Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. aug 2011

kde ste všetky? 😕

utka
18. aug 2011

Ahojte!
@leninka75 ani nie, celkom to rýchlo letí...však kým sa potúlam a prídem domov je aj 19 hodín a potom sa to už šupne...

denisenko
18. aug 2011

už som túúúúú..... 😉 som sa zdržala....kecala som so svokrou.... 😉 fuj, jaké hice...... 😝

denisenko
18. aug 2011

hmmm....asi sa všetci niekde člapocú..... 😉

utka
18. aug 2011

Ahojte...Ja som dnes v práci nejako nestíhala...prišla som neskoro, bola som u homeopata...

utka
19. aug 2011

Ahojte!
A to čo? Kde ste?
Ja som praváááá??? Hmmmm...

leninka75
19. aug 2011

ránečko!! ............krásne slnečné a teplé 😎

utka
19. aug 2011

Konečne je piatok. Dúfam, že aj budúci týždeň bude ešte teplo...

utka
19. aug 2011

A kdeže ste dievčence?
Tu sa zamračilo, asi sa v tej predpovedi počasia nezmýlili...

jacka
19. aug 2011

ahojte.....

sme boli včera v Nitre.....popozerať traktory.......deturence mali ohromu radosť.....no že aspon niekto 😀 😉 ....bol tam aj starý vláčik.....no nebolo im viac treba..nechceli ani preč 🙂

Peťulovi sa rúčka krásne hojí....škoda že som nešla skor 😔

jacka
19. aug 2011

@utka ani neviem aké počasie hlásia....kedy idete?

jacka
19. aug 2011

no a už aj tu sa schovalo slniečko......

bubba
19. aug 2011

aj tu ,,,,

jacka
19. aug 2011

@bubba a ty kde bývaš?

pojdeme trochu von aspon sa neupečiem 🙂 😉

denisenko
19. aug 2011

ahojte.... 😉 aj my sa tu pečieme.....fuj, ani obiť sa mi nechce, ked je tam 35 😝 😝
@jacka vy ste boli na Agrokomplexe????? tak to ti verím, že mali radosť, ja sa tam chystám už asi tretí rok a stále sme sa tam nedostali....... 😠 budúci rok už určite..... 😉 super, že Peťko má už ručičku ok..... 😉

denisenko
19. aug 2011

dneska sa moj manžel realizoval.......takto vyzerám na prvý den 9. týždna, ked sa najem...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. aug 2011

baby, nie je niečo vo vzduchu???? dneska nám volal brat mojho muža, že aj jeho priatelka je v tom....a potom mi na FB písal spolužiak zo strednej, že má novinku, že v apríli bude tatinko..... 😉 nejaké je to chYtľavé......kto už nechce detičky, radšej nech nechodí von..... 😀 😀 😀 😀 možno sa to šíri vzduchom...... 😀 😀 😀

jacka
19. aug 2011

@denisenko noooo.....tak to nejdem ani za týžden von.....pre istotu 😀 😀 😀 .... 😉 .................krásne brušinko.... 😵 😵 kedy ideš na kontrolu?..............................ja ti neviem či pojdeš buduci rok ...ked žubrienka bude maličká 😉 🙂 ...............teraz neviem či Peťkovi pomohol ten repík alebo mastička.....to je jedno..hlavne že sa to hojí 🙂 ..........

35st..................fúúúúúúúúúúúúúúúúúj.......to nechcem 😠 😠 ........nezávidím ti......
zajtra ide muž do práce....tak ja idem z detmi k našim...teším sa..aspon vypadnem 🙂

dobru.......

denisenko
20. aug 2011

dobré horúce ránko..... 😉
@jacka repík, repík..... 😉 zázračná to bylina..... 😉 ale som rada, že je Peťulko v poriadku..... 😵 idem sa obriadiť a zas makať....... 😝 😝 😝 😝

jacka
20. aug 2011

veru aj tu to tak vyzerá..... 😎 😎 😝
ahojte....

@denisenko ty si asi tiež nejaká bylinkárka,že?.......sa budem obracať na teba.....mám ich tu kopec 🙂

idem niečo Peťulovi navariť a padáme 🙂 🙂

bubba
20. aug 2011

@denisenko hahahahaha ty si chudšia ako ja netehotná 😀

bubba
20. aug 2011

haló ako na DOD??

denisenko
20. aug 2011

@jacka nie bylinkárka....ježibaba 😀 😀 😀

jacka
20. aug 2011

@denisenko 😀 😀 😀 .........kde máš bradavicu 🙂 😀 😀 😀 😉

leninka75
21. aug 2011

ránečko!!!...............juj to teplo 😵 😵 😵 ...............nech je aj celý september taký

@denisenko.....aké zlaté bruško!!!...ale to si sa len trošku viac napapkala, že?? 😉..........

leninka75
21. aug 2011

@jacka ...teším sa , že peťko má už ručičku lepšiu!! 🙂 🙂 🙂 ..........ako je to ďaleko od vás do nitri?......

jacka
21. aug 2011

ahojte....

@leninka75 dakujem......aj sa sa teším 🙂 ........šli sme asi 1 a pol hodky........dialnicou to ide fajn...... 😉
len to nech nie..ja uškvarím ako škvarka.....nemusím takéto horučavy tých 25 -26 mi stačí...hlásia fuj teplo na buduci týžden 😝 😝

leninka75
21. aug 2011

@jacka ..veru hlásia 😵 ..................a prajem všetko najlepšie, pohodu, radosť, šťastie a zdravie!!!!..... cmuuuuk!! 🙂 🙂

jacka
21. aug 2011

@leninka75 dakujem 😵
sa tešíš na horučavy,že?.. 🙂 😉

denisenko
21. aug 2011

ahojte...fuj, to sú peky.. 😝 😝 😝 celý týžden 35 a dokonca budúci hlásia až 37..... 😝 😝 😝 😝 a ja blbá som si ešte dala, že idem vyprážať syr s hranolkami..... 😝 😝 😝 😝 tomu sa hovorí smaženie vo vlsstnej šťave..... 😝
@jacka bradavicu mám schovanú, aby sa ma deti nebáli..... 😀
@leninka75 veru najedla, len škoda, že nemám odvahu odfotiť to večer, by ste neverili..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre