Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. aug 2011

noo...paráda...práve som pozerala počasie na týžden pre Bolzano....od 31 až do 36 až do budúceho piatku....idem si hodiť mašlu...... 😝 😝 😝 😝

utka
26. aug 2011

Ahojte,my si užíváme,pocasie je super,konecne trošku chladnejsie...

leninka75
27. aug 2011

Ahojte!!!....

@denisenko .....pekné teploty 😵 😵 😵 ........no v pondelok je 29. august - SNP 🙂 .......a kedy s tým sekneš, aby si si užila bruško?😉

leninka75
27. aug 2011

všimli ste si ako sa už nechutne skrátili dni 😝 ..............

idem uvariť fazuľu......myslíte, že by som už fazuľu mohla dať aj Lolke?? 😨

utka
27. aug 2011

Dobre ranko

jacka
27. aug 2011

@leninka75 podla mna možeš......však trošku vyskúšaj

@utka ahoj 🙂 .....užívaj si 😉

jacka
27. aug 2011

@denisenko chodíme na Sliač a mám pocit že posobí proti spánku.......inak to ja nechápem 😠 ........................dokedy budeš ešte pracovať?.....čo Nisko kam bude chodiť do školky......

jacka
27. aug 2011

som čítala že sa má poriadne ochladiť vraj až o 17 st menej...to čo toto 😕 ............deni tak ti pošlem ochladenie ak príde 😀 😀 😉

denisenko
27. aug 2011

@jacka díky, už sa nemožem dočkať...len pošli....my dnes máme burkový den....ale moc chladnejšie teda nie je....ale aspon prefukuje.... 😉 tak myslíš , že voda na Sliači je plná energie?????? 😀

@leninka75 no ako...dala si fazulu????? 😀 😀 veru aj tu sa začalo akosi rýchlo stmievať, každý den o dve minuty skor....to je dosť....tatinko mi chodí oproti do práce, ked idem večer, teraz je tu kopa indivíduii, tak potme sa mi moc samej nechce...... 😎

denisenko
27. aug 2011

@jacka sezona nám končí v polovici novembra...tak neviem, dokedy vydržím....... 😝 ale bruško sa už schovať moc nedá...nejako sa ukazuje.... 😀 😵

denisenko
27. aug 2011

baby, moj muž sa asi fakt zbláznil....on stále rozpráva o tom, že budeme mať aj tretie dieťa.... 😀 😀 myslíte, že to robia tie teplá????????? 😀 😀 😀 😀

utka
27. aug 2011

Ahojte.Dnes sme boli na ture a kupat sa.Bolo super.

jacka
27. aug 2011

@denisenko určite to bude tým teplom.......lebo inak hned po šestonedelí idete na vec 😀 😀 😀 ......................tak hod foto bruška 🙂 ..............nejak mi to nepáli v týchto telách...Nisko bude chodiť do novembra tam a potom tu?..či ako?.................no neviem či sa až tak ochladí....nejak je stále teplo 😝

@utka 😵 😵 ..super užite si to 🙂

jacka
28. aug 2011

ahojte................

jacka
28. aug 2011

kuk...... 🙂

jacka
28. aug 2011

🙂

jacka
28. aug 2011

😕

denisenko
28. aug 2011

halooo..... 😉
@jacka výborne ti to páli...presne ako píšeš..... 😉 pokým budeme t 😉 v Taliansku, bude tu aj školka a ôpotom na Slovensku..... 😉 fuj, tak som sa dožrala....najskor pečená krkovička a potom prechádzka po hroznových sadoch....zjedla som asi 7 kíl hrozna a je mi hrozne.....tak mi treba...nenažranec jeden 😀

jacka
28. aug 2011

@denisenko no aspon niekto...........mnam hrozno..si si dala aj za mna???... 🙂 ...................

dobrú

denisenko
28. aug 2011

@jacka aj za teba....len dúfam, že mi nebude zle.....ale ked ja neviem odolať..... 😀
dobrú nocku..... 😉

jacka
28. aug 2011

@denisenko daj si....len to neprežen...😉

denisenko
28. aug 2011

@jacka už sa stalo..... 😀 😀 ešte som to 😀 zajedla cibulovým snackom.... 😝 nech mám aj dobrú aromu..... 😀 😀 idem už off...pekné sny..... 😉

jacka
29. aug 2011

ahojte....

@denisenko dobré kombinácie dávaš 🙂 ................si nemala večer doma muža 😀 😀 😉 ..............bruško rastie?...hod foto 🙂
dnes tu asi budem tiež viesť monolog

jacka
29. aug 2011

😅

leninka75
29. aug 2011

😀

jacka
29. aug 2011

@leninka75 😉

denisenko
29. aug 2011

ahojte..... 😉
@jacka niet nad dobré kombinácie.... 😀 muža mám doma, len chcel pozerať telku, tak som šla spať do Niskovej izby....... 😀 😀 😉 a chceš foto ráno alebo večer? ráno som tehotná 2. mesiac a večer taký 8-my....že ako to letí..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 😕

denisenko
29. aug 2011

😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
29. aug 2011

😠 😠 😠 😠

jacka
29. aug 2011

@denisenko beriem večer 😀 😀 😀 ................si šla do Niskovej dobrovolne alebo ťa vyhodil 😀 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre