Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
11. máj 2012

@jacka veru ste herečky 😵 dakujeeeeem 😵 😵 😵 😵 mám fotáčik v oprave, tak som nefotila 😖 ...volala som susedke kamoske, nech mi požičia, ale ako na potoru ho mala v kabelke, ktorú mala v robote 😝 ...dostala oblečko, deku, pexesko a taký prcovný zosiť 😉 ale to boli darčeky aj od babky 😉
no mala by íst do skoly v prírode...ale vraj majú učky problém s tými Tatrami, čo vybrali....po ostatné roky chodia len tu blízko a teraz vybrali iné miesto....takže ešte neviem....ale hádam bude rodičko čoskoro....vo štvrtok je vystúpenie k dnu matiek, tak sa snád niečo dozvieme 😉

zyko
11. máj 2012

@jacka tiež ich máš rozdielnych tuším,že?

letty86
11. máj 2012

@jacka ano aj ten olej do kupela je na predpis.....ja hlavne nestíham krémovať ráno 😀 a podla mna stačí raz denne a ked to vynecháš, tiez to podla mna nevadí 😉

jacka
11. máj 2012

@letty86 super.......vdaka.....ráno si to Peťko doniesol vraj mu mám urobiť ťuki ťuki 😵 😵 ...........dám nabudce aj aj ten olej predpísať......a to možem aj tváričku aj kde ju nemá suchu?

jacka
11. máj 2012

@letty86 aj moj má 15.5..vraj mám prísť 😵 😵 😵 ....prídem 🙂 😵 ..............................tak potom daj vedieť ako tá škola dopadla...........ked ti tu tak maličko chodíš ☹

jacka
11. máj 2012

@zyko veru rozdielny sú...........aj ty to vidíš vo svojich?

letty86
11. máj 2012

@jacka mozes aj na tváričku...ani vikus ju nemá suchú, ale natriem aj tam 😉 daj si aj ten olej, je fajnový...mozes do kupela, ale ako sprcháš...je to také mastné...vyzerá to ako mlieko...trošku blbo to ide z vane, ale dá sa...a hlavne je pokozka po kúpeli premastená 😉

jacka
11. máj 2012

@letty86 .....škoda nevedela som......ale o mesiac som tam zas tak sa popýtam..........Maťka v niečom podbnom kupali ked sa narodil s šupal ako had........tak ktovie či to nie je to.......a je lepší asi ten olej do vody?..nie..aj ich treba potom nejak umyť?

zyko
11. máj 2012

@jacka hej,vo všetkom sú iní, aj výzorovo aj povahovo

letty86
11. máj 2012

@jacka dám vedieť 😉 posnažím sa chodit castejšie....ale teraz je tak teplúčko, že sme často von a ked sme doma, tak mi matulko velmi nedovolí tukat..hned mi zoberie mysku a on chce s nou manipulovat, alebo mi všetko povytahuje 😝 šidlo moje malé 😵
myslíš ci je lepší olej ako to mliečo? podla mna je dobré jedno aj druhé 😉 mozes to striedat, ked ho umyjes v tom oleji, nemusís krémovať....uvidís, ako bude mat pokožku...

letty86
11. máj 2012

@zyko zlatučkí sú tí tvoji synčekovia 😉 😵

jacka
11. máj 2012

@letty86 si poklad.......tak si dám predpísť všetko...a vyskušam...natieraš tým aj Maťka?

už detičky spinkaju? 😵

jacka
11. máj 2012

@letty86 tak prídi častejšie........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 .........viem aké to je kde máš doma drobčeka ktorý ti pomáha vo všetkom......... 🙂 😉

jacka
11. máj 2012

už fakt idem....letty .....dakujem 😵 😵 😵

dobrú.........

letty86
11. máj 2012

@jacka 😵daj, na predpis je to ovela lacnejšie a tuším ten olej do kúpela je lacnejší, ked ti predpíse velké balenie...tak sa jej radej opýtaj, nech zbytočne za malé balenie neplatíš viac ako za velké 😉
matka ani nie...toho natieram Sebamedom...vikinka ostala u babky a matulko ešte nespí, pozerá hokej s tatíkom 😀 išla som od mamky o pol siedmej a zaspal mi v kočíku, tak je teraz čerstvý ako ryba 😕 ale dám mu ešte 10 minut a dáme mliečko a už bude musiet ležkat 😉

zyko
11. máj 2012

@letty86 ahoooj....ďakujem...ani ty nechceš pridávať fotky,či ako to je? 😉

letty86
11. máj 2012

@jacka dobrú 😉
@zyko mala som tu fotečky pre priatelov, ale nedávno som celý album zmazala...ale hádam niečo čoskoro nahodím 😉 ale mám na to podobný názor ako ty 😉 zasnem, čo niektoré zeny popísu v témach a co všetko zo sukromia ukázu 😔

letty86
11. máj 2012

dobru noc 😉

zyko
11. máj 2012

@letty86 veď to, a ja mám v priateľoch aj také baby,ktoré sa mi samé nanominovali,vôbec sme si nepísali...a ja som zo slušnosti a z tej mojej dobráckej povahy potvrdila priateľstvo 😒

zyko
11. máj 2012

všetky ste išli do hajan...dobrú nocku vám

utka
11. máj 2012

Ja som tuuuu...bola som sa s kamoškou vyvetrať. Konečne po dlhej dobe.
@jacka, tak Maťkovi bolo dobre, ale jedna noc stačí? Zlatý 😉...
Aj Viki je taký tuľko a stále mi hovorí, že ma ľúbi, alebo miluje 😉...
Tak dobrú a pekný víkendik...

leninka75
12. máj 2012

ránečko!...náhodou máme zapnutý PC, tak vás kuk 🙂

@jacka..myslím na teba, aby ste víkend všetci prežili v zdraví a nech vám to rýchlo ubehne!! 🙂

@letty86..vikinke blahoželám k meninkám a prajem všetúčko dobré a posielame velikánsky cmuuuuk!!! 😵 😵

@denisenko..to vieš, že nám tu chýbaš, ale tatinko je dôležitejší, uži si ho!!! 😵 😵 😵

leninka75
12. máj 2012

..mám naplánovanú nejakú prácu, nákupy...takže cez víkend sa asi moc neukážem...krásny víkend...pa 🙂

zyko
12. máj 2012

krásne slnečné ránko...ešte chvíľku pokávičkujem.....a šup ho do roboty....variť a troška aj poupratovať.....

@leninka75 ...potom mi o tej prácičke aj poreferuj 😉 papa

denisenko
12. máj 2012

ahojte... 🙂 velký chlapi šli na výlet, malý spinká..idem chystať mäsko na grilovačku, ale ešte tu nakuknem.... 😉

@letty86 Vikinke všetúúúúúčko najlepšie,trošku oneskorene...nech robi mamičke len radosť a cmúúúk na líčko 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka....veru, to vyznávanie lásky 3x denne....lepšie ako tabletka na bolenie hlavy 😵 😵 😵 😵 aj zabudnem, čo mi zas vyviedol..... 😀 😀 😀 dneska mi sám od seba išiel za Simonkom, ked mrnkal, zobral hračku a hrkal mu s nou, vraj aby som si ja mohla urobiť kávičku..... 😵 😵 😵 ..som ostala bez slov.... 😀 😀 😀 ...šetrí ma.... 😵 😵 😵
@leninka75 ideš sa kultúrne vyžiť do obchoďákov????, 😀 😀 😀 ...aj ja by som už šla...ale nejako som stále doma, tatík má kopec iných veci, ale aspon si zoberie Niska vždy so sebou, ked sa dá.... 😵 😵 😵
juj, zlatý moj.....vybavil krst na budúci týžden, tak bude veselo..... 😅 😅 a v pondelok tu asi vobec nebudem, ideme na kávičku do Topoľčian.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2012

hmmmm...kam som zas strčila čítačku kariet????? 😕 😕 😕 😕

utka
12. máj 2012

Ahojteee....

zyko
12. máj 2012

@utka ahoj...ako sa máte?

utka
12. máj 2012

@zyko celkom dobre...však čo si budeme stále sťažovať. Nejako ma bolí gebuľa. Neviem, či to počasie alebo včerajší fernet 😀. Vy ako? Nešli ste nikam?

zyko
12. máj 2012

@utka 😀 tipujem 50:50......fernetík,ten ja môžem...ale veľa neznesiem,vždy mi je na druhý deň blbo,mám slabý žalúdok...a počasie sa tu začína sa meniť k horšiemu,zdvihol sa vetrisko...čakám kým sa krpec vyspinká a idem k našim...pôjdeme všetci na prechádzku,na cintorín poliať kvietky na hroboch a pomotať sa po meste...teda až sa to počasie totálne nepokazí 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre