Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

ivka19
23. jan 2009

tak to je cele ake prepletene s tymi meninami a narodeninami 😉

karolinkafe
23. jan 2009

Ivka no ja som si tie vypocty uz pozerala, tusim aj v nejakej knihe to mam 😅 Len problem je v tom, ze mne to nesedi s poslednou menstruaciou, kedze som ju mala 15. augusta, ale otehotnela som az 15. septembra (priblizne podla lekara), cize mam priblizny dvojtyzdnovy rozdiel 😅 A este... kazda krajina to pocita inak a napr; (prelozim to z tej mojej knihy 😅 ) vo francuzku je podla zakona legalna dlzka tehotenstva 300 dni, pricom v USA je to az 317 dni.

karolinkafe
23. jan 2009

Len dodam, ze podla tej metody co si tu dala, mam termin toho 8. juna 😉 lenze tu mi vsetci lekari pocitaju s terminom 15. juna 🙂

ivka19
23. jan 2009

tak sa priprav na toho 8 ho 😀 😉

karolinkafe
23. jan 2009

Ved preto vravim, ze to pocitam aj tak medzi 😀 😀 😀

ivka19
23. jan 2009

hlavne nech je babatko zdrave 🙂

bubba
23. jan 2009

recept na buchty z knedle..
postup :
kupis knedlu 😀 😀 😀
nakrajas
jednu stranu natries lekvarom
druhou prelepis a na vrch das tenucke platky masielka a zasypes grankom 😀 😀
das na tanieri do sacka a do mikrovlnky a ohrejes.....mnaaaaaaaaaaaaaam to maslo sa dostane vsade a je to genialne a nenarobis sa pritom ako .....

😀 😀 😀 dobry recept coooo??

karol poslem ti v baliku 😀 😀 teda tie praskove 😀

ivka19
23. jan 2009

bubi,tak toto mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝

karolinkafe
23. jan 2009

Bubba ma vzdy originalne riesenie 😀

ivka19
23. jan 2009

karo,ale ja nemam ani tu knedlu 😀 😀 😀 tak ked ju mam uvarit,tak to uvarim a j buchty 😉 tak az taka origos bubi nie je,tak nech teraz poradi,cim nahradit knedle 😀 😀 😀

ivka19
23. jan 2009

inak moj muzik ked prvy krat jedol knedle na svk,vsetci si mysleli,ze aku specialitu mu pripravili,kacka,knedle,kapusta 😝 a on zjedol,ziadne pripomienky,vsetci sa tesili,ze mu chutilo a ked sme boli len davja,tak sa pyta,ze ci ten chleba vareny vo vode jeme casto 😅 😀 😀 😀

nawal
23. jan 2009

ahojte, tak novy laptop som odlozila a fachcim na starom. vsak je pomalsi ako tento skoro 4- rocny 😀
Jaj ja nemam knedlu a ani neviem ako sa robi. a vsak ja som na diete takze ziadne vyvaranie a pecenie. Inak dnes som si kupila take uzsie rifle a su mi len tak tak, kam mam inspiraciu k chudnutiu 😀

nawal
23. jan 2009

karolin mne na sone ukazali ze aha cosi trci aj ja so to videla a 6 tyz. pred porodom mi povedali ze je tam "hamburger" A y modru detcku, tak manzel musel pretapetovat 😀 😀 😀 😀

bubba
23. jan 2009

nawal vy ste mali hamburger?my sme mali kavove zrnko 😀 😀 😀 sranda ako to kde volaju hehe...ja som celu vybavicku kupovala bielo,kremovo oranzovo zlto modru univerzalne farby kedze nam nepovedali co to bude uz az ked som bola v porodke na vyvolavani som sa dozvedela 😀 😀

nawal
23. jan 2009

no tu letie hamburgery a hotdogy 😀 😀 . mne ked povedal dr. ze chlapcek tak som plakala, ze ja chcem dievcatko 😀 😀 😀 . tak som aj vybavicku kupovala neutralnu, lebo som akosi verila ze to bude holka 😎 asi materinsky tusak 😉

csilla76
23. jan 2009

ej ale ste sa rozpisali 🙂 karolinka dakujem za vysvetlenie 😉 presne tak ako si pisala 😉

idem trosku vegetit bo mna dnes uz stacilo roboty 😝 pekny vecer kazdemu 🙂

jamila
23. jan 2009

Ahojte dievčatá 😀 ...ja som už povegetila 🙂

jééééj Karolinka nech už máš termím kedykoľvek..ani sa nenazdáš a už to budeš mať za sebou 😅

Idem pokecať s drahým a pohľadať nejaké informácie čo všetko bude potrebovať k vízam 😝

pekný večer pre všetkých... 😉

csilla76
23. jan 2009

ta dobru nocinku kocky 🙂

nawal
24. jan 2009

salam, ako sa mate zenusky?
Sisa, suslik, suzi kde ste? 😀

csilla76
24. jan 2009

Ahojicek 🙂 pekny vikend zelám 😵

nawal
24. jan 2009

ahoj, ja mam vikend stale 😀 😀 😀 teda odvtedy jak som na meterskej 😎
Inak vcera moj milovany manzel dosiel vecer zo sauny a celi nadseny mi povedal, ze mam pre mna robotu. Daka zenska mu o tom rozpravala v saune.
je to praca pre farma.firmu, ktora rozbieha neaky liek na chudnutie a tvoja uloha je byt tam ubytovana na 3 tyzdne a jest tie lieky a hovorit ako sa citis..... No a za 3 tyzdne ti daju 5000Libier 😀 😀 😀
skoda ze nie som baculka a ani on 😀 😀 😀 Nas tam nezoberu 😀 😀 😀
ale nie to si robil srandu, jasnacka ze by ma tam neposlal. ale len ta predstava ze za 3 tyzdne 5 tis. tak to je penkne.
Inak ze robia aj ine pokusy, napriklad bud tam tyzden a fajci v kuse, alebo pit vodku ..... 😀 ale zato su uz mensie peniaze
celkom zaujimave, ale urcite by som pokusneho kralika so seba nerobila 😉 ani za taky peniaz

suzi4
24. jan 2009

Ahojte žienky, salam,

Nawal, Ty si teda frajerka..! Gratulujem k úspešne zhodeným kilám, a možno sa pridám aj ja... Haha... Pozdrav ujeme manžela i deti.

Dlho som nepísala, innsaAllah sa máte všetky fajn, snažím sa učiť a ukončiť semester, tak sa takmer nedostávam k pc... ALE... Mala by som jednu prosbu, resp. výzvu: ak by mal niekto chuť prekladať pre IslamWeb.sk, bolo by to skvelé... Z angličtiny do slovenčiny... Je to dobrovoľná činnosť, práca pre Boha a v prospech islámu... Ak by ste niekto mali záujem, pokojne sa ozvite, a vopred srdečná vďaka!

príjemný deň,

nawal
24. jan 2009

Suzi odkazem
Baby ja som tak smutna. Poslednych par dni som mrkla na MS a nemam slov. Niekoho to bavi stale stuchat do niekoho, ze ty si menej a zle a ja som spravne. je to trapne a zahambujuce ☹

leishmania
24. jan 2009

nawal ignorovat ignorovat ignorovat! 😉 monolog kazdeho omrzi 🙂

bubba
24. jan 2009

nawal co ta to trapi?necitaj to 😀 inac ta tema vo volnej diskusii 😅 😅 zatial je to dost pofiderne..by som to premenovala na "podme spolu ohovarat islam" 😀

slnieckokati
24. jan 2009

labas alik dievcata,
konecne by som sa aj ja rada k vam pridala. Uz asi 3 mesiace si vas citam, Islamske mamicky I. aj II. a potom som veeelmi mudra a moj drahy je cely stastny, aku on ma zienku a co vsetko o islame uz ovladam.
Moj priatel je z Casablanky a sme spolu takmer 2 roky. Planovali sme svadbu v decembri, bola som tam v tom istom obdobi ako jamila v alzirsku, ale nestilha som dat vsetky potrebne papiere na poriadok, tak sa svadba nekonala ☹, ale aspon prstienky sme krasne vybrali a planujeme dalej.
vsetky vas pozdravujem

jamila
24. jan 2009

Ahojtééééééééé 😀

teda bola som aj ja niečo počítať na MS a vôbec ma to nenadchlo 😒
treba sa riadiť podľa leishmania .... len ignorovať a tak som aj urobila 😉

júúúúj ako ten čas letí...dnes sme boli s kamoškou na nákupoch a pobehali
sme všetko čo sa dalo 🙂 ...aj navariť som stihla 😀

slnieckokati vitáááááááj...aj mne tu dievčence podali kopec užitočných informácií
a dokonca aj kopec dobrej nálady... 😉

slnieckokati
24. jan 2009

ahoj jamila,
to verim. ved som si to tu vsetko pracne precitala, od prvej strany. Teraz som tu napisala hlavne kvoli tebe. Chcela som sa ta spytat, ci si uz bola na tej specialnej matrike v BA, alebo si tie papiere len poslala. Povedali ti aj, ako dlho budes cakat?
My sme uz z toho odlucenia nestastni...chceli by sme, aby to bolo co najrychlejsie, ved to urcite aj ty 😉

sisulik
24. jan 2009

salam aleikom krasavicky...
vitaj slniecko

suzi4
24. jan 2009

čafte babenky,

ako?

Slniečkokati, vitaj medzi nami! Si v BA?

Mexx, díky, máš iP.

Jamila, ako prebiehajú záležitosti? Verím, že všetko fičí...

Sisa, Ty stratená!!! Počúvaj, napíš mi prosím email, lebo neviem kt. mail používaš, a skús mi napísať priezvisko Lydky z KE, čo odišla do Líbye. POtom napíšem viac... Cmmmmuuuuuuuuk domov!

Nawal, "challi atlek hamma la kulkon" 🙂 Ako sa v Sýrií s obľubou hovorieva... Neviem o čom sa tam píše, ale predstavujem si to... Ako ide hladovanie? Kedy idete do SY?