Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2011

@utka už obalené???............to väčšinou nebýva zdravé 😔 .................ja lubim kapra....Maťko ryby vobec nemusí.....Peťko je moj 😵 😵 -.......viac sa bojím kostí 😒 ............................

jacka
23. dec 2011

@utka inak to ste si dobre posapali........to my sme sa už vracali z nákupov..........ale dnes MAťko kiriríkal od pol 6 😝 😝 😝

utka
23. dec 2011

@jacka a čo je dnes zdravé???
No ale Viki zaspal včera asi až okolo desiatej. Tvoji chalani už vtedy asi sladko búvajú...

jacka
23. dec 2011

@utka nič.........ked som čítala kolko éčok davajú len do chleba........netvrdím že všetky sú zlé......ale aj tak 😝 .........

veru to už búvaju.....vlrastne už aj teraz....čoby som chcela.....ked mi o 8večer spia....že 😉

ideme urobiť ešte stromec....a na dnes hotovka 🙂 😉

jacka
23. dec 2011

@utka super že si tu bola.............aspon som si mala s pokecať 🙂 🙂

dobrú nocku...... 🙂

utka
23. dec 2011

@jacka dobrú...ja som tu aj zajtra...ale vy asi nie. Tak ešte raz krásne a pokojné Vianoce!!!

denisenko
24. dec 2011

dobré ránko.... 😉
krásne, šťastné a hlavne pokojné Vianočné sviatky všetkým želáme......a detičkám kopu darčekov..... 😵 😵 😵 ja sa dnes teším najviac na tie rozžiarené detské očká, ked si nájde pod stromčekom to, čo si želal...... 😉 😉 😉

my sme včera ozdobili stromček, ale úplne inak ako máme vo zvyku.... 😉 život je zmena..... 😉 urobila som šalát, s Deniskom sme "napiekli" nepečený čokoládový vláčik, dobalila som darčeky a dnes už len navarím svoje oblubené tri polievky, tatinko spraví rybu a možeme vianocovať 😵 😵 😵 😵

jacka
24. dec 2011

ahojte..................

krásne Vianoce.......plné rodinnej pohodičky..........želáme 😵 😵 😵

@utka aj ja tu budem.......už mám skoro všetko urobené....... 😉

@denisenko aj ja sa na to velmi teším........ 😔 .........................a aj to budem vidieť dva krát 😵 😵 😵 ......neviem sa toho dočakť...ráno hned leteli kuk stromček...také to bolo krásne 🙂 🙂 🙂

denisenko
24. dec 2011

@jacka hladali už darčeky? 😀

jacka
24. dec 2011

@denisenko tvoj už hladal?.......................som mu povedala že až ked sa najeme večer 🙂

utka
24. dec 2011

Ahojte. Viki je už celý nervozny a nevie sa dočkať ježiška. Už večer nevedel zaspať...Aj ja sa teším, aký bude šťastný, keď uvidí tie balíčky pod stromčekom 😉...
Tak ešte raz krásne Vianoce!!!

denisenko
24. dec 2011

@jacka moj vymýšla celý den, či nemože chodiť Ježiško ešte pred večerou, lebo on jesť nechce....ja už naneho nemám nerv...rozmýšlam, či si mám dať tie homeopatické sedatíva ja, alebo jemu....spravím kompromis....nadelím obom...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
24. dec 2011

Tak my už sme po všetkom. Viki bol náramne rád. Boli sme vypustiť aj balón šťastia 😉...

utka
24. dec 2011

A kdeže ste všetky? Tak dobrú noc.

leninka75
25. dec 2011

ahojte!!!

@utka.....ako gormiti???... 😀 😀 😀 😀 😀 😉

juj to bolo včera pekné!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .....lolka od radosti dupala, celá sa trepala zlatá bola ...lilka tá sa od rána nevedela dočkať večere a potom bola tak bleskovo najedená, že som nechápala 😅 😅

krásne pokračovanie sviatkov !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
25. dec 2011

Ahojte.
@leninka75 no super Gormiti...veľká radosť bola...

utka
26. dec 2011

Ahojte.
Som doma...sama ☹...
A vy ste kde???

leninka75
27. dec 2011

ahojte..teda dobré ránko 🙂

@utka.....manžel musel včera do práce????.........

konečne boli biele zasnežené vianoce 😵...len škoda, že včerajšia mrholiaca hmla nám ten sniežik ničí ☹..........

jacka
27. dec 2011

ahojte,,,,,,,

prajem krásne sviatky 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

aninka29
27. dec 2011

ahojte maminky 🙂 🙂 nejako som nestihla sa sem dopracovať...všetko mi tak neskutočne rýchlo uteká 😝 ...takže dodatočne Vám prajem šťastné a veselé 😵 😵 😵 😵 😵 a už v predstihu Vám prajem šťastný Nový Rok...aby bol lepší ako ten starý,hlavne veľa veľa zdravíčka všetkým 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
27. dec 2011

ahojte.... 😉 nejako tu tuším skapal pes... 😀 😀 😀 ani my moc na net nechodíme, včera sme boli v Topolčanoch u babky, dneska pre istotu u doktorky až v Žiline, lebo naša ordinuje teraz počas sviatkov tam,........takže Denisko dostal antibiotika, lebo s tým jeho kašlom to už inak nešlo... v noci non stop bez prestávky kašlal a dostal aj teploty, tak sme museli ísť...ma zapálené celé nosné dutiny, soplík mu stekal len do hrdielka a vobec nie von z nosa, ani kvapky ani inhalovanie už nepomáhalo, takže teraz máme doma kopu antibiotík, kvapiek a podobných medicínskych vymožeností....... 😝 😝 😝 😝 😝..najhoršie na tom je, že už som na tom podobne aj ja.... 😝

denisenko
27. dec 2011

@leninka75 zasnežené vianoce???? tu už není nič........ 😠 😠 😠 😠

jacka
27. dec 2011

@denisenko juj no nič moc s Niskom..........nech ste rýchlo fit 😉 😉 😉 ...............kedy ideš na kontrolu?.....

to vieš všetci sa obžierajú...ledva dojdu k pc......😉...

utka
27. dec 2011

Ahojte...
Tak v práci bolo dnes celkom dobre. Konečne bolo toho menej.
@leninka75 nie, manžel zostal vo ZV, ale dnes už prišiel domov, lebo zajtra musí ísť do práce...
@jacka ja sa neobžieram...klop-klop...
@denisenko želám vám skoré uzdravenie!!!

jacka
28. dec 2011

ahojte......

@utka a ako to robíš???....ja čo vidím jem 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
28. dec 2011

ahojte!!!.....
@denisenko ...juj to je mrzuté ☹ .....ale keď liečiky zaberú bude dobre.....aj u nás sniežk už zliezol ☹ ...a tá hnusná hmla 😝

@jacka...tuším máš tiež bodovú diétu 😀.......čo vidíš zbodneš 😀 😀 😀 😀..........

leninka75
28. dec 2011

dievčatá aj ste niekde boli na výlet či len tak po rodine a kamošoch?.....

leninka75
28. dec 2011

@denisenko .....a ty sa ako liečiš??.....ozaj a čo tá nevoľnosť už je lepšie?....

denisenko
28. dec 2011

ahojte..... 😉 dneska sa stal zázrak, moji chlapi ma nechali spať do osmej.... 😵 😵 😵 😵 😵 a teraz sa na net vobec nedostanem,lebo jediná vec, čo udrží Deniska v posteli je notebook na paplone..... 😀 😀 neva, hlavne že leží........ 🙂 už mu je o 100 percent lepšie, v noci takmer vobec nekašlal, len teplota trochu skáče.....ale hlavne, že je lepšie...... 😵 😵 😵 😵
@jacka aj ja čo vidím, zjem...lenže sa tvárim, že akože len trochu, čiže celý den zbieram a potom večer vyzerám ako pred porodom..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka dakujeme..... 😉
@leninka75 tá nevolnosť je už preč...prišla som na to, že to robil ten gel na zápal dasien, ale ako ho už neužívam, je to ok.....len ked cestujem, tak mi býva trochu blbo...... 😖

fuj, to je počasie......akože zima??????

utka
28. dec 2011

Ahojte. Konečne je v práci trošku voľnejšie...ufff...
@jacka ja nehovorím, že nejem, ale tieto sviatky som to nejako nepreháňala...ani čo sa sladkého týka...Ale aj tak mám pocit, že len priberám ☹. Neviem, čo idem so sebou robiť?!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre