• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Islamské mamičky II ozvite sa

3. augusta 2017 
assalamalaikum dievcence!omfahad napisala si dobre,konvertovanie na inu vieru vychadza z toho co citime a nie pod natlakom...inac by ma tiez zaujimalo vediet nieco blizsie o tej komunite,posli mi nejake info prosim :wink: emma-na tu mateersku sa informuj lepsie,v alto-adige sa tusim este nieco aj meni ohladne pristupu k tehulkam,da sa to vyuzit ako aj v it tak aj na sk..MM zaraba korunky :slight_smile: ,teraz je ako vies ta sezonna spicka,tak chudatko pracuje,insallah v novembri prideme spolu,inac tu uz bol,pred 2 rokmi..
27. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
assalam alejkum sestricky, Omfahad ale si sikovna :wink: co tak este napisat Tasnimke slubeny email hehe
ako sa mas? kde si teraz?
vitam nove zaujemkyne o Islam :slight_smile: takisto som zaslala ip
v Uk znova dazdivo, tak ako kazdy den ho travim velmi duchaplne pri pocitaci :grinning: komu by sa chcelo aj nieco robit v takom stadiu...;)))
28. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salam žienky!

Dlho som tu nebola, a vidím, že sme sa rozrástli...:slight_smile: Vítam všetky nové babenky!

A staré...kde ste stratené???

Pekné prázdniny,
Z.
28. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,ani ja som sa tu uz riadnu dobu neukazala :pensive: ale vidim,ze ste sa pekne rozpisali:slight_smile: vitam nove zienky.

suzi,to si nam pekne dale.......a stare :sweat_smile: ale viem ako to myslis hihihi :dizzy_face:

prajem krasny dnik :slight_smile:
29. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
assalam alejkum sestry..ako sa dnes mame?
Ivka hmmm ja myslim, ze som s tebou komunikovala este ked som snazilkovala, alebo na zaciatku tehulkovania (?)to bolo daaaavno... ale ani ma nenapadlo, ze si muslimka ;)
a pokial si pamatam, tak si niekde aj blizko mna...ja som v manchestri...

krasny dnik vsetkym sestrickam...
29. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slm, no nove ficia na MK a stare sa presunuli na FB :grinning: inak vitam dalsie nove mamky. ako sa mame?je tu horuco dnes.
29. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horuco? kde ako? aj ja ceeeeem.. tu prsi znova ;( ale inshallah august bude krajsi
29. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slm,

Sugi, ja ani tu, ani tam... niet kedy...:frowning2:

Ivka, myslela som to v dobrom, veď vieš..:slight_smile: Chýbajú mi naše "intelekt" debaty... Sisa, Nawal, Dvojíčkovo, Karolinka, halllllllllllllllllloooooooooooooo´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Čo nového máte vo svete? Dnes som čítala jeden skvelý koncept, tak sa podelím s vami čo mi nadadlo... keďže sa blíži Ramadán a tým pádom aj sviatok Íd al-Fitr, mohli by sme naše deti inšpirovať výrobou pohľadníc, resp. mini balíčkov pre mini muslims vo svete so slov-arabsko koreňmi... Čo si o tom myslíte?

Vytvorili by sme databázu záujemcov a vzájomne si preposielali pozdravy, sladkosti, príp. listy (staršie deti). My tak s Hanim robíme každý rok, ako aj výrobu kalendárov a podobne... Všetky nápady a ohlasy sú vítané...

cmuk deckám,
29. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky

tasnim,prepac,nepamatam si na tebe,teda vsak to uz aj muselo byt poriadne davno,lebo ja som sem fakt dost dlho,ale kuknem spat stranky a to,ze si v manch je super,to sme fakt blizko ja v boltone,ale nie som moslimka,len mam manzela moslima.

sugi,pod akym menom si na FB ak mozem vediet? :wink:

suzi,podla mna je to super napad a tiez urcite by to bolo potesenie pre deti,som za len neviem ci nevadi,ze sme v uk,ale urcite sa zapojime medzi zaujemcov :slight_smile:
30. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no problem ivka ;)
chodis niekedy do centra? mozno hodime niekedy stretko ak si za...ale az po dni "D" ;))
30. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sara2008:Ano typicke tuniske.....:slight_smile:
30. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, práve sme dorazili z ihriska...:slight_smile:

Ivka, práve to je super, že ste v UK... dám dokopy nápad, a prepošlem cez islamweb... dostávaš správy odtiaľ? Spätne budeme potrebovať adresu malej Raniyn...

Pekný večer,
30. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
assalam alaikum,suzi to je fajn napad,ja sa rada pridam ak ked moj drobec je este asi prilis maly na taketo majstrovania? :slight_smile: hesmaali-vyskusam a dam ti vediet ako to dopadlo :wink:
31. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zenusky!ako sa mame?tu je horuco ako v peci...konecne som si nasla cas sem zavitat mala som rodicou u nas a tak som nic nestihala a dnes som nastupila do prace po mesiaci!viete si to preedstavit ako s mi chcelo?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prajem krasny den :slight_smile:
1. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salam dievcence! emma ani mi nehovor,ze je ti az tak horuco :confounded: ,tu sa to da vydrzat,dokonca mi je niekedy aj zima :slight_smile: asi jedinej z celeho mesta...
2. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salaaaaaam dievčence kde ste??? :confused:
4. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdo nikde :frowning2: ....ale nam dnes poriadne sprchlo,ze omfahad?
4. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sara u nas vobec neprsalo......no ale ja čitam v tvojom profile ze kde to u vas pršalo a ty si v zahraniči.......to je kde? ak sa mozem spytat ak to nieje "tajne"? :slight_smile:
4. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence :slight_smile:

Tak som doma z dovolenky a ešte stále sa nejako neviem z toho prebrať. Bolo úplne super a ja som vytešená ešte teraz, že sme mohli byť s manželom zasa spolu.

Dnes sa mi ozvali aj s cudzineckej polície a vraj zajtra prídu na nejakú návštevu. Troška sa toho obávam, ale na druhej strane už zasa bude ďalší krok za nami a konečne budeme vedieť na čom sme. Ak dostane víza k trvalému pobytu na SR počítam, že koncom septembra budeme konečne už spolu :slight_smile:

Všetky Vás pozdravujem a želám dobrú noc.

Suzi ty si plná super nápadov.... ja mať deti tak do toho idem hneď :slight_smile:
5. aug 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,ja uz to dlhsie nevydrzim.Dusim to v sebe,mam chut to vykricat ze chcem byt MOSLIMKA
citim to tak v mojom srdci len sa velmi bojim ako to vezme moja rodina,kamarati,spoluziaci ..:(
neviem co mam robit :(
7. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jamila vitaj doma :slight_smile: držím palce nech ste čo najskôr zase spolu ozvy sa mi potom na skype pokecáme :slight_smile:
7. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salam alajkum žienky!

Ako sa máte?

Jamila, znač si prosím 10.10. do diára, bude Babinec...:slight_smile:

Mishka, nemáš sa čoho báť... Tým, že Ti Boh dal najkrajší dar - dar viery, je znamenie, že Ťa MÁ RÁD, a určite Ti uľahčí aj to "ako to vezme rodina, kamaráti...". Ak si o tom prevedčená a veríš v šahádu, nieť čím otáľať... Človek nikdy nevie, kedy jeho život vyhasne... a práve preto platí pre nás výstižné pravidlo: preži každý deň tak, aako by to mal byť tvoj posledný... Naplno, s dobrými skutkami a radostne... Obavy, neistota a váhanie tu budú vždy, nakoľko Boh nám dal možnsoť výberu: buď HO poslúchneme alebo pôjdeme proti JEHO pravidlám... Vždy si môžeme vybrať: biele alebo čierne, avšak treba mať na zreteli, že naše konanie bude mať dôsledky a to v podobe odmeny alebo trestu... Držím palce, a uvidíš, že to bude všetko ok...

Ostatné baby srdečne pozdravujem a prajem krásne letné dni,
Z.
9. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi značím si :slight_smile:

ak mi do toho nič nevojde určite rada prídem....ešte teraz neviem kedy mi začne zasa škola :sweat_smile:
Zatiaľ si užívam prázdniny aj keď do práce chodiť musím :wink:

Všetky Vás pozdravujem.

Karolinka a ako sa máte Vy ?
10. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamila... ahoj dakujem za informácie :slight_smile:
10. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monči....v pohode...rado sa stalo :slight_smile: veď ak budeš čokoľvek potrebovať kľudne sa ozvi....rada pomôžem ak to bude v mojich silách a možnostiach....a veď čo neviem...zistíme :slight_smile:
10. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salam zenusky, ako sa mate?
my sa uz pomalicky chystame na ramadan. zajtra ideme do belfastu na halal nakupy nech potom cez ramadan nemusime behat :grinning:
14. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolkeho zacinate???
14. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ramadan zacina koncom buduceho tyzdna :wink:
14. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SLm žienky,

Nawal...vitaj v klube...pošli adresu dievčat...

A pre tie čo ste v BA, radi vás uvidíme s Hanim v sobotu 29.08. v Horárni na tvorivých dielniach...celý deň...
15. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky! ako sa mate?nejak to tu zamrza! sara uz ste v it?ako bolo na slovensku? fuu aj u vas je tak horuco?tu je nenormalne cely den este aj o pol noci je horuco pomaly z toho saliem...
jamila tak ako bolo na dovolenke?
pozdravuj vsetky a prajem pekny den ja musim zial pracovat :frowning2:
16. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok