• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Islamské mamičky II ozvite sa

3. augusta 2017 
jaj nie nekonvertovala, amoj manzel neni moslim ale zid :grinning: inak som si citala forum co si zalozila, a MM ked dosiel na SR tiez nevedel vobec skoro po slovensky, on tu robi, a v jeho robote sloveencinu vobec nepotrebuje, v Ba by si miesto tvoj priatel ci manzel s anglictinou iste nasiel...
7. nov 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nepochopila tu otazku, ze je na mna,lebo som to pisala predtym jak som si ten dodatok precitala
7. nov 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v BA áno, ale to neni len o tej práci, nakoniec si si to sama prečítala. Ja som z toho zúfalá :pensive:
7. nov 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm myslela som ze hlavne....to mi je luto...inak maly ma krasne meno, sama si vyberala?
7. nov 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nič, možem si za to sama. No áno, sama. Veď som napísala, že som na všetko sama :slight_smile:
7. nov 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky ako sa mate takto na vecer :slight_smile: co planujete na vikend? :slight_smile:

leish a ja potom kam patrim? :confused: ja som tu zabludila a zabudla som sa tu medzi vami :grinning:
7. nov 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla: načo sa sťažovať ??????????????? :slight_smile: Ale vlastne som šťastná, že mám také zlaté bábo :grinning:
7. nov 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sama si sa neoplodnila :slight_smile: ti prajem nech ti to dobre dopadne, nech uz akokolvek, aby vam bolo dobre...
7. nov 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodený pesimista, ale aj tak ďakujem. Som si nemyslela, že to može zájsť až takto ďaleko. A odkial máš manžela??????????,,
7. nov 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved mne ani nenapadlo sa stazovat :slight_smile: veru to mozes byt stastna ze mas take nadherne zdravucke babo :dizzy_face: a muzika tiez :dizzy_face:
7. nov 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas ip
7. nov 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillus k tvojej otazke nezaradovala som do zoznamu navstevnicky co nemaju moslima hehe
7. nov 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale leish ved ja len zo srandy..chapem ako si to myslela :wink:
7. nov 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ja len nech si nemyslis ze ta ignorujem tu :slight_smile:
7. nov 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leish ved hovorim ze som pobludila :slight_smile:
7. nov 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: caute, pekny vikend prajem
Ja prave pozeram na nete neake lacne letenky na sk. Asi pojdem s detmi na 2-3 tyzdne ku svokrovcom.
8. nov 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nawal jej pekne od teba :slight_smile:)aj ja by som sla na dovolenku ku svoktorvocm,ale kedze u nich byvam :grinning: :grinning: :grinning: tak asi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: inac teraz by som sem nesla,hrozia tu vseliake divne vriusy kedze je kazdy den okolo 20 stupnov +- je strasne vela chorych :confounded:
8. nov 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salam aleikom babenky...konecne sa hlasim..zatial len hlasim bo ideme rodinka na nakupy a idem chystat deti...tak neskor popismenkujeme..papa..
8. nov 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeej vidim ta vidim ta vidim ta....!!!ako sa mavate?dobre?som zvedava ako ste sa ubytovali?aky mate domcek?byvate vo svojom ci v podlajme?gratulujem k zapojeniu internetu konecne dondes castejsie :grinning:
8. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisulik :slight_smile: pekny den teda prajem...ako sa deticky aklimatizovali? myslim aj na tie teploty :slight_smile:
8. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,krasny vikendik prajeme :wink:

sisu,tak rychlo popis,dufam,ze ste ok a uz ste sa ako tak aklimatizovali,ale urcite sa najviac tesite ,ze ste spolu rodinka :dizzy_face:

bubi,som sa zasmiala s tymi tvojimi svokrovcami a dovolenkou u nich uffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nawal,akou spolocnostou lietate :wink: na skyeurope boli letenky za 9 eur :wink: ale pre deticky 50 eur :frowning2:

amee,vitaj :slight_smile:

leish a csilluska,vidim,ze ste to tu zachranovali a pismenkovali :grinning:
8. nov 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: avooj

safinka,mam tu nieco aj pre teba :grinning: :grinning: :grinning:

http://inzerosvet.sk/nahlad_inzeratu.php?num=5923
8. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, toto ked safi uvidi,tak sa potom tes :grinning: :grinning: :grinning: inak to musi dobra makacka sa vtrepat do autobusu :grinning: dufam,ze nikoho neurazim,prepacte :wink:
8. nov 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako vikendikujete? :slight_smile:

buubbi teda fajn kociarik :grinning: akurat vhodny pre moju byvalu kolegynku ktora caka trojicky :slight_smile: ked sa s nou stretnem tak jej doporucim :slight_smile: :wink:

sisu no cakame ako si nazivate v UK :slight_smile: potom napis :slight_smile:

mi ideme onedlho k nasim tak vecer este dojdem ked sa vratime domov :wink:
8. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak letenka alhamdulah kupena. idem 12.11 a vraciam sa naspet 2.12. Ivka ideme Ryanair z Dublinu do Bratislavy. Letenky ma vysli na 270eur. Lili plati 40E a iman ma cenu ako ja :angry:
Uz sa tesim, len sa mi nechce cestovat s babami sama. :sweat_smile:
8. nov 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nawal,tak to si kupila dobre,teda platis 3 dospele,to tam nie je ziadna zlava :rolling_eyes: no nas to caka tiez od buduceho leta,uz sa neviem dockat :confounded:

csillus,tak prijemnu navstevu :dizzy_face: tvoja znama caka trojicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak to si neviem ani len predstavit s tym kocikom :sweat_smile:
8. nov 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nawal super ze tu budete 3 tyzdne,tak si deticky uziju starkych :dizzy_face: len tie letenky su dost drahe nie?a najma pre deti...by mohli dat zlavu
8. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka dakujem pekne :slight_smile: nebudeme dlho,ale mam doma braska z CR ta reku ho chcem vidiet tak skocime trosku na pokec,byvaju len 20km od nas,takze v pohode sa da autom sme tam raz-dva :wink:

ano moja znama caka trojicky,doktori sa biju pre nu,lebo tu na okoli take nieco je zriedkave,ona chodi ku tomu istemu gynekologovi jak ja tak teraz su z toho aj lekari paff a kazdy by chcel odrodit tie trojicky a urobit si prestiz z toho....takze istotne budu v telke..bude rodit v polke marca :wink:
8. nov 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka idem len ja a deti. Takze som platila za ceba a Iman celu a lili za 40E. To boli najlacnejsie letenky na tieto dni. Inak tam boli sumy ze 500-600 a viacej eur
8. nov 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla a ta kamozka otehotnela "prirodne" alebo jej lekari pomohli?
8. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok