Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. nov 2011

@jacka držte sa u zubára 🙂
inak minule som sa pozerala simke do pusiny,tak jednu trvalú šestku dolnú má už vonku a na druhej strane sa jej tlačí...tak počkám,kým jej vyjde von a pôjdeme pečatiť

utka
29. nov 2011

Ahojte.
@leninka75 ja skúšam všeličo. Aj lekárov som sa pýtala, vrak keď to mám takto ako mám, nemám to riešiť a nad 50tis. sa nemám dať ani operovať. A hlavne skúšam tú alternatívnu medicínu a homeopatiu. Ale ja sa momentálne nezaoberám doštičkami...je to ako je a kašlem na to. A je to tak lepšie...
@aninka29 Viki ešte ani náznaky trvalých šestiek. Ani kývania sa mliečnych zúbkov...

aninka29
29. nov 2011

@utka počula som,že chlapcom vychádzajú zubky neskôr,ako dievčatám.......ale či je to pravda 😒

utka
29. nov 2011

@aninka29 Môže byť...Aspoň sa neskôr pokazia 😉

leninka75
29. nov 2011

@aninka29 ...jeeeej ty si odolala neotvoriť gusta??!! 😀 😀 ......dobrá si!! 😉 .............nemajú tie naše detičky zasa obdobie vzdoru, alebo čo 😠 ....lebo ako čítam, tak u všetkých to je približne rovnako 😖..............a čo pomohlo keď jej nuž dohovoril?.......no neviem či je dobré čakať kým vylezie aj druhá šestka 😕..mne bratranec kázal prísť hneď keď bude vonku čo len kúsok zuba a že bude sa to pečatiť postupne ako budú vyliezať............

aninka29
29. nov 2011

@leninka75 myslíš? 😒 aj som rozmýšlala,že zavolám zubárke..lebo kým jej tá druhá šestka vyjde celá,tak to potrvá 😒 ....zavolám radšej....a Lilka už má šestky vonku?
@leninka75 že som dobrá..odolávam,odolávam 😀 zatial sa mi darí..aj ked predvčerom som ho už mala skoro celý vonku..ale potom šup s ním späť do krabice 😀
asi na deti vplýva to počko,alebo čo ja viem.......ide na nich "nultá"puberta 😀 ..manžel jej ani nestihol nič povedať,lebo,ked to s ňou išiel riešiť,tak Simka hned...:no ahoj tatik,ja už idem,nemám čas 😀 😠 ..takže nevyriešil nič

aninka29
29. nov 2011

@utka ty si teraz domka na marodke?

leninka75
29. nov 2011

@aninka29 ..veru len si radšej zavolaj, nech má slečna zúbky zabezpečené 🙂 ...nie Liluša ešte nemá vonku šestky..aj sa divím keď jej tak skoro začali padať mliečaky 😕 ........no tá tvoja simka je už dobrý špekulant...zdrhla tatíkovi aby jej nestihol dohovoriť 😀 😀 😀 😀..........krpci malí presne vedia ako nás dostať 😝 😀

aninka29
29. nov 2011

@leninka75 veru je špekulant a riadny 😀aké výhody maju rozhovory cez pc 😀 😀 ....jednoducho ona nechce nič počuť,nechce sa o tom baviť... 😝 ked s ňou niečo riešim ja,tak mi naslubuje,že už nebude /niekedy sa musím povyhrážať/...ale po chvíli sme tam kde sme boli...ja si už pripadám ako papagáj 😝 ............no a dnes bude u nás vojna poobede,budem ju riešiť 😠 ...až budete z východu počuť nejaké pazvuky..tak to som ja 😀

leninka75
29. nov 2011

@aninka29 ......keď som to čítala!! 😝 😝 😠 😠 ..............no presne ako u nás!!! 😝 😝 😝 😝 ...............vieš čo ?..tie pazvuky sa niekde v strede slovenska stretnú a to potom len bude hrmavica!!!!.......... 😀 ..inak mňa vytáča mama, keď mi zahlási, že " a prečo na ňu kričíš?...veď jej pekne vysvetli čo robí zle" 😅 ...a ďalšia hláška "to všetky deti sú rovnaké, neboj ona z toho vyrastie" 😅 😅 .........dobre vyrastie, ale ja z nej šediviem teraz 😖 😖 😖

utka
29. nov 2011

@aninka29 nie, nie som doma. Som v práci...
Keď je Viki drzý, ja si len tak pre seba poviem, že: "Dúfam, že to Ježiško všetko vidíš"...niekedy zaberie, ale len na chvíľu. A ten ich slovník s kamošmi v škôlke. Ach jáááj...si hovoria, že sklapni ty cikanička, kakanička a čo ja viem čo. To keď som včera v šatni počula...hmmmm... 😠

utka
29. nov 2011

@leninka75 ja som si tiež našla pár šedivých vlasov. Bola som zhrozená...Myslíš, že je to z Vikiho 😀 ???

aninka29
29. nov 2011

@utka cikanička,kakanička 😀 😀 😀 😀 no pekne..............ja tiež Simke vravím..že Ježiško ju vidí a ked bude vystrájať,tak nech sa potom nečuduje,ked pod stromčekom nenájde nič 😠
@leninka75 aj mne mama kafrala do toho..prečo na ňu kričíš,nekrič,nechaj to tak 😠 ..ale zrušila som ju ....povedala som jej,aby sa mi do výchovy nestarala...ja viem prečo na ňu kričím..nenechám si sopľu skákať po hlave..ja som s ňou celé dni...viem čo na ňu platí...a ked to nejde milým slovom,tak hold smola..musím vrešťať 😝 ..aj ked nerada 😒 ...mňa fakt nebaví na ňu kričať

leninka75
29. nov 2011

@utka .. 😀 😀 😀 😀 .....parádny slovník!!! 😀 😀 😀 .........s týmto našťastie problémy nemáme..zatiaľ 😀 ........veru za polovicu našich šedín môžu detičky a za druhú mužíčkovia 😀 😀 😀 😀 😀 ........a ty ako riešiš keď je viki mrchavý??....krikom, bitkou, zákazom, hrozbami?????????......ja si neviem niekedy rady ☹

leninka75
29. nov 2011

ozaj ja som najnovšie začala like hovoriť, že ak ju niekto bude chcieť, tak ju dám a ešte aj doplatím 😀 😀 😀 😀 😀..ale prdlajz si z toho robí...

aninka29
29. nov 2011

baby a ja ešte nemám ani jeden šedivý vlas 😀 ...ale zato manža..ten ich má aj za mňa..žeby zo mňa 😀

leninka75
29. nov 2011

@aninka29 ...aký obetavý mužík!!...ešte aj šedivé vlasy zobral sa seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......

u mňa funguje genetika 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ..a sestra detto...

aninka29
29. nov 2011

@leninka75 ešte dobre,že existujú farby na vlasy 😉

leninka75
29. nov 2011

no super, kým ja tu kvákam lolka povyťahovala celý balík vlhčených utierok 😀 😀 😀 😀 😀......idem ju dať do laty..

aninka29
29. nov 2011

ja idem Sabke naservírovať obed......"čem papať mamka" 😀 uložím ju potom do hajan a medzitým ukuchtím obed na zajtra......chcem ísť ráno na nákupy...tak aby sme mali čo jesť,až dojdeme domov

aninka29
29. nov 2011

dobrú chuť k obedy žienky 🙂
Sabka odfukuje....varím...idem vybrať z práčky a relax 🙂

utka
29. nov 2011

@leninka75 ja používam všetko...len nič nezaberá ☹...Taký slovník majú asi skôr chalani...

utka
29. nov 2011

@aninka29 čo ty môžeš mať šedivé vlasy. Však si ešte mladučká...Ja som si objavila prvé len teraz nedávno.
Aj môj manžel je dosť šedivý, už dávno.Má to po rodičoch. Ale podľa mňa je to pekné...

jacka
29. nov 2011

ahojte.....

@utka ked si začala tú temu s lekármi....poznáš nejaké z nemocky?.....ak hej tak sa ho opýtaj ako to je s tými 300e...a potom sa možeme o tom baviť 😉

aninka29
29. nov 2011

@utka mne sa šedinky tiež páčia 😵 manža to má tiež dedičné....
@jacka ahoj...ako bolo u zubára?..zvládli to detičky? 🙂

jacka
29. nov 2011

u zubárky dobre...len na začiatku sa zľakol že čo sa deje ked šla vrtať........ale inak bol na moj počud statočný čo som čakala cirkus.........a začína sa mu kývať zúbok ...zatial mu to nejdem ani hovoriť......slubila som mu kúpiť prísavníka .....tak sme ešte behali a zhánali.... 😵

povybavolala som si aj papiere zajtra to konečne možem doniesť na úrad....maju dlhý den 😉

muža som vyslala kupiť mikuláša...som zvedava čo donesie.....asi sa musím na to pripraviť 😀 😀 😀 😀

jacka
29. nov 2011

pokial nemáme šedinky my tak je to fajn.......určite by sme si ich skryli 😀 😀 😀 😀 ..teda aspon ja 😀 😀 😉

jacka
29. nov 2011

@aninka29 čo ideš variť....daj tip na zajtra..... 🙂

jacka
29. nov 2011

@leninka75 ja ked si neviem dať rady........odchádzam do druhej izby.......pokial sa nedaju ako tak do kludu.......ale sú zlatý ako po men vykrikuju...a potom sú ako baránci.....len to nemožem často robiť......zvyknu si 😀 😀 😀

a s tým balíkom.....prišlo mi tam úplne niečo iné.....tak som cez víkend s nimi emailovala.....v pondelok som to poslala.....teraz budem zas čakať pokial to pošlu....dufam že stihnu do Vianoc.....ale už neobjendám nič.... 😝

jacka
29. nov 2011

@utka ja ked počujem ten slovník v školke.....sa možeme aj rozdrapiť...........som ale počula že jedno dievčatko vraví mamine....mami.....(meno diečatka)......mi povedala že som p..a..... 😠 😠 😠 😠 ,,,som ostala zhrozená.......čo tie učky tam robia..... 😝 😝 😝
ale inak maju podobný slovník ......😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre