Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. máj 2012

@zyko aj tebe...ja som doma sama s Vikim...a to do slova a do písmena, že doma ☹...

jacka
25. máj 2012

@zyko dobru..veru bude krásny.....dúfam 😉

jacka
25. máj 2012

@utka idem aj ja do hajan...........neboj ....zachvilu budeš zdravučká...... 😵

jacka
25. máj 2012

dobrú noc 🙂

zyko
25. máj 2012

@utka verím,že sa vikimu polepší po tom vybratí mandle...ja ako dieťa som bola nonstop chorá...ako 1týždňová som mala čierny kašeľ...ležala som v blave bez matky...skoro som umrela,zázrak,že žijem...testovali na mne lieky,ktoré nik iný predtým nebral...bola som ako na drogách,iba som spala.....potom od 6mesiacov opakované zápaly uší...až do puberty...aj ma na ne operovali...potom priedušky,angíny....a som tu, bola som silná už od narodenia 🙂

utka
25. máj 2012

@jacka dobrúúúú..
@zyko aj Viki chúďa si už dosť vytrpel. Je mi z toho ešte dnes do plaču. Hlavne pri pôrode, chúďatko moje...

utka
26. máj 2012

Ahojte...
Tak dnes si tu budem písať sama so sebou 😝

utka
26. máj 2012

Presne, ako som písala... ☹

utka
26. máj 2012

☹ 😒 😖 😢 😝

utka
26. máj 2012

To akože ani večer nikto? Dobreee...

jacka
27. máj 2012

ahojte.............

@utka už som tu.........deti vonku a j mužom.........idem si variť v klude........možno 😀 😀 😉

dobrá zima je vonku.......

jacka
27. máj 2012

kuk...... 🙂 🙂 🙂

utka
27. máj 2012

Ahojte...

@jacka super, že tu nie som sama...Ako bolo včera?

jacka
27. máj 2012

@utka 🙂 🙂

perfektne............deti nechceli ani domov....inokdy čo už o pol 8 ležia v posteli....tak sme od nich len šli preč 🙂 ......................vy čo porábate...muž ti kedy príde?

utka
27. máj 2012

@jacka oddychujeme. Viki pozerá rozprávky, ale ideme trénovať R za chvíľu. Muž príde dnes poobede...
A prečo ste tam neostali aj spať?

jacka
27. máj 2012

@leninka75 ahoooooj.....čo ti tu?:.... 😵 😵 😵

jacka
27. máj 2012

@utka a čo kuká?.....moji idu kuk formulu 😝 ....a vonku to tiež nevyzerá ružovo 😠

leninka75
27. máj 2012

ahojte!! 🙂 ☹ ☹ .....

@jacka..mrzí ma ten koláč!! ☹..a tak fanjovo vyzeral 😕..čo si urobila ako náhradu??? ....

@utka,.....ahojky slamená vdova! 😉.....čo si varila?...ty robievaš špécie , tak som zvedavá 😉

@zyko....no už som si myslela, že si ku nám priletela z nejakej neznámej galaxie 😀 😀 😀 😀, kde všetko frčí bez starostí a problémov 😉 ........súhlasím s babami, len sa nám občas aj ty posťažuj, aby sme vedeli, že nie si mimozemšťanka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................. tuším existuje takáý citát, neviem ho presne, ale niečo v tom zmysle, že človek nie je nikdy dokonale šťastný a to je dobre, pretože sa potom posúva dopredu 🙂 ....tak už vieš prečo sme tu také frfľošky?????? 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2012

@jacka ..chýbali ste mi!! 😵 😵 😵

jacka
27. máj 2012

@leninka75 aj ty nám 🙂 🙂

leninka75
27. máj 2012

ja jej asi jednu strelím!!! 😠 😠 😠 😠 ......ja nechápem kam to decko chodí na tie jedy 😝 😝 😝 ....a toľko bude skúšať moje nervy, že fakt vybuchcem 😠 😠 😠 😠

jacka
27. máj 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 frflošky.........si to vystihla 🙂 nepáči sa nám ked vela prší..sneží.....je zima teplo ....ako staré dievky 😉 😉.....

jacka
27. máj 2012

@leninka75 nebuchni.....prosím.... 🙂 🙂 😉 ........ak chceš tak ti pošlem Maťka....ten je des dnes.......... 😠 😠 😠 😉

jacka
27. máj 2012

@leninka75 zabudla som..ktorej...Lilke?......................................náhradu nedostali......vzala som im croasaníky........a ked jedli trotu.....tak sme sa vyparili......nazbierali sme bazu 😉 ☹

leninka75
27. máj 2012

@jacka ..jasné, že Liluši 😝 😝 😝 ..pošli Maťka, dáme ich niekde spolu nech tam čertujú 😀 ..vieš aký som mala v piatok poobede kľud? 😵 ..Liluša bola u kamošky, Lolka spinkala..super chvíľka to bola 😵 😵 ..zasa bazu, si nedáš pokoj?!! 😉 ..... budeš ako sova 😉 ..táááke nevyspate oči 😔 .......

leninka75
27. máj 2012

..moji svokrovci už zasa ovešali celý dom lipovými vetvičkami 😝 😝 😝 😝 .......poznáte to, že je dnes ducha?......

leninka75
27. máj 2012

..viete akú tortu siLiluša vymyslela na narodky??..že sponge boba 😅 😅 😅 ..som zvedavá keď to ukážem kamoške čo mi robí torty pre baby, či ma niekam nepošle...

utka
27. máj 2012

@leninka75 ahojky. Dnes nič špéci...iba ryža a kuracie stehienka...Mladý pánko si rozkázal...
My /švagrinka/ ideme robiť na narodeninky školskú tašku... http://www.tortyodmamy.sk/ostane-torty-pre-deti...

utka
27. máj 2012

@jacka Viki pozeral Rýchlu rotu Chip a Dale...

letty86
27. máj 2012

Ahojte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ani som vám nechýbala a to ani že trošku 😔 😅 😉 ...som si vás poctivo čítala, kto to ocení 😀 ste toho popísali...som čítala rýchlostou blesku 😵 a neviem, či som si všetko zapamatala 😀

Boli sme u sme u svokrusky, včera sme prisli...dnes sme boli u mamky, ale len na chvílu, matko bol unavený, spat nebude, lebo ved šalit sa treba, tak bol divý...tak sme isli domov a zaspal po ceste

Z toho prečítaného, co si pamatám, tak reagujem 😉 ...ani my ešte nemáme tasku, tiež ako leninka si to ešte nejdem pripomínať 😔 , ale už mám jasno, že to bude top gal taska...a vyberie si vikuska sama, bud ruzovú, alebo fialovú, alebo ruzovofialovú 😀
@leninka75 neboj, kamoska to zvládne, u nás bol na karnevale chcapček zato prezlečený, rozkosný bol....vikuska je zbláznená do disney princess a najviac sa jej páci Bella...z Krásky a zvierata...tak bude taká tortička...a nám sa to už kráti...už nabudúci týzden 😵 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre