Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

digysa
15. aug 2013

@eva8 Krasny clanok...

alice107
15. aug 2013

@eva8 Velmi pravdivy clanok.aj takto trpia zmiesane deti pre nezodpovednost svojich rodicov.

kuwait
16. aug 2013

alice107 niektori trpia,ini nie,niektori vyrastu v tak horlivych moslimov ze je to az na pocudovanie,poznam jedneho kuwaitskeho podnikatela,matka mu je americanka,on vlastni siet supermarketov s prevazne americkym tovarom,pritom je to silny islamista,dlha brada,nenavist k Amerike a zapadu je unho neskutocna.Az tak ze sa a svoje aktivity dostal do hladacika policie..Matka nanho zrejme vely vplyv nemala alebo naopak sa z nej stala tiez naruziva moslimka a takto deti vychovala ze su z nich teroristi

leapd
17. aug 2013

ahojte,,moja otazka bude asi trochu od veci ale hadam mi budete vediet pomoct..Moj priatel je Marocanec, zijeme na Korzike a budeme mat normalne dve svadby 1. civilny sobas v bojnickom zamku a 2. v Maroku..co ma ale zaujma je, ze ci Maroko uzna slovensku svadbu ak by sme sa nakoniec rozhodli len pre jednu, bude mi stacit vybavovat papiere pre neho a este keby som mala vybavovat aj pre mna na svadbu v Maroku, ale uvidime....Ked podla islamskeho prava musia byt 2 svedkovia 2 muzi moslimovia ak som to dobre pochopila..a na nasej slovenskej svadbe urcite nebudeme mat 2 moslimskych svedkov??mate niektora skusenosti
Dakujem

kuwait
18. aug 2013

leapd uplne ti staci slovenska svadba,potom si das dokument superlegalizovat aj v Maroku .Pre teba je dolezita slovenska svadba pretoze ta marocka na slovensku nemusi platit pre teba,prenho ta na Slovensku plati ale bude musiet doniest zo svojej krajiny potvrdenie nie starsie ako 6 mesiacov ze je slobodny,vdovec alebo rozvedeny,teda aj ked je tam mnohozenstvo on nesmie byt zenaty ked si ta berie.Na slovenskej svadbe nemusis mat ziadnych moslimskych svedkov,ale budes potrebovat k svadobnemu obradu tlmocnika do slovenciny,on bude stat za vami a zenichovi prekladat a prekladat co zenich hovori,pokial zenich neprinesie dokument ze slovensky ovlada.Musis si najst preto na Slovensku tlmocnika on potom prelozi listiny do arabciny a tie das superlegalizovat na MZV SK ,marockej ambasade ,a slovenskej ambasade v Maroku alebo kde spada SK ak v Maroku nieje.Je to fuska toto vsetko obehat,ja som sa vydavala za cudzinca pre rokmi a taky bol postup.Ty vobec nemusis mat moslimsku svadbu v Maroku v mesite pre teba je to aj tak neplatne,SK a EU uznavaju len oficialne svadby a tie z moslimskych krajin neuznavaju ked su z mesity.Tebe staci len prelozeny document z vasej svadby na Slovensku nalezite apostilovany doniest v Maroku na urad,tam vas zapisu ako manzelov na zaklade sobasnej zmluvy zo Slovenska.

eva8
18. aug 2013

Predsa musím napísať - situácia v Egypte: ak sú moslimovia taký mierumilovní, prečo tam nebol pochod MIERU, ale pochod HNEVU?

leapd
18. aug 2013

@kuwait dakujem Ti za odpoved..vlastne sme chceli mat dve civilne svadby len neviem ci je to povolene..civilnu v Bojniciach a civilnu v Maroku ziadnu nabozensku svadbu nechcem ani v kostole ani v mesite. Na mojej matrike mi uz oznamili co vsetko mi treba ale ked som sa divala na marocke stranky tak ja by som pre civilnu svadbu v Maroku potrebovala ovela viac papierov ako moj drahy na svadbu u nas.. 🙄 chceli sme tiez hlavne koli jeho rodine lebo aj ked zijeme vo Franci neviem ci budu vsetci prist na Slovensko..ale tak pri najhorsom urobime v Maroku len oslavu s ich tradiciami a obrad vynechame ked uz budeme zosobaseny u nas, vyjde nas to lacnejsie a vsetci budu spokojny aj ovca bude cela aj vlk syty 😀 Ty mas za manzela tiez Marocana??

kuwait
18. aug 2013

leapd,nie nemam marocana ale postup je rovnaky ak si slovenka berie cudzinca,aj my sme mali v muzovej krajine iba rodinnu party bez svadobneho obradu ,hlavny svadobny obrad sme mali na Slovensku

leapd
18. aug 2013

@kuwait hej hej uz som si vsimla, ze nemas marocana ked som sa trochu zacitala do tejto diskusie..

silvia.t
30. aug 2013

Ahojte je tu niejaka mamicka,baba kt.zije v turecku ??

mariuskaa
30. aug 2013

@silvia.t napisala som ti postu.

demo
18. sep 2013

@eva8 pekny pribeh.

iba doklada to, o com som presvedcena uz davno: dievcata, vy ste so svojimi moslimskymi manzelmi stastne nie PRETO, ze su moslimovia, ale NAPRIEK tomu 🙂

mariuskaa
18. sep 2013

@demo "like" za dnesny jediny usmev.

zitaje
4. okt 2013

Ahojte, neviete mi prosim dat kontakt, kde sa robi na Slovensku, najlepsie v Bratislave alebo v okoli (vlastne pokojne aj Vieden) obriezka novorodencov?
Poprosim IP.
Vdaka. 🙂

demo
6. okt 2013

@zitaje predpokladam, ze za priamu platbu (cize bez toho aby vam to hradila poistovna) to urobia v hociakej slovenskej nemocnici. je zname, ze slovenski lekari urobia cokolvek, ak je to zaplatene. a teda aj nieco taketo sialene. tipla by som si kramare.

demo
6. okt 2013

@zitaje este sa k tomu vratim, lebo o tom zhodou okolnosti nieco viem. robit tento zakrok malym detom, ktore este nosia plienky je omnoho vacsim utrpenim ako u deti bez plienok. rana je velmi bolestiva a permanentne drazdena plienkami. aj mamicky po porode, po nastrihnuti, chodia dlho dole bez, aby sa rana vetral. teraz si predstav, ze tvoj novorodenec bude mat ranu na najcitlivejsom mieste chlapcenskeho tela, nonstop sa mu o to budu obtierat plienky, ked sa pokaka, stolica sa mu tam moze dostat atd atd. kym vacsi chlapec, napriklad v lete, moze chodit z holym pisulakom po byte, kontakt stolice s ranou nehorzi, mechanicke drazdenie nehrozi a vetranie urychli hojenie. robit toto novorodencovi povazujem za tyranie.

vevesh
16. okt 2013

@demo prave preto, ked sa to robi novorodencovi, tyzden je bezplienkovy....zahoji sa to zvacsa po 4 dnoch 😉

kuwait
16. okt 2013

@vevesh a naco vobec tyrat decko takto?Aby si v dospelosti musel hladat sposoby aby sa uspokojil?Neobrezanemu chlapovi netreba,aj rukou sa dobre odbavi,neobrezany potrebuje vacsi stimul preto tak oblubuju anal hoci ako moslimovia je im anal haram(aj tak ho praktizuju najviac).Je to nieco podobne ako obrezana zena,sexuju sexuju do zdivenia lebo chut maju ale taku rozkos ako neobrezani nikdy nedosiahnu.

vevesh
16. okt 2013

@kuwait si chlap, ze to vies tak presne?poznam vela moslimov, ale nikto s tym nema problemy ako to tu opisujes.....poznam len zenske, ktore o tom kecaju....presne ako ty..no ale ktosi nezazil, nevie....

kuwait
17. okt 2013

@vevesh niesom chlap ale tiez poznam vela moslimov jeden je moj muz ale ten priznal ze mu obriezka znicila sex zivot spravili mu to ked mal 15 takze mal cas zrovnat a preto svojmu synovi nedal obriezku urobit 😀 ak moslim mal obriezku ako mimino nedokaze posudit rozdiel a urcite by sa ti priznaval ze to ma najradsej do zadku lebo potrebuje pevne zovretie 😀 ved ti chudaci ani nechcu normalne sexovat len blbosti vymyslaju 😀 mozno ked je nejaky silno veriaci moslim tak to robi podla koranskeho predpisu ale inak...su to prasaci humusaci 😀 vevesh ty si kolko tych moslimov zazila v Nemecku?Zas dalsia odbornicka hehehe))))

vevesh
17. okt 2013

@kuwait no moj muz to podstupil tiez tak isto a v takom istom veku ako tvoj...a teda take hluposti nevymysla 😀 on si to len pochvaluje ze je to lepsie ako predtym, takisto drviva vacsina v okolo....takze by som to zhrnula kolko ludi, tolko chuti...nezovseobescnovat prosim 😉

kuwait
17. okt 2013

@vevesh lepsie ako pred tym v com?Ze ma zalud suchy zvraskavely a necitlivy????Ta predkozka tam totiz ma svoju funkciu.Obrezany chlap nema zalud citlivy ,takze tazko by si pochvaloval ale ako uvedomely moslim bude vychvalovat vsetko aj keby to pravda nebola.Daj sa obrezat a potom nam sem napis aky je to rozdiel pred a po a zistis ze ten tvoj klame 😀

vevesh
17. okt 2013

no nemusim...vidim co vidim...a toto teda u nas nie je co opisujes 😀 a moj muz je dost kriticky voci moslimom..takze on obhajuje iba pravdu... 😉

kuwait
17. okt 2013

@vevesh vidis ze ma stale chut ale intenzita prezitia vzrusenia nieje tak silna ako u neobrezaneho a tiez to obrezanemu dlho trva nez sa spravy,to mne napriklad vobec nevyhovuje.Oni si davaju robit obriezku z nabozenskeo dovodu a nepovedia ze je to kravina a ze ich to poskodzuje ,chut na sex maju stale ale odbavit sa im trva dlho....vhodne pre frigidky,pre nas ostatne je to ako sex z polomrtvym 😀

vevesh
17. okt 2013

ako som uz povedala, my a ani pary tu v okolo tieto opisovane problemy nemaju 😉 nechem sa ta dotknut ale nesfusovali to nahodou nejako u vas?nie vsetci, co robia obriezku su odbornici...videla som aj, ako chlapik prisiel, naplul na britvu a po piatich sekundach bolo po "tom", ale to bolo aj este je babo...takze neviem povedat, ake nasledky to bude mat....

kuwait
17. okt 2013

@vevesh ale maju vsetci rovnake problemy ved moj muz preto nedal svojho syna obrezat ani jeho bratia nedali,je to proste znecitlivenie zaluda,rozkos nedosiahnu taku velku ale nepriznaju sa zenam ze aha tak po obriezke zalud vobec necitim a trva mi vecnost sa spravit

vevesh
17. okt 2013

ale vazne..u nas tento problem nie....takze to mozno bude mat nieco spolocne s tym sposobom ako bola prevedena ta obriezka...nie je majster ako majster a kazdy sme iny..

kuwait
17. okt 2013

@vevesh niesi v jeho tele,nevies co citi,oni vsetci su tak,preto im to dlho trva sa odbavit to je indicator toho ze su menej citlivi,aby normalnemu chlapovi trvalo 10 a viac minut sa odbavit???/To nieje normalne,tam vidis ze ma s citlivostou problem

vevesh
17. okt 2013

este raz...my ani nikto koho momentalne poznam, nema to, co ty tu opisujes ...ale to neznamena, ze ti neverim, ze to tak je..ale tu jednoducho nikto nema problem ani s casom ani s citlivostou...a nejde o "utajovanie", jednoducho kde nic nie je tak naco si vymyslat...

kuwait
17. okt 2013

@vevesh a odkial je ten tvoj a kolko ma rokov?Kolko mu trva nez sa odbavi?Neobrezany je aj do minuty spraveny