Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2012

oooo...moj mužíček sa našiel... 😀 😀 😀 😀 😀 zabudol, že už od včera mám zas telefon, tak ho vynuram aj spod zeme.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...šiel do PB, kvoli klíme do auta...vraj ma nechcel budiť...... 😅 😅 😅

jacka
21. máj 2012

@denisenko dávala si mi link....?...a bola som pri zmysloch? 😕 😅 ...........................hlavne že chutil.....vyzerá dobre.......ty stresmenka 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........................si nemala dával Deniska do školky nech si ho tatinko užije

žujem tu ryžové chlebíky...........neviem čo mi je...ked nikomu nič 😝 😝 ....keby sme prišli od strigy tak to pochopím..ale takto 😝

jacka
21. máj 2012

@denisenko nie je viac mimo ako s vami? 😉 .....tento týžden už odchádza v nedelu..dobre si pamätám?....

denisenko
21. máj 2012

@jacka som sa aj chcela spýtať, či ste boli na návšteve....ale boli ste pre tým, tak asi dva víkendy po sebe.... 😕 😕 😕 😕 😕 ...ryžové chlebíky..tie zbožnujem..... 🙂 moja svokra by ti hned povedala, že ťa isto niekto uriekol......"rýchlo sa zotri"...... 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2012

@denisenko zotriem................s flašou pod stolom 😀 😀 😀 😉

čosi po sebe.....nikdy.....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........a brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝...............😀

denisenko
21. máj 2012

@jacka ale ..je dosť často preč, lebo vybavuje veci, ktoré nestíha, kedže tu nie je...ale aspon si vždy zo sebou zoberie Niska, ked nebol v školke..... 😵 😵 😵 😵 ešte toho chce tolko postíhať..... 😵 hmmm...do nedele.... 😔 😔 😔 😔

jacka
21. máj 2012

musím ísť.....vyhadzju ma ...... 😠 😠 😠

denisenko
21. máj 2012

@jacka vidíš..fľaša..... 😀 😀 😀 😀 mne včera mamina doniesla horkú Demänovku....že aby mi zle nebolo 😀 😀 pošlem ti????

zyko
21. máj 2012

...letím na vystúpenie ku dňu matiek a potom rovno s juniorom na tréning....večer vás počítam...len pekne píšte dievčence zlaté 🙂 😉 🙂

utka
21. máj 2012

Takže som bola dnes u lekárky s manželom. A bola som tam minutu aj s cestou. Ani sa so mnou nebavila, zajtra mám ísť na krčné. Manžel je ešte zajtra doma a v stredu už ide do práce. A bola som aj s Vikim u jeho lekárky. Tak vraj len dúfať, že výsledky krvi na predoperačné budú dobré. Je to ešte skoro po jeho chorobe, ale u neho nie je význam čakať, lebo by mohol zase ochorieť. Ale do škôlky už nejde. Ináč dnes mi kamoška hovorila, že tam majú mononukleózu ☹.
@jacka aké lieky myslíš, že nemám dobré?
@denisenko tak klop-klop, nech Simonko dobre spinká.
@zyko uži si vystúpenie.
Ja som akurát dovarila bazový sirup.

jacka
21. máj 2012

@denisenko pošli.....pošli.... 😀 😀 😀
@utka .....myslela som panycmom..... 😝 ....držím palce na krčnom....... 😉

jacka
21. máj 2012

dnes som fakt vyplutá.....idem do hajan....dobrúúúú

utka
21. máj 2012

@jacka jááj. Nooo, nejako nezabrali. Dík. Som zvedavá ako dopadnem.
Dobrú noc.

jacka
22. máj 2012

ahojte................

leni...............ty si nám kde????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
22. máj 2012

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
22. máj 2012

ránečko!! 🙂 ....

..teda ste ma pekne sfúkli za ten piatok, že som vám nepopriala ☹ .....ja sa strašne ospravedlňujem a sľubujem, že sa to už nestane 😔 😔 😀 😀 😀 .........

..nejaké sme všetky na figu..babám v sobotu začali hnisať očká, kašlú, soplia..boli sme na pohotovosti, ževraj viróza..tak čajíkujeme, kvapkáme .........a uvidíme ako bude....ale poviem vám kvapnúť Lolke do očka a dať jej tam aj mastičku parádna fuška 😝 😝 😝 😝

@jacka..máš hnačku????.........to čo je? 😨 ....ja od nedele večera sedím na vecku s kŕčami v bruchu 😝 😝 😝

@denisenko ..krásne fotečky!! 😵 😵 😵 ...pekné šatičky!! 😵 😵 ...na žraloky sme boli v ZA, nič moc 😒

jacka
22. máj 2012

@leninka75 nie hnačku nie.....zvracanie.... 😝 😝 ...brr.......a teraz neviem či som hladná alebo ma bolí žalúdok 😔 ........................nezávidím ti........dúfam že deťurencám nič nie je......................vidím že ste mali super víkend ☹ ☹ .....ako je im teraz?.......

🙂 🙂 😉

jacka
22. máj 2012

@denisenko akú ste mali noc? 🙂 🙂

denisenko
22. máj 2012

@leninka75 juj, tak už aj vás chytil nejaký vírus??? 😕 😔 heš, heš, heš..... 😠 😠 😠 😠 😠 ...a žeby sa na nás valila nejaka črevná viroza????, Denisko chce ísť dneska konečne na plavecký, po 2 mesiacoch...tak dúfam, že mi zo školky nedonesie nejaké prekvááápko...... 😠 😠 😠 ..sa sťažuješ na Lolku???? to je ešte drobček, ale keby si videla a počula Niska, ked mu treba niečo do oka, ucha alebo nosa.......pol hodinu ho nahánam, potom pol hodinu frfle, potom vrieska a po úkone papuľuje...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. máj 2012

@jacka hmmm......tak všelijak...málo papal cez den, tak dohánal v noci....ale budil sa len na jedenie, žiadna diskotéka...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ty už ako? lepšie????? 😕 ..a nikomu inému nič nebolo????

jacka
22. máj 2012

@leninka75 mala si si dať smectu....mužovi pomohla ked sa stretával na wecku.......čo si si dala?................

jacka
22. máj 2012

@denisenko nikomu nič nie.....ja toto nechápem...............žeby zlo vyšlo zomna 😀 😀 😝

denisenko
22. máj 2012

a že vetranie je zdravé..... 😖 😖 😖 😖 taká osa mi tu vletela, že som nevedela hned v tej rýchlosti, či zavrieť oknbo, alebo hned vraždiť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka smecta je na nezaplatenie...... 😀 😀 😀 😀 😀 už šiel do práce?????

denisenko
22. máj 2012

@jacka no, možno ešte oneskorené vedlajšie účinky spred týždna..... 😔 😔 😔 😔 a dnes už nič????

jacka
22. máj 2012

@denisenko poznámne.,......typický chlap.....dg.od narodenie 😀 😀 😉 😉 .........u mne pomáhaju v takýchto prídapoch vyhrážky.......na Peťka to zatial neplatí...ale bude 😀 😀 😠

jacka
22. máj 2012

@denisenko že aj ja som si to myslela ......aj mužovi som to povedala 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ............................................................hned vraždiť......okamžite 😀 😀 😀 😀 ..................................jasné......stačia mi dvaja......bohate.... 😀 😀

jacka
22. máj 2012

@denisenko len mne smecta na na vracanie nepomohla...... 😔

denisenko
22. máj 2012

@jacka tak v tomto prípade u nás ani vyhrážky neplatia, to len mamina hrošia koža a nevšímať si ho..... 😅 😅 😅 😅 ..horšie je, ked to má urobiť tatinko.... 😀 😀 😀 😀 si mala počuť celý týžden, ked som mu musela vytierať pusu a jazyk modrým gelom....to bolo rečí, slz a nadávania.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale zvládli sme..... 😉

denisenko
22. máj 2012

@jacka tak smecta je na hnačky.... 😔 na vracanie....u mna zaberá masný rezen s hranolkami...zaťažím žalúdok a hotovo....ale inak len jedny lieky a tie sú na predpis..... 😖

denisenko
22. máj 2012

ráno sa začali zbiehať mraky...som si myslela že by už konečne aj trošku sprchlo....ale nejako zas praží slnko... 😠 no, vyprovokujeme....periem, dám na balkon a hádam poprší...... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre