Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
28. máj 2009

Bubba že si bola posledna 😠 ,chapeš??mala som byt jaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
28. máj 2009

Bubba to už neprejde 😀 😀 😀

aninka29
28. máj 2009

aháááááááááááááá utka,tak o tom viem 😉 len som nevedela, že ich prídu meniť dnes 😉

jaj jaj,siwi zase vykúpi jeden celý obchod 🙂 😵

jacka nakoniec zapekám mäsko so šunkou, syrom a hubkami 😉 a kuraciu polievku 😉 ........tú už ideme chálovať 🙂
mamky a detičky prajeme Vám dobrú chuť k obedu 😵

aninka29
28. máj 2009

a veru zuzulka píš častejšie 🙂 ...sme tu dve kinderka,takže potrebujeme radu profíka 😉 😵

siwike25
autor
28. máj 2009

Aninka nooooooooooo 😵 😵 😵

zuzula20
28. máj 2009

Jasne aninka, obcas sem skocim, a ked budete chciet nejaku radu, kludne mi mozte pisat aj do IP. Rada poradim.
Jacka, ja nevarim, muzicek mi navaril, ja len tak trosku pre ellinku. A to mam sup, sup.

A tehulky, uzivajte si tie vase bruska, je to krasne obdobie, teda aspon pre mna bolo uplne nejuzasnejsie 😵 Ja by som kludne mohla byt tehu aj 5 rokov vkuse 😀

utka
28. máj 2009

No my sme už aj napapaní...
Len som zvedavá, či bude dnesw Viki spinkať, keď je tu rušno....A to je hore už od 8:15 😝

siwike25
autor
28. máj 2009

Awojte idem pracovat,hehe,skor odichnut,heh.
Pekny dniček vam prajem. 😀 😀

jacka
28. máj 2009

bubba ...kludne sa možeš hádat..ale ked porodím tak sem pomaly nik nekune ..ved mi dve s aninkou sme tu boli v poslednej dobe samé 😝
a ja ked som ti písla že to nie je smiešne..tak si chcela hned dokazy...a tie si si aj sama zistila...tak o čom teraz točíš 😕

jacka
28. máj 2009

siwi len chod..nepotrebuješ odvoz s vyplatou....rada prídem

bubba
28. máj 2009

jááááááj siwi sak ja som furt v tom,ze byt prvá je lepsie 😀 😀 😀
jacka ale coby sem nikto nechodil 😉 ja sem mrknem kazdy den lebo lubim moje julovecky 😵 😵

aninka29
28. máj 2009

žienky som sa nažerkala ako prasiatko 😀 ..........trošku poodfukujem a pojdeme do mesta 😉 ..............len mojmu drahučkému sa moc nechce 😝 ....ho tu prehováram 🙂 normálne na neho nič nezaberá 😠

zuzulka no mne celkom stačí byť tehu tých deväť mesiacov 😉 😉

a Vy dve,čo sa tu ešte naťahujete????????? 😠 finišujte už mamky,lebo sa nakoniec naozaj pohádate ☹ a to by sme nechceli ☹ 😉

bubba
28. máj 2009

nenatahujem len hovorim ze sem chodim nic viac 😀 😀 😀 😀 cmuk..akurat robim segedinsky gulas som dostala naramnu chut...a mne by stacilo byt tehotna 7 mesiacov tie ostatne dva ma to uz minalo,liezlo na nervy,uz som chcela ist rodit 😀 😀
bóze aninka,ty si tehotna??? 😀 😀 😀 gratulujem

aninka29
28. máj 2009

siwi pekný deň prajeme 😉

idem si ja poliať kvetinky 🙂

bubba
28. máj 2009

siwi :aj ja mam taky tichy pocit,ze to uz neprejde.podla mna uz sme v tom....pubertááááááááááááááááááá 😅

aninka29
28. máj 2009

bubbka veď my sme radi, že sem chodíš 😉 😵 segedín som mala v nedeľu 🙂 ..........nie si náhodou tehotnáááááááááááá?????????? 😀
lebo ja som 😀

jacka
28. máj 2009

aninka len prehováraj..aby ste nemuseli i sediet domka... 😉

ja už tu puštam hlboko korene.... 😝 čo sa nikam nedostanem..tak sa snaž... 😵

jacka
28. máj 2009

aninka ved mi sa nehádame...trochu oživujeme julovky a vztahy 😉 ..že...bubba 😉

leninka75
28. máj 2009

ste sa nejako rozbehli, kým som bola na nákupoch.........zasa máme šéfa v keli 😀 😀 😀 😀 ........

jacka
28. máj 2009

som pozerala včerajši ako som prežil 😝 ...fuj....asi som švihutá ked pozerám take somariny 😝 😠

leninka75
28. máj 2009

a o čom bolo?........videla som nejaké ukážky.....nešlo tam o zneužívanie??? 😕

aninka29
28. máj 2009

idem mamky 🙂 sa mi podarilo prehovoriť barana 😀

prídem 🙂

jacka
28. máj 2009

išlo leninka...celý čas som vydržala bez slz a na konci som nevydržala...už aby som porodila...revev za každým sprostým filmom.... 😝 😝

jacka
28. máj 2009

aninka ..si šikulka.....len prid 😉

leninka75
28. máj 2009

jacka, ja som taká, že sa mi hneď slzy tlačia do očí, ale to len odkedy mám lilku.......predtým som bola"tvrďas" a bolo mi divné buliť pri filme, ale teraz................ 😢 😢 😢

jacka
28. máj 2009

to zato že sa stali z nás maminky 😉 ..mne to tiež nevadilo ale čo sa deje somnou...ja nechápem.... ☹

si to včera pozerala?

leninka75
28. máj 2009

len máááálinky kúsok, som hneď zaspala, taká som bola unavená 😔 .......ťažký deň včera 😖

leninka75
28. máj 2009

ja som si povedala, že mi stačia rozpozerané panelák a ordináció........aj tak to nahrávame a kukám to s oneskorením lebo večer vždy zaspím ako si k tomu sadnem ☹ ......... a ešte mám rada zúfalé manželky, ale tie chodia na stv1 pre mňa už neskoro

jacka
28. máj 2009

ja asi ostanem pozerat verna minimaxu ...tam aspon nemám taketo starosti 😝

a zufale su aj pre mna neskoro...ja ked tak len house...a ked je tam niečo zlé..tak vankuš to istí 😉 ...však ja pokial uspím Matka ..tak sa rozdriemem...aj tak idem neskor spat...poviem drahemu pár pekných slov....a šup do hajan 😉

leninka75
28. máj 2009

na mňa prišlo teraz nejaké spanie........mať tak posteľ po ruke už neviem o sebe 😔 😔 .....a to som práve dopila kafčo

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre