Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

asma
25. máj 2011

@monkri xixi aj tam je tolko ludííí na svadbe, u mm v jeho krajine ked mi hovoril ze nemaju velmi svadbu pod 800 ludi som padala xixi mi sme tu mali asi 50 a mali sme co robit ixix ...
Tak prijemnú zabavu na svadbe,,, jooooj ja by som si dala take svadobne kolaciky..
😝

monkri
25. máj 2011

@asma no nebude len okolo 80 ludí ale aj to je dosť a plus susedia tích sme nerátali ale aj tých je dosť tak že okolo 120 môžu byť 😝

asma
25. máj 2011

@monkri no tak aj to je dosť, utčite máte čo robiť.. A ako sa žije? už si si zvikla na počasie?
😀

monkri
25. máj 2011

@asma no je toho dosť je tu blázninec ale to asi všade či tu alebo na sk asi všade je to rovnako ,a na počasie som si nezvykla len si dávam pozor troška moc nechodím von ked je slnko až na večer 🙂

wardiinka
26. máj 2011

Taaaaak & Je To Zamnou 🙂))) Moja Maturitaa 🙂)
chémia-2
biola-1
literatúra-1
anglický jazyk-1

🙂))))) Alhamdulillah za všetko

asma
26. máj 2011

@wardiinka tak velka gratulacia... 😀

monkri
26. máj 2011

@wardiinka gratulujem 😉

wardiinka
27. máj 2011

Ďakujem 🙂 som nesmierne šťastná 🙂 🙂

asma
28. máj 2011

@wardiinka to ti verím... ja by som sa niekedy vrátila do školyských čias xi 😀

wardiinka
30. máj 2011

@asma Nemáš FB ?? 🙂 Všetky čo sme tu sme na FB.

asma
31. máj 2011

@wardiinka to naozaaaaj supeeeeer tak mi pošli meno lebo mna sa tam neda najst....

slnieckokati
31. máj 2011

Ahojte, ako sa tu mavate? uz som sem davno nenakukla, naposledy este asi ako tehotna som prispievala 😀 no uz ma nasa krasna Jasminka 4 mesiaciky, pred tyzdnom sme prisli do Casablanky a hned sa aklimatizovala, dokonca sa mi zda ze za ten tyzden co sme tu dost pribrala 🙂 🙂 🙂

@wardiinka gratulujem k maturite, si sikulka, ja to stale hovorim.
@asma prajem vsetko dobre malej Salme, je krasnucka. inak, my sme zabijali barana pre Jasminku tento vikend.

pozdravujem vsetky paa

asma
31. máj 2011

@slnieckokati Aj malinkej Jasmínke prajeme všetko dobre... Je šikulka ked sa hned tak rychlo aklimatizovala babika malinka...

Noooo baran xi mala som z toho trosku aj šok prvý krát som videla takuto "zabijačku" trosku som sa bala ako to vsetko postiham ale kazdy bol spokojny..
Pekný deň každemu

wardiinka
1. jún 2011

@slnieckokati Ďakujem moja 🙂 , a píš častejšie na FB čo je nové ;) Moja sesternica teraz 9 letí do Marakeshu na 6 týždňov 🙂 .

@asma Okkai pošlem ti meno v IP 🙂

chtoura_ba
1. jún 2011

Salam aleykum dievcata. prave som sa zaregistrovala ale Modreho Konika citam uz dlho a islamske mamicky tiez. Muslimkou som 5 a pol roka, alhamdulillah a vydata som vyse 2 roky. Zijem v Bratislave. Radsej ostanem trosku viac v anonymite ak vam to nevadi, moc tu tomu nedoverujem, vselikto to tu cita. Ale vela dievcat odtialto poznam osobne 😀 tie ma mozno casom spoznaju hehe aj ked moj nick je taky dost zavadzajuci 😉

Tak zatial sa majte pekne

wardiinka
1. jún 2011

@chtoura_ba wa aleykum salam 🙂 Ja som teraz často v BA & od septembra inshAllah budem stále 🙂
Ale neviem, mám takého ciťáka že ťa asi nepoznám 🙂

chtoura_ba
1. jún 2011

salam

nie wardiinka, my sa osobne nepozname 🙂 Ides studovat vysku do BA?

wardiinka
1. jún 2011

Áno , idem 🙂 . Na jednu som už prijatá & na druhú ma čakajú prijímačky .

amilat
1. jún 2011

Salam baby,
Uz som tu dlho nebola,ale vela prace. Nejako uz ani nikoho nepoznam 😉

@wardiinka vsetko najlepsie k mature, ja poznam ten pocit ulavy, aj ked moja matura bola uz pred desiatimi rokmi, ale ten cas leti
@asma blahozelam ku krasnej Salme, krasne meno, ja som chcela Sorayu, ale nevyslo, tak mam Adamka a Emira
@suzi4 ako sa citis? uz si trojnasobna mamina alebo este len finisujes, ja ani neviem kedy to mas vlastne termin, dufam ze je vsetko v poriadku, drz sa 😀

amilat
1. jún 2011

@wardiinka a co sa chystas studovat?

wardiinka
2. jún 2011

@amilat salam 🙂 ďaakujem, áno bola to neskutočná úlava 🙂, a po nej som sa nezmohla na nič iné len na 3dňové spanie 😀 . No som už prijatá na kozmetika-výživa-ochrana zdravia. A ešte ma čakajú prijímačky na medicínu inshAllah.

asma
2. jún 2011

@wardiinka tak ti budem držať palce, ked ta tam prijmu tak ktorú si vyberies?

chtoura_ba
2. jún 2011

Tak to je skvele wardiinka. inshallah sa budemem vidat v mesite. Asi prides az po Ramadane a Eid do BA? ale na Eid al Adha sa uvidime 🙂 Drzim palce pri prijimackach na medicinu, narocne studium.

wardiinka
2. jún 2011

@asma ĎAKUJEM 🙂, Keby ma zobrali na medicínu inshAllah , tak pôjdem na medicínu do BA.

@chtoura_ba 🙂 No teraz som v BA každý víkend , zajtra tam idem & budem až do nedele 🙂. Áno na Eid al Adha sa inshAllah vidíme ;) Teším sa a ďakujem .

asma
3. jún 2011

@chtoura_ba
@wardiinka
žienky ja som nová moslimka asi 1 rok, s mm sme zobratý ani nie rok. Strašne som s ním chcela ísť na Nový rok ale keďže sa maličká práve narodila ja som bola doma, tak sa veľmi teším na Eid ak sa nám tento rok nepodarí ísť avštíviť svokrovcov tak sa tam s vami vidím aj ja..

chtoura_ba
3. jún 2011

@asma takze sa snad na Eid uvidime v mesite na Podkolibskej ul. Alebo mozno aj na Iftary? Hm?

wardiinka
3. jún 2011

@asma
@chtoura_ba Tak inshAllah sa všetky vidíme v mešite v BA 🙂 budem sa tešiť.

asma
3. jún 2011

@chtoura_ba
@wardiinka ano InshAllah sa všetky vidíme.. inak ja síce nebývam v Ba ale som tam tiež dosť často, tak ak niekedy bude čas mohli by sme zájsť napríklad do medickej záhrady na skvelý čajík a pokecať si....

@chtoura_ba si už dlhšie vydatá akou rečou hovorí manžel, respektíve TY?. Pítam sa preto či to nie je náhodou perština, chcem sa ju strašne naučiť len mi to nejak neide tak preto... Už som hladala nejaké knihy alebo tak ale skôr by mi asi pomohlo viac to počúvať a s niekym sa to normálne učiť, mm pracuje a malá nejak sa nevieme zladiť tak aby sme si pár krát sadli a učili sa.. A ked pôjdeme k svokrovcom nechcem tam byť ako teliatko ☹

slnieckokati
3. jún 2011

zdravim kocky, ako sa mate?
@wardiinka to na akej skole je takyto odbor? znie to zaujimavo, by sa mi to k tebe asi viac hodilo ako medicina, ale samozrejme aj ta. drahy sa ma ako? je na SVK asi, ked si kazdy vikend v BA 😉 uz ma po skuskovom?
ja sa nudim, pozeram telku. Jasminka spinka ale "susedeje" deti este nie, vsak ako by aj mohli, ked len teraz prisli domov cela rodina...tak dufam, ze ju ten humbuk nezobudi... inak uz papkame zeleninku a dokonca nam aj chuti, dnes malinka taky krik spustila, ked som jej prestala davat. uz totiz spapala viac nez zvykne, nechcela som aby sa mi povrackala. tak som ju nahnevala 😀 😀 😀
inak sa aj ja snazim trosku aklimatizovat a zorientovat. tento tyzden som zacala chodit sama von. doteraz som mala z toho strach, lebo po arabsky neviem ani ceknut a vo FR som len zaciatocnik. aj som si sama kupila vodu 😝
Amilat, co by si nepoznala. ja ta poznam. co ten skandal s uhorkami v nemecku? nemas strach kupovat zeleninu teraz?
Moni, aka bola svadba?
tak piste baby co mate nove

slnieckokati
3. jún 2011

ozaj, este ma napadlo. co viete o holeni vlasov u novorodencov? vcera s tym prisiel muz domov, najaki ludia boli vcera u jeho rodicov doma a modlili sa tam pre malinku a povedali mu, ze jej musi dat vyholit hlavu. Akoze nechapem preco....len cez moju mrtvolu, neviem si ani predstavit, ze by jej niekto ziletkou holil hlavicku... 😠