• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Islamské mamičky II ozvite sa

11. januára 2017 
Ja som nezabudla,len som toho mala teraz vela.......Dnes sme sa vratili z manzelom zo Slovenska.....mali sme svadbu(oslavu) v poradi uz druhu a este planujeme jednu :grinning: taku moslimsku :grinning: No a kamaratke sa narodila krasna babika...takze teraz nestiham :wink:
je tu este niekto...neda sa mi spat :confounded:
17. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safi,zatial nedosiel,ale mozno uz zajtra :wink:
18. nov 2008 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééééé dievčatá :grinning:

jééééjda, ale tu bolo čítania... :grinning:

Ja už vybavujem víza. Včera som bola vo Viedni podať všetky dokumenty a teraz budem týždeň čakať :sweat_smile:
Nič nestíham škola a práca mi spapajú všetok čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rada vidím, že ste všetky v poriadku ...a aj detičky...všetko tak ako má byť :wink:
18. nov 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo, ako to ze je tu ticho ako v hrobe, ha??nemam co citat :slight_smile: hlasim sa opat z intraku, som sa tak najedla ze idem prasknut, no blba som bola :unamused: Inak je to uz riadna zima. ale sa tesiiim bo buduci tyzden idem do Tatier na vikend takze bude fajn. :grinning:
18. nov 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooooooooooooooooojte :slight_smile:

nejak je tu tisko,aj ja uz idem hajat,len reku este cosi nacmarem.... :grinning:

sugikám mi jót ettél hmmm????nekem is kell vmi fincsi :grinning:
18. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salam aleikom...

ako sa mate tetusky?
safi kde si?
19. nov 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salam, ako zenusky. Dnes na sk trosku nasnezilo, tak sa Iman vyblaznila na snehu :grinning:
19. nov 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky

nawal,na sr je sneh :confused: :dizzy_face: ,tak to vam zavidime,ale v dobrom,uzite si ho :wink:
19. nov 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa dnes boli vyblaznit v detskom centre,kde je vsetko zo spongie a peny ,bolo supeeeer :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte :slight_smile:

juj nawal sneh? :grinning: u nas este nie je ale mozno koncom tyzdna aj tu bude :wink:
19. nov 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj aj tu ma koncom tyzdna trosku posnezit..ta som zvedava..hehe
19. nov 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisu bude snezit?no deticky sa budu tesit,ze :dizzy_face:
19. nov 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute žienky!

Ja som akurát dorazila z rodička....a som "grogi". Ešteže Hani nie je doma...aspoň stihnem vychladnúť...

Sisa, salam, čo nového? Ako ste sa adaptovali v UK? Koho z báb máš nablízku? Tu je to prázdnota, všetci odišli...ešteže tu máme tohto komíka...:slight_smile:

Csillus, Nawal, Ivka, aj koho som zabudla, pozdravujem a prajem pekný večer.

cmuk deckám
19. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi sziaaaaaaaaaaa ako sa mate?kde mas maleho? :slight_smile: aj u vas snezilo? :wink:
19. nov 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sallam aalikoum....

som ako na ihlách....už aby som mala tie víza. Drahý mi hovoril, že sa celá rodinka na mňa teší.
Ja už behám po obchodoch a pozerám po nejakých darčekoch...uff...poviem Vám, že je to celkom
náročná záležitosť... :grinning: ...nechcem na nikoho zabudnúť.
Troška ma dnes zarazila pani na matrike, keď mi povedala, že sobášny list, ktorý si prinesiem a treba ho
zaregistrovať na špeciálnej matrike v Bratislave zaberie možno 4 až 5 mesiacov času :frowning2:
To som sa tešila, že konečne drahý môže ísť vybavovať víza pre SR...no až teraz som zistila, že to nebude
také rýchle... :frowning2: No čo už...
Aj tak sa teším, že konečne budeme spolu...inshaalah :sweat_smile:
20. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby!

Csillus, Hani bol na tréningu - cvičí taikwondo, aspoň si vybije energiu...:slight_smile: Martina na bielom koni poctivo vyčkávame, hoci zatiaľ márne...

Jamila, kedy cestuješ? Inak ak Ti môžem poradiť, v arabských krajinách majú radi náš kryštál...a čokolády...:slight_smile:
Ak by si potrebovala s niečím poradiť, pokojne sa ozvi. Áno, na zlegalizovanie sobášneho listu bude treba špeciálnu matriku, avšak ten termín neber prosím doslovne...niekomu sa podarí za 2 týždne, iní si počkajú...:slight_smile: Záleží koho vymákneš a tak...Každopádne sa treba k tomu stavať optimisticky... Okrem toho budeš asi potrebovať pozvánku, a vybaviť zdravotné poistenie, čestné prehlásenie o tom, že má kde bývať... Držím palce!
20. nov 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky
zavidim,vsetkym u ktorych snezilo :dizzy_face: jasne ,ze v dobrom :grinning:

jamila,nas sa vybavil do 3 mesiacov,ale ako hovori,suzi,mozno ho mas aj do 2-4 tyzdnov :dizzy_face: tazke,drzime palce a s darcekami,urcite sladkosti,cokolady,a dobra kozmetika pre zeny :wink:

a kde ste ostatne
20. nov 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooooojte :slight_smile:

jamila tesim-tesim ze uz onedlho budete spolu :slight_smile:

suzi ejha ten tvoj Hani bude silák.... :slight_smile: ale ved nech trenuje ked ho bavi :slight_smile:

ivka ani u nas nesnezilo,ale za to fujavica obrovska a zima jak v.... :wink:
20. nov 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky!

ja len na skok...idem uložiť malého...ale potom vás ešte kuknem..:slight_smile:))
20. nov 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééééééééééééé :slight_smile:

ak všetko výjde tak ako má 17.12. odlietam a vrátim sa 10. januára. :grinning:

S tými darčekmi ďakujem za tip. Začínam byť zúfalá hlavne čo kúpiť deťom :slight_smile:

Ide aj o to, že ich je veľmi veľa a nechcem kúpiť hlúposti, ktoré budú nevyužité.

Zatiaľ som chlapcom kúpila burago autíčka :sweat_smile:

Suzi myslíš, že ak zavolám na tú špeciálnu matriku, že by to išlo aj skôr ?
To pozvanie a poistenie si myslela, že budem posielať až si drahý pôjde
vybavovať víza ? Popravde vôbec netuším čo ma ešte bude čakať :sweat_smile:

Všetky Vás zdravím :slight_smile:
21. nov 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte islamske mamicky,nemamicky,a pod...ako sa mavate?u nas hnusne prsi,s malou sme boli len trosilinku von a veru ani poobede sa mi nechce ale musime ist na navstevu tak nas to neobide :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojky :slight_smile:

jamila to je supis spravicka,pekne si uzite jeden druheho :dizzy_face:

aj tu dnes poobede prsalo,no hnusne pocasko :unamused:

kde ste baby??????? :slight_smile:
21. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééé.... :grinning:

tak som konečne doma z práce...idem pokecať na nete s drahým

a ráno musím skoro vstávať....idem do školy...fňuk... :frowning2:

konečne som dala nemrznúcu zmes do ostrekovačov :grinning:

a zasa som dnes prikúpila nejaké darčeky...babička háčkuje dečku

tak mám zasa o starosť menej :wink:

pekný zvyšok večera a dobrúúúúúúúúúúúú noc....Laila Saida
21. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salam, tu dnes krasne nasnezilo tak je iman vonku s dedkom. :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtéééééééééééé :grinning:

sniežik sa nám chumelí zimička už prišla...polia, lúky vybieli sanicu nám chystá....

No hlavne že sme zo školy dorazili v poriadku....išli sme skoro dve hodiny :sweat_smile:

Pekný víkend želám dievčence....
22. nov 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zelám pekny zvysok vikendu :slight_smile:

no jamila pekny versik ..taky zimny :dizzy_face: u nas este zatial nieto snehu,ale vcera sme boli v BB tak tam uz bolo pekne bielo a hodne snieziku. :dizzy_face:

boli sme popozerat auticka v autobazaroch,totizto moji rodicia kupovali auto.podarilo sa nakoniec vybrat v LC.

teraz sa mi vari nedelnajsi obedik,dnes bude taky oddychovaci dnicek :dizzy_face:
23. nov 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte my sme sa dnes uz boli aj samkovat,mydlit snehom,gulovat,robili sme otlacky do snehu a postavili mini snehuliaka s obrovskym mrkvovym nosom co sa na nas kuka zvonka cez okono :grinning: :grinning: ked slecna vstane ideme pokracovat,lebo ten sniezik uz nevyzera nadlho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: u nas len prsi :frowning2: vsetkym vam ten sneh zavidime :dizzy_face: :dizzy_face:
krasnu snehovu nedelu prajeme :slight_smile:
23. nov 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
assalamu aleikum
ahojte
pozdravujem vas tutok dlho som tu nebola :wink:
dnes som sa vratila od rodicov
ako sa mi mate?
23. nov 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Safiah.
Moj manzel nie je ind, ale anglican a miluje indicke jedlo :grinning: . Prave objavil obchod v Bratislave, kde predavaju azijske jedlo - vola sa Popy (je to na Skultetyho ulici 1, Bratislava). Tam kupil aj cerstvy koriander a vsetky mozne indicke dobrotky :wink: . Pozri na webe www.popyfoods.com.

Tak drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Ivett
23. nov 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok