Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
21. jan 2009

este dobre ze nie som tehotna, bo by som asi vymyslala take kombinacie ze az az.Inak tatinovi som hovorila ze raz ked sme boli na vylete s triedou nam neostal jedlo tak sme si dali salami s lekvarom a bolo to 😀 boli zazitky, hehe.. 😝

sugika
21. jan 2009

Inak vcera som pozerala madarsko turecky film v noci, tam bolo jedno prekrasne kurdske dievcatko, hned by som ju brala ako dcerku, a ta mala meno Hajar, teda hažar. 🙂

ivka19
22. jan 2009

sugi,aky film? meno hajar znamena chudobne,ubohe v ang.poor ☹

csilla76
22. jan 2009

Ahoooojte krasky 🙂 zelám pekny aj ked uprsany dnik 🙂

sugi aj ja som videla z toho filmu asi nieco....

ivka19
22. jan 2009

ahojky

csillus,aj u nas je uprsany dnik,ale dufam,ze do obedu prejde,chceme ist do mesta 😒 a co porabas? urcite uz vyvaras a vypekas 🙂

nawal
22. jan 2009

dobre ranko, mna ta dieta uz nebavi. mam chut na toast s maslom, syrom a zeleninkou 😠 Asi sa na to.... 😅
dnes mame v menu pre rada spagety a ja si dam ovcene palacinky

ivka19
22. jan 2009

nawal 😀 😀 uz si sa vyhladovala? 😀 tak si daj tu hrainku s maslom a aj palacinky 😝

nawal
22. jan 2009

😀 😀 hej uz mam 2 kg dole a som nevladna, normalne nemam ani silu pomali stat. a to mi treba este 4 kg dole. 😖

ivka19
22. jan 2009

nawal,ale ked nic nejes,tak sa necuduj,sice ja som ta prava,ktora ide radit k dietam,ja sa tiez tak vyhladujem a potom dobre ze neodpadavam a nakoniec zjem aj kona 😀 😀

csilla76
22. jan 2009

ivka dnes nevyvaram,mame este zo vcera 🙂 zajtra budem varit.dnes ma boli hlava,asi z toho blbeho pocasia 😠

nawal veru nehladuj 😉 daj si palacinky a tiez toasty 😉

ivka19
22. jan 2009

csillus,pod na kafco,urcite by bolest hlavy presla 🙂

sugika
22. jan 2009

Ahojte, no akoze to dievcatko bolo chudobne, takze meno Hajar bol ako vhodne,ale podla mna pekne meno aj pekny film i ked smutny. Nawal, si mala skusit prvych 10dni z 90dnovej diety a bolo by. tam mas rozne jedla a a som vtedy za tyzden schudla 4kg ani som si to nevsimla. 🙂 Co dnes ides robit Csillus?

ivka19
22. jan 2009

sugi,pacilo sa mi to meno,kym mi muzik nepovedal vyznam,potom mi prislo moc smutne,nevhodne pre male dievcatko 😔

nawal
22. jan 2009

jaj baby ale ja drzim 90 DD ale mne moc ovocie na ranajky nechutna, ja skor chlebik 😝 😝 Predtym nez som oteh. s lili tak som ju drzala asi necele 3 tyzdne a par kilecok islo dole, len teraz som akasi rozjedena. 😅

karolinkafe
22. jan 2009

Caute babule. Tak mam vysledky vcerajsej ekografie......Vyzera to na malu bambulku. Babo bolo dobre otocene, hlavicka na pravej strane hore a zadocek na lavej dole. Lekar nam ukazal ritku zospodu 😅 a vravi, ze "nic nepretrca", takze to bude asi dievcatko. O dva tyzdne mam dalsiu tak sa nam to dufam potrvdi. Juj ja som ale stastnaaaaa 😀 Male si cmulalo prstek, otvaralo ustocka, silny zazitok 😵 😵 😵

sugika
22. jan 2009

Hahaha, no com som vravela Karolinka, si pamatas?ze vam ukaze ritku 😀 😀 😀 tak som mala asi pravdu. Gratulujem teda ze budete mat malu bambulku 😉 teda ak nahodou do tych 2tyzdnov nieco nevyrasie tam dole 😝

csilla76
22. jan 2009

Karolin uzasná spravicka ze ste videli vasu bambulku 😵

Ivka aj by som sla keby ze nie si tak daleko 🙂 😉 dnes sa len tak mocem,trosku som zehlila a upratala. 🙂 muzika som vystrojila o 13hod.isiel na skolenie 🙂

ivka19
22. jan 2009

karo,supeeeeer tesim sa s tebou,bude nova mala konikarka 😵 😵 a co mena,uz mate nejake vysnivane 😉

csillus,aj my sme dnes boli len vonku,nic sa mi neche,mam popratane,pozehlene a este k tomu aj navarene zo vcera-gulas 😝 takze dnes veget,ale zajtra zase kolobeh,prat,varit upratat 😝

karolinkafe
22. jan 2009

Mena sme este len zacali vyberat, ved este mame cas.... 😉
U nas je dnes konecne po niekolkych dnoch pekne slnecno 😵 ale zatial som doma a varim 😅 Vecer idem na ten kurz uctovnictva, tak aspon to ma odreaguje, aj sa stretnem s kamoskou tak uz sa tesim 🙂

ivka19
22. jan 2009

karo,my sme nevedeli ci to bude ch.alebo d. a mena som pre chlapca vyberal od prvehu ultrazvuku az do psledneho dna a nic sme nevybrali,tak som mali stastie,ze to bola baba,inak neviem neviem 😀 takze si robis kurz,sikulka tehulka 😎 tak si to stretko uzi s kamoskou 😉

karolinkafe
23. jan 2009

Ivka vy ste nechceli vediet pohlavie? Ci sa vam mala nechcela ukazat? 😅 Ja by som to nevydrzala, akokeby som potrebovala dat tomu babu identitu, ze nie je to TO babo, ale mala krevetka 😀 Dufam, ze nam o dva tyzdne neukaze pipika, lebo to by bolo 😅
Kurz koncim niekedy v maji, takze dobre to vyslo 😉

ivka19
23. jan 2009

ahojky

karo,my sme chceli vediet,len sa nam ani raz neukazala a to sme boli na sono aj 21tt aj 22tt lebo ju ani nevedeli poriadne zamerat co sa tolko mrvila,moj muz skoro z koze vyskocil,ze 21 storocie a vy mi neviete povedat co bude 😠 😠 a ja som sa len smiala 😀 😀 😀
ja som koncila na college anglictinu a skusky som mala 13.6,kedy som mala aj termin a muzik ich mal 14.6 so stresom jasne,ze a raniya sa narodila 15teho,takze nas nechala skoncit 😀

csilla76
23. jan 2009

Ahojte babenky 🙂 karolinka veru -veru je dobre vediet dopredu ze ci to bude ch.alebo d. 🙂 kurz skoncis ved ty si sikulka a potom uz pojdes rodit-krasne to vychadza 🙂

ivka aj vy ste to mali fajn zariadene,vsetko ste postihali a aj malá sa narodila,samé dobre spravicky 😵 Raniya sa narodila v ten isty den ked moj muzik,a karolinke sa mozno narodi na moje narodky-keby ze o par dni skor sa jej bude chciet 😉 🙂

baby ja varim,bude gulasik uz sa mi dovara,je mnamky pikantes 🙂 a som zamiesila cesto na buchty na pare(budu zo slivk.dzemikom)robim z kila muky,bo chcem odlozit aj do mrazaku-takze si viete predstavit v com som 😀 ked niekto si prosi tak sa ozvite a poslem 🙂

karolinkafe
23. jan 2009

Ivka tak to ste mali dobre zariadene s tou anglictinou 😀 nacasovane ako hodinky.
Inak ja mam francuzky termin 15.juna lebo tu pocitaju o tyzden viac, cize ja to beriem tak medzi 8. a 15. 😉
Csilla ja by som si dala buchtyyyyyy mnaaaam 😝 hod aspon dve 😀 Minule som vecer o siedmej dostala chut na pirohy so slivkovym lekvarom, tak som si ich par spravila ako dezert pred telkou 😅

bubba
23. jan 2009

karol keby si mala knedlik tak ti poradim ako sa robia buchty z knedle 😀 😀 😀

bubba
23. jan 2009

mne povedali den pred porodom co to bude lebo cely cas vraj nevideli ale oni ani nechcu moc hovorit lebo sa casto stava zze urcia pohlavie zle a mamina ktora si nakupi ruzovu vybavicku bude do nej musiet obliekat chlapceka 😀 😀

karolinkafe
23. jan 2009

Ja zatial nic nekupujem tak ok 😉 prave preto, ze im velmi nechcem verit. Ale zas lekar mi to nepovedal tak, ze je to 100%, povedal len ze vyzera to tak.... 🙂
Hehe no buchty z knedle by som si tiez dala, najma tej sackovej 😅 Juj a prave som si spomenula, sme boli na SK a ani som si sacky nenakupila 😀 😀 😀

ivka19
23. jan 2009

csillus,my sme vcera dojedli gulas mnaaaam 😝 a tvoj muzik je 15? 😉 a ty si kedy 8? 😕 to mozete oslavovat na rza spolu 😵

bubi,to ako z knedle buchty,ze nan dam len dzem 😀

karo,mne dr dal termin na 13teho a v nemocke na 14 ale nevyslo im to 😀 😀 inak si to m ozes vypocitat aj sama na web stranke 😉 a kedze my sme nevedeli pohlavie nakupovala som jedna radost,zlte,zelenkave,biele,farebne 🙂 a nelutujem lebo ked sa narodila sme podostavali tolko ruzovych kuskov,ze az 😅

ivka19
23. jan 2009

karo, lahka matematika 😉 nasla som ten vypocet na nete,na mna to sedelo teda na toho 13-ho

Napríklad:
prvý deň poslednej menštruácie bol 7. júl 2006, pripočítame 7 dní = 14. júl 2006, odpočítame 3 mesiace = 14. apríl a pripočítame 1 rok = 14. apríl 2007 = termím pôrodu.

karolinkafe
23. jan 2009

Csilla ma narodky 3.juna 😉 na moje meniny 😀