mne vravela dokina,že dva tri dni...ale to je asi indi vindi......a nesťažuje sa na bolesť?...a nie je opuchnutý Maťuldo....nosné cez pusu?...ja som bola v tom,že jej tie mandle nejak odštiknú cez nos...či 😕 ...to je jedno...nech to už máme za sebou aj my
my sme dnes boli na celodennom výlete zo škôlky...som totálne mŕtva....aj z detí,aj zo slnka 🙄 .....ale bolo fajn
pekný večer 🙂

denisenko
22. jún 2011

@jacka dnes som doma...žiadna práca...šak by som výplatu neodniesla keby som stále len makala 😀 😀 😀 ..ale po celom dni ma už z toho mojho dieťata bolí hlava...alebo možno skor z toho dusna...taká búrka sa tu spustila, ešteže sme stihli pred tým 10 minút prísť domov...boli sme sa chvílku bicyklovať...Denisko už skúša ako to ide len s jednou rukou, potvora..... 😲 😲 😲
@aninka29 tak to si viem živo predstaviť, ako vyčerpá slnko a detiská..... 😅 kde ste boli? daleko?a to všetky deti a všetci rodičia??? 😕

jacka
22. jún 2011

@aninka29 .už aby ste to mali aj vy za sebou...držkám palčeky.....už sa vám to kráti.....trošku bol spuchnutý......dnes večer mal ešte teplotu.....ale len trochu zvyšenu......ja neviem ako je to zo stravou lebo ho nič nebolí......a ked jedol paradajku....... 😕 ...tak povedal že mami ona chrumká 🙂 😉 .....
tak ste mali super výletík....... 🙂 ..veru to slnko......škoda že dnes tak páli...nemožeme ísť von...... 😝

@denisenko však ty mi neber otázky...to som sa chcela ja opýtať.........že kde a kto a čo.....a tak 😉
ešteže ste nezmokli.......a Nisko je s kým?..........však ja by som ti prišla pomocť s tou výplatou...... 😀 ....hádam by si sa aj podelila..... 😉 🙂

utka??? 🙂

dobru....

utka
22. jún 2011

@jacka bola som v práci, jasné! prečo? Maťko jedol paradajku? A neštípalo ho to? Tak to už podľa mňa môže normálne papať!
Ani džúsy by teraz nemal...
A nosná mandľa sa štiká cez hrdlo. Je to divné, ale je to tak.
deni, a neboli ste sa kúpať?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre