Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
29. sep 2008

Baby tomu neuverite, UK ma zajtra ID a severne irisko (co patri pod UK) nema. To je ako keby pol saudskej malo a pol nemalo ID.
No len ma nas... 😠

sisulik
29. sep 2008

nawal..takze ty idujes zajtra ci nie? inac to je moc zaujimave... 😀

nawal
29. sep 2008

kdeze my az v stredu 😠 😖

sisulik
29. sep 2008

chuda nawal..sak i my idujeme aj v stredu..ale to bude uz druhy den 😀

nawal
29. sep 2008

😀 no vidis a my zase budeme mat este aj v piatok id a vy nie 😝

sisulik
29. sep 2008

nawal..ja som zajtra chcela prat..a tak si to prelozim na piatok..aj tak lepsie, lebo po eid sa nam oblecenie poriadne nakopi 😀

ivka19
29. sep 2008

nech ta anjel ochrani
nech sa ta smutok strani
nech ta stastie sprevadza
rozum,zdravie nezradza
nech ti Allah vzdy zehna.
EID MUBARAK prajem vam babulky aj celym vasim rodinkam a pribuznym 🙂

safiah
autor
29. sep 2008

assalamu aleikum tetusky uz padam od unavy do teraz som piekla he nooo aj sem som chcela zazelat pozehnany Eid inshaallah nas post bol nasim Najvyssim prijaty a hriechy odpustene.

karolinkafe
30. sep 2008

As Salam Aleikum vsetky babenky. 🙂
Prajem Vam (tie co uz maju 😅 - pre ostatne az zajtra) Eid Mubarak. Prezite tento sviatok v kruhu vasej rodiny a blizkych. Pevne verim, ze Allah prijal vas post a pozehna vas aj vase rodiny 😵 😵 😵 😵 😵 😵
My eidujeme az zajtra, tak ten posledny den bude pre draheho tazky 😅 ale inchaalah to zvladne.
Nawal pozeram to video, to ma fakt dve hodiny? 😕 😅

nawal
30. sep 2008

salam, karolin si ma potesila, ze aj vy mate zajtra Eid.
Inak tu v Sev.Irsku boli rozbroje, ze preco ma UK Eid a my nie, ked sme jedna krajina.
Ano to video ma 2 hodinky. 😀

nawal
30. sep 2008

No idem sa chystat seba aj deti. Kazdy utorok rano je pri nas v kostole (v takej telocvicni) strtnutie matiek s detmi. Sice su tam len babky a deti, ale aspon sa Iman troska vyblazni.
zatial papa

karolinkafe
30. sep 2008

Ahoj Nawal. Ty si mi teda "dala" 😀 😀 😀 Zacala som pozerat tu relaciu a uz som sa od toho neodtrhla 😀 Tak som stravila cele rano pred pc 😅 No nelutujem, je to teda sila, ake maju niektori ludia nazory 😕 Najviac zo vsetkeho sa mi pacila ta babka v ankete na ulici 😵 😉

karolinkafe
30. sep 2008

Inak sisu tu hovorila ze ramadan nema tento rok 30 dni, tak u nas hej 😅 to je divne, ze nema rovnaky pocet dni v inych krajinach 😅 To potom aj novy rok zacina v iny den potom?

nawal
30. sep 2008

mna by potom zaujimalo ako idu tie krajiny co nenasleduju saudsku na Hajj. Ci pojdu na arfat o den neskorsie? 🙄

karolinkafe
30. sep 2008

Ved prave to 😅 Sisu nam to mozno vysvetli 😉 Lebo viem, ze niekedy niektore krajiny zacinaju ramadan o den neskor, tak aj o den neskor koncia, cize je ten pocet dni rovnaky. Tento rok sme myslim vsetci zacali v rovnaky den a koncime v iny 😕 😅 Tak nas ramadan ma o den viac? A ako je to potom s Hajj som z toho jelen 😕 😀 😀
Nawal tak si uzite krasny dnik s detickami a zajtra oslavujemeeee 😀

slaviq81
30. sep 2008

EId Mubarak vsetkym zienkam.

safiah
autor
30. sep 2008

jeeej dakujeme slaviq.ty si zo spisskej ?lebo aj ja 😀

slaviq81
30. sep 2008

Safiah, nemate za co. Vazne si odtial? Ale zrejme v Spisskej nezijes, pravda?

safiah
autor
30. sep 2008

nezijem uz nie od aprila som kosicanka.ale v snv mam rodicov, starych rodicov takze moje mestecko velmi dobre poznam 😉

suzi4
30. sep 2008

slm dievčatá!

ako ste strávili Íd? A iné posledný deň Ramadánu? Aj v SY je až zajtra... zato my sme si dnes vychutnali sviatočnú atmosféru...

Slaviq, vitaj!

SAfi, poslala si mi včera sms-ku prosím? Jednu neviem identifikovať, a mám podozrenie na Teba a Dvojíčkovo... Čo je s Táňou? Pusa deckám, aj do KUvajtu 🙂

sisulik
30. sep 2008

wa aleikom salam..
my sme mali celkom fajn den...par minut pred siestou ranou sa z mesity ozyval taqbeer...potom o 6:30 sme chceli ranajkovat hned ako prisli muzi z mesity ale teta s rodinou prisli az o siedmej tak sme na nich cakali...na obed sme isli k jednemu so strykov...deti nazbierali peknu sumu peniazok 😅 😀 ...zajtra ideme na obed k jednej z tiet... 😵

safiah
autor
30. sep 2008

assalamu aleikum

ano suzi poslala 😉
mashallah sisu posli sem nieco z Eidovskej atmosfery

sisulik
30. sep 2008

safi...si mi zabudla napisat email 😀

safiah
autor
30. sep 2008

hehe idem to napravit nezabudla len som mala mozog v kolacoch

sisulik
30. sep 2008

fiha.. a to potom ked niekto ten kolac zjedol, tak zmudrel??? 😅

safiah
autor
30. sep 2008

neviem ci zmudrel len dufam ze ja som nezhlupla 😀 nooo urcite stali za to mnam

safiah
autor
1. okt 2008

assalamu aleikum breee ranko ci uz vlastne krasny dnik...my dnes ideme na navstevu k jednej saudskej rodinke a tetuska ma nauci piect rybu ale rybu ako kolaaaaaaaaaaac cez ramadan ten zakusok napiekla a bolo to take pekne ee a tak mi dala odkazat ze sa dnes bude pieeeeeeeeeeeeect inshaAllah ak budem rozumiet hehe tak si zapisem recept 😉

safiah
autor
1. okt 2008

idem tot u prehodit

safiah
autor
1. okt 2008

ale na to by som potrebovala ivku

safiah
autor
1. okt 2008

ivka slivka kde si