Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

ivka19
25. okt 2008

babulky,ja som to asi zase prekecla 😀 mali sme navstevu 😀 ale my tesime,vsak na buduci tyzden budeme navstevovat my. 😉

karo,presne ako hovoris,tyzden navstev a varenia a potom tyzden pohoda 😀

safi,30 ludi,tak to si zasluzi obdiv a pochvalu 😉

tak ,ale uz tu asi nikto nie je,tak dobruuuu vsetkym babulky 😵

csilla76
26. okt 2008

pekny den sa praje 🙂

uff....som vas nestihla..no nem vadi potom inokedy 😀

ja som vcera robila kapustovo paradajkovu polievocku a kuracie rezne plnene platkovym syrom a sunkou ktomu zem.pyre a kompotik. 😀 mame aj na dnes tak dnes nevarim,idem v skriniach urobit poriadok a poutierat prach

muzik vezie svokru na cintoriny idu na viacero miest,ja tentoraz nejdem snimi aspon si porobim co treba 😉

safiah
autor
26. okt 2008

hallllo breeeeeeeee ranko assalamu aleikum

suzi dojdi aj ku mne zehlit tento krat nebudem mat toho vela len dve pracky 😉
mne by sa teda zisiel taky nabytok ktory by sa dal umyt teda aj sedacka resp taky co sa neda zaspinit lebo zatial to u nas vyzera tak ze budeme musiet opat malovat.uz som mamke vcera povedala aby mi doniesla farbu a budem podla potreby pretierat spinave capky na stenach.

ivka ako sa mate?

csillus aj ja dnes usmazim pipinu a zemaaaaaaaaaaaky.inshaallah a potom pojdem na nakup dosli zasoby pre deti

jamila
26. okt 2008

Salam alikoum,

včera som mala perný deň od rána som bola v škole a potom som ešte bola na dve hodinky v práci a tak som včera doma nič neurobila....večera bola na rýchlo len omastený chlebík a potom som konečne aspoň cez internet pokecala s drahým 🙂

Dnes bude kapusta s morčacím mäskom a knedlou....aj zeleninovú polievku s hríbmi už robím....

Safi...ja si pamätám ako synovec s čokoládovými rukami ťapkal po stene a nevyzeralo to najhoršie 😀 ...

safiah
autor
26. okt 2008

he jamila namocim im ich do farby nech to uz ma efekt 😀

csilla76
26. okt 2008

safi 😀

bubba
26. okt 2008

safi ver tomu zeby ich to zarucene bavilooooooooooooo 😀 😀

bubba
26. okt 2008

jaj a vzdy ti zabudnem odpisat si sa davnejsie pytala,ci davam malej zasmazku....ja zasmazku vobec nerobim kedysi som to robievala ale zistila som ze bez toho mi to viac chuti,je to zdravsie.ja robim len zatrepku 😉 uz roky

safiah
autor
26. okt 2008

bubba ja bysom to ani nezistila ze si neodpovedala haha
ale robievas z muky riadne ja detom zahustujem tymi kasami alebo skrobom kukuricnym alebo zemakovy zatrepku zvyknem mlieko plus ten skrob.neviem ci mozu uz take mucne.no zatial som velmi opatrna a mali asi len raz taku polievku aj to len po troske asi tak ze im dam ochutnat z mojho taniera.

safiah
autor
26. okt 2008

no teda kde ze ste

karolinkafe
26. okt 2008

Safinka no teda tu som 😀 😀 😀

suzi4
26. okt 2008

bzzz. čafte..

karolinkafe
26. okt 2008

Ahoj suzi, preco bzzzzucis? 😅
Aku ste mali nedelu zenusky?
U nas bolo po niekolkych dnoch konecne pekne, stravili sme poobedie so susedmi, na zahrade sme hrali jednu hru ktora sa vola petanque 😉

safiah
autor
26. okt 2008

suzi to zvoniiiiiiiiiiiiiiiiiis tak daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
a co to je karolinka ta hra 😨

karolinkafe
26. okt 2008

Safi tu su celkom dobre vysvetlene pravidla 😉
Hra sa to najma na juhu francuzka na pobrezi stredozemneho mora. Je to tu skoro ako narodny sport pre tych juzanov 😀
http://www.gule.sk/hra/pravidla.html

karolinkafe
26. okt 2008

Suziiiii kde siiiii 🙂

suzi4
26. okt 2008

ahojte...bola som vybrať Haniho z vane...🙂

suzi4
26. okt 2008

Karolin, ako sa máte?

My sme mali rodinnú nedeľu, bolo super...sladké ničnerobenie...len keby to dieťa v kuse nemelie..🙂)) A teraz ho idem uložiť a konečne sa dostanem aj k pc...

jamila
26. okt 2008

Ahojte dievčatá...

ja už som tiež von z vane....príde mi drahý na net tak sa teším 😀 😀
Dnes som postíhala kde čo....aj som bola u rodičov...navarila som veľa zeleninovej polievky tak výnimočne som im niesla obed 🙂 Dali sme si čajík troška sme pokecali a potom už som bola len doma....robila som poriadky 😅

jamila
26. okt 2008

idem spinkať...aj tak už všetko spí...to zasa len ja ponocujem....drahý ma zdržal na nete 😅

dobrú noc

csilla76
27. okt 2008

dobre ranko 🙂

uspesny zaciatok tyzdna zelám vsetkym 🙂

safiah
autor
27. okt 2008

bre ranko csiluuaska
aj tebe a co ideme vybavit nieco inshaallah

safiah
autor
27. okt 2008

tak pojdeme az zajtra vybavovat chybal jeden dokument ktory bude az zajtra
tutok nikto nie je tak len pozdravujem a ficim prec paaaaaaa

safiah
autor
27. okt 2008

halllllooooooo babuse kde ste

nawal
27. okt 2008

Salam Safi

safiah
autor
27. okt 2008

wa aleikum salam pomoc tu nik nie je vyhrabala som nas z druhej strany

nawal
27. okt 2008

ja bojujem s Lili, dnes spala asi 3x 10 minut

safiah
autor
27. okt 2008

joj moji dnes tiz spali desat minut lebo dosiel dedko na 5 minut a z toho minutu v kuse zvonil vraj preto lebo som nebrala telefon

nawal
27. okt 2008

my ideme vecer na nakup ked dojde muzik z prace a doteraz som si nenapisala co nam treba pokupit. 😅
Pozerala som SMT na markize 😀 . Ale obed som stihla spravit.
Inak nechapem co sa so mnou deje, ale celi mesiac som mala "cervenu navstevu'' a nestihla som sa tych 6 dni postit. 😠 a dr. povedala, ze to je bezne, ze ked zena prestava kojit tak sa to moze takto natiahnut 😖

safiah
autor
27. okt 2008

tak take nevem lebo sa mi to este nestalo hmm ale uz nemas nie?