Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sara2008
11. dec 2009

slnieckokati a kde v maroku si-budes?aj byvat alebo len tak dovolenkovat?moj manzel pochadza z marrakech...
inac pozdravujem aj ostatne dievcence!!!!ako sa mate vsetky?

monkri
13. dec 2009

ahojte ako sa máte 🙂 ?

suzi4
14. dec 2009

Čafte žienky!

Srdečne pozdravujem...vidím, že je tu rušno...asi beháte po obchodoch či čo...? Mala by som k vám jednu prosbu - aktuálne k zimnému obdobiu:

Opäť sa na Vás obraciam s prosbou o darovanie zimného oblečenia a obuvi pre rodiny azylantov, konkrétne:

Pre 12, 18, 22 ročných mladíkov
Pre 13 ročné dievča
Dámske oblečenie veľkosti 40 - 46, obuv 38 - 39
Pánske oblečenie veľkosti XL, obuv 41 - 43

Miesto: Córdoba centrum pre medzikultúrny dialóg na Obchodnej 31, Bratislava.
Čas: Ohláste sa vopred na uvedenom čísle prosím!
Kontakt: 0903 621 604.

Verím, že správa nenechá Vaše šľachetné srdcia ľahostajnými.

V mene Islamskej nadácie na Slovensku ďakujem za pomoc a participáciu na dobrej veci.

karolinkafe
20. dec 2009

Cauteeeee 😀 baby noooo, zo 4.strany som nas tahala, kde steeeee? 😅

My sme dosli domov uz pred mesiacom, ale ved viete pri detickach ten cas tak leti. A po pravde niekedy sa mi ani na net nechce, radsej ideme na prechadzku, alebo sa hram s malickou.

Omfahad, som rada,ze ste uz vsetci spolu. Nas ocinko nas dve nechal na slovensku a na mesiac siel za rodicmi do maroka, bolo to dlheeee, Lilka ho na letisku ani nespoznala 😅

Slnieckokati, to je mi luto 😒 , ale vsetko bude dobre, Boh to tak chcel, urcite sa dockate zdravuckeho babatka 😵

Drzim palce vsetkym, co sa snazilkuju, snad budete tehu vsetky naraz a budete si vymienat nazory a skusenosti 😅

sara2008
26. dec 2009

no baby fakt hanba nam!!!!!!!!nikde nikoho..... 😨
pri detoch ten cas naoaj leti,mne sa podarilo ist na net len tera ked spinka,inac nemam sancu...konecne sa troska vycasilo,dotera sneilo a prsalo,asi ako vsade ze? poeram ze mi nejako nefunguje "z" 😀
pozdravujem vsetky dievcence!!!!!

monkri
26. dec 2009

Ahojte no je tu nijako moc ticho každý oslavuje a na net nieje čas 🙂 😀

slnieckokati
27. dec 2009

Ahojte dievcata,
aj ja som tu uz dlho nebola. Mala som teraz take lenive obdobie. Nic sa mi nechcelo a pritom som si musela robit veci do skoly, tak mi to vsetko trvalo raz tak dlho, ako by malo. Ledva som terminy postihala.
Suzi, dakujem za info. Pred sviatkami som triedila satnik. Vsetko je oblecenie, ktore je neznicene, takmer ako nove, ale uz nie velmi in. Rada by som ho niekomu darovala, kto to potrebuje a ty si mi uplne nahrala...urcite tam zavolam.
Ahoj Karolinka, este ste stale na slovensku? Princeznicka urcite rastie ako z vody. No baby ako je to vlastne s tym snazilovanim? Kedy planujete? Sara, Suzi, monkri??? Ja dufam, ze najneskor v marci uz bude vsetko v poriadku...

emna
27. dec 2009

salam zienky 🙂 idem vas trosku pozriet dlho som tu nebola sara aj u nas len snezilo a prsalo ale dnes je uz pekne ale zima..zienky a vy co vsetky chcete tehulkovat? 🙂 ja si musim este rocik pockat..suzi to je super napad s tym oblecenim ja zvycajne posielam vsetko do tunisu ale najblizsie ak budem vyradovat budem na vas mysliet a urcite nieco poslem..
zienky ktore oslavujete vianoce ako ste ich prezivali?ja som to moc neprezilava drahy bol v praci len sme sa najedli dali darceky a sup uz musel do prace ☹

monkri
27. dec 2009

no ja som na vianoce ráno bola v práci a potom som išla k naším aby som nebola sama ,konečne máme podané papiere na ambasáde v Lýbii okolo 8 februara má tam manžel zavolať tak dúfame že marci bude už na sk a končne budeme spolu 🙂

bubba
28. dec 2009

monkri drzim palce aby to tak bolo...ved marec je tu cobydup 😵

monkri
29. dec 2009

dakujem ved už sa toho ani nevieme dočkať 😉 🙂 😀

sara2008
30. dec 2009

salam dievcence,alhanbdulillah sa mate vsetky dobre...monkri nech ti to vyjde,insallah..s tym snazilkovanim ked to vyjde tak to vyjde,ale keby "to"pockalo do marca by bolo fajn,musim na operaciu a take tehulkovanie by mi to neumoznilo,ale potom... 😉 insallah nechavam tomu volny priebeh..

moesha2
31. dec 2009

Ahojte kocky.

Tak ja som zila s moslimom 5 rokov a uz nikdy viac a to by mi mohol hocijaky z nich zniest aj modre z neba!

hanca82
1. jan 2010

To si i dala tolku namahu sa este aj zaregistrovat, aby si povedala prave tu tuto mudrost? 😒 . a na Silvestra pred polnocou 😀 . Nechapem...

monkri
1. jan 2010

ktovie asi sa nudila troška 😀

emna
2. jan 2010

ahojteee 🙂 vsetkym krasny a stastny cely rok 2010 🙂 ako ste oslavovali?
sara operacia?!dufam ze nic vazne..
monkri si to vystihla 🙂 ja uz sa k takym prispevkom ani nevyjadrujem..

suzi4
4. jan 2010

Čaute babenky!

Srdečne pozdravujem a prajem úspešný štart v Novo roku 2010, nech sa vám splnia všetky sny a túžby...

Ja sa učím, takže sem nakuknem sporadicky, zato však píšte 🙂

bubba
4. jan 2010

ahoj Suzi!!!! 100 rokov ta nevidela!!!
seckym vam aj nam zelam pevneho zdravia a aby sme sa lubili tak nadalej ako doteraz....amen 😵

emna
5. jan 2010

saalam zienky 🙂 no vidim ze tu sa to tiez nejak nehybe...ako sa mate?
Suzi ty este studujes??a co ak sa smiem spytat...

simmea
12. jan 2010

Salam alaykum,
ja som aj zabudla na MK, nejako ma zabava facebook 😅 ...a tiez nemam moc casu na net.
Tak ja som uz porodila alhamdulilah na termin 23.11. ...na prvykrat celkom dobre 😀 teda az na ten porod 🤐
Mame zdraveho krasneho chlapceka mashallah vola sa Najim(ko) 🙂
O zabavu mam po cely den postarane takze sa nenudim 😅
ma'asalama 😉

jamila
16. jan 2010

Ahojte dievčence,

oneskorene, ale predsa len si dovolím Vám všetkým popriať šťastný a úspešný rok 2010.

Ja už si ho užívam spoločne s manželom a priznávam, že je to super byť spolu....pomaly sa učí Slovensky a niekedy sa veru poriadne nasmejeme na tom ako dokáže slová zkomoliť 🙂 Slovensko ako také sa mu veľmi páči aj keď niekedy veru vidím na ňom ako mu je smutno za rodinou. Vianoce sme mali symbolické, ale o to krajšie, že sme si tieto voľné dni spoločne užili....

Dievčence dokážete poradiť kde sa dá kúpiť halal mäso ? v Tesku sme našli kurčatá od firmy DOUX, ale aj tie nemajú vždy...no zatiaľ mu chutí čo mu navarím....len na knedle povedal, že je to ako nedopečený chlieb a tak mu knedle vôbec nechutia....rožky nazval malými bagetami....najviac mu chutí šošovicová polievka....tú by mohol jesť každý deň...xixixi

Simmea veľká gratulácia k synčekovi a hlavne nech ste zdravý 🙂
A vy ako dievčence ? čo je nové ? a ako sa Vám darí ?

monkri
16. jan 2010

Jamila ahoj no konečne sa aj ozveš 😉

tak že už sa učí pomaličky 😉 no my ešte stále čakáme ale už len troška dúfam 🙂

slnieckokati
17. jan 2010

Halooooo, zdravim vsetky a som nadsena.
V prvom rade pozdravujem Simmeu a gratulujem k babatku. Nech je Najimko zdravucky a spokojny.
Jamilka draha, konecne si sa ozvala, tesim sa s tebou. Vidno, ze si spokojna. S maskom to u nas bolo vyriesene jednoducho - rodicia byvaju na dedine a minuly rok na jar kupili 2 ovecky. Teda mame vlastne halal masko. Sice pri zabiti neboli povedane tie potrebne slova, ale bolo to vykonane spravnym sposobom.
Suzi, co sa nam to ucis? ako sa mas?
Pozdravujem saru, emnu, monkri a vsetky ostatne...

sara2008
20. jan 2010

salam dievcence!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak ja si uzivam dovolenky tu na sk,len takych par dni a v nedelu znova domkov....
Simmea blahozelam k drobcovi!!!!!!!!!mabruk!!!!!!!tak si to zvladla 😉 mashallah,prajem vam vela vela peknych dni inshallah...uz som sa ta to asi pytala,a kde v zahranici presne ste?odkial je tvoj M?
Inac ako vzdy pozde vsetkym maminam aj nemaminam len to naj naj v Novom roku 2010!
baby dnes sme sa boli bobovat,ja,moj tato a moj syncek,to bola zabava 🙂 po 100 rokoch,a najvacsiu svandu sme mali z toho asi my dospeli 😀
emma fotky som kukla,ale potom dosiel kredit na net a bolo 😒 uz sa tesim ked sa stretneme-hadam sa nam to podari este v tomto roku 😉 teraz 1.feb odlietame do maroka na mesiac,potom ta operacia enshallah,nic vazne,len taka jednodnovka,krcove zily 😖
jamila tesim sa za vas,tak si to len vychutnavajte aj takto nadalej enshallah!

monkri
25. jan 2010

ahojte kde ste všetcia niako to tu stíchlo 🙂 😉

ninkaa89
27. jan 2010

ahojte 🙂 neviete niekto dobry recept na domaci kuskus, najlepsie taky tunisky 😀 ?? Ja uz som to skusala velakrat ukuchtit, ale nikdy to nebolo take mnam, ako ked som papala v Tunisku... inak nepatrim medzi vas, tak dufam nevadi... ale takmer by som bola patrila, 3 roky som mala zahranicny vztah,skoro bola svadba, ale padlo to 😒 myslim, ze nastastie.

karolinkafe
3. feb 2010

Caute baby 🙂 len nas posuvam trochu vyssie, nech temu lahsie najdem 😀 Ideme s Lilkou do mesta,tak napisem ked budem mat viac casu. Inak vsetko OK, len trochu bojkotuje zeleninku a masko 😝 Zdravim vas vsetkyyy, ma'assalama 😉

nawal
3. feb 2010

Caute, troska vas pozdravim 😀 . Teraz si tu sama bacujem, muz s detmi isli pozriet dedkovcov a troska si uzit snehu na sk. Baby je to normalne aby sa mi nic nechcelo spravit? vsak robim menej nez ked su tu deti 😀 😀 😀

bubba
3. feb 2010

ninkaa urcite najdes na internete cez googe recepty.ti poviem ja som to uz asi 5x skusala a mne sa to nikdy nevydarilo (asi ) lebo mi to nechutilo....mozno len otazka zvyku.
nawal to nemyslis vazne ze ty si ostala v irl a rodinka isla het?sak ja by som sa bez malej zjancila...aaach ako som uz minule safinke hovorila,zavidim vsetkym matkam ktore sa dokazu tesit zo samoty lebo ja som z tej funkcie mama uz vycerpana,ale neviem si dat brejk. 😅

zayed
4. feb 2010

Ahojte babenky, ako sa máte? 🙂