Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

weronyka.najwa
26. mar 2009

salaams 🙂
alhamdulillah prezila som dnesnu latinu, tak konecne mam lepsiu naladu. u mna sa stvrtkovou latinou zacina weekend 🙂
teda ja neviem ☹ ale ja nie som ani tehotna & priberam akoby som cakala stvorcata 😢 zo satnika uz zapnem len jedny rifle, aj to sa v nich uz zle citim.. ak okamzite nezmenim zivotny styl, tak si mozem asi zaistovat miesto na cintorine.. 😖 neviem co zo sebou robit ☹
suzi, inshAllah vam skoro pozehna. aameen! ja som sa narodila, ked uz sa maminka zacinala zmierovat s tym, ze bude mat len moju nepodarenu sestru 😀 😎 btw je nieco nove ohladom prednasky?
krasny vecer prajem 😵

weronyka.najwa
26. mar 2009

ach ta gramatika 😒

jamila
26. mar 2009

Sallam aalikoum,

jupííííííííí ja už mám dnes víkend....Výnimočne som fandila hokeju a tak sme aj vyhrali 🙂

Inak sobášny list mám v Bratislave od 5.2.09 a počítam, že začiatkom mája ho budem mať
konečne v ruke 🙂 Už som z toho celá nedočkavá 😅

karolinkafe
26. mar 2009

Snezienocka akoze v tom zozname je podla mna vela mien, ktore si tam uz len nejake vyssie postavene osoby dohodili - Anais, Diana, Loulou, Sabine... . Neverim ze su to vsetko islamske mena. Myslim si, ze chcu ist trochu s modou, tak to "prilepsuju".... ale len podla svojho 🙄 😕 cize clovek aj tak nema velmi na vyber 😒 Mne to pride fakt take uzavrete, dat ludom zoznam z ktoreho si musia vybrat.... ja nemam rada taketo nutenie 😒

karolinkafe
26. mar 2009

A Aishu si samozrejme pamatam 😉 Gratulujem k syncekovi mashAllah, pozdravuj ju od vsetkych islamskych mamickiek z Modreho Konika 😵 😵 😵
Jamila nech uz mate tie papierovacky rychlo za vami a ste konecne spolu 😉
Weronyka brrr latina, tu som neznasala 😅 a pritom je franina latinsky jazyk 😀 😀 😀

boldy
26. mar 2009

salam alaikom,

dlho som sa neukazala, nie je cas, len chcem oznamit, ze 12.3 sa nam narodila Jasminka... robi radost, ale aj starost, ale alhamdulillah za vsetko... zdravim vas vsetke

karolinkafe
26. mar 2009

Boldy gratulujeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 Krasne sa to tu rozrasta alhamdullillah 😉 Len nech vam rastie v zdravi este raz gratulujeeem 🙂

jamila
26. mar 2009

Boldy...aj ja sa pridávam s gratuláciou ku krásnemu dievčatku 🙂

nawal
27. mar 2009

Salam, ako sa mate holky? My sme alhamdulah v poriadku. Dievcence si tu krasne zvykli. Lili sa tlacia zubky a Iman ma budi kazde rano, ze chce ist do skolky.Ten cas tu strasne rychlo leti. Majte sa krasne

karolinkafe
27. mar 2009

Ahooooj Nawal. Mate urcite skvele prazdniny 🙂 Ako dlho tam vlastne ostavate? Pride za vami aj tvoj manzelik? 😵 Len si uziiivajte, lebo fakt ten cas rychlo leti 😉

csilla76
27. mar 2009

Ahojte 🙂 ako sa mávate?dávno som tu nebola 🙂

safinka dakujem ,a sa tesim ze ste domka,prajem skoré uzdravenie dvojkám,posielam im aj vsetkym ostatnym detickám cmuk 🙂

suzi4
27. mar 2009

Ahojte, slm babenky!

Boldy, pripájam sa ku gratulantom!

Nawal, strašne na vás myslím...pozdravuj SY prosím...my sa tento rok nedostaneme...☹

Csillus, veru si stratená...chýbajú mi Tvoje námety čo na obed...🙂

Jamila, Slnieckokati, Karolinka, a ostatné...príjemný víkend!

slnieckokati
27. mar 2009

salam aleikom dievcence,

aj ja Vas vsetky zdravim. Dnes som mala prvu skusku v letnom semestri a zajtra mam cely den prednasky... 😖

snezienocka, samozrejme ze sa pamatame na aischu. Pozdravujem ju a gratulujem k drobcekovi.
Karolinka, ty si aj tak stale hviezda a kocka . A myslim, ze ti az tak ten zadok neprekaze, urcite sa viac tesis na hviezdicku.
Suzi, ako sa mavate? co nove?
Prajem Vam vsetkym prijemny, dufajme ze slnecny vikendik. papa

emna
28. mar 2009

ahojte holky! ako sa mate?par dni som sa tu neukazala a za ten cas sa tu toho uz popisalo...
no ja zial slnecny vikend mat nebudem vcera bolo krasne teplucko a dnes cely den len prsi a prsi a ja mam volno tak sedim doma a len varim a uptratujem...drahy pozera futbal tak som si prisla trosku pokecat...
prajem pekny vecer vsetkym papa

karolinkafe
28. mar 2009

Slniecko 😅 vdaka za kompliment. Akoze ja to uz neberiem az tak tragicky, ved co, budeme mat krasnu dcerku, na par kilach navyse nezalezi 😵 😵 Po vcerajsej kontrole hlasim, ze ma okolo 1300g a priblizne 30cm 😉
Emna tak moj milacik tu vedla mna drieme 😅 cely den robil chudak, po dazdi, fuuuj dnes je ale hnusne vonku... a zajtra to ma pokracovat. Az od pondelka by malo byt pekne. Ako zvycajne, cez pracovne dni je krasne a cez vikendy leje 🙄

emna
29. mar 2009

to aspon nie som sama co ma take uprsane pocasie!tak som sa tesila ze si niekam vyrazime ale vobec nemam naladu ked len prsi a prsi...karo a tie kila neboj moja kamoska po porode tak schudla ze mala este menej kilou ako pred porodom stastna to zena 🙂 no len kazdy ma ainy organizmus a ako hovoris na kilach az tak nezalezi hlavne nech sa malicka v brusku dobre ma 🙂

bubba
30. mar 2009

fuha na tretej strane sme??? 😕 😕

weronyka.najwa
30. mar 2009

cozee? bubba, kde si? 😵

janette1105
31. mar 2009

dobre rano,
ja bzvam s manzelom v trencianskom kraju, a nema moc znamych muslimov.
Nebyva z vas niekto v blizkosti trencianskeho kraja?
A Ak byvate s manzelom na slovensku, ako to to na slovensku znasa?

jamila
31. mar 2009

ahojte 🙂 a pekný večer všetkým dievčatám,

tak som konečne vytiahla zo skrine kolieskové korčule a pojazdila som celý byt 🙂
musím trénovať v sobotu sa ideme korčulovať a ja som na nich ešte nestála ...
neviem ako to zvládnem na drsnom teréne nášho sídliska 🙂 Doma je to fajn....
tam sa môžem chytiť stola....ale čo vonku ?
V piatok mám dve skúšky a s bakalárkou som na bode mrazu ☹
Ale jesť mi chutí stále....takže čo ste dobré varili ?

emna
31. mar 2009

Ahojte vsetky!!!
jamila to by som mala aj ja trosku posportovat ale nejak ma chyta jarna unava a nic sa mi nechce akurat si po praci navarim.upracem a na sport uz nemam sil ☹ inak korculovat sa pojdem buduci tyzden lebo pride svagor aj s detmi tak si vyrazime uz sa tesim dufam ze to nejak zvladnem a v zdravi prezijem... 🙂 to vies 5 deti da celkom zabrat ale tesim sa rok som ich nevidela!! drzim palce na tie skusky daj vediet ako to dopadlo!
pekny vecer vsetkym!! 🙂

emna
31. mar 2009

ozaj a co sa tyka toho varenia tak dnes ma drahy prekvapil a navaril on aj ked len hranolky s masom ale aj to potesi 🙂 snaha sa ceni a chutilo to vyborne mozno aj preto ze som od hladu uz ani nevidela 🙂 a buduci tyzden budem mat kuskus 🙂

jamila
31. mar 2009

aj ja som sa dnes prekvapila....navarila som si omastený chlebík....
ale zajtra bude čína s cestovinami...už som si naložila mäso 🙂 to bude mňamka 🙂

emna
31. mar 2009

🙂 🙂 tak ty sa mas! no co nie kazdy den je krasny den! co ja budem zajtra varit netusim...mozmo bude znova prekvapenie 🙂 no logicky si myslim ze dva krat za sebou u chlapa neviem neviem 🙂

jamila
31. mar 2009

Csilla by vedela poradiť niečo dobré k obedu... 😅
ale má to jeden háčik....navariť si to musíš sama....
Aj ja sa teším až mi drahý bude vyvárať 🙂

suzi4
2. apr 2009

Žienky, kde sa kto?

Ako sa darí? My tu máme krásne počasie, konečne sa na nás usmieva slniečko bez prestania, večer ideme do cirkusu.

Mala by som jednu prosbu: ktorá ste zručná v grafických programoch a máte kreativitu? Potrebovala by som s niečím pomôcť....🙂

Pekný deň, a už sa toľko neučte, nevarte, nežehlite...🙂))

suzi4
2. apr 2009

Hmhmmmm, kde ste kto?

Jamila, prosím Ty si z okolia, poznáš chatu u Daniela v Repišti ? Díky.

Pekný večer.

jamila
3. apr 2009

Ahojtééééééééé 🙂

tak mám konečne po skúškach....a úspešne 🙂
dnes sme mali šťastie v nešťastí....cestou zo školy sme mali menšiu kolíziu....
troška sme ťukli autko v reťazovej havárii....kde nás bolo 6 aút....ale všetko
skončilo veľmi dobre a bez úrazov 🙂

Suzi...tá chata čo tu spomínaš je blízko Banskej Bystrice čo je asi 3 hodiny cesty
od Skalice....je to v stredoslovenskom kraji....a vraj je tam krásne 🙂

pozdravujem aj ostatné dievčatá 🙂
Zajtra ideme na tie kolieskové korčule 🙂....chrániče som už nachystala 😅

suzi4
3. apr 2009

Jamila,

tak gratulujem! K tým skúškam 🙂 A tá havarka, chvála Bohu, že to dobre dopadlo...
Prepáč, to ja si stále myslím, že si z Kremnice...🙂 Ak by to niekto poznal, vopred díky za info...

A ako papiere?

Príjemné korčuľovanie, potom zreferuj...

safiah
autor
3. apr 2009

assalamu aleikum tetuse , ja moc nemam cas sediet pri pc boli sme aj dlho chori ale alhamdulillah uz lepsie.drobci su moc aktivni a fakt mame co robit cez den dnes mi skor zaspali tak hor sa do skladania a zehlenie.
pozdravujem vas.papa