Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
15. sep 2008

ahaaaaaa kde som prvaaaaaaaaaaaaaaaa

safiah
autor
15. sep 2008

sisulik kdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ako sa maju detickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inshaallah ste vporiadku slniecka moje

jamila
15. sep 2008

tak to pekne všetko spíš...a privez aj ryby....xixi 😀 ....my sa k moru asi ani nedostaneme, ale popravde mi to v decembri ani chýbať nebude....a odkiaľ je tvoj manžel ?

safiah
autor
15. sep 2008

manzel je z jemenu 😉 jamila idem spinkat lebo uz mi ocka klipkaju moj narod uz spi len ja si tu kuvikujem tak sa luciiiim teda bruuuuuuuuuuuu nocku starenky 😎

jamila
15. sep 2008

vlastne aj ja už padám do hajan.....dobrú noc želám...a pekné sny.....všetkým babenkám 😉

jamila
15. sep 2008

a predsa len nejdem....práve sa mi prihlásila moja drahá polovička, tak sa idem vytešiť a pokecať....čaute 🙂

csilla76
15. sep 2008

no jasne safi ze spises receptiky a potom hodis sem aby sme aj my take dobroty ukuchtili 😵 a kedy sa chystate safinka do jemenu? 🙂 jamila tak nebud smutna december je tu raz-dva ani sa nenazdas a budes s drahym 😵 si v Skalici priamo? 😉

safiah
autor
16. sep 2008

csilla hned ako si vybavime potrebne veci frcime inshaAllah
assalmu aleikum vsetkym
krasny dnik

csilla76
16. sep 2008

salam maminky i nemaminky 🙂 safi tak to bude fajn potom budes pisat ze sa ti nechce odtial na SR spat 😀 ako dvojky?dufam uz nehnackuju,skore uzdravenie im prajem a aj sisulikovcom.. 😉 pekny dnik vam zelám 😵

karolinkafe
16. sep 2008

Salam aleikom vsetkym 🙂
Safinka a rodicia s vami idu na celu dovolenku, ci len na par tyzdnov? 😉
Csilla ako sa mas? Dufam ze dobre, vsetko zavarene, lekvare navarene 🙂 Ja som minuly tyzden robila figovy lekvar 🙂

safiah
autor
16. sep 2008

wa aleikum salam karol no inshaAllah planuju dva tyzdne celu dovolenku urcite nie
figovy lekvar o takom som ani nepocula mashallah dobry je?

leishmania
16. sep 2008

safi uz 3 dni som doma, mam mierny teplotny sok 😀 ale zdravotne som uz na tom lepsieaj ked este dost kaslem...

jamila vy ste uz manzelia? a preco zijete oddelene ak sa mozem opytat?

karolinkafe
16. sep 2008

Safinka je dobry mnam mnam. tu je taka specialita, ze sa papa typicky korzicky syr (casto ovci alebo kozi) s chlebikom a tym figovym dzemom. Je to mnamka 😝 😉
Leish tak to ti verim, ze mas sok 😅 ale tak clovek si zvykne na vsetko 😅

leishmania
16. sep 2008

aj by som ochtnala, ale mam na figy brutal alergiu....ale mozno dzem by som zvladla, lebo susene trochu mozem, ale cerstve nemozem ani liznut...

ivka19
16. sep 2008

ahoj babenky,zse o jedle 😝 😝 😀

karo,to moze byt supeeeer dzemik 😝

leish,vitaj,ako bolo,ako si sa tam citila 😉

leishmania
16. sep 2008

ivka dobre, dakujem...som si odpocinula, teraz som rpisla to krutej reality...

ty ako? mala poslucha? 😉

ivka19
16. sep 2008

dakujeme za opytanie,mame sa dobre,raniya poslucha,este spinka 😀
a preco do krutej reality ☹

leishmania
16. sep 2008

skola...ucenie, tazka skuska ma caka tento semestera diplomka sa mi nechce pisat hehe...ale neni to az take tragicke...s bozou pomocouby som to mohla zvladnut 😉

safiah
autor
16. sep 2008

halo ivka ahoj ako sa mate leish neboj zazeries sa do diplomovky zbehneto posledny rok je rychlovka hlavne ak tlaci cas 😎

csilla76
16. sep 2008

karolinka dakujem mame sa fajn,si podarena ze vsetko pozavarane a lekvarik urobeny no ano ved ma uz poznate ze vzdy nieco majstrujem-kuchtim 😀 😉 a ten figovy dzemik 😕 moze byt mnamky hoci som o takom este necula ale ochutnala by som 😉 😝 leishka zelám ti skore uzdravenie a neboj ty to zvladnes si sikulka 😵
inac ja budem zaciatkom oktobra dzemik robit z dule mnamky mame taky stromek tak bude aj kompotik 😀
safiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii halooooooooooooooooooooooooooo 😀

safiah
autor
16. sep 2008

csilla huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tolko zavaranin a nic neposles ty jedna
idem prec od pc ahmed mi pinka a ja idem vyuzit cas a citkat 😲 😲 😲

csilla76
16. sep 2008

no ved safinka co by nie posleeeeem neboooooj 😵 idem aj ja este cosi porobit 🙂

safiah
autor
16. sep 2008

joj csilla ty si vsade hehe inak si ma potesila juuuuuuuuuuuuuj normalne mam lepsi den 😲 😲 😲

csilla76
16. sep 2008

no safi teda 😀 to ty si taka mila ze tu mam usta cez usi 😀 superrr proste uz sa velmiiiiiiiiii teskám jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

safiah
autor
16. sep 2008

no chcela som povedat csilla na drate aj na nete 😀

karolinkafe
16. sep 2008

Csilla no viem ze si taka super zienka co robi mnam zavaraninky. Ja som tiez mamke pomahala, ked som tam byvala, ale teraz uz nezavaram, lebo to jednak nemam kde skladovat a dvaja toho az tak velmi nepojeme. Najma ked tu pomaly nikto nezavara 😒 Jedine ten figovy dzem robim, lebo tu mame figy na zahrade 😀
Dula to je mnaaaaam, ved uz som spominala, ze v maroku to robia s maskom 😝
Safi ides si trosku koran pocitat zeeee? 😵 Da sa aj v knihkupectvach kupit, ci len cez net musim objednat? 😉

safiah
autor
16. sep 2008

karol nemam info ze sa da aj vknihkupectvach zatial len cez ten epos no mozno neskor ak pockas to prerazi aj dalej no ja ficim uz tu nie som papa

csilla76
16. sep 2008

safi ja viem ze ako si myslela 😵 😀 karol to chapem jasne ze teraz uz nerobis ale vies,ako to tu chodi,proste si v obraze 🙂 moj muzik skoro kazdy vecer zje za 1 pohar kompotiku,tak strasne to lubi,tak preto ja tolko zavaram 😉 🙂 a uz asi na tento rok stacilo bo sa mi to nepomesti do spajze 😀 este min.tyzden som robila s mamou paradajkovy pretlak,pomazanku a tiez papriku kapiu zakladala v oleji,je to mnamky 😀 😝 a ten figovy dzemik mozes poslat receptik ak budes mat casu 🙂

leishmania
16. sep 2008

csilla ale tu certsve figy tazko zozenies, my sme ich aj chceli doniest babke ochutnat ale oni sa strasne rychlo pokazia ked su cerstve

csilla76
16. sep 2008

aha leishka no potom nic nevedela som....suseda ma figovy stromcek a vzdy da zopar fig ochutnat..no neurodi sa na nom este vela bo je maly stromek... 😉