Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

zuzla2
21. nov 2013

@dominika2727 je to verejna tema???? je....tak tu moze prispiet hocikto..aj,ked teda ja si povacsinou drzim ako sa hovori jazyk za zubarmi...ale sorry v tomto pripade sa nedalo....radsej nech zmaze to,ze "snazime sa otehotniet"

ayazino
21. nov 2013

@alice107 nikto sa ťa nepýtal na názor, chcela som radu, no toto znie ako .... ži si svoj život...a pochybujem, že si Islamská mamička

dominika2727
21. nov 2013

@zuzla2 jasne ze je to verejna tema,ale tiez nestracam cas prispievanim do tem ktore sa ma netykaju,ako napriklad mamicky v Kosiciach stretnime sa,kedze byvam vo Viedni 😉 Ale hej vsak preco si nerypnut do nej 😉 Mne je tak jedno ci ma v pase,ze sa snazi..ked sa chce snazit nech sa snazi aj cez skype..vies kolko je tu individuii,ktore maju take kraviny v pasoch popisane, ze sa ti rozum pozastavuje 😀

dominika2727
21. nov 2013

@ayazino jej sa nikto nikdy nepytal na nazor,ale ona ti ho rada povie, lebo sa vyzna v kazdom smere 😉

ayazino
21. nov 2013

Viete čo krásky, ako vidím tu sa žiadna rada asi dostať nedá.....iba dostať sa do EU cez vagínu, alebo osídľovanie EU, či prípadne otehotnenie cez skype....chcela som jednu stupídnu radu, no ako vidím toto fórum je plné krások, ktoré si myslia, že požrali všetku múdrosť sveta, a že to čo povedia oni musí byť vždy pravda....zaujímavé,že veľa žien má za manželov cudzincov a sú šťastné....no samo, ak ma niekto zatemnený mozog....ružové okuliare ?? no tak to určite nie...volá sa to nádej.....a možno som zamilovaná, malé decko..či sprostá....no mám srdce a neodsudzuje ľudí za to v čo veria, akú farbu pleti majú či aké priority...každý je výnimočný........ak je tu nejaký ADMIN, poprosím vymaž môj príspevok,aby som neobťažovala tieto veľmi inteligentné dámy..ďakujem

h2
21. nov 2013

@dominika2727 Ahoj, ja teda rozhodne NIE SOM islamská mamička, ale zato nemám mať právo prispieť sem, keď vidím, ako sa niekto rúti do problémov? Ja Ti tiež nebránim prispievať k tým Košickým mamičkám. Upierať práva ženám je skôr typické pre vás, moslimov. 🙂 A ja nerýpem, snažím sa jej otvoriť oči a ušetriť ju veľkého sklamania.

dominika2727
21. nov 2013

@h2 pre nas moslimov? Kde som ja pisala, ze som moslimka? 😀 Mne bohate staci prispievat v nasej teme mamin vo Viedni 😉 Naozaj si myslis, ze ked sa jej budes snazit "otvorit oci" ze da na teba? Co si budeme hovorit, nech si kazda urobi po svojom,ale potom nech tu nevyplakava. Lebo potom si myslia o vsetkych zenach co maju manzela moslima ,ze su take naivne s ruzovymi okuliarmi 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
21. nov 2013

@dominika2727 Ahá, prepáč, ja len, že keď niekto píše do témy s názvom Islamské mamičky a rozčuľuje sa, že sem píšu baby, ktoré nimi nie sú, tak automaticky predpokladám, že dotyčná ňou JE. 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika2727
21. nov 2013

@fidka79 ja mam manzela z Turecka nikto z jeho rodiny nema 2 manzelky,tak nechapem preco by akurat ten moj mal mat dalsie 4 😀 Tu cast sudnej siene som videla 😀 Neviem ja sa na toho mojho nemozem stazovat pomaha mi teda dost v domacnosti, navari, pomaha s upratovanim a stara sa aj o malu, takze uplne normalne manzelstvo 😉

dominika2727
21. nov 2013

@h2 ja som napisala na nicky ktore nemaju s islamom nic spolocne a vzdy budu o nom pisat a vzdy budu tie, ktore vsetko poculi od svojich znamych a podobne. Niekolko tem vdaka nim bolo uspesne uzamknutych. Nie som moslimka, mam muza moslima..takze som si dovolila prispiet do temy nakolko mam s moslimom dieta, takze som tak trochu zainteresovana aj do tohto smeru aj ked teda islamska mamicka nie som 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika2727
21. nov 2013

@fidka79 ano boli sme na navsteve aj pred svadbou aj po svadbe s malou sme nestihli toto leto,kedze sa len narodila,ale buduci rok ideme urcite. Spravali sa ku mne pekne,ale mas pravdu nebudem sa tu rozpisovat,lebo je tu jedna osoba, ktora aj ked ma nepozna a ani mojho muza tak uz ma niekolko krat presviedcala, ze ja vlastne tych 8 rokov zijem len v milnej predstave ze som s nim stastna a raz na to pridem 😀 😀 😀 Vies co popravde sme sa s muzom o tom nebavili, nikdy ho nenapadlo, ze by si hladal dalsiu zenu/zeny...mozno je to v inych moslimskych krajinach OK,ale teda ja som sa v Turecku s takym este nestretla. Myslim,ze dalsiu zenu mu musi povolit ta prva, neviem teda k tomuto nech sa vyjadruju moslimky, nechcem zavadzat. 😕

nivi
21. nov 2013

@fidka79 v turecku je polygamia nezakonna. ak by chcel mat dalsiu manzelku nebude mat ziadne prava, moze mat max sobas u imama, ktory je legislativne neplatny.
moj muz brata nema. a keby chcel mat 4 manzelky tak by sa s tou prvou nerozviedol :P
nie vsade vseobecne palti, ze co moslim to 4 manzelky ono to nieje take easy

dominika2727
21. nov 2013

@nivi aj ty mas manzela z Turecka?

nivi
21. nov 2013
dominika2727
21. nov 2013

@nivi pridaj sa do nasej sukromky 😉 teda ak tam uz nie si 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuwait
21. nov 2013

@fidka79 da sa ta sudna sien vidiet niekde na nete?Poprosila by som link
Z moslimskej krajiny len bez deti alebo zostat kvoli detom,ina moznost sa tazko podari,ze by muz zene deti dal,to je velmi zriedkave ,podla mna ked uz zena urobi taky krok ze si moslima vezme tak nech to aspon stoji zato nech je to bohac a nie taky co ho zena musi zivit.ked do pekla tak na krasnom konovi a je pravda ze v EU tolko nevyskakuju lebo sa boja policie,dost inak sa k zenam chovaju u nich v moslimskej krajine,
Nuz a mne naozaj obrezany nevyhovuje,mam ine potreby 😀 a po 20 rokoch je mi to aj tak jedno 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nivi
21. nov 2013

@kuwait joj.sk archiv sudna sien tam si to vyhladaj. ale neviem ci sa da pozerat aj ked si mimo SK. ja som tuto cast nevidela tak neviem nazov ale hadam ti niekto posle.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika2727
21. nov 2013

@fidka79 ja mam podobny nazor ako ty o takychto "vztahoch" na dialku. Ja osobne by som do takeho vztahu nesla

dominika2727
21. nov 2013

@kuwait pozri si jojka ma archiv pre vsetkych nie ako makiza aj ked si platim voyo tak väcsinou mi napise ze mimo uzemia SR nemozem pozerat

h2
21. nov 2013

@dominika2727 Ja som sa k islamu ako takému nevyjadrovala, ani sa nebudem, keďže o ňom nič neviem (teda, nič okrem základných informácií). Vyjadrila som sa k tomu, že si nejaká žena chce zobrať za muža niekoho, koho nikdy nevidela, kto je z úplne inej kultúry (to nemá nič s tým, či je to Moslim, Japonec, či Eskimák) a o ktorom nevie nič, okrem toho, čo jej on sám o sebe sprístupní cez počítač.
A Tvoje dieťatko je Moslim? Lebo ak áno, potom SI islamská mamička, doslovne vzaté. 🙂

dominika2727
21. nov 2013

@h2 s manzelom sme sa o tomto rozpravali,ze mala sa sama rozhodne aku vieru bude mat,ale kedze je to tak,ze ked je otec moslim,tak dieta je automaticky moslim, tak oficialne je moslimka 😀 neviem urcite sa tu najde niekto kto to vie lepsie ako ja s mojim muzom 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz