Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. máj 2012

@denisenko tak sme na tom rovnako............ 🙂 .....ale ja im sem tam kupim kubíka ochutenú vodu........to by som im mohla urobiť zmenu 😉
takže keby mi dali na tanier hada...ako zavináč tak na to neprídem? 😕 ,,,,,,,,ktovie čo nám tam balia 😀 😀

zyko
18. máj 2012

@jacka myslíš,že na neho niečo lezie? 😒

jacka
18. máj 2012

@zyko tak sa riadne túlate..... 😉

jacka
18. máj 2012

@zyko ☹ ☹ 😒fnuk

jacka
18. máj 2012

už mizím.......dobrú nocku a pekné sníčky...... 🙂

denisenko
18. máj 2012

@jacka ...neprídeš, veru nie..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. máj 2012

ja už pol hodinu spím...... 😀 😀 😀 😀 😀 dobrú nocku...... 😵

jacka
18. máj 2012

@denisenko no pekne 😀 😀 😀 😀 😀 .............možno som ho už aj zjedla.......ani o tom neviem 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. máj 2012

@denisenko dobrúúúú 🙂

zyko
18. máj 2012

@jacka hm,žeby dačo pochytal od Maťka ☹

...tak kočky dobrú nocku

utka
18. máj 2012

@jacka mňamka to bola...Dúfam, že Peťko bude OK 😉...Dobrú noc.
@denisenko aj to by som vyskúšala...Dobrú noc
@zyko dúfam, že aj nás tak Viki raz prekvapí s tým R

jacka
19. máj 2012

ahojte.........

zase prvá....nechávate mi prvenstvo? 😀 😀 😀 😀 😀

@utka ako to chutilo..................................ked sú stále spolu ....bol by zázrak keby to nedostal....ale veríme 🙂 🙂 🙂

utka
19. máj 2012

Ahojte...
@jacka ani neviem opísať tú chuť. Pripomínali mi to mušle, ale veľmi tam bolo cítiť to bylinkové maslo...A čo Peťko? Ako?

jacka
19. máj 2012

@utka ............si odvážna ja neviem či by som to dala do pusy 😔 😉

Peťko zatial sa drží...je vonku s ocinkom.........ja dnu s Maťkom.....ale poobede pojde aj on von..... 😉

a vy ako?

denisenko
19. máj 2012

ahojte.... 🙂 🙂 🙂 ...popraté, požehlené, parížsky krém do torty urobený...obed navarený...chlapi sa išli vyžiť a Simonko spinká..od siedmej..... 🙂 🙂
@jacka možno keby si nevedela, čo ješ, tak by ti to chutilo...všetko je možné.... 😉..porad, akú inú polevu na tortu im možem dať????...čokoládovú mám, ale ja by som radšej niečo iné..... 🙄 a nemožem cinknúť sestre, lebo som si zabudla u maminy vo štvrtok telefon..... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 a ty si kde tak bez rozlúčky včera zmizla????? 😕 🙂
@utka kedy sa chystáš do práce???chlapi sú už v poriadku? ja neviem....Deniskovi sa to tak na 50% zlepšilo, ale tam sa to zastavilo a teraz to stojí na mieste..ani lepšie, ani horšie...... 😠 😠 😠 😠

jacka
19. máj 2012

@denisenko presne tak.........pokial nevieš tak zješ........ 🙂 ...............................asi ti neporadím...ja dávam len čoko.....a pod to krém..........................komu pečieš?.................veru dala by som si tortičku..... 😵 😵 😵 .,,..............................................................šikulka si takto z rána 🙂 🙂

utka
19. máj 2012

@jacka my stále rovnako...mám pocit... A odvážna nie som, len som to chcela už dlho vyskúšať...
@denisenko mám pocit, že aj u nás je to tak, že stojíme na mieste...A ja sa chystám do práce od 28.5. 😀

zyko
19. máj 2012

hlásim príchod.....ahojte šikovné maminky 🙂 .....náročné doobedie....veľké varenie...veľké upratovanie....prezliekanie perín...veľké pranie....a ešte som stihla si ísť na 30min. zabehnúť....no čo vám poviem,keď sa deti nemotajú popod nohy a stále niečo nevypytujú,tak sa dá toho toľko porobiť a postíhať 😉
....poobede čakáme návštevu,chlapi budú pri telke fandiť našim a my ženy s deckami vegetiť vonku 🙂

utka
19. máj 2012
utka
19. máj 2012

@zyko vitaj...ja to isté...len tie periny ma ešte čakajú...

zyko
19. máj 2012

@utka mňam...tak to vyzerá super jednoduché, rýchle a dobré...takéto dobroty ja milujem...určite urobím 🙂

jacka
19. máj 2012

@utka tak pre nás nič moc...ale dala by som si 🙂 ...............čo ideš varitť na obed daj tipka 😉

ja periny až buduci týžden...........idem ešte chlapcom upiecť croasantíky........teda už kynou 😀 😀 .....vyhodila som ich von........aspon na chvilu...je tam táák teplo a tu je že brrr 😝 😝 😝

utka
19. máj 2012

@zyko fakt rýchle...my sme mali so slivkovým lekvárom a makom a Viki mal plnené nutelou a s grankom...Nerobievam sledké jedlá, ale raz za čas neuškodi 😉.
@jacka hmmm, bohužiaľ, pre vás nie ☹...

utka
19. máj 2012

Už som prezliekla aj periny...povysávala, pozmývala, utrela prach...Už idem oddychovať. periny operiem až zajtra, lebo dnes som už za práčku oparala a nemám to kde sušuť ☹...

utka
19. máj 2012

Ach baby, čo dnes Viki povedal...Išiel sa ráno umyť, udrel si lakeť o dvere a zapotil, že k*v*a. My najprv akože nič. Potom sme sa pri obede bavili, že ako škaredo povedal, že od koho to má. Viki povedal, že od tatina 😝. Povedala som mu, že to nemôže tak škaredo hovoriť a on, že tak čo mal povedať, keď sa udrel. Tak som mu povedala, že mohol napríklad kurnik šopa. A on mi na to povedal, že on sa tak veľmi udrel, že kurnik šopa by bolo slabé... 😝 😀 🤐

utka
19. máj 2012

@denisenko vitaj!

utka
19. máj 2012

...a nič, neprišla ☹

jacka
19. máj 2012

ale ja so tuuuuuu 🙂 🙂

@utka no pekne....... 😝 .........toto by mu len tak neprešlo.....veru ticho by som neostala....

jacka
19. máj 2012

@utka čo ideš variť?..

utka
19. máj 2012

@jacka neviem ☹...mám bravčové stehno...Poraď...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre