• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Islamské mamičky II ozvite sa

7. júna 2017 
joj, som mala dat jeden prispevok a by som bola prelomila stranku :slight_smile: hmmmmmmmmmm Kde je Safi a Sisu a Ivka?
30. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak fajn, sa tu budem rozpravat sama so sebou. Nie som tu dlhu dobu, a akurat ked pridem je tu vymrete,jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj, pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
30. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu...ale len na skok :grinning:
30. nov 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem za privitanie :sweat_smile: :wink:
No to by ma nenapadlo, ze zltackova Sugika :grinning: :grinning: :grinning: , ale ta fotka je naozaj pekna :wink:
Ja tiez obcas vobec nemam cas na net a popravde niekedy vecer aj trochu casu mam ale potom sa mi uz nechce :sweat_smile:
Csilla, no na slovensko sa chystame o nieco viac ako dva tyzdne, uz sa vytesujem. Lebo vianoce som neoslavovala uz dva roky, tak mi ta atmosfera veeeelmi chybala :sweat_smile: Teraz bezim do robotky tak paaa zatial :slight_smile:
1. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

princess vsetko ok tuná :wink:akurat popijam kavicku potom idem luskat orechy :slight_smile:

karolin to je fajn,nejak som to tusila ze pridete na sviatky na SR :slight_smile:

dominika ako sa mavas,peknu fotosku si nahodila :slight_smile:
1. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtééééééé :slight_smile:

ja som vyšla z postele len pred chvíľou :sweat_smile:

Csilluška čo zasa ideš dobručké kuchtiť ?...ja len zemiaky a karfiolové placky k tomu :slight_smile:

Už mám aj cestovnú horúčku a vôbec neviem kde to všetko pobalím...vraj len 20 kg môžem mať :sweat_smile:

asi musím vymyslieť nejakú väčšiu príručnú tašku....inak to nevidím :slight_smile:

Tiež mi budú chýbať vianoce :frowning2:
1. dec 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamila tak to ti verim ze uz mam cestovnu horucku :slight_smile: zozen si taku vacsiu tasku-kufor aby si mohla zobrat co potrebujes :wink:

ja dnes nic nekuchtim,vcera som varila tak mame este na dnes,aj som piekla tvarohovy kolacik,makovy a orechovy zavin :slight_smile:

orechy luskam uz v predstihu na vianoce,aj pre mamu,aj pre nas a aby som mala po ruke ked si zmyslim ze nieco upeciem. :slight_smile:

jamila co plánujes na dnes? :slight_smile:
1. dec 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,dlho som tu pri vas nebola,ako sa mate :slight_smile:

vitam nove kocky :wink:

karo,ja som na teba myslela :wink: myslela som,ze nemas net :unamused:

csillus,ako vzdy navarene napecene,si sikulka :dizzy_face:

jamila,urcite ti budu chybat,ale na druhej strane budete spolu s muzikom :slight_smile:
1. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mám na pláne ísť s kolegyňami na kávu....a troška si pokecať :slight_smile:

Dohovorili sme sa na tretiu...no a do tej doby by som mala napísať jednu seminárnu

prácu do školy, ale nechce sa mi do toho..

to by som si radšej dala nejaký ten koláčik :slight_smile:...už sme sa s drahým aj smiali na tom,

že im zasa vyjem všetky sladkosti :grinning:

Ivka...to jediné ma veľmi teší, že budeme zasa konečne spolu :grinning:
1. dec 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamila,drzim palce,aby sa podarilo vstko podla predstav :dizzy_face:
1. dec 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka...si zlatá....ďakujem :slight_smile:

Drahý už všetko chystá na môj príchod...dokonca si vraj aj upratal svoju izbu... :grinning:

No aj tak si myslím, že ho do toho donútila mamina :slight_smile:
1. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka ako mate? :slight_smile:

jamila uvidis bude to nadherne,vsetko pripravene na tvoj prichod..bude to nezabudnutelne :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V to pevne verím :sweat_smile:

A ty csilla čo máš dnes na pláne ?...

Tu sa teda poriadne rozfúkalo. :frowning2:
1. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je dobre pocasko..no aspon ze nefuka ..ked uz je blato

ja dnes budem zehlit a luskat orechy :slight_smile:
1. dec 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas 15 stupnov a svieti slniecko :sunglasses: :sunglasses: teraz sa troska zamracilo uvidime co z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..... dakujem csillus :grinning: to je svadobna :slight_smile: Inak ako sa mate? Ja nic nestiham :unamused:
Darceky uz kupujete?
1. dec 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa mate?ja len kuk, ze ci a tu zije.
1. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa ked som tu zdy ja je tu tak prazno :angry: no niiic ... jakos sa mate ???

csilla pekne u nas velmi mooooc fuuuka :slight_smile: ale inak fajn... jaaj uz za 23 dni vianoce tak moc sa teskam :slight_smile:
1. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba u nas uz leje....to je teda pocasie :unamused:

dominika pekna svadobna,kedy ste mali svadbu? :slight_smile:

sugikám no zije to tu :grinning: ja tutok nakukam spomedzi luskania orechov... :grinning:

princess teskas sa na sviatky,to je fajn :slight_smile: a co planujete na vianoce,novy rok? :slight_smile:

idem ja dalej luskat potom nakuknem ci tu niekto prispel :wink:
1. dec 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla oo pride drahy tak planujem :slight_smile: s nim aa teskam sa moc :slight_smile: milujem tu atmosferu vianoc a vsetko okolo toho :slight_smile: aaa same dobroty mnam mnam :slight_smile:
a co ty ?
1. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to bude fajn :slight_smile: budete sviatkovat vo dvojici? :slight_smile:

mi budeme spolu s muzikom,susedia urcite pridu na veceru aj mi knim-to je uz tak zauzivane roky :slight_smile:

potom bude aj rodinny obed u svokry takze asi tak :slight_smile: budem vypekat,vyzdobim byt,balkon atd.... :slight_smile:

aj k mojim rodicom pojdeme a mozno k nejakym priatelom a tak este sa uvidi :slight_smile:

ozaj tvoj drahy pride odkial?mozno ze si pisala ale som prehliadla prepac :wink:
1. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Princess, drahy ale neoslavuje vianoce vsak?bo si hovorila ze je z KW tak predpokladam ze je moslim :slight_smile: Ako je to teda u vas?
Csillus szioka, mizu?
1. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillka...mali sme ju v juli.......
Zajtra robim jeden pokus...ako sa mi podari...napisem ti recept..... :wink: INak momentalne nestiham skoro nic...stale je nieco.....
1. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sugika...moj solavuje Vianoce :grinning: s mojou rodinou....akoze nie zeby sa modlil alebo tak.....ale darceky a vsetko okolo toho to moze :grinning:
1. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, to je pekne :slight_smile:
1. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer..... :slight_smile:

tak som pekne vyfúkaná od vetra... :grinning:

Kúpila som si novú sviečku a tak si robím predvianočnú atmosféru :sweat_smile:

A Vy ako ??? čo nové ?
1. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sugika semmi uj nayon,készülök lassan a karacsonyra-diot törtem :slight_smile:

dominika a tak vy ste taky mladomanzelia,tak gratulujem :slight_smile: a mate to pekne tie vianoce ked aj tvoj drahy oslavuje s vami :slight_smile:

jamila aj ja mam pekny adventny veniec so svieckami,ale nezapalujem....skor ako ozdobu to mam :grinning:
1. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si to chcem užiť ešte pokiaľ som doma....

Drahý vianoce neoslavujú a vlastne ma tak teraz napadlo, že či vôbec oslavujú Nový rok :sweat_smile:

Cez víkend si urobím zemiakový šalát s rybou a kúpim drahému nejaký darček :slight_smile:))

Vyzerá to bláznivo, ale mne tie vianoce naozaj budú strašne chýbať :frowning2:
1. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá...želám Vám dobrú noc a pekné sny :slight_smile:

Zajtra ma už čakajú pracovné povinnosti a tak idem do hajan.

Dobrúúúúúúúúúú.....Laila Saida
1. dec 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Jamila, tak ta utesim, nie je to blaznive, ze ti budu vianoce chybat. Ja som na tom bola tak isto :sweat_smile: A nechcem strasit, ale ja som to prezila takmer depresivne, cely stedry vecer som preplakala. Lebo tam po vianociach nie je ani stopy (ved to je aj normalne :sweat_smile: kedze tento sviatok niektori ani vobec nepoznaju) Ale u vas je to ine, kedze sa konecne uvidis s muzikom, tak to za tu "obetu" stoji a bude to ovela lahsie. My sme spolu cely rok, tak preto som to tazko prezivala. Som si povedala ze uz nikdy viac :sweat_smile: :wink: No ale tak vsetko sa da prezit :slight_smile:
2. dec 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok