Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

csilla76
18. sep 2008

a,safiii ta ked bude dobre pocasko,nebude moc zima zajtra pokocikujeme 🙂 🙂
inac sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

bubba
18. sep 2008

aj ja sa tesim s vami baby ani neviete ako by som sa hned pridala...
tak aspon porobte nejake fotky spolu a poslite 😉 😉
prajem vam krasny dnik

csilla76
18. sep 2008

bubus ahooooooooooj 🙂 no snad nejake stihneme fotosky porobit ale najskor tam musi csillusa trafit hehe 😀
inac ako sa mate?malá posluchá? 🙂 😉

safiah
autor
18. sep 2008

babba nabijaju sa mi prave baterky do fotaku hihi inshaallah sa nam nieco podari pofotit inshaallah
a ty csilla neboj trafis ak keby si nechcela.
deticky sa kupu a ja idem urobit kasu zemaaaaaaaaakovu

sugika
18. sep 2008

halo, uz som spat. Co je tema?

csilla76
18. sep 2008

sugikám ty menis tie fotosky... 🙂 tie oci krasne 🙂 ok safi jasne ze trafiiiiiiim hihi 😀 tak dobru chut papkajucim 🙂

sugika
18. sep 2008

menim, bo sa mi nejak nepacia. 🙂inak dik. 😉

nawal
18. sep 2008

Salam zenusky, ja dneska papam sama. Vcera sme boli na navsteve a prisli sme domov az pred 23:30h 😀
Chlapi isli na taraweeh a my sme zostali doma klebetit 😀 😀 😀

nawal
18. sep 2008

Dnes sme alhamdullah kupili ten bytik v SY. Moc sa tesim a zajtra ked bude Rado doma tak si nieco objedname na iftar 😝 😀

sugika
18. sep 2008

Gratulujem Nawal k bytiku 😉 idete sa tam aj prestachovat?ci ste si kupili ako letne sidlo? 😀

nawal
18. sep 2008

zatial len na leto, budem tam chodit s detmi na letne prazdniny. A mozno neskor sa tam prestahujeme ale az na dochodku 😀 😀 😀 😀

csilla76
18. sep 2008

nawal tak sa pochval co ze bytik ste kupili 🙂 😉 gratulujem tiez 🙂

sugika
18. sep 2008

no paradne 😀 aj ja chcem letne sidlo, ale na tureckej riviere, kto mi kupi? 😝

csilla76
18. sep 2008

tak to mate super nawal joj aj ja ceeeeeeem 😉

nawal
18. sep 2008

Sugi coko princ kupi 😀 😀 😀 😀 😵

sugika
18. sep 2008

on len do malaysie chce ist, tak nech si tak kupi pre seba ak chce, lebo ja zas chcem ist inam 🙂

sisulik
18. sep 2008

salam aleikom babenky 😀

sisulik
18. sep 2008

nawal..co je to SY??

nawal
18. sep 2008

Syria 😎 😀

jamila
18. sep 2008

ahojte babule,

júúúúj....viem, že sa to nepatrí, ale závidím nawal bytík a jasne, že sa tiež pripájam ku gratulácii. Ja mám len taký maličký jednoizbový bytík a tak sa mi zdá, že sem chodím len spávať.... 🙂

ešte zajtra musím do práce a konečne voľný víkend...asi aj posledný...od budúceho víkendu už mám po vegete. Začne aj škola ☹ ...

máte aj nejaký dobrý recept na koláč ?..taký čo by som zvládla ?...akosi mi to nejde.... s pečením sa nekamarátim, ale konečne sa mi už pár krát niečo podarilo a tak som sa rozhodla, že to predsa len ešte skúsim.... 😅

safiah
autor
19. sep 2008

assalamu laeikum babenky tak to co ma byt ze tu nik nepise my si tu s csillou uzivame deticky kto sa pridaaaaaaaaaaaaaaa dojdite 😀 😎

suzi4
19. sep 2008

Slm baby...

SAfi pozdravujem do Dvojíčkova, aj CSillus, užite si to... Čo dobré bude na iftar? 🙂

Nawal, to je super! Mabrook! Kde ste kúpili, v ktorom meste? My tiež uvažujeme... do budúcnosti...

Pozdravujem z BA, konečne svieti slniečko, tak sa teším!

bubba
19. sep 2008

pockaj safi nastartujem vrtulnik za hodinku sme pri vas 😀

safiah
autor
19. sep 2008

hehe tak by som vas tu mala rada vsetky, csilla prave papa deti jej vyjedaju tanier a ja sa kukaaaaaaaaaaaaaam ☹ 😀
wa aleikum salam zuzi adkujeme tesinkujeme sa mashallah noooo iftar bude zapecene kuracie prsia so zemiakmi ryzom a smotankou mnamteda to co teraz csilla papa

bubba
19. sep 2008

a mate aj dake oki pocasko na prechadzky? 🙂

safiah
autor
19. sep 2008

ee nemame ale to vobec nevadi ok ficime pozerali sme len autobus

nawal
19. sep 2008

salam, Suzi my sme z Lattakie,takze cenovo sa to este da oproti Damasku 😀 , ale aj tam sa behom roka ceny hrozne vysplhali. Davali sme skoro dvojnasobok oproti tomu co sme planovali minuly rok ☹ . Alhamdullah sme radi, ze sme teraz kupili, lebo mozno o rok-dva by sme na to uz vobec nenasporili 😉

nawal
19. sep 2008

Safi, pekne si to uzite, tisko zavidim, aj ja by som brala take mile stretko 😵

safiah
autor
19. sep 2008

tak csillusik uz isiel prec a teta safi ide piect nejaky kolacik mnam mnam aby bolo aj nieco sladke na iftar zeeee
inshaallah aj nasa buducnost bude v jemene. 🙂

safiah
autor
19. sep 2008

nawal inshaallah sa stretneme velmi sito zelam 😅