Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

jamila
2. dec 2008

Dobré ránko... 🙂

bola som na pošte a všade kopec ľudí 🙂...čo nikto nepracuje ?

Len tak na Vás nakúkam....mám poobednú a tak sa musím nachystať
do práce....neverili by ste, ale vôbec sa mi nechce ☹

tak Vám želám pekný deň ...večer zasa nakuknem 😀

jamila
2. dec 2008

Júúúúj Karolinka....akurát sme to včera rozoberali s drahým 🙂

on presne vie ako sa budem cítiť...a myslím, že už teraz má pre mňa

na ten deň nachystané prekvapenie...ale to vieš...nechcel mi to

povedať...tajnostkár jeden 😀

Ja milujem vianoce...a všetko čo je s tým spojené 🙂

karolinkafe
2. dec 2008

No mne ide tiez hlavne o tu atmosferu 😵 Ale tak budete spolu a to je najdolezitejsie. Ved vianoc si spolu este uzijete dost 😉 A urcite bude aj prekvapko, tak to bude o to carovnejsie 🙂 a nezabudnutelne 😉 😉

sisulik
2. dec 2008

ahojte babenky 😀

sisulik
2. dec 2008

jamila je ako dlho bez JM?

jamila
2. dec 2008

Ten pocit, že budeme spolu mi stojí za to 🙂 ....veď ktovie kedy sa zasa uvidíme....

Ja tam budem asi len tri týždne a potom vôbec netuším, že kedy on príde

sem na Slovensko za mnou....cesta vybavovania víza určite bude poriadne

kľukatá.... ☹

jamila
2. dec 2008

sisulik...čo je JM ? 😅

sisulik
2. dec 2008

jej manzel..myslela som tvojh 😀

dajte si overit sobas na slovenskej osobitnej matrike a tak on bude moct mat ako tvoj manzel aj trvaly pobyt na SR..a tak nebude potrebovat k nam po kazde viza..

jamila
2. dec 2008

Sisulik...naposledy sme spolu boli v júli...no a doteraz sme čakali na papiere od sobáša....

Idem to tam podpísať a už si priveziem na SR sobášny list...ten dám úradne preložiť

a pošlem ho do Blavy na osobitnú matriku...kde vraj budem čakať 3 až 4 mesiace....

Potom mu tento sobášny list pošlem a musí ísť vybaviť víza....no a dúfam, že konečne

sem príde....len viem, že to bude ešte hodnú chvíľu trvať...

karolinkafe
2. dec 2008

Jamila tak tie vybavovacky ti teda nezavidim 😒 ale tak treba stale mysliet na to, ze to jedneho dna urcite skonci a potom uz budete spolu 🙂 A kedy presne to cestujes? 😵

jamila
2. dec 2008

karolinka....odchádzam už tento mesiac 17- teho decembra a vrátim sa 10- teho januára.

Letenka už je kúpená....víza sú nalepené v pase....a radosť z toho mám vlastne neustále 😀

jamila
2. dec 2008

Sisulik a ty ako ?...čo nové s detičkami ?...stále tak milo vystrájajú ? 😅

ivka19
2. dec 2008

ahoj babulky,tak ste sa nejak rozpisali 😉

karolinka,super,ze is zase spat 🙂 a tie vianoce si viem predstavit,ja som prisla do uk ako au-pair pred 6 rokmi 28.12.tak to ti poviem bola hruza,po vianociach pred silvestrom a bez nikoho,cudzia rodina s detmi,nikdy viac 😀 😀

jamila,ber to tak,ze vsak jeden rok sa to da prezit,budete mat este vela spolocnych a krasnych vianoc,ako my 😵

sisu,ako je to stymi vizami a trvalym pobytom,lebo ten moj musi mat viza,kedze nema este britske obc.a co sa tyka sobasa,mame ho zapisany na osobitnej a trvaly mu nedaju bez toho ,aby zil 5 rokov na sr 😒 alebo teda zenaty 3 roky zijuci na sr

sugika
2. dec 2008

Ahojte, Ivka nevies nahodou ze ak teda je niekto zenaty 3 roky na SR a potom sa rozvedie ci mu odobraju trvaly pobyt?Inak dobre ranko, nedavno som sa zobudila, som nemohla spat do 3ej v noc 😔 a teraz pojdem prekladat.

ivka19
2. dec 2008

sugi,ja viem,ze musi zit na sr minimalne 3 roky ak je zenaty a potom ked uz ma obcianstvo,tak asi je to jedno,ked sa rozvedie,ale to ti na isto neviem 😒

sugika
2. dec 2008

ale obcianstvo dostanes kedy?to nie po 3rokoch vsak?Inak som videla nove fotky, sa cudovala Raniyka 😀 co si nezobrala na sankovacku? 😉

ivka19
2. dec 2008

sugi,po troch rokoch dostavas ze vraj obcianstvo,normalne az po 5,aspon mne tak povedali na ambasade.a to nam nasnezilo,len tak na par hodin,aby sme videli aj v uk sneh 😵 takze to bolo skoro rano okolo 8.30 🙂 inak ako sa mate s coko

sugika
2. dec 2008

joj moja, coko je uz minulost. Teraz mam mesiac noveho 🙂 akurat som za to dostala na MS.hehe. no co uz.
No tak asi sa poinformujem o tych veciach bo by som potrebovala vediet. Ja som pocula ale ze aj minule v Uk snezilo, mam tam svojho informatora 😀

csilla76
2. dec 2008

Ahojte 🙂

ivka tak aj u vas nasnezilo,aby sa deticky vytesovali 🙂

sugi aj ja som sa chcela opytat na coko a co to citam ze uz je minulost...a ten novy je odkial hadam z uk sugi?noze prezrad 🙂

pozdravujem aj ostatne 😵

sugika
2. dec 2008

No novy je z egypta ale zije na SR 🙂 nedaleko odomna.cize parada..Ako s orechmi Csillus?my sme dnes dostali sacok lieskovych orieskov tak som sa tesila. budu fajne kolaciky 😉

csilla76
2. dec 2008

ejha sugika ty mas stastie na takych zahranicnych chlapikov,hlavne aby ste si rozumeli 🙂 aj on je taky coko alebo ani nie? 😉
uz mam dost orechov naluskanych,vcera muzik pomlel tak bude do kolacikov,mozno este naluskam alebo ked pride mama tak ona je vtom expertka tak pomoze 🙂 ake kolaciky budes piect? 🙂

karolinkafe
2. dec 2008

S tymi orechmi ma napadlo, ze aj moji rodicia po veceroch luskaju ako vevericky 😀 😀 mame na zahrade dva velke stromy-orechy a tento rok vraj bola dobra uroda 😵 Najprv ich susili v bratovej izbe, kym nebol doma a potom ich museli rychlo poluskat aby mal chudak kde spat 😀 Ja zboznujem najma cerstve orechy, ked sa da aj ta supka odlupnut mnam. So susenych sa mi robia vyrazky 😅

sugika
2. dec 2008

Csillus zas to bola nahoda, ale co uz. 🙂 Nie je az taky hnedy, ale je mierne opaleny 😀 😀 i ked tu asi uz vybledol ci co.
No z orieskov mama ide robit nejaku jadransku tortu,ale nepoznam, uvidim cez vikend. Klasicke orechy mi stipu jazyk ak su teda cerstve, tak si ich dam iba do kolaca. Je taky fajnovy karamelovy, s orechovym zakladom. 🙂

bubba
2. dec 2008

presne cesrvte orechy to je moje,vzdy sa ich dozerem,ale uz ususene nemusim moc ani v koaci 😝 😝

sugika
2. dec 2008

😀 sranda, kazda z nas ma inak rada orechy. dajme si radsej cokoladu. hm? 😀 ja si beriem tie nove horke, s prichutou maliny.

bubba
2. dec 2008

hej cokolada s lieskovcami mooooooooze byt 😀 😀 😀 ale moemntalne ficim na milke Alpine nemozem sa jej obzrat.......liz 😝 😝

sugika
2. dec 2008

hmmmmmmmmmmmm, tak asi preto si fialova, uz viem. Lebo sa napchavas s milkou 😀 😀 😀

mexx
2. dec 2008

Sugi, ako pekne diplomaticky si to povedala...ja by som povedala, ze preto je fialova, ze je ako krava Milka... 😀 😅 😉

sugika
2. dec 2008

vies, it depends on the point of view 😀 ale hned nam Bubba da...

mexx
2. dec 2008

No nemali by sme sa dat, aby nahodou nevycihala, ze sa jej bojime, potom bude zneuzivat svoju moc... 😀