Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2012

no krásne ste toho popísali 🙂

jacka
18. jan 2012

@aninka29 to nie je tým že ich nemá....tie mandle zachytávali vírus.....teraz ked tam nie sú tak to vírusy nižšie... 😉

jacka
18. jan 2012

ja už som po sieste......... 😀 😀 ........dnes budeme trčať doma..... 😝

jacka
18. jan 2012

@aninka29 ideš pre Simku autom ?

denisenko
18. jan 2012

@aninka29 a vieš že si uhádla? ja som si zdriemla.... 😵 😵 😵 😵

aninka29
18. jan 2012

@jacka áno autom...... mám len trošku obavy z toho,že ju musím zaviezť do mesta do školy...a nie je moc najlepšie počasie 😝 ....ešte teraz sa dá,ale domov chodíme po tme 😝 .........ja sa len bojím toho,že pôjde nejaký "mačo" prirýchlo a vrazí to do nás 😝 ....ja jazdím opatrne,pomaly ďalej zájdeš 😝

aninka29
18. jan 2012

@denisenko ty to máš dovolené 😵 ...siestuj kým sa dá...potom už nebudeš 🙂
@denisenko som sa ťa chcela opýtať,ako sa má dcérka tvojej sestry..kmotruška mi čosi spomínala.........je v pohode?

denisenko
18. jan 2012

@aninka29 hej, včera vraj boli na dalšom vyšetrení...tak všetko v poriadku.....čiže zrejme len musia dávať pozor, a možno do troch rokov to prejde.....teda mozog sa stým naučí vysporiadavať..... 😎 ale...ten strach im teda neprajem... ☹ ☹ ☹

aninka29
18. jan 2012

@denisenko ja si to ani len neviem predstaviť ☹ ....držím silno prsty,nech sa to už maličkej nezopakuje.a nech je v poriadku

jacka
18. jan 2012

@aninka29 keby len autá...aj neosvetlený chodci...sú nočná mora 😝 😝 .................tak šťastne dorazte... 🙂

jacka
18. jan 2012

@denisenko čo sa stalo..niečo mi ušlo??? 😕 😕 😕

denisenko
18. jan 2012

@jacka neboj, nič neušlo...to bolo o dcerke mojej sestry...majú trochu viac problém sa vyrovnávať s vysokou teplotou..... ☹ ☹ ☹ ale inak sú vraj v poriadku...... 😎

jacka
18. jan 2012

@denisenko no hroza..... ☹ ....... 😢

jacka
18. jan 2012

@denisenko kedy chodíš pre Niska?.....

aninka29
18. jan 2012

@jacka dakujem 🙂
ideme sa chystať pomaličky........

denisenko
18. jan 2012

@jacka ako sa nám chce....to je jedno....možem prísť pre neho, kedy potrebujem....ale inak akože od 14.15 do 16-tej.....dneska pojdem o 3-tej, už rovno na tú sankovačku......idem hodiť na seba niečo teplé, nájsť sanky a ideme sa zimiť. čajík v termoske už má........ 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2012

@denisenko tak si uži sánkovačku...... 🙂 .................... 🙂

jacka
18. jan 2012

@aninka29 nič nezabudni..... 🙂 😉

denisenko
18. jan 2012

@jacka aj sme si užili...máme to kúsok od domu ,kopec....boli sme od tretej do pol piatej......detí bolo asi 50 a k tomu učitelky a rodičia....no hromada ludí....ale decká sa vyšantili, Denisko bol stále na tej lopate, alebo potom s kamarátom na sánkach.... 😵 😵 😵pani učitelky robili dolu bufet, deťom čajík v konvici, nejaké cukríky a keksy...my sme všetci povinne vyfasovali aj rum...vraj aby malému zima nebolo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. jan 2012

@denisenko super taká akcia...tu už je len trošku snehu, ale nevadíííí...
Neviem, ako to je s tou nosnou mandľou???!!!Nám povedal jeden známy lekár, že to môže vyriešiť mnoho problémov. Napr. aj toho stafylokoka...No uvidíme.

denisenko
18. jan 2012

@utka hej, sneh je super, pre deti....čo už my dospeláci, že áno...... 😠 😠 😠 my tiež máme tú nosnú mandlu preč, klop, klop,klop...odvtedy býva chorý tak raz do roka......takže niečo n tom asi bude...... 🙂

utka
18. jan 2012

@denisenko veru, radšej klop-klop...už aby sme to mali za sebou. Viki je druhý týždeň v škôlke a už teraz tŕpnem, že čo sa kedy zase vynorí ☹.

aninka29
18. jan 2012

sme domaaaa 🙂 živé a zdravé............kočky sú už aj okúpané,práve večerajú......idem sa dať aj ja do švungu
@denisenko superné poobedie ste mali 🙂 ....u nás také niečo zorganizovať nehrozí

utka
18. jan 2012

@aninka29 vitaj...

denisenko
18. jan 2012

@aninka29 veru, dobre to spravili...aj ja som bola prekvapená....aj ked sme zdobili tie medovníky, tak to bola podobná akcia....snažia sa 😉 😉 😀..ticho len závidím, že už máš baby takmer v posteli...ja tu nahánam Niska dneska s každou blbosťou....teraz išiel umyť zuby...do WCka...nerozmýšla už asi nad ničím.... 😀 😀 😀
@utka len sa držkajte bez bacilov čo najdlhšie..... 😉

denisenko
18. jan 2012

ozaj, už aj u vás pomaly frčia karnevaly? u nás majú deti na Valentína....ešteže som mu zobrala obidva kostýmy z talianska, nemusím vymýšlať čo bude......tu ešte nebol ani na jednom, takže sa to dá použiť.... 🙂

aninka29
18. jan 2012

@denisenko ani neviem kedy bude u nás karneval...minulý rok mali dosť neskoro,kvôli chorobám........ale opýtam sa....aby som vedela v predstihu zohnať kostým 🙂

denisenko
18. jan 2012

@aninka29 no vidíš a naši už majú plagáty po celom meste.....ale asi aj v školke budú mať, tento je v kultúrnom dome.... 🙂 som sa pýtala Deniska že čo chce byť: čarodejník alebo pirát...vraj pirát.....ale aspon si už vybral.... 😵 vy už možete ísť aj so Sabínkou, však?

aninka29
18. jan 2012

@denisenko u nás v kulturáku bol tuším v sobotu.........ale mali sme iný program 😝 ....a vlastne kočky si karneval robia skoro stále,ked k nám príde Simkina kámoška,všetky tri sa poobliekaju do kostýmov,zmachlia sa....a ideš 😀

aninka29
18. jan 2012

nejaká som unavená 🙄 ......idem deťom prečítať rozprávku,a haji haji 😵 a ja tiež 😀
dnes Simku požiadal o ruku jej partner z tanečnej 🙂 normálne si klakol,pobozkal ruku 😀 a Simka ho zrušila,že a kde máš prstienky 😀 😀 😀 ...tak sa dohadoval so svojou mamkou,že mu musí kúpiť dva prstienky s diamantom a v pondelok Simku požiada ešte raz 😀 😵 😵 .......ach tie detské lásky 😵 😵 😵 😵..........a najlepšie na tom celom je,že oni to myslia tááák vážne 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre