Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
30. nov 2008

joj, som mala dat jeden prispevok a by som bola prelomila stranku 🙂 hmmmmmmmmmm Kde je Safi a Sisu a Ivka?

sugika
30. nov 2008

no tak fajn, sa tu budem rozpravat sama so sebou. Nie som tu dlhu dobu, a akurat ked pridem je tu vymrete,jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj, pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

dominika2727
30. nov 2008

Ja som tu...ale len na skok 😀

karolinkafe
1. dec 2008

Baby dakujem za privitanie 😅 😉
No to by ma nenapadlo, ze zltackova Sugika 😀 😀 😀 , ale ta fotka je naozaj pekna 😉
Ja tiez obcas vobec nemam cas na net a popravde niekedy vecer aj trochu casu mam ale potom sa mi uz nechce 😅
Csilla, no na slovensko sa chystame o nieco viac ako dva tyzdne, uz sa vytesujem. Lebo vianoce som neoslavovala uz dva roky, tak mi ta atmosfera veeeelmi chybala 😅 Teraz bezim do robotky tak paaa zatial 🙂

csilla76
1. dec 2008

ahojky 🙂

princess vsetko ok tuná 😉akurat popijam kavicku potom idem luskat orechy 🙂

karolin to je fajn,nejak som to tusila ze pridete na sviatky na SR 🙂

dominika ako sa mavas,peknu fotosku si nahodila 🙂

jamila
1. dec 2008

Ahojtééééééé 🙂

ja som vyšla z postele len pred chvíľou 😅

Csilluška čo zasa ideš dobručké kuchtiť ?...ja len zemiaky a karfiolové placky k tomu 🙂

Už mám aj cestovnú horúčku a vôbec neviem kde to všetko pobalím...vraj len 20 kg môžem mať 😅

asi musím vymyslieť nejakú väčšiu príručnú tašku....inak to nevidím 🙂

Tiež mi budú chýbať vianoce ☹

csilla76
1. dec 2008

jamila tak to ti verim ze uz mam cestovnu horucku 🙂 zozen si taku vacsiu tasku-kufor aby si mohla zobrat co potrebujes 😉

ja dnes nic nekuchtim,vcera som varila tak mame este na dnes,aj som piekla tvarohovy kolacik,makovy a orechovy zavin 🙂

orechy luskam uz v predstihu na vianoce,aj pre mamu,aj pre nas a aby som mala po ruke ked si zmyslim ze nieco upeciem. 🙂

jamila co plánujes na dnes? 🙂

ivka19
1. dec 2008

ahoj babulky,dlho som tu pri vas nebola,ako sa mate 🙂

vitam nove kocky 😉

karo,ja som na teba myslela 😉 myslela som,ze nemas net 😒

csillus,ako vzdy navarene napecene,si sikulka 😵

jamila,urcite ti budu chybat,ale na druhej strane budete spolu s muzikom 🙂

jamila
1. dec 2008

Dnes mám na pláne ísť s kolegyňami na kávu....a troška si pokecať 🙂

Dohovorili sme sa na tretiu...no a do tej doby by som mala napísať jednu seminárnu

prácu do školy, ale nechce sa mi do toho..

to by som si radšej dala nejaký ten koláčik 🙂...už sme sa s drahým aj smiali na tom,

že im zasa vyjem všetky sladkosti 😀

Ivka...to jediné ma veľmi teší, že budeme zasa konečne spolu 😀

ivka19
1. dec 2008

jamila,drzim palce,aby sa podarilo vstko podla predstav 😵

jamila
1. dec 2008

Ivka...si zlatá....ďakujem 🙂

Drahý už všetko chystá na môj príchod...dokonca si vraj aj upratal svoju izbu... 😀

No aj tak si myslím, že ho do toho donútila mamina 🙂

csilla76
1. dec 2008

ivka ako mate? 🙂

jamila uvidis bude to nadherne,vsetko pripravene na tvoj prichod..bude to nezabudnutelne 😵 😵

jamila
1. dec 2008

V to pevne verím 😅

A ty csilla čo máš dnes na pláne ?...

Tu sa teda poriadne rozfúkalo. ☹

csilla76
1. dec 2008

u nas je dobre pocasko..no aspon ze nefuka ..ked uz je blato

ja dnes budem zehlit a luskat orechy 🙂

bubba
1. dec 2008

aj u nas 15 stupnov a svieti slniecko 😎 😎 teraz sa troska zamracilo uvidime co z toho bude 😝

dominika2727
1. dec 2008

Ahojte..... dakujem csillus 😀 to je svadobna 🙂 Inak ako sa mate? Ja nic nestiham 😒
Darceky uz kupujete?

sugika
1. dec 2008

Ahojte ako sa mate?ja len kuk, ze ci a tu zije.

princessws
1. dec 2008

aaa ked som tu zdy ja je tu tak prazno 😠 no niiic ... jakos sa mate ???

csilla pekne u nas velmi mooooc fuuuka 🙂 ale inak fajn... jaaj uz za 23 dni vianoce tak moc sa teskam 🙂

csilla76
1. dec 2008

bubba u nas uz leje....to je teda pocasie 😒

dominika pekna svadobna,kedy ste mali svadbu? 🙂

sugikám no zije to tu 😀 ja tutok nakukam spomedzi luskania orechov... 😀

princess teskas sa na sviatky,to je fajn 🙂 a co planujete na vianoce,novy rok? 🙂

idem ja dalej luskat potom nakuknem ci tu niekto prispel 😉

princessws
1. dec 2008

csilla oo pride drahy tak planujem 🙂 s nim aa teskam sa moc 🙂 milujem tu atmosferu vianoc a vsetko okolo toho 🙂 aaa same dobroty mnam mnam 🙂
a co ty ?

csilla76
1. dec 2008

juj tak to bude fajn 🙂 budete sviatkovat vo dvojici? 🙂

mi budeme spolu s muzikom,susedia urcite pridu na veceru aj mi knim-to je uz tak zauzivane roky 🙂

potom bude aj rodinny obed u svokry takze asi tak 🙂 budem vypekat,vyzdobim byt,balkon atd.... 🙂

aj k mojim rodicom pojdeme a mozno k nejakym priatelom a tak este sa uvidi 🙂

ozaj tvoj drahy pride odkial?mozno ze si pisala ale som prehliadla prepac 😉

sugika
1. dec 2008

Princess, drahy ale neoslavuje vianoce vsak?bo si hovorila ze je z KW tak predpokladam ze je moslim 🙂 Ako je to teda u vas?
Csillus szioka, mizu?

dominika2727
1. dec 2008

csillka...mali sme ju v juli.......
Zajtra robim jeden pokus...ako sa mi podari...napisem ti recept..... 😉 INak momentalne nestiham skoro nic...stale je nieco.....

dominika2727
1. dec 2008

sugika...moj solavuje Vianoce 😀 s mojou rodinou....akoze nie zeby sa modlil alebo tak.....ale darceky a vsetko okolo toho to moze 😀

sugika
1. dec 2008

jej, to je pekne 🙂

jamila
1. dec 2008

Pekný večer..... 🙂

tak som pekne vyfúkaná od vetra... 😀

Kúpila som si novú sviečku a tak si robím predvianočnú atmosféru 😅

A Vy ako ??? čo nové ?

csilla76
1. dec 2008

sugika semmi uj nayon,készülök lassan a karacsonyra-diot törtem 🙂

dominika a tak vy ste taky mladomanzelia,tak gratulujem 🙂 a mate to pekne tie vianoce ked aj tvoj drahy oslavuje s vami 🙂

jamila aj ja mam pekny adventny veniec so svieckami,ale nezapalujem....skor ako ozdobu to mam 😀

jamila
1. dec 2008

Ja si to chcem užiť ešte pokiaľ som doma....

Drahý vianoce neoslavujú a vlastne ma tak teraz napadlo, že či vôbec oslavujú Nový rok 😅

Cez víkend si urobím zemiakový šalát s rybou a kúpim drahému nejaký darček 🙂))

Vyzerá to bláznivo, ale mne tie vianoce naozaj budú strašne chýbať ☹

jamila
1. dec 2008

dievčatá...želám Vám dobrú noc a pekné sny 🙂

Zajtra ma už čakajú pracovné povinnosti a tak idem do hajan.

Dobrúúúúúúúúúú.....Laila Saida

karolinkafe
2. dec 2008

Ahojte 🙂
Jamila, tak ta utesim, nie je to blaznive, ze ti budu vianoce chybat. Ja som na tom bola tak isto 😅 A nechcem strasit, ale ja som to prezila takmer depresivne, cely stedry vecer som preplakala. Lebo tam po vianociach nie je ani stopy (ved to je aj normalne 😅 kedze tento sviatok niektori ani vobec nepoznaju) Ale u vas je to ine, kedze sa konecne uvidis s muzikom, tak to za tu "obetu" stoji a bude to ovela lahsie. My sme spolu cely rok, tak preto som to tazko prezivala. Som si povedala ze uz nikdy viac 😅 😉 No ale tak vsetko sa da prezit 🙂