Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

ivka19
20. jan 2009

sizlinka,moj moj manzel je kurd z iraku a momentalne zijeme v uk uz 6 rokov,kde ste vy zili v uk a drzim palce s otehotnenim 😵

sizinka
20. jan 2009

Ďakujem Ivka 🙂 dúfam že sa nám to čoskoro podarí.
Máš krásnu dcérku 🙂 pozrela som foto v albume.
Mi sme žili v Lodníne - pri Heathrow, a vy kde žijete v UK?

ivka19
20. jan 2009

dakujeme sizi,uz som ti aj meno skratila 😀 my sme na severe nedaleko manchesteru a co ste isli na sr,stacilo z uk 😉

sizinka
20. jan 2009

Vieščo, nastal nám problém z UK, skončili mu víza, tak sme došli na SR, kde sme sa vzali a odvtedy sme tu, začali sme stavať domček na záhorí a tak si tu pomaly žijeme 🙂
A ty sa plánuješ vrátiť na SR?

ivka19
20. jan 2009

aaaach, tak to je ten vecny problem s vizami a povolenim,aj my sme si to preskakali a skaceme do teraz 😅 no my sa vratit neplanujeme,ale nikdy nehovor nikdy 😉 nemate nahodou foto na moja svadba 😉

sizinka
20. jan 2009

ja viem, mi kým sme to tu vybavili, tak nám to trvalo rok 😒
Nemáme bohužial foto na MS, už musím teraz bežkať, ale zajtra si sem dám do albumu dajake foto zo svadby, aby ste nás mohli trošku okukať 🙂
Pekný dník ti prajem 🙂 A dúfam, že nabudúce pokecáme 🙂 papa

ivka19
20. jan 2009

ok pa pa 🙂 uz sa tesim na foto 🙂

jamila
20. jan 2009

Ahojtéééééé dievčatá 🙂

vitaj do klubu sizi.... 😀 a ďakujem za gratuláciu.

Popravde aj mne bolo v Alžírsku cez leto horúco 😀

zato december je ako balzam pre dušu...15 až 18 stupňov 😉

Dnes som bola na matrike...takže papiere dáme do poriadku

behom pár mesiacov... 🙂

csilla76
20. jan 2009

Ahooojte 🙂 vitaj sizinka 🙂

kocky co mate nove?bola som na prechadzke zo susedou,trosku sa rozhybat 🙂 jamila uz si mi poslala pohladnicu?len preto sa pytam ze ci mám cakat 😉

jamila
20. jan 2009

Ahoj Csilla 🙂

priznávam sa bez nátlaku, že som ju ešte neposlala 😅

Dnes som bola na pošte a tak som si aj spomenula, že zostali doma...ale idem si ich nachystať a pošlem 😉

Ja už poctivo pracujem...to len dnes sme s kolegyňou po práci pobehali po meste.

No a teraz varím francúzske zemiaky 🙂 🙂

csilla76
20. jan 2009

jamila ved v pohode,to nesuri 😅 mozes poslat francuzaky 🙂 aj ja mam rada 😉

tak prijemny vecer vsetkym, 🙂

jamila
20. jan 2009

Francuzáky sa podarili....mňáááááám 🙂 Csilluš...nastav náruč....posielam 🙂

tiež želám všetkým pekný večer 😉

ivka19
20. jan 2009

ahoj csilluska,jami 🙂 tak vy takto si pohadzujete francuzske mnaaaam 😝 aj ja som ich uz davno nerobila 😔
tak hadam zajtra sa stretneme v rovnakom case a pokecame pa dobru noc 🙂

csilla76
21. jan 2009

pekné dobre ranko zelám 😵 diky jamila boli mnaamky 🙂

bubba
21. jan 2009

hej baby dobry napad.....vsetky ingrediencie predsa mam tak zajtra idem na to 😀 😀 teraz sa mi obed uz totizto vari 😀

csilla76
21. jan 2009

bubba sak je to fajné,aj my sme mali minule 😉 bola som v meste vsetko som vybavila aj nakupila,aj som stretla 2 byvale kolegyne ktore som uz strasne davne nevidela-tak sa vytesujem 😵 aj tetu som stretla na poste takze dnes taky super dnik 🙂

len sa rozprsalo ako som cakala na busik,uz mohlo vydrzat pokym dojdem domov 😒 teraz som dala varit zem.privarok,aj klobasku som nakrajala tak bude mnaamky 😀

sizinka
21. jan 2009

Ahojte babulky,
Csilla a Jarmila ďakujem za privítanie, ste zlaté 🙂
Ivka už som dala do albumu dajake foto 😉
Prajem Vám pekný deň 🙂 🙂 🙂

jamila
21. jan 2009

Ahojte dievčence 😀

Csilluška pohľadnice mám nachystané.... 😀 a zajtra posielam 😉

Sizi...už som ti to stihla fotečky okukať a až mi srdiečko stislo 😵

mám krásne spomienky na Alžirsko a na Jijel...a tá fotka mi to pripomenula 🙂

Bubba, ivka...francúzske už sú spapané...čo budeme variť zajtra 🙂

jamila
21. jan 2009

Karolin a ty ako tehulkuješ ???

.... jééééééééj dnes mám takú náladu, že hneď by som zvolila aj na dve deti 😀

sugika
21. jan 2009

Ahojte, vitaj Sizinka, co noveho mate babule?U mna sa dnes nic nedialo, som rozmyslala co piect, ale nic rozumne ma nenapadlo, nejake napady?Inak tu prsi, chcela som stavat snehuliaka, ale uz je asi neskoro 🙄 joj. prosim kto ma snehu nech posle na vychod, hej?

csilla76
21. jan 2009

sizinka krasne fotky,hodite sa k tebe 🙂 jamila dakujem uz tesikujem 🙂

sugikááááám szioka,mizujs? 🙂 cmuk aj ostatnym 😵

jamila
21. jan 2009

Ahojky 😀

sugika...tiež som dnes mala chuť na koláčik...tak som prehovorila kolegyňu a zajtra budeme mať v práci
koláčik...smotanovo čokoládový.....už sa teším 😀

Csilluška...pekne sa tešíkuj ...zajtra ti to letí 😀

nawal
21. jan 2009

ahojte, dnes celi den sedim nad novym laptopom a instalujem veci 😎 Konecne mame novy a nebudem sa musiet vadit s dcerou a muzom 😀 😀 😀
Sizinka krasne letne fotecky 😵

sugika
21. jan 2009

No umriem, smotanovo-cokoladovy kolac 🙄 poslite aj mne prosim, moze byt aj cez mail. Ja by som chcela nieco slivkove, alebo jablkove robit, ale uz mam dost z tych klasickych a este nejakjavascript:addEmoticon('😵','vBody')y suprovy novy kolac nikto nevymyslel. Mozno ja 😵
Csillus, semmi uj, uncsi van, nalad?
Nawal, daj si pozor nie ze muzik a dcerka ti zoberu novy notebook lebo sa im bude pacit a tebe zanechaju len ten stary 🙂

nawal
21. jan 2009

jaj aj to tu uz bolo, ze novy je muzov a ja mam stary, lebo zakazdym ked si zobereme novy mobil na pausal, tak jemu dam stary a ja novy 😀 😀 😀 Chudacik on sa k Pc dostane tak na par minut za celi den a ja ho od rana mam spusteni a tukam 😀 😀 😀

ivka19
21. jan 2009

ahojky

joooj tak vy vypekate o 106 ja sa krotim,kedze potom to treba aj jest a po sviatkoch som jak mech 😠 😔

sizi,krasne fotecky 😵

jami,neboj o chvilku budete uz aj vy spolu,prajem vam to zo srdca 😵 ,lebo tiez viem co je to cakat 😔

nawal to iste aj u nas s pc 😀

csilluska ako sa ma dedo 😔

karo,ty si sa kde stratila ☹

sugi,sice kolac nemam,ale mozem ti poslat cokoladove corneto 😵

sugika
21. jan 2009

sa zblaznim, posli Ivka chytro chytro 😀

silvia.t
21. jan 2009

ahojte vedel by mi niekto poradit ako je to s vybavovanim zahranicneho mena??? 😖
manzel je z turecka,mame vybrane meno tiez tr povodu ale vraj su problemi so zapisanim na matrike

ivka19
21. jan 2009

sugi,tak ty mas take chute 😕 😀

silvia s tym ti neporadim,leo zijem v uk,ale nam zapisali tiez malu na cudzineckej matrike v BA a nebol s menom problem 😉

nawal
21. jan 2009

silvia mne sa zda ze matrikarki musia zobrat mena ktore na nachadzaju asi na tejto stranke (nie som si ista) http://www.babynameworld.com/