Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. dec 2011

nikde nik????? hrúúúza....po sto rokoch sa dostanem na net a možem viesť akurát tak monolog....... 😀 😀 baby, poradťe.....pýtala som sa mužíčka, že čo mu donesie ježiško....vraj navigáciu do auta...neviete poradiť, ktorá je dobrá??????

utka
1. dec 2011

Ahojte.
Viki celkom dobre. Noc bola pokojná.
Robím palacinky...Príďte na obedík 😉
V BA zase tento rok nebude CocaCola kamión ☹. A v BB bude cez týždeň, tak zase nič ☹.

denisenko
1. dec 2011

@utka prídte na kamion do žiliny.....len som zabudla...tuším 12-teho????? aj ja som dneska chcela robiť palacinky, ale skončila som s cestovinami..... 😵 😵

jacka
1. dec 2011

@denisenko tu som......... 🙂
písala som sestre...že ona pečie medovníky ako z normálnej múky.......a linecké nedržia.....tak niečo vyskušam ...pri najhoršom budeme jesť lyžičkou 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@denisenko ..prídi do B.B na kamion..... 😉

denisenko
1. dec 2011

@jacka kedy máte?

jacka
1. dec 2011

@denisenko 15.12.....

denisenko
1. dec 2011

@jacka hmmm...tak to u nás bude skorej....12.12.......ibaže by sa mladému moc zapáčilo a chcel by ešte raz..... 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@denisenko jasné že sa mu zapáči 😵 😵 😵

jacka
1. dec 2011

@denisenko neviem či som prehliadla...Nisko je tam s tebou?

aninka29
1. dec 2011

ahojte 😵 konečne sedím 😝 ...celé doobedie som strávila v meste....upratovala som..idem čítať 🙂

denisenko
1. dec 2011

@jacka nie...mladý pán vyhlásil, že on nikam nejde...ale včera ráno ked som odchádzala, by bol veru aj pristal na to, že pocestuje...ale zostal doma so starkou.....ved streda, štvrtok, piatok bude v školke, v sobotu príde jeho kamarát a v nedelu pri troche šťastia niečo po obede hádam aj my..... 😵 ale bolo mi to luto, lebo som mu naposledy slubila, že už ho samého nenechám.... 😔 😔 ale to on sa zaťal, že nejde... ☹ ☹ ☹

jacka
1. dec 2011

@denisenko ked si písala o tých úradoch....tak ked som vybavovala paiere pre Peťka ...tak v jedných dverách mi ich dali ---................do druhých som ich musela vrátiť...................a teraz ked som pre Maťka....tak že čo chcem...ved som tu už bola raz...... 😠 😠 .......vraví že s tým mladším synom......teraz to zistili aj staršiemu...a ona,že..máte ešte dáke deti??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...trúba..... 😝 😝 ...ked budem ešte náhodu pre seba vybavovať tak mi už ani dvere neotvorí 😀 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@denisenko moje ......hádam mu nebude smutno.......ved ho tak dlho už nenecháš........a v školke ako ...pohoda?

denisenko
1. dec 2011

@jacka skús im nabudúce povedať,m že máš doma ešte celé futbalové mužstvo..... 😀 😀 😀 fúha, tak aj Maťko? asi som prehliadla...máš už výsledky?

jacka
1. dec 2011

@aninka29 .....aj ja som dnes makala ako fretka..........aby som nemusela v sobotu.....chceme na ten vláčik 😉 ...sa tak teším...že dúfam že to neurieknem 🤐 🤐

denisenko
1. dec 2011

@jacka Nisko je v školke spokojný, aj ked zo začiatku frflal, že deti sa s ním nehrajú....ale tak bol tam zas ako nový a asi čakal, že mu hned všetci skočia okolo krku......tu je na to zvyknutý, že ho baby obskakujú a chalani poslúchajú...... 😀 😀 ale teraz chodí každý den s tým, že na dnes mám nového najlepšieho kámoša....každý den iné meno..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
1. dec 2011

prečítané..aj tak som všetko zabudla 😀
@denisenko ahoj....vitaj 🙂 ....peknučké brušulililinko 😵 😉 to je istý chalan, bez debaty 🙂

jacka
1. dec 2011

@denisenko veru..to ma nenapadlo...... 😀 😀 ---ale čo ked ju budem ešte potrebovať...tak ma poprehána ako nikoho 😀 😀 😀 ....bol tam jeden ujo .......a ked odišiel tak sa rozprávali že tam bol v ten den už tretí krát ...a zas ho vrátili domov.....a jedna jej vraví...ved si ho už mohla vybaviť 😝 😝

veru má ju aj Maťko.....výsledky nepusitia...škoda že to nie je omyl......bezlepkujeme vo velkom......s ním trošku horšie ako s Peťkom......ale musí si zvyknuť 😠 😠 😠

denisenko
1. dec 2011

@aninka29 prečo myslíš, že to bude chalan? 😕 😕 😕

jacka
1. dec 2011

@aninka29 určite......bruško pre dievčatko............ 😵 😵 😵..bez debaty...........

jacka
1. dec 2011

@denisenko never jej....zase bosoruje 😀 😀 😉 😉

denisenko
1. dec 2011

@jacka tak to ti verím, že po 5-tich rokoch, ked mohol jesť všetko, musí sa začať obmedzovať.......musíš mu robiť aj obed a desiatu do školky, alebo oni varia aj pre bezlepkáčikov?

aninka29
1. dec 2011

@denisenko lebo som bosorka 😀 😀 😀 😉 ...
@jacka ty budeš mať bruško pre dievčatko 😉 😉 😵

jacka
1. dec 2011

@aninka29 no akurát............žiadne dievčatko sa nekoná....v dalšom živote

aninka29
1. dec 2011

@jacka tak to sa pridám k tebe 😀

denisenko
1. dec 2011

@jacka myslíš že má @aninka29 aj taký chlp na brade ako pravá bosorka????? 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@denisenko .....strašne mu varia v jedálni......celý týžden tam nejdeol nič.....polievka len čistá voda...bez zahustenia.......druhe ..mäsko bez omáčky.......takže to m suché......nemali mu to čím poliať........akurát som tam volala....zajtra maju koláč z kysnutého cesta......či mu mám niečo doniesť....že nie...že mu urobia....tak som zvedavá
ale je zlatý......mi povedal že ked bude dietovať tak s toho zachvilu vyrastie a bude papať to čo ostatný kamoši v školke......ale že Peťko ostane už chorý ☹ ☹

jacka
1. dec 2011

@denisenko ......zatial som nevidela.......dáva pekné fotky..... 😉 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@aninka29 tak tam ťa budem čakať 🙂 😉 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre