Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

kuwait
21. nov 2013

@fidka79 islo to prehrala som si to.Dost ma prekvapilo ako sa slovensky sud staval k tomu ze muz si zobral dalsiu zenu ked prva bola europanka,ked sme sa my brali tak mojmu na matrike povedali ze ak by si vzal v Kuwaite inu zenu mohol by byt na Sovensku stihany za bigamiu.Takze neviem zmenili sa zakony?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demo
21. nov 2013

inak toto je cudny svet. chapem,ze prve rande si vyzaduje dlhe pripravy. ale papierovacky,behanie po uradoch, vybavovanie viz, to uz mi pride uf fest narocne 🙂

mariuskaa
21. nov 2013

@fidka79 ked sa niekto otoci o 360 stupnov, je stale na tom istom mieste... ked si zoberies kruznicu a rozdelis na polovicu to je 180 stupnov, (co je spravny termin) ako dva protipoly, vychod - zapad, sever-juh, 180 stupnov znamena = opacne.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariuskaa
21. nov 2013

@fidka79 pocula, ale vzdy je to nespravne pouzite..
Spravne ma byt, "A po tom sa zmenil o 180 stupnov"

Pouzivanie " Zmenil sa o 360 stupnov" je nespravne (hlavne kvoli tej matematike). 😎 Ale vsak ok, ja sa tiez mylim vo veciach, ked mi to niekto uzrejmi, uz si na to budem davat pozor, ber to v dobrom.

alice107
21. nov 2013

@ayazino si na verejmom fore. ja nepotrebujem tvoj suhlas,aby som vyjadrila svoj nazor. mas pravdu,ja nie som islamska mamicka. ja viem,ze co znamena islamska ideologia . tak sa mi nemohlo stat,zeby som bola moslimka ci matkou moslima. 8-

.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariuskaa
21. nov 2013

Inak tu na MK zeny ktore "POMAHAJU" tym co su zobrate alebo maju partnerov moslimov. Tieto zeny sa snazia 'pomoct" dat inej zene dole ruzove okuliare, ukazat jej realitu, pritom jej "zelaju" nech ide do muzovej krajiny, a "praju" jej len ten najhorsi koniec, bez deti, bite.... zahalene.... Preco? Aby si na zaklade druheho nestastia dokazali pravdu.
Ich pomoc sa da zosumarizovat touto karikaturou. 😉

mariuskaa
21. nov 2013

@fidka79
Prosim ta, preco sa urazas, je normalne sa pomylit... Ja som ta opravila v dobrom... Ja sa tiez mylim, je to prirodzene.
TU mas clanok.
data.pravda.sk/sk/dp/pravdapdf/2007/070621-pa-16-xx-01.pdf‎
Nedávno sme s bývalou kráľovnou krásy robili rozhovor, pri ktorom sme sa jej opýtali, ako sa jej život zmenil po víťazstve v súťaži. No a práve táto otázka sa stala pre mladú brunetku osudnou. Evidentne chcela odpovedať, že sa všetko zmenilo úplne od základov – zvolila však zlé slová, a tým si spôsobila úsmevný trapas. „Mne sa život otočil o 365 stupňov,“ znela odpoveď Galgóciovej. To by však znamenalo, že sa jej život pretočil do pôvodnej podoby a posunul sa len o 5 stupňov. Keďže kruh má 360 stupňov, v prípade vyjadrenia zmeny sa používa slovné spojenie s číslom 180.
http://www.topky.sk/cl/100313/1345462/Trapas-sl...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariuskaa
21. nov 2013

@fidka79 karikatura bola vseobecne pre tych ktorych sa to tyka. Nie kazdy sem chodi s dobrymi umyslami "POMOCT" skor "RYPNUT, ZABRDAT, VYSMIEVAT sa"
Kazdopadne je samozrejme, ze bez toho aby sa videli a poznali v reale je velmi riskantne zacinat si takyto vztah.
Ale pravda a svoj nazor sa moze napisat aj pekne, bez urazania, bez vysmievania, a bez priania najhorsej alternativy!!!!!!

mariuskaa
21. nov 2013

@fidka79 preco ze som ta opravila?
Vobec nie, nie som vseveduca a dokonala uz urcite nie. Zijem mimo SK 10 rokov, ja som slovencinarka a PRIZNAVAM moj slovosled je hrozny, a robim aj hrubky, alebo som si neni uplne ista gramatikou niekedy. Normalne v pohode som. Radsej sa necham opravit (zalezi od ega, ci si schopna prijat dobre mienenu kritiku) ako nadalej pouzivat nespravnu terminologiu.

kuwait
21. nov 2013

@mariuskaa ked sa jej zivot otocil o 360 stupnov tym sa mysli ze sa jej z toho zatocila hlava dokola 😉
till my head was spinning ako hovoria anglicania

kuwait
21. nov 2013

@fidka79 samozrejme ze nie,ja som s mojim chodila 3 roky chodil za mnou 3 krat do roka ,internet nebol ziadny Skype zoznamili sme sa na ulici a aj tak som po svadbe nadobudla dojem ze neviem koho som si vzala.Takze poznat niekoho cez Skype tak to ho vlastne vobec nepozna,kedze nazivo sa pretvaruju co potom cez net???

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko77
21. nov 2013

@fidka79 a nie a nie si priznat omyl 😉

kuwait
21. nov 2013

@mariuskaa ja ked som pozerala to video tak som sa smiala ze ten lybijec hovori slovensky ako ja 😀 Som si uvedomila ze moja slovencina je uz jedna hroza

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko77
21. nov 2013

@fidka79 ale porekadlo znie, otocilo sa o 180st 😉
..nechajme to....

kuwait
21. nov 2013

@fidka79 moj muz nastastie nieje taky povahove ako ten lybijec,on je tak nekonfliktny ze skoro ani nic nehovori ani doma nieje a ked je doma tak spi. 😀 Ale ma ine muchy on je taky potutelny,pozachrbat,nepojde do otvoreneho konliktu zoci voci len neskor clovek zisti co mu spravil poza chrbat,taky intrigan ,povahovo troska iny ako je zvykle na moslima,skor taky Borgiovsky typ .Ja som dominantna kebyze on je ako ten lybijec tak by sme nemohli ani priatelmi byt,ja by som mu bola schopna dat po hube kebyze tak na mna steka 😀

vevesh
21. nov 2013

@fidka79 moj muz robi to co ja chcem a ani sam o tom nevie. 😀 to ze donho neskacem, neznamena, neznamena ze drzim "hubu a krok" ....takze nezovseobecnovala by som 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alice107
21. nov 2013

@kuwait mrkla som sa na to video. no vies,v realite je to trosku ine cele to pojednavanie. napriklad tento sa sa ozenil v lybii.podla zakonov lybie. podla sk zakonov toto jeho druhe manzelstvo je na uzemi sk vlastne neplatne. a keby ho uzavrel na uzemi ss ,tak by bola stihatelny . ale aj vtedy,ak by to prve manzeletvo uzavrel najskor s tou lybijcanskou a potom s tou slovenkou na uzemi sk
ale on uzatvoril manzeletvo v krajine,kde taketo manzeletva su platne a zije v tej krajine. takze je problematicke mu dokazat ,ze je bigamista a vobec zacat ho stihat podla sk zakonov.
takze kazda slovenka si ma dobre premysliet,ci sa vyda za muza z krajiny,kde plati v rodinom prave saria a kde muzi maju taketo zmyslanie a spolcenske normy,ze maju viac zien.
stotoznujem sa s mienkou sudu,ze ona dobre mala vediet pre sobasom,ake su pravidla zivota s moslimom.to ja hovorim kazdej.ale väcina neda na varovania a doplati na to.
ten tvoj je typicky arab. presne takto oni a chovaju. neuprimne a do oci ako med .. ale od chrbta noz ........... :- potutelnost a pretvarka je pre nich dobra vlastnost.

mna vzdy rozosmeje kazda ,co povie,ze s muzom sa dohodli,ze dieta si vyberie nabozenstvo. :-
neviem,ci tie zeny aj veria tym svojim slovam.pretoze kazde dieta,co ma otca moslima od narodenia je automaticky moslim.
a cim dlhsie tie zmiesane deti ziju pod vplyvom ich moslimskeho otca,tym, su menej europanmi,zmyslanim a aj konanim.

vevesh
21. nov 2013

@fidka79 ale dostanu sa na net, len ono je to unavne vzdy bojovat s "veternymi mlynmi", kt. o tom ani nevedia a nevyznaju sa...a taka saudi je viac menej to najhorsie (ale to patri do inej temy)a vzdy v setko zavisi od muza.., a napr. ja zijem aj inde ako eu a napr. aj tam moj muz urobi to co chcem (len mu to nesmiem povedat priamo, lebo to neurobi 😝 -lenze to je jeho charakter 😀 ), lenze mas aj "inych" typkov a ti su s prepacenim ako voly...ale uz aj tie voly sa menia k lepsiemu(treba poznamenat) 😉

dominika2727
21. nov 2013

Mna zas rozosmeje jedna mudra vlastne ta najmudrejsia. Ja som sama napisala,ze je to tak, ze otec moslim = dieta moslim, lenze taktiez som aj napisala,ze si sama vyberie. Kedze nikto z nas nebude na nu tlacit, bude poznat moslimsku vieru tak ako aj krestansku aj so vsetkymi sviatkami ktore k tomu patria. A uz sa tesim ked bude väcsia ako budeme spolu vypekat medovniky a ozdobovat vianocny stromcek 😉

hameeda
21. nov 2013

@vevesh : dostanú sa na net, no nemajú chuť na nezmyselné debaty 😀