Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2012

@zyko my ideme na oslavu..................k našim 😵 😵 😵 😵 tešííííííííím sa 🙂 🙂

zyko
25. máj 2012

@jacka super,to vás čaká krásny víkend....a odkiaľ sú vaši?

leninka75
25. máj 2012

@jacka ..nezrovnalosti to akože ho máš krivo zarovnaný?? 😀 😀 😀

@zyko ...to mylíš, že baby pekne voláme? 😉

jacka
25. máj 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -.............................aká si ty chápavá aj ked si na RD 😀 😀 😉

jacka
25. máj 2012

@zyko veru krááásny ..................a možu aj tanky padať 😀 😀 ....z BB 😵 😵

utka
25. máj 2012

@leninka75
@jacka bola som s ňou na FB.

@leninka ten špeci ster???Nemohla si sa ma spýtať? Však robím v labáku, kde sa vyšetruje cytológia...posľa mňa je to všetko len o peniazoch!!!Možno je to špeci ster, lebo sa dá z toho urobiť aj HPV a rôzne imuná, ale to sa robí len v prípade, že je zlý výsledok. Ja osobne by som si to robiť nedala...
A čo sa týka dovolenky...musia dať...však s polovicou si disponujem ja. A akože keď jedna kolegyňa bola rok PN, ďalšia pol roka, ďalšia 4 mesiace...hmmm???

leninka75
25. máj 2012

@zyko ...počuj Naďka máš ty niekedy aj zlé dni, starosti a podobné záležitosti bežných ľudí????? ☹

utka
25. máj 2012

@leninka75 asi tri dni ma boleli...

jacka
25. máj 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ...........musela som 😀 😀 😀

leninka75
25. máj 2012

@utka ..vidíš mne dôjde, že mám "známosti" až po funuse ☹ ☹ ....máš pravdu, ale presvedčilo ma to, že je to presnejšie a citlivejšie než bežný sklíčkový ster, toto bol nejaký vytrepaný, či čo 😕 .......neva už je to tam 😉 ........fuha, nejako sa veľa u vás pn-kuje ☹ ..však ja som srandovala 🙂

@jacka 😀 😀 😀 😀

utka
25. máj 2012

@jacka tak to si narobila dosť sirupu...Ja som len okolo 4,5 litra.

utka
25. máj 2012

@leninka75 noo, vola sa to Liquid based cytology...sklíčkuje sa to až u nás...Takže si ťa kuknem v PC, keď pôjdem do práce 😉...

jacka
25. máj 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😉

@utka ešte som neskončila 😔 ................deti len to piju.....a dám si aj nasušiť na čajík...............dúfam že nie tak ako vlani...............zabudla som 😝 ...............

utka
25. máj 2012

@leninka75 ako sa volá tvoj gynďoš/ka ?

utka
25. máj 2012

@jacka aj ja suším...No ja veľmi nechcem, aby Viki pil také sladké vody.

leninka75
25. máj 2012

@utka ...potom daj vedieť keď to bude hotové 😉

@jacka......ako skladuješ ten sirup?..nekazí sa? 😕

utka
25. máj 2012

@leninka75 no ja tam asi ešte vtedy nebudem...

leninka75
25. máj 2012

..neviem sa rozhodnúť či zobrať Lolku von 😨 ..fúka, silný, studený vietor 😝

jacka
25. máj 2012

@leninka75 ja ho ešte varím 10min............zabalím do deky....a vydrží pokia sa nevypije..........................pokila je silný by som nešla na tvojom mieste.................moji sú už tam.....idem za nimi 😵

@utka stále lepšie ako tie čo predávaju..........a kde dáš do čaju cukor ,...myslíš že je to menej?

jacka
25. máj 2012

mamky......neviem či ešte prídem...dúfam.......musím ešte požehliť...mäsko nachystať.......a tak ....poznáte.......keby som neto....tak peknučký víkendík 😵 😵 😵

jacka
25. máj 2012

ale ja prídem...................... 🙂 🙂

koláčik napečený....už len čakať....

leninka75
25. máj 2012

..už mi to tu vreští 😝 ..Lilka sa chystá ku kamoške alžbetke, idem to tu dať trošku do pozoru....

@jacka .....uži si oslavu!! 🙂

...dievčatá, aby som nezabudla radšej vám už poprajem krásny slnečný a hlavne bez vetriska víkendík 😎

jacka
25. máj 2012

@leninka75 🙂 🙂 😵 😵

utka
25. máj 2012

@jacka ja viem je to oveľa lepšie...Ja do čaju nedávam cukor. Buď nič alebo medík...Ja som nejako nezaregistrovala, že kedy a kam idete na oslavu...
@leninka aj tebe.

jacka
25. máj 2012

@utka k našim ideme ........... 🙂

ten koláč 😝 😝 😝 😝 ..............teda to cesto..........ako skala..............recept je v koši 😠 😠

jacka
25. máj 2012

už fakt padám

denisenko
25. máj 2012

ahojte... 🙂 takto pred víkendom a vy tolko popíšete.... 😕 😕 😵 😵 😵 😵 ved ja nestíham variť 5 druhov obedov a ešte vás aj čítať..... 😔 😔 .....zajtra ideme k našim na víkend, tak konečne vypnem.... 😵
@jacka.....simonko spinkal, mame na rukách....ale polžiť do kočíka...katastrofa...on vobec nechce byť u nikoho, len u mna.... 😔 😔 😔 😔 😔 predtým taký nebol, ale teraz.....ako sa začal usmievať, tak ked nevidí maminu, je zle..... 😝 😝 😝 😝 😝 ....čo s týýýýýým*??????? 😕

utka
25. máj 2012

@denisenko ahoj. No však neboj, cez víkend tu budem sama ☹. Tak si užite víkendík. No a čo s tým, že Simonko chce byť len u teba? Neviem...len dúfať, že ho to prejde...

zyko
25. máj 2012

@denisenko taký bol fiflipko...zaobstaraj si šatku,či nosič...nič iné nepomôže 😝

zyko
25. máj 2012

@leninka75...no jasné,veď aj ja som bežný človek 😉 ....zlé dni mávam,ale zväčša iba v prvý deň menzesu 😝 ...poviem ti to na rovinu...finančné problémy nemáme,deti zdravé, s mužom sa ľúbime...rodičia sú pri nás dennodenne...so súrodencami mám krásny vzťah....mám pár priateliek,máme kamošov,ktorí k nám chodia aj s deťmi alebo mi k nim....trápi ma akurát brat,že nekomunikuje s rodičmi....
...neviem jednoducho som šťastná a užívam si život... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre