Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

slnieckokati
29. jan 2009

oooo parada, predsa tu nie som sama. len s tym FB teraz nechcem velmi provokovat, lebo je tam cela nasa firma, tak som mala v priateloch az prilis vela kontaktov muszkeho pohlavia. no nie je zlaty. dokonca sa aj po slovensky zacal ucit, aby rozumel, co si piseme... 🙂 sasko jeden

jamila
29. jan 2009

ahojte dievčence 😉

ak sa môžem pridať tak aj moja drahá polovička má troška obavy ako si tu nájde prácu, ale ja sa ho snažím upokojiť, že niečo sa určite nájde a našťastie mu je úplne jedno čo bude robiť...práce sa nebojí 😉

všetkým želám krásny večer 😀

slnieckokati
29. jan 2009

ahooooj,
na teba som dnes myslela, ze si sa tu uz davno neukazala. jasne ze sa, nie mozes pridat, ale musis. ved uvidime, ako to bude.
dievcata, vazne ste vsetky na FB? este sa vam pochvalim, ze som dnes zvladla polednu prenesenu skusku, pre mna najtazsiu. mala som ju prenesenu z minuleho semestra, tak som mu musela uz v tomto zmaknut. bola to nemecka literatura 18. st. take som stastna, ste posledne 2 skusky a mam to v suchu, ale to uz bude uplne take lahunke. a potom vam tu budem stale vypisovat 😉

jamila
29. jan 2009

No supéééér....gratulujem...ja mám v nedeľu zápis s popravde už ma to zmáha...ale vydržať už musím 😝

Ja som sa registrovala na FB, ale viacmenej tam nechodím...málokedy mám čas sedieť pri pc...no až mi skončí škola budem tu varená pečená 😀 ... aspoň tu nie som sama 😉 mám tu Vás...

sugika
30. jan 2009

hehe, asi ta nemcina je horror, bo ja som mala 20.storocie prenesene 😀 ale som dostala teraz B tak som bola spokojna. Inak dobru noc ci dobre rano, ani sama neviem, spat teda neviem ☹
Jamila kde si sa vlastne zoznamila s muzikom?teda ak sa smiem opytat 🙂

nawal
30. jan 2009

Saba7 alcher 😎
Sugika nezavidim Ti, ja lahnem a spim jak dudek 😀 😀 😀

bubba
30. jan 2009

nawal detto 😀 😀 k tomu treb asi deti,v zivote som nemala taky kvalitny spanok ako teraz.ked som chodila do ksoly som sa morila kazdy vecer v posteli a nemohla som zaspat 😀 😀 😀 teraaaaaaz?nehrozi 😀

suzi4
30. jan 2009

Čaute žienky!

Ja len na skok... všetky vás pozdravujem... Tu je strašná zima a sme chorí...🙂

princessws
30. jan 2009

aoojte 🙂 aa co sa neozyvate na fb ?? 😠 inak ako sa mavate ??? Ja som bola tento stvrtok u doktorky na krv a tam plno chorych a samozrejme ze som to schytala aj ja takze mam kasel a dufam nedostanem chripku 😔 sa tu dopujem vitaminmi , cajikmi 😉

karolinkafe
31. jan 2009

Caute dievcata 😵
Slnieckokati, my sme teda uz boli na kontrole pred 10 dnami, malo by to byt dievcatko 😉 no a buducu stredu mame dalsi ultrazvuk, tak sa nam to dufam potvrdi 😵
Mna facebook dost bavi (tymto zaroven dakujem ludom co ma k nemu "dokopali" 😀 😀 nie? bubba 😀 ) nasla som tam kopec byvalych spoluziakov este zo zakladky o ktorych som nemala spravy tusim 10 rokov 😅

safiah
autor
1. feb 2009

as.a. Tetuse hlasim sa prave sme v aute vchadzame do sana'a navstivim jednu sestricku zo sr a vyzdvihnem mamku tesinkujem.pozdravujem vas bozk

bubba
1. feb 2009

safi tak to je uplne uzasna sprava...ja som dnes pozerala taky dokument z jemenu a bolo to velmi pekneeeee uplne nadherna priroda,zaujimave zvlastne stromy,bola tam aj jedna jaskyna co mi pripominala ochtinsku aragonitovu(este v povodnom neznicenom stave)....veeeeelmi pekne 😉

suzi4
1. feb 2009

Ahoj- te !

POzdravujeme, Safi, super, tešíme sa s vami...

Akosi málo píšete..., my sme boli chorí...a teraz sa učíme... tak pekný večer...pá

weronyka.najwa
1. feb 2009

assalamu 3laykum sisters 🙂
s radostou sa k vam pridavam & tesim sa, ze vas tu vidim v takom pocte, alhamdulillah.
skromne o mne.. som martincanka, 23 rokov, slobodna, muslima cez rok alhamdulillah, studujem histériu 😎 na katolickej univerzite v RK. akurat vsak vyplnujem prihlasku na studium v BA, inshAllah to vyjde, velmi si to prajem.
inshAllah ste vsetky v poriadku. kedze sa dnes hlasim tak neskoro, tak vam prajem dobru noc 🙂

sugika
1. feb 2009

hahahah, ze histeria 😀 to si ma riadne pobavila. Inak musis chodit skorej, bo maminky uz spinkaju len studentky ficia vzdy v noci 😝
Inak zdravim babenky, neidem vymenovat bo uz mame fakt dlhy zoznam, ale dufam ze sa mate fajn. Csillus a Ivka a Sisu ale total zmizli, no kde ste teda?? 😒

bubba
2. feb 2009

no weonika ze si sa konecne obajvila aj tu 😉 😉 😉 vitaj doma

nawal
2. feb 2009

ahojte, Weronyka vitaj medzi nami zenami. 😀

csilla76
2. feb 2009

Salam aleikom babuse 🙂 vitaj weronyka sa tesim ze si sa pridala 😵 sugikám itt vagyok,csak voltak nehézségek.... 😉 bola som chora tak som moc nechodila na net a este ktomu vraj furt nieco robia s internetom,lebo hapruje..tak nech ho riadne spojazdnia aby sme vedeli ficat,no nie? 😉

pozdravujem vas vsetky a posilam cmuk 🙂 safi s rodinkou sa maju dobre,su v sana-a na navsteve u kamosky ako aj spominala,a teraz u muzovho brata v hodeidah a tam pocka na mamu a sestru. 😵 vraj je teplo,tak trosku by mohla poslat aj sem knám 😉

weronyka.najwa
2. feb 2009

peace!!
kujem za privitanie 🙂 pozeram, ze sa to tu vsade hemzi chorobami.. tiez ma dnes nejak ucho pobolieva, tak dufam, ze nebudem chora ☹ posledne, co kazdy potrebujeme - byt chori 😖 okrem toho sa mi dnes vobec nic nechce, iba jest & jest 🙄 asi by som si mala ist radsej lahnut, aby tatuldovi zostalo nieco v chladnicke do ranajok, xixi 😅

bubba
2. feb 2009

avoj histericka weronika a ty si uz muslimka a ci nie?odkial pochadza tvoj priatel??ta ked ti nechuti nic robit len jest,tak ti poradim...kludne si daj co potrebujes,co ti chuti aj nechuti....

my sme chvalabohu neni chori ani nikto v okoli nejak nas to kazdorocne obchadza 😅 😅 dufam ze to aj vydrzi do buducna

jamila
2. feb 2009

Pekný večer 😉 ...všetkým dievčatám a vitáááj weronyka

dnes som ako na ihlách...prekladateľka mi poslala už v stredu dokumenty..doporučene a prvou triedou a mne stále nič neprišlo ☹ Takže na tú osobitnú matriku to tak skoro nepošlem 😒

V práci to tiež nevyzerá nijako ružovo...finančná kríza si berie obete každým dňom.

weronyka.najwa
2. feb 2009

jj, som, nieco vyse roka alhamdulillah. & priatela nemam.
ja som sa predsalen radsej rozhodla, ze idem do postele namiesto ku chladnicke.. aby som potom nepotrebovala double postel, aby som sa vyspala 😒
taaak inshAllah vam to zdravie vydrzi & aj ta kriza nech uz prestane kosit ☹ tatino je tiez coraz viac mrzuty, lebo mu ludi prepustaju & nema pomaly kto robit ☹
pozdravujem vas do celeho sveta 🙂 /vsimla som si SVK, UK aj Yemen mashAllah 🙂/ ake staty tu mame este zastupene? 🙂

suzi4
2. feb 2009

salam žienky!

Weronyka, vitaj 🙂

Jamila, neboj, pošta určite dorazí... K ostatnému držím palce, chce to iba trpezlivosť...

Bubba, Nawal, Safi, Sisa...cmuk vám...vitamínujte sa... aby bacile vás obchádzali...

Ja mám ešte zajtra a vo štvrtok skúšku, potom konečne veget...teším sa... 😉

bubba
2. feb 2009

weon prepac ja som si zle precitala tvoj prspevok "...muslima cez rok"....som myslela ze cez rok s nejakym chodis..ako si sa v martine dostala k islamu?
ahoj suzicek...xx

weronyka.najwa
3. feb 2009

v martine pred pocitacom 😅 cez internet.. zacala som komunikovat s muslimami & tak som zacala vela citat & hladat informacie. strasne ma to zobralo, vsetko 🙂 ze boli uplne ini ako o nich hovoria "doveryhodne" info v telke.. baby muslimky su vysmiate & spokojne 😲 waw, sok 😀 alhamdulillah, som rada 🙂

suzi4
3. feb 2009

Bubba, ahojček!

Weronyka, masaAllah...

csilla76
4. feb 2009

Haloooooo halooo kde ste ktooooo? 🙂

suzy22
4. feb 2009

Salam aleikum dievčatá. Náhodou som sa sem dostala a koho som tu nenašla... Salam Zuzka, Weronyka a aj ostatne dievčata, ktoré nepoznám. Volám sa Zuzana z BA, mam skoro 23 rokov. Pracujem v STV a externe studujem manazment. Som vydatá a v 6 mesiaci tehotenstva. Síce som nechcela vedieť čo to bude, ale uz som sa nechctiac dozvedela, ze to bude chlapček. InshAlla zdravý. Tak vás všetky pozdravujem a prajem pekný dníík. 🙂

nawal
4. feb 2009

Salam, ahoj suzy a ostatne zenusky 😉
Tieto posledne dni sa straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne vlecu 😀 😀 😀

suzy22
4. feb 2009

Salaam Nawal. A ak sa môžem spytať, ty si odkiaľ? A kde žiješ? Asi sa nepozname však?