Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
12. jan 2009

jamila gratulujem. pekne fotky. a to si mala dvoje siat? tie prve fotky su u neho doma? to ste mali muslimsku svadbu a potom na urade? ja som zvedava 😀

nawal
12. jan 2009

Hameeda viatj medzi nami. Ja som syrcanka a manzel slovak 😉

csilla76
12. jan 2009

karolinka tak ste mali samé dobre zazitky ako citam 😉

inac ivka,jamila ste uz na fb? 🙂

jamila
12. jan 2009

Ahojky Karolinkafe.... 😉

Veru uletelo to tam ako voda...v prvé dni sme behali po úradoch a vybavovali potrebné dokumenty. Samozrejme sme si stíhali užiť jeden druhého. Absolvovali sme veľa pozvaní na večeru a tak som zasa minimálne 4 kg pribrala 😀 28.12.2008 sme konečne boli na úrade popodpisovať všetky dokumenty a konečne sme sa stali oficiálne manželmi 🙂 A potom už dni len utekali a utekali.. ☹ Odchod bol náročný nielen pre mňa, ale aj pre drahého.

Teraz už len musím nechať preložiť sobášny list a poslať ho na špeciálnu matriku na zápis. No a potom pevne dúfame, že drahý môže ísť na ambasádu požiadať o víza...a ja v hĺbke duše verím, že ich dostane...Neviem ako dlho toto všetko potrvá...možno len pár mesiacov a konečne zasa budeme spolu 😉

ďakujem za gratuláciu 🙂

a zdravím aj ostatné dievčence 😵 😵

jamila
12. jan 2009

Nawal...my sme si to troška zkomplikovali 😝 a tak prvá svadba bola v júli a papiere sme vybavovali až teraz v decembri 🙂

a vlastne áno...mala som muslimskú svadbu 😉 so všetkým čo k nej patrí....len som nemala biele šaty nakoľko som bola u nich doma 🙂

suzi4
13. jan 2009

Slm baby,

ja som tu včera písala...a kamsi sa to vyparilo...🙂

Úvodom, Jamila zo srdca Gratulujeme, prajeme všetko dobré v manželskom živote, nech vás sprevádza láska a šťastie spolu s Božím požehnaním!

Karolin, prijmi našu úprimnú sústrasť!

Csillus, ako sa má dedko? Dúfam, že je to lepšie...

Ostatné srdečne pozdravujem, Nawal, Bubba, Mexx, Safi, Sisa, Hameeda, Ivka...

jamila
13. jan 2009

Pekný neskorý večer želám 🙂

ahojte dievčatá...tak už som zasa v jednom kole...dokonca aj zúbky ma zasa začali bolieť 🙂

Suzi ďakujem za gratuláciu 🙂

Csilluška všetko bude dobré......

karolinkafe
14. jan 2009

Ahojte dievcata 😉
Suzi dakujem 😔 😉 Ten vas Hani ale rastie ako z vody 😉 ako ide skola?
Babenky, aby ste neboli ukratene voci inym dievcatam z MK, tak vam davam na znamost 😅 😀 ze v juni k nam privita malicky vysledok nasej slovensko - marockej spoluprace. Uz nie som snazilka od septembra (kedze sa nam podarilo hned na prvy sup 😅 ) ale kedze som nechcela nic "zarieknut", tak som radsej nechala prejst prvy trimester, aby sa riziko komplikacii znizilo. Teraz sa uz nas maly pokladik vrti ako na spartakiade a mame za sebou polovicu 😉
Krasny den vam vsetkym 🙂

mexx
14. jan 2009

Teda Karoooooooooliiiiiiiiiin... 😵 To si ma normalne prekvapila. 😉 Ale tak vam zelam vela zdravia a nech ide vsetko ako ma... 🙂 To uz by ste o chvilu mali vediet, ci to bude chlapcek alebo dievcatko... Ci nechcete vediet? 😕 🙂

leishmania
14. jan 2009

super karolin gratulujem 🙂 hlavne nech ste obaja zdravy

jamila
14. jan 2009

a jééééééééjda...Karolinka...GRATULUJEM 😀

prajem Vám obom hlavne to zdravíčko a všetko ostatné už príde samo 😀
Pekne sa opatruj ako nastávajúca maminka a držím palčeky 😉

karolinkafe
14. jan 2009

Dakujem vam vsetkym baby 😵 😵 ste zlate. Mame sa fajn, male sa vrti o stosest, je to uzasneeeee 🙂 Na buduci tyzden ideme na kontrolu, tak by sme uz mali vediet ci je to dievcatko alebo chlapcek, chceme to vediet, aj ked to samozrejme nie je az take dolezite, hlavne nech je zdrave 😉

bubba
14. jan 2009

aj ja este gratulujem aj tu 😵 😵 😵

csilla76
14. jan 2009

ahojte pekny dnik zelám 🙂

v prvom rade karolinka gratulujem,termin porodu mas skoro na moje narodky 🙂 zelám aj nadalej bezproblémové tehulkovanie a potom nam napis ked budete vediet pohlavie 😵

moj dedo sa nema lepsie 😢 z Jisky ho v pondelok prelozili na doliecovacie oddelenie,tam moze byt 21 dni a potom sa uvidi ako dalej. ☹ ale sa má velmi slabo ☹

ivka19
14. jan 2009

ahoj babulky

karo,gratulujeme 😵 😵 davaj na vas pozor a daj vediet ci to bude chlapcek ci dievcatko a pridaj nejake foto 😉

csilluska,tak len dufat a modlit sa ,ze bude s dedom lepsie 😔

karolinkafe
14. jan 2009

Ahoj Csilla, tak deda mi je luto 😒 lebo aj ked je to uz stary clovek, predsa je blizkym tazko 😔 Ja som tiez prichod babatka oznamila mamke, den po tom co stratila brata, s tym, ze jedni odchadzaju a dalsi prichadzaju a zivot niekedy prinasa smutne spravy, no casto hned potom prichadzaju spravy dobre 😵

ivka19
14. jan 2009

karo,tak kiez by to tak bolo s tymi spravami nie s umrtim 🙂 ale asi mas pravdu,tiez pred vianocami zomrela mojho manzela bratranca mama a v za 1-2 tyzdne sa im ma narodit uz babatko

csilla76
14. jan 2009

dakujem dievcata,ste milé,je to tak ze ked aj uz ma 88 rokov,ale aj tak je blizkym tazko ho vidiet takeho nevladneho-choreho ☹

hej,ved tak ako pisete ze ked niekto odide,tak zase potom pocut ze bude prirastok do rodiny.dedo byva v jednom dvore so synom ale oni sa nevedia postarat o neho,obaja pracuju,a on uz nemoze byt vo svojom domceku sam,potrebuje pomoc,nedokaze sa o seba starat ako predtym.ved dufam to stryko s manzelkou doriesia,ze ako bude dalej.

ivka19
14. jan 2009

csilluska,ja ked clovek starsi ,ale sdrcu blizky,je to stale tazke vidiet ho choreho ☹ nech sa len dedo uzdravi a ostatne sa doriesi 😉

suzi4
14. jan 2009

Slm,

Karolin, GRATULUJEME! A tešíme sa spolu s vami... Krásne obdobie, uži si ho...🙂

Csillus, drž sa. Je to ťažké obdobie pre Teba, ale život je taký...ľudia sa rodia, umierajú... Tento prosces nezastavíme. Ale určite využi každý moment byť spolu so svojím milovaným dedkom, a aby sa Ti zachovali príjemné spomienky v jeho blízkosti. Ja som mala nesmierne blízko k svojmu dedkovi tiež, a dodnes si vyčítam, že som s ním nemohla byť v posledných minútach života... Zato máme krásne spomienky spolu s fotkami, radi si ich pozeráme a spomíname... Naši milovaní zostávajú v našich srdciach naveky... Inak sú výborné opatrovateľské služby, skús sa poinformvať v vašom okolí.

Pekný večer!

mezouka
15. jan 2009

ahoj, mojej dcere pride na navstevu priatel moslim, neviete mi poradit, kde sa dá v Bratislave alebo blizkom okoli kupit halal maso? vdaka

nawal
15. jan 2009

ahoj, ja nie som na sk, ale dievcata spominali, ze sa da kupit myslim, ze v kauflande mrazene kura halal, ale nie som si ista.

karolinkafe
15. jan 2009

Ked sa ozve nahodou Suzi tak ta urcite poradi 😉 Myslim, ze v Blave sa najde tych obchodov viac 🙂

ivka19
15. jan 2009

ahojte babulky 🙂

mezouka,neporadim,ale mne sa tiez zda ,ze baby spominali kaufland alebo tesco

nawal, ako sa mate 🙂

karo,ty ako zvladas tehulkovanie,dufam,ze ok bez nevolnosti 😉

csilluska,ako s dedom 😔

prajeme vsetkym krasny dnik 🙂

hanca82
15. jan 2009

mezouka v kauflade a v tescu maju mrazene kuracie a myslim ze aj kacacie, ci husi
je to francuzska znacka, ma cerveno bielo modry obal a vola sa tusim Doux

suzi4
16. jan 2009

Čaute žienky!

No v poslednej dobe sem toho veľa nepíšete...🙂 Aspoň mám prehľad, stíham čítať...

Karolin, ako sa cítiš? Mávala si ranné nevoľnosti, či ani nie? Jaj, aj ja chcem... myslím bábo...

Mezouka, Hanca82 vitajte! No, halal mäsko je na Slovensku trošku problém, výnimku tvoria dediny, kde si ideš, kúpiš, zabiješ... Ale kurence sa dajú kúpiť, majú ich bežne v Tescu, Bille, Kauflande aj Lidl-i, francúzky výrobca: DOUX, Chateaulion. Má modro-biely obal, je tam aj arabsky, ale chýba nápis "halal". Avšak sú určite, my sme komunikovali s výrobcom, je to ok, aj ja ich kupujem. A občas majú aj morky, husy, pečienky, dokonca sa mi párkrát podarilo dostať čisté prsia... Takže dá sa... Salámy, klobásy, mleté či hoväcie mäso kupujeme v Rakúsku...

ivka19
16. jan 2009

dobre ranko babulky 🙂

suzi,no veru,nejak to tu mrzne,sem tam sa sem niekto ukaze ☹ musime to tu trochu rozbehnut zienky 😉

jamila
16. jan 2009

Ahojky 😀

zdravím Vás...a nákúkam, že čo nové 😅

až drahý príde na SR tiež asi budem pre neho zháňať hahal mäsko... 🙂 dokonca sme raz na túto tému debatovali a vyjadril sa, že prinajhoršom bude jesť len ryby 🙂 ale aj tak by mu to asi dlho nevydržalo 😅

ivka aj ty máš o 11:00 dobré ráno ?...ja som tiež práve vstala 🙂

Karolin ...veľmi sa teším z tvojho tehulkovania...tak dávaj na seba pozor.

Csilluš, Safi...Letish, Nawal u Vás čo nové ?

zdravím tiež mezouka...
😉

jamila
16. jan 2009

Suzi...aby som na teba nezabudla...aj tebe želám pekný deň 😉

jamila
16. jan 2009

aj ostatným dievčatám, ktoré som nespomenula 🙂 želám pekný deň

tu sa troška oteplilo...a dokonca aj slniečko po dlhej dobe vykuklo 😀