Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

leishmania
16. sep 2008

csillus je to skoda, aj moja mamina by hned z fig dzemik robila, ona ich strasne lubi...

karolin ty si kedy zrusila album? 🙂

suzi4
16. sep 2008

Čaute babule...

ja vás idem iba pozdraviť..tu je hrozná zime a prší...

Jamela, ja som na Slovensku, v BA...

Ale zato prajem príjemný deň!

karolinkafe
16. sep 2008

Suzi tak aj tebe krasny den 😵 aj ked prsi 😒
Csilla, no tak ako vravi leish, figy treba cerstve. Ja som ich nazberala asi 2kg a mam z toho 8 skleniciek dzemu. Je to lahke, na 2kg fig, 1kg cukru, dala som aj trosku vanilkovej esencie a lyzicku skorice (nemusi). Da sa 2 hodiny odstat a potom sa da varit. Ked zacne vriet tak sa vari 10min a potom sa da do skleniciek 🙂

karolinkafe
16. sep 2008

Leish no ja som vymazala album, ved aj tak nemam deticky 😉

csilla76
16. sep 2008

karolinka dikes za receptik clovek nikdy nevie kedy to zuzitkuje 😉 🙂 suzi no veru je riadna zima,aj fuka vietor..vraj sa ma koncom tyzdna oteplit tak dufam ze ano... 😉 pekny dnik aj tebe 🙂 hani sa ma ako,poslucha? 😉

karolinkafe
16. sep 2008

Este som chcela - Ivkaaaa ta tvoja Raniya mi stale doda taku skvelu naladu 😀 😀 😀 usmievava to princeznicka. Normalne ked mam depku tak si jej foto pozriem a hned je moj den veselsi 🙂 A na tom koberci ako zaspala 😅 😀

ivka19
16. sep 2008

csillus,tie dule,si pamatam s detskych cias,myslela som vzdy ,ze su to jablka 😀

karo,ako zaspala 😕 ja nia neviem,varila som v kuchyni a muzik s raniyou boli v obyvacke a len prisiel,ze pod sa pozriet...isla vytiahnut daco z pod sedacky a tak aj zaspala natiahnuta 😀 😵 uz osm jej zmazala stare albumy,ale idem nejaky jej vytvorit len z vyskerenych fotiek 😀

safiiiiiiiiii,tu som,dakujem mame sa dobre a vy s dvojkami 😉

inak babulky vsimate uz je polovica ramadanu prec 😕 😉 tak to letiiiiiiiiiiiii

ivka19
16. sep 2008

a este som chcela,ze zajtra nam pride babka s dedkom zo slovenska,tak sa tesiiiiimeeeee 😵 😵 😵

ivka19
16. sep 2008

halooooooooooooooooooooooo 😎

ivka19
16. sep 2008

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

karolinkafe
16. sep 2008

Ivka tak to bude radosti, ze vam pride babka a dedko 🙂 A na ako dlho ?

ivka19
16. sep 2008

len na tyzden ☹ ale aj tak super 😵 pekne foto 😵

karolinkafe
16. sep 2008

dikes 😉
tak si uzite 😵 viem ze vam to rychlo zbehne 😒 tak preto vyuzivajte kazdu chvilku spolu 😵 Asi ta tu vela neuvidime co ? 😅 no ked tu boli nasi tak som na net ani nepomyslela 😀 😉

csilla76
16. sep 2008

ivka super iste sa tesis ze pridu vasi 🙂 😵 🙂 tak si to pekne uzite 🙂 😵 🙂
karol mas nove foto ejha 😉 🙂 pekne 🙂

safiah
autor
16. sep 2008

dievky pocujte myslite ze na sportak moze ist fusak ja totiz neviem ci sa mi pdoari narychlo kupit nanoznik brrr uz je zima ked som kupovala tandem tak bol tam jeden nanoznik ako darcek druhy musim asi objednat.nebude to divne juj

safiah
autor
16. sep 2008

ivka mi mrzneme haha mame sa Alhamdulillah dobre sicko po starom 😀

ivka19
16. sep 2008

dakujem babulky 😵

nawal
16. sep 2008

Salam, takze co noveho unas. Lili bola hore od 1-5h. rana co jej zubok isiel. Mashaalah uz mame prvy zubok vyjduty, ale len ako spendlikova hlavicka 😀 😀
Dnes k nam pridu kamarati sa najest tak vyvarame s Radom 😎 😀 😀 😝

karolinkafe
16. sep 2008

Ahoj Nawal, takze vyvarate mnam mnam, aj ja 😀 ale len pre nas dvoch dnes vecer 😉
Gratulujem k prvemu zubku 😵 😵 😵

csilla76
16. sep 2008

nawal jupiiiiiiiiii zubok sa tlaci von 😉 🙂 tak prijemne papkanie zelám a dobru chut 🙂 karol co mnamky si kuchtila? 😉 prezradis? 😉

sisulik
16. sep 2008

salam aleikom...

jamila..ja som zase v kuvajte s detmi u svokrovcov a manzel v europe...sme sa vymenili 😀
ako dlho si vydata a odkial zo SR pochadzas??

sisulik
16. sep 2008

leishka...blahozelam k zalozeniu novej temy kde sa presunula vacsina z nas 😀
ono..aj ked manzelovej nemame zidov ako ty, ale za to...zidovske nabozenstvo mame aj v korane spomenute 😅

sisulik
16. sep 2008

csillus..szia...;)

ten koriander je ginger?

nawalka...citam ze si uzivas obdenovanie-postovanie 😀

deti elhemdulilah sa maju dobre...dva dni mala vysoke teploty aishinky a dva dni aboodi..ale elhellmdulilalh vsetko je v poriadku..aj som uz na to stihla zabudnut 😀

a uz bezim do hajan..
dobru noc a sladke snicky 😉

leishmania
16. sep 2008

sisulik 🙂 ved hej, vy mate aj zidovske aj kretsanske korene....len som skor cakala ze sa najdutakey co maju zida muza, skor sa nasli baby s otazkami ohladom zidovstva hehe

safiah
autor
16. sep 2008

leishinka bud trpezliva najdu sa aj take a si potom budete vykecavat a nas tutok zanedbavat
idem aj ja bubikat este stale mame zimu deti som obliekla do teplakovych bundiciek na pyzamo lebo sa odkopavaju a spacie vaky uz nechcu. 😀

safiah
autor
16. sep 2008

sisu teraz som uz uplne sisi z toho koriadera ci ako to nazvat sparavne slovensky uz mam vypnuty mozog

jamila
16. sep 2008

Ahojte babenky...salam alikoum....ja som konečne dorazila domov z práce a konečne dokonca prestalo aj pršať....ale zima je tu stále....no čo už nájdem teplučké ponožky a nejako to prežijem....

Inak bývam v Holíči okres Skalica SR.....a dá sa povedať, že som taká čerstvá novomanželka.....zobrali sme sa v júli tohto roku v Alžírsku, ale stále nie sú vybavené dokumenty a tak som sa vrátila na SR sama a manžel musel zostať v Alžírsku.....pred týždňom mi oznámil, že mu češi nedali víza nakoľko my nemáme v Alžírsku ambasádu a tak sme to skúsili cez Českú ambasádu.....neviem čo bude ďalej, ale dúfam, že to všetko raz dobre dopadne a budeme spolu...teraz to musíme vydržať...obaja....

Idem niečo uloviť do chladničky....

a ďakujem

karolinkafe
16. sep 2008

Ohhh Jamila, tak to mi je luto ☹ dufam, ze to cim skor vyriesite inchallah 😉 a budete coskoro spolu 😵
Sisu koriander nie je ginger, ginger je zazvor alebo dumbier. Koriander je koriander 😀 neviem aky to ma anglicky nazov, ivka porad 😉 🙂

ivka19
16. sep 2008

aj v ang.je to koriander len sa pise s c 😉

karolinkafe
16. sep 2008

no som si aj myslela 😅 lebo po fr. to je coriandre 😅 😉
Ivka teba len clovek spomenie a uz si tu 😉 to je telepatia nejaka 😀 😀 😀