Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2011

@leninka75 tak už to začína........nezávidím...ale neboj ...hádam sa čoskoro aj sama pustí 🙂 ....čo mi .....asi nič....začal sa v noci pýtať na cikanie.....tak neviem či ho mám nechať bez plienky....či ešte nie je skoro 😅 ........a stou "školkovou virozou" suhlasím.....ale to asi mne len brká Maťko ......ráno mi vraví že mám pre neho prísť na obed....a velmi rýchlo-...--.....no a ked zavolám mužovi že ako...tak v pohode.....ešte mu aj z okna zamáva... 😠

@utka blbo vyšiel ten sviatok....

jacka
13. sep 2011

@leninka75 a s tým jedením.....strava je zatial o.k...len to pečivo...a koláče.....velmi to nemusím...ale pokial to chutí ostantým....prečo nie

jacka
13. sep 2011

no bežíme do školky.........zvykneme sa ešte hrávať na ihrisku...kvoli Peťkovi.....aby aj on mal trochu zmeny ....tak dufam že mi Maťko zas zapotí....chcem ísť domov 😠 😝

denisenko
13. sep 2011

ahojte, žienky.... 😉 nejaká som fest unavená...a tuším aj koník štrajkuje, vyhadzuje mi nejaké blbosti..... 😠

@jacka sa mi tak zdá, že ťa Maťko len skúša...potvorky sú tí naši chalani.... 😀 Deniskovi dneska zas tiahlo kútiky do plaču, ked som odchádzala.....ale držal sa statočne.... 😉 inak, len tak som skúšala to, či vie počítať...tak do 10 bez použitia prstov....aj odčíta aj sčítava.....no komment 😉

denisenko
13. sep 2011

@leninka75 Lolka je šikulka... 😉 inak, školkársky vírus.....aj Denisko dnes ráno kašlal a soplí.....ja už to neriešim, jeden den v školke a aha čo sa stalo.... 😖 😠

utka
13. sep 2011

@jacka veru, na figu vyšiel ten sviatok...Ale pred 1.11. som si už zajednala dovolenku a aj po 17.11.

jacka
13. sep 2011

@denisenko veru skuša moju trpezlivosť..... 😠 😠 ......aj my sme chorý......však prečo nie.....ked v piatok zima ako v ........a deti v kraťasoch......

tie učky mi lezu na nervy....jedna povie to ..ina hento....som a pýtala na ten ubor...táto zas tvrdila niečo ine....bolo by celkom fajn keby sa dohodli 😠 😠 😠

@utka tot takto skoro zajednávaš doovolenku???? 😉 😅

utka
13. sep 2011

@jacka musím, lebo sme tri a dovolenku si môže vziať len jedna...a mám takú "super" kolegň§u, čo si zajednáva dovolenku dobreže nie pol roka dopredu. Tak som ju teraz predbehla. Ale pred Vianocami som to nestihla, už má ona 😠 .
Dobrú nôcku.

jacka
14. sep 2011

ahojte.....

@utka "šikovná " kolegyňa 😝 ......ešteže že si tak nezapísala dovoelnku na buduce leto..... ako sa má Viky?

utka
14. sep 2011

Ahojte!
@jacka veru, je šikovná...neznášam ju...brrrrrrrrrr...
Viki celkom fajn. Dnes je ešte v škôlke, tak sa tešil aj celkom, že posledný deň tento týždeň. Ale ráno vraj povedal, že pôjde aj v piatok kôli Natálke, potom to zmenil, že pôjde len do obeda,ale nakoniec sa rozhodol, že nepôjde vôbec 😀

leninka75
14. sep 2011

ahojte!!...........

juj sme chceli ísť zajtra do TN, že na hrad a do centra poprechádzať sa, ale asi by to nebolo moc dobré zajtra, keďže bude Demitrov pohreb ☹.....tak asi dáme opačný smer ZA a kukneme Budatín a potom mekáč v Mirage 🙂.......

leninka75
14. sep 2011

som zvedavá či dnes tí moji loptoši ocenia obed.....gulášová polievka, cuketové placky, zajačie soté ná póre a paprike s kašou a zeleninovým šalátom.........

utka
14. sep 2011

@leninka75 dobrý obedík...
My ideme zajtra na kačacie hody do Slovenského Grobu, ale musím niečo navariť, aby mali chlapi na piatok na obed. Asi nejaké cestovinky...

jacka
14. sep 2011

@leninka75 fuha ...akú fajnotku...možeme sa pozvať? 🙂 🙂

tak to vyzerá že len moj ide do práce......však neva 😉

@utka budete mať pekný výletík 😉 ...mnam 🙂 .................ale výmyselník je poriadny 😉

utka
14. sep 2011

@jacka príď, podelím sa s tebou 😉. Idem domov. papa

denisenko
14. sep 2011

@leninka75 pozvem sa aj ja, dobre? teda okrem zajačika....to ja nemožem, kedysi som mala domáceho miláčika a odvtedy som na králičie mäsko horšia ako Greenpeace-...... 😀 😀 😀 ..
@utka vám je super, že dovolenka.....tu sviatok nie je...a aj keby, mna sa to netýka, teda okrem sviatkového príplatku na páske..... 😀

@jacka aj ja budem pracovať a moj muž taky tak..... 😉 neboj..nebude tvoj jediný..... 😉 Maťko ešte soplí? Deniskovi sa to tuším zlepšuje.....klop,klop,klop..... 😉

joj, dneska mi zas bolo celý den nanič...posledné dva dni mi býva zle, nechutí mi jesť a ked sa najem, tak mailujem do WC.....toho pol kila, čo sa mi podarilo pribrať, je už zas v nenávratne......moj muž ma začal bombardovať...cez obed chodí za mnou a nosí mi drevorubačské desiate.....asi ma on aj moja mamina pravdu...mala by som viac a výživnejšie jesť...ale čo ked nemám chuť???? ☹

utka
14. sep 2011

@denisenko to je škoda...tuším Slovensko patrí medzi štáty, ktoré majú najviac voľných dní...sviatkov...
Dnes som bola na zárobku...Bola som na skupinovej diskusii - vymýšľajú nový liek na tlak. Bola som tam 45 min. a zarobila som 15€.
Bolí ma hlava ako koňa...bleeee...

denisenko
15. sep 2011

dobré ránko... 😉 dnes je volno...ideme sa niekam s Deniskom potúlať...teda isto do min isveta vláčikov a potom ešte povymetáme obchody..... 😉 šááák prišla podpora za zimu, čo som nerobila, tak nech..... 😀 😀
@utka a to si aj nejaké lieky skúšala, či len z tých rečí ta bolí hlava......?? 😕 😀 inak, kam ty na také akcie chodíš? tuším aj minule si mala za pár minút pár eur..... 😎

jacka
15. sep 2011

ahojte....

@denisenko čo si pokupila? 😉 .....že za zimu...ved už ide dalšia 😒 .........................kedy ideš na kontrolu?.........veru majú pravdu.....teraz potrebuješ papať...aj ked po troškách....dúfam že po 3mes. ťa to prejde a potom sa riadne naješ?......mala si takéto problémy aj pri Niskovy?

jacka
15. sep 2011

včera večer mi muž povie...maminka ved ja ťa mám rád,,,,,a Maťko hned ...jéééj budeme mať bábätko 😕 😕 .....

bubba
15. sep 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 zlatý 😀

denisenko
15. sep 2011

@jacka žeby tvoj muž vedel niečo, čo ani ty???? 😀 😀 😀 zlatý, aspon viem, ako si mu to vysvetlila...... 😉
nekúpila som nič, okre drogerky......vo vyše 30 stupnových teplách sa mi tam teda zimné vecvi kukať nechcelo,,,,,, 😝 ..a bola som vytočená od rána...musím si na úrade vybaviť nanovo celú podporu, lebno je na staré meno a nepustí to počítač...na infarkt...... 😖 na kontrolu idem budúcu stredu...teším sa a ešte viac som zvedavá.......joj, veru pri Deniskovi bolo tehu najlepším obdobím mojho života...tolko energie, žiadna únava, bolesti alebo zle...... 😝 teraz to mám aj za neho..... 😝 😝 😝

utka
15. sep 2011

Ahojte. My máme dnes pracovný deň.
Síce sme spali skoro do pol desiatej, najedli sme sa, kukli TV a potom sme šli na tie kačacie hody...ale keď sme sa vrátili, tak manžel začal robiť takú skrinku, ja som varila na zajtra. Potom sme šli s Vikim na gaštany, keď som videla ten bordel, čo narobil môj manžel s tou skrinkou...Keď sme sa vrátili, tak som vyše hodiny upratovala. Teraz chlapi upratujú hračky. Ja by som polovicu z nich vyhodila, ale to môžem, keď nebude doma krpec...

leninka75
16. sep 2011

ahojte!!..............fúúúúúj tie ranné hmly 😝

@denisenko........aj ja som druhé tehu znášala horšie ☹.....a tak som sa tešila, že si to užijem.........neva ale Lolka je za to pokladík 😵 😵 😵

@jacka.....fíha, také silné slová od tatina??, 😕 ........Maťko si to krásne vysvetlil 😀 😀 😀

@utka...čo budete robiť z gaštanov?...

utka
16. sep 2011

@leninka75 Viki sa rozhodol, že si urobíme bábkové divadielko z gaštanov...
@denisenko lieky som neskúšala, len nám dali takú akože tabletku-placebo a mali sme povedať niečo o tom, aké by ro bolo, keby tá naozajstná tabletka bola taká...

jacka
16. sep 2011

ahojte......

@denisenko vy tam máte 30 st???......nooo pekne..... 😎 😎 .........vysvetlila som mu to asi tak...teraz mu nejdem vysvetliť že bábätko nebude 😀 😀 😀a ty si si Niskovi ako vysvetlila ......................................čo bruško už poslucha???....aj sono ti robia ?.....žeby to bolo dievčatko??? 😉...len dufam že ma v tom nenecháš samú 😀 😀 😀 😉


@utka super ...pofoť nech vidíme... 🙂

utka
16. sep 2011

@jacka keď bude, pofotím... Vy pôjdete na jarmok do ZV?

jacka
16. sep 2011

@utka neviem..chcela by som ísť....muž sa musí vytačiť.....mal by ísť do roboty...tak bude ešte dnes...alebo už nie....aj tak dobre sme na kolotočoch v BB nechali 3Oe 😝 😝

utka
16. sep 2011

@jacka no super. Tak ak by ste šli, ozvi sa. Ja nebudem cez víkend na nete.
Tak pekný víkendík. Papa

denisenko
16. sep 2011

@utka bábkové divadielko z gaštanov? tak nato som teda zvedavá....určite odfoť.... 😉 to ste skúšali len nejakúä chuť tabletky???? nechápem, že načo...ja tabletky prehltnem, takže neviem, ako chutia...... 😕
@jacka veru...30-tky...ešte do nedele......som zrelá na infarkt.... 😝 Denisko vie, že bábätko musí dať do bruška tatiunko, ale ešte sa neopýtal že ako..... 😀 teraz sa viac zaujíma o to, že ako v tom vodnom baloniku rastie.... 😉 som mu to vysvetlila, že bruško funguje presne tak, ako vodné balony...a ked už bude velký na prasknutie, tak sa bábätko narodí..... 😉 on sa o také veci celkom zaujíma....zvedavček malý..... 🙂 my by sme všetci radšej chlapca...ale už som sa zmierila s tým, že to b ude slečinka......každý den vyzerám horšie a horšie.... 😀 tak to bude krásavica..... 😉
@leninka75 ja sa už teším, na zimu...ako si to fakt konečne v klídku užijeme a všetci...... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre