Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
11. máj 2012

@utka ahoj, veru aspoň na chvíľku vylezte von na čerstvý vzduch,keď už nebude tak horúco...
...hej dobre som si zacvičila,i keď to teplo človeka viac unavuje...

zyko
11. máj 2012

kávičkujem tu sama???

...o.k. tak pápá večer...beriem deti a smer pešia zóna..mamka dostala chuť na zmrzku 🙂

utka
11. máj 2012

@zyko ja nemôžem ísť, ale manžel určite pôjde. Tak pá večer 😉. A vychutnaj si zmrzku.

denisenko
11. máj 2012

ahojte...som len tak..aby nikto nevidel... 😀 v noci prišiel tatinko, takže sa musím venovať jednému chlapovi navyše... 😀 😀 😀 hlavne že je doma.... 😵 😵 😵 ...oželiem aj modrého koníka...nehneváte sa, všáááááááák??? 😵

denisenko
11. máj 2012

@utka aj Viki je stále chorý? my už celkom dobre, len tie afty..ale len na jazýčku, tak dúfam, že to je konečná stanica... 😔
@zyko díky za tip s tou tabletkou...ešte som to nepočula...B-komplex sme dobrali pred dvomi dnami...ako na potvoru..... 😝 😝 😝 😝 ..kam do Itálie idete? aj my chodíme, ale nie dovolenkovať...... 😝 😝 😝 😝
@jacka...stále som sa nedozvedela, ako ten Maťko????volali zo školky??? isto preto, že tam chcel ostať na víkend.... 😀 😀 😀 držkaj sa cez víkend....klapky na oči a štuple do uší..... 😉 😉 😉 😉 😉 ..tatinko ostáva do 27. mája...tešíííím , tešíííím....aj teraz mi vzal na chvílku Niska von, lebo už je to vnútri s ním na nevydržanie.... 😔 😔
@leninka75 ...mnam, také dobroty...sliny tečú po celom monitore a aj klávesnici..... 😀 zajtra ide mm niekde do PB, žeby sme sa stavili????? 😕

denisenko
11. máj 2012

tak..už pádlujem, Simčo vrieska...ale hádam som všetko prečítala... 😵 😵 😵 😵 pekný víkendík 🤐 🤐

utka
11. máj 2012

@denisenko Viki nevyzerá ako chorý, len hrozne chripí a kašle ☹. Tak si uži mužíčka, hlavne ho to poriadne využi, že ho máš doma 😉. Pekný víkend.

denisenko
11. máj 2012

@utka no, ani Denisko nevyzerá ako chorý, ked čertuje..... 😀 😀 😀 😀 lenže.... 😝 😝 😝 😝 😝 pustila som ich na chvílu von a oni sú preč už dve hodiny...dúfam, že nie niekde na slnku, Denisko to má zakázané...... 😨 a ty ako? už dobre? 😕

utka
11. máj 2012

@denisenko ja ani neviem ako...mám pocit, že ma začína bolieť medzi nosom a hrdlom ☹. Len z čoho???

utka
11. máj 2012

Tatinko je doma. Živý a zdravý. Vikimu doniesol tričko a autíčko.

zyko
11. máj 2012

@denisenko ahojček,ten panthenol je fakt dobrý 🙂 ...a manžel pracuje niekde v zahraničí? ...ideme do lignana...a čo chodíte do talianska?

zyko
11. máj 2012

@utka dumám dumám,že kde ťa to bolí..medzi nosom a hrdlom??? zvnútra?

jacka
11. máj 2012

@zyko školu v prírode maju aj naši idu na 4dni......ale nie moj Maťko .....rázne odmietol vraj to je vela byť bezomna 😵 😵 😵 😵 ,,,moje zlatko....... 😉

zyko
11. máj 2012

...už som vaša 😉 ...krpec okúpaný,navečeraný si dudluje ten svoj dudel,objíma hajinku a psíka menom gogo a zaspáva...junior ako každý piatok spinká u mojich rodičov...manželík čochvíľa príde domov...
...otvorila som si radlera grep a cuckám a čakám na trapas menom farma 😝

jacka
11. máj 2012

@denisenko .......teda ti poviem že ked som Maťula videla ako vystupil s auta...........................že ako po dobrom fláme.......aj my ho bolo luto.......unavený...oči červené......nervozny..........ale....vraj bolo super že ešte aby som ho zapísala....ale len na jednu noc................a kde som povedala že može ku krstnej...alebo k niekomu s MOJEJ 😉 rodiny spinkať že može ísť................kuk na mna ....že niééééé....vraj tam sa bude nudiť 😝 ...no hotovo......................som rada že sa mu tam páčilo........ 🙂 ...ešte radšej som ked je doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

zyko
11. máj 2012

@jacka ach tá láska nebeská 🙂 to je dobre,že je taký citlivý a mamičkin...chlapi sa väčšinou správajú k svojim ženám tak,aký vzťah mali s mamami...je to na nás mamách,akí tí chlapci budú

zyko
11. máj 2012

@jacka super...tak "akcia" v škôlke mala úspech 🙂

jacka
11. máj 2012

@denisenko to je super že bude tak dlho doma........viem ako ti je...ja som bola s detmi tiež v kuse sama.....muž chodil domov skoro v noci...... 😝 ...videl ich už len spať........tak si drahého vychutnaj.....................a šestonedelie skončilo?...........ak hej tak si užite jeden druhého..... 🙂 ..............kludne sa mu povenuj....sem ta ale na nás nezabudni 🙂 🙂 😉

no budem sa snažiť predýchať...........a hlavne zahryznuť si do jazyka........aj ked .....aj tak si nerozumieme.....ona melie svojou rečou ja svojou.......má to svoje výhody.....pretočím to tak ako to mne vyhovuje 😀 😀 😀 😀 ona robí to isté.....................

jacka
11. máj 2012

@zyko tak tak...presne tak............chodí za mnou ako velmi ma lubi....................a stále by sa stískal....naučím to aj malého Peťula..................lebo mne to velmi dobre padne ked príde za mnou len tak......pokladík moj 😵

jacka
11. máj 2012

@utka ja by som sa stebou hned vymenila keby som mohla.....a nebolo by od veci kedy som do rána ochorela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....ale nie velmi.....len tak že nemožem nikam ísť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2012

žienky........prajem krásny víkendík aj ked bude pršať...........................kde sú dobrý ludia nezáleží na počasí.....................ked sa bude dať tak sa ozvem,..................... 😉.................škoda že už nie je nedela večer...ale aj to príde 😀 😀 😀

letty86
11. máj 2012

Ahojte 😉
ste toho popísali, ešte si vás musím dočítat
Včera som nemala cas ani kuk, Vikinka oslavovala meninky, taaak som kmitala od rána a dnes bolo taaak krásne, boli sme v meste, potom u mamky, ale konečne sme doma
@zyko tak sa v tých Bojniciach minieme, my ideme 2.júna
Ja mám titul Mgr. a som happy, že sa toho dožil tatik, to bolo to posledné, na čo mohol byť pyšný, o necelý rok sa narodila Vikinka a už tu nebol ☹
Ty si taká odvážna, ked más také povolanie 😉...aj moj manžel pracuje v státnej správe...ale nie je to čo ty...ani policajt...niečo podobné 😉
@jacka Vikinka mali takú akciu v školke pred 2 rokmi, ale vtedy bola malinká, tak tieto detičky boli iba do osmej večer a velkáči do rána...odvtedy nemali nič také 😖

jacka
11. máj 2012

dobrú nocku pekné sníčky.......... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
11. máj 2012

@letty86 dobre že ťa vidím..........si prišla telepatiou 🙂 .......mám tu emulziu......na suchu pokožku ty ju natieraš dva krát za den?....a ako dlho možem.....tam píšu vraj 6t.... 😕

zyko
11. máj 2012

@jacka toto sa často nepočuje 🙂 aj junior príde sem-tam za mnou a povie mi,že ma ľúbi a pritúli sa 🙂 ale on sa pritúli k hocikomu...ten by chodil spávať a hrať sa kade tade po rodine.....naši hovoria,že ja som bola ako dieťa taká istá tuláčka 😀

jacka
11. máj 2012

@letty86 .............no sme to my ale herečky..............................

Vikinke všetučko najlepšie....velmi zdravíčka..............dobrých rodičov.......poslušného bračeka.....posielam vela pusiniek 😵 😵 😵 😵

čo ste jej kupili?........aj fotočky budu? 😵 😵

jacka
11. máj 2012

@letty86 tu maju také akcie všade naokolo.........ja som mala obavy......ale zvládol to moj prísavník........on bezoma ani na krok...............a Vikinka ide do tej školy prírody?

letty86
11. máj 2012

@jacka myslís ten excipial? ja to natieram podla potreby 😉 ja len raz raz denne, po kúpaní.... a nie po každom....ked použijem to oilatum, vtedy ju nekrémujem.....to ani neviem, ako dlho sa moze, mudra mi nič také nevravela 😕 aby som si dávala pozor, že dlhšie ako 6 týzdnov nie

jacka
11. máj 2012

@zyko ja to počujem každý večer........... 😵 😵 😵 😵 ................ako velmi ma lubi.......pritulka sa .......jáááj vychutnávam...... 😵 😵 ..............................Maťko by k druhým nešiel...zato Peťulo najkor aj k susedom 😀 😀 😀 teraz sa mení.........nechce ani vlastného otca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2012

@letty86 ano to myslím........takže bude stačiť len po kupaní?........tiež sa mi zdá že je to dosť 2x za den......a aj ten olej je na recept?................muža som poslal k dr aj na recepty pre bezlepkáčov.........tak som nakázala nech dá aj toto....ale ten sa nič nespýtal 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre