Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2011

@utka to fakt???....no ja som si to nevšimla.......ale rátať určite nevie 😔

dobrá kosa.....brrr
ideme sa pomaličky chystať..... 🙂 ...aj ked mi povedal že nemám prísť prvá....tak prídem druhá 😉

denisenko
8. sep 2011

@jacka .....počkáš za dverami na prvú maminu????? 😀 aj Denisko pozná dvojmiestne čísla ale sčítavať či vie...no neviem...... 😕

jacka
8. sep 2011

@denisenko tak tak..... 😀 😀 😀 .....................to aj tvoj pozná...čo som to ja za mamu 😔 ☹

denisenko
8. sep 2011

@jacka neber to tragicky....ani Nisko nepozná všetky.... 😀 som bola len zvedavá..... 😕 😉 on nevie kopu iných vecí..... 🙂

jacka
8. sep 2011

@denisenko ...no ja neviem neviem....či okrem odvrávania vie aj niečo užitočné 😠 😉

denisenko
8. sep 2011

@jacka ..ha ha...v odvrávaní sú majstri všetci..... 😀 😀 ...dneska je vraj rodičovcký večer v školke....niežeby sa mi tam chcelo, ale kedže zatial neprišlo zo školky nič, ani kalendár, ani kolko zaplatiť tak tam asi musím..... 😝 😝 spýtam sa len vo dverách a pádlujem domov, ved aj tak neviem, čo tam budú rozoberať, ked im 1/2 nebudem rozumieť...... 😝

jacka
8. sep 2011

@denisenko to voláko skoro..............ved to podstané sa aj tak dozvieš 🙂

myslíš 😀 😀 😀 .........

denisenko
8. sep 2011

@jacka skoro??????..... 😕
ved neviem kedy majú nastúpiť, ani o kolkej im zas dali čas.....raz o pol osmej, raz o trištvrte....a bohvie či vobec v pondelok nastupujú....aspon ja si myslím, že by mali..... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2011

a som sa pýtala na to čo tu bubba vravela...tak za školku sa neplatí...len za stravu.....ostatné platí štít....kedže je predškolská povinná......žiadne kupovanie farbičiek....a tak....tak aspon dačo 😉

inak sa vám nezdá že pre chlapca 4 kotuče toaleťáku na pol roka nie je privela???.....už vlani mi to bolo čudné.....aj vreckovi na pol roka 10ks.....teda maju čo robiť aby to minuli....nie?

jacka
8. sep 2011

@denisenko jáááj no ja som myslela že školka už funguje......aha.......no ja som veru nevedela ani do ktorej idú triedy....
si fakt rozmýšlala o odklade????,

denisenko
8. sep 2011

@jacka školka tu ešte len začne.....preto rodičovské stretko.... 😉 veru, stále rozmýšlam, čo a ako...ale uvidím, možno z toho aj tak nič nebude, ak sa mne nebude dať vybaviť zdravotné poistenie tu, kedže moje platí len do novembra a potom bez pracovnej zmluvy...neviem, či je to možné......je to všetko na... 😠 ..ale myslím, že Denisko asi bude chcieť ostať už doma..... 😉

denisenko
8. sep 2011

@jacka my máme u babky 4 chalanov od 5 do 9 rokov......tým menším treba pomocť utrieť zadok...ale každý jeden napchá toaleťákom plné WC, teda kolko sa zmestí........tak 4 kotúče je hádam aj primálo.... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2011

@denisenko ............vlastne nevieš čo bude dalej......a kedy prídu v sobotu?............sa mu zapáčilo na Sk? 😉 😉

jacka
8. sep 2011

@denisenko ale kde moj v školke chodí len cikať....... ....a v poslednej dobe pchá celý toaleťák Peťko do záchoda 😉 😠

denisenko
8. sep 2011

@jacka hej, v sobotu večer by už mali byť tu....konečne..... 😉 tatinko ho rovno zo školky zobral do nejakého obchodného centra do hračkárne, vraj mu ide niečo kúpiť.....on, čo vždy tvrdí, že má hračiek až až......asi ho hryzie svedomie....... 😀 😀 😀 😀 ...inak aj Denisko chodí v školke len cikať, ale my tu nenosíme nič, len aby mal vždy v ruksačiku papierové vreckovky......ked sa minú, dam dalšie..... 😉

jacka
8. sep 2011

@denisenko tešíš sa,že 😵 😵 😵 ...............podarený je tvoj muž...a volali ste si cez skype že to všetko vieš 😀 😀 😉 🙂 🙂 .................to máte super..aspon vieš kolko miniete 😉

a prečo až večer????

jacka
8. sep 2011

@denisenko mohla by si mi hod ešte ten link na ten vláčik.....čo si tu raz dala......ak si spomínaš..... 😉

denisenko
8. sep 2011

@jacka veru, ešteže niekto vymyslel ten skype..... 😉 telefonoval mi, lebo vraj Nisko nechce Lego, ale električku, či mu ju má kúpiť.... 😀 😀 😀 😀 on chcel tú električku aj pod stromček, len vtedy už boli hračky nakúpené, takže nič.... 😉 ..no, zas až tak presne neviem, kolko minieme, lebo oni majú aj na chodbe v šatničke vždy takú misku plnú vreckoviek, takže si berú skor odtial....a inak, najistejšie je to do rukáva......o tom prehlad mám, lebo to vidno 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2011

@denisenko presne...rukáv to istí 😀 😀 😀 😠 😠
fuha ...a to má ešte aj na výber......dobrý je 🙂 🙂 .................a čo si napokon vybral?...či nevieš?

denisenko
8. sep 2011

@jacka aký vláčik????

jacka
8. sep 2011

@denisenko no raz si tu hodila link z you tube...na lego vláčik...a ja som ho neuložila a Maťko s Peťkom mi tu pília uši......

denisenko
8. sep 2011

@jacka sorry, blbne mi net...desne...myslíš toto:

https://www.youtube.com/watch?v=t3wSe0mEaRo
denisenko
8. sep 2011

tak a som zas tu...skočila som si do školky, povedala že nemožem ostať, zobrala papiere a dovi, dopo-...... 😉 šikula som...... 😉 ...najväčšia sranda bola, že som si po sto rokoch navliekala rifle......jedným slovom...hurka 😀

utka
8. sep 2011

Ahojte!
Aj my sme dnes mali rodičko v škôlke. Takže školné /12,99€/ neplatíme, ale zato čistiareň /10€/ a ZRPŠ /28€/, to na pol roka. A ešte som platila poistné /1€/ a pracovné zošity /3,50€/. A doniesli sme na pol roka 4 toaleťáky, balík reckoviek, vlhčené utierky a tekuté mydlo na ruky. No a Viki tiež v škôlke len ciká. Ďalej nám rozprávali o tom, aké krúžky budú a čo by všetko potrebovali, ak by sme vedeli pomôcť /papiere, omalovánky atď./ Trčali sme tam vyše hodiny a pol.
Viki bol plávať. Vraj bola dnes studená voda a drkotalo ho ešte viac ako minule. A už aj 2x kýchol, tak sa len modlím, aby naozaj neochorel. Zmrzlinka moja malá...

denisenko
8. sep 2011

no aj ja som bola na skok v školke....kedže tu nerozlišujú predškolákov, platíme to isté ako minulý rok...59E na mesiac, bez ohladu na to, či sú sviatky, alebo skrátené vyučko alebo...neviem čo..... 😖 a to ma hned potešili, že prvý týžden bude len do 12-tej....a potom, mama, daj si ho kam chceš..... 😠

jacka
8. sep 2011

@utka tak toto je super.... 😠 😠 😝 .......nás šklbu ako husi 😝 😠 ...........sa teším aj ja na rodičko.....ako si to tam muž obsedí 😀 😀 😀 .........................dufam že neochorie....zmrzlinka 😉 ...nechápem prečo maju taku studenú vodu..aj ked mi niekto vravel že lepšie je naučiť sa plávať v takej......ale zas nie v ladovej......chudence deti

@denisenko asi to bolo ono.....lebo na to kuk ako puk.......ani nedýchali 😀 😀 ....som mala chvilu klud...žiadne vresky...škriebky.....................do 12tej...tak to je bohovské...teda na nervy 😠

denisenko
8. sep 2011

@jacka tak som rada, že sa zabavili.....DEnisko to pozeráva do nemoty, myslím že keby som mu to kúpila tak to zloží aj bez návodu.... 😀

jacka
8. sep 2011

@denisenko skus ešte niečo..ale aspon hodinové 😀 😀 😀 😉

jacka
8. sep 2011

@denisenko čo mu kupil tatinko?

bubba
8. sep 2011

ahoooooooooj moja tiež neovláda dvomiestne čísla...mala by?ja to už vobec nesledujem čo by mali deti v akom veku vedieť.dokonca som ju neučila si ani zaviazať šnúrky - kedže takou obuvou nedisponujeme :D
ale pozna celu abecedu,vie si spocitat/odcitat jednociselne ,vie si preddiktovat základné jednoduché slová a napísať ich... ale inšô vobec netuším čo by mala a nemala vedieť :D
papuľovať tiež na 1 😀 😀 😀 😀 😀 to jej ide.a ked hubu vykrúti ked sa jej dačo nelubi 😀 😀 😀 jááááááj

no my sme to školne nakoniec neplatili, iba pomocky do školky. u nas toaletak a mydlo zabezpecuje skolka aj pranie aj zehlenie - to tam robi upratovacka. jedine co budeme platit je strava .hyg.vreckovky si deti nosia priebezne tak,aby mali aspon balik v skrinke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre