• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Islamské mamičky II ozvite sa

7. júna 2017 
No momentalne som s Aishou v Snine pri mojich rodicoch...
5. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky,prajem vam vsetkym dobru noc a sladke sny.Ja som utahana,ako konik.Idem este na cigaretku a potom hajde spat.Rada by som sa toho fajcenia zbavit.Bojujem s tym uz dlho,no momentalne ma to upokojuje.Ale pred malym nefajcim :slight_smile:
5. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej moj otec je povodom z Kolonice,to je nedaleko Sniny.Hmmmmmmm chapem problem na svadbe tvojho brata.Ja som z horehronia,tak tu je to podobne
5. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty poznas Kolonicu? :grinning: :grinning: :grinning: no totoooooo????? :wink:
5. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
Omfahad-ano poznam Kolonicu,velmi dobre.Polovica dediny je mojmu otcovi rodina.No ja nemam dobre spomienky na detstvo tam.
6. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky. varite svojim muzikom aj slovenske jedla? mojmu drahemu velmi chutia rezne ale do vajicka na obalovanie som vzdy musela pridat stiplavu papriku, proste stiplaveho sa on nevzda :D
a dnes sa chystam urobit palacinky. tie som drahemu este nikdy nerobila tak ho prekvapim
6. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz mojmu urobila bryndzove halusky samozrejme bes slaninky ale nechutili mu a inak slovenska kuchyna je pre mna neznama kapitola varit slovenske jedla moc neviem...dnes som aj ja chcela urobit palacinky ale nakoniec z toho nic nebolo chut nane mam ale som leniva ich urobit posli par naveceru zizuza :grinning:
6. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani ja som este nezacala. tiez leniva som,. musim totiz is do slovenskeho obchodu kupit vanilkovy cukor bo tu v irskych som inak nic take nevidela. chcem skusit aj nove pakistanke jedlo ale este som to nikdy neverila tak to bude tak na slepo ale snad sa mi to podari. mam tu recept a vyzera to byt velmi jednoduche. ale pre istotu kupim aj kura ak by sa nepostastilo aby som na rychlo navarila daco ine :grinning:
6. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bryndzové halušky? mňam :sunglasses: ale inak naše slovenské národné jedlo vyzerá ako s prepáčením grcky :grinning: nechcem nás uraziť, ale tak mi pripadajú... ženy ani mne sa nechce ísť robiť ten puding...neviem, ale asi dačo na nás lezie :grinning:
6. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibim
ja uz som oblecena a utekam nakupit. tak tu pak rozposlem palacinky pre vsetkych :grinning:
6. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tešime sa :grinning:
6. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak ja sa tieto 2 tyzdne cinim :grinning: . spravila som rozky, knedlu, svieckou, vajickovu polievku, a samozrejme kolace slovenske. a chystam sa spravit vianocku, alebo makovnik. :wink: . Mashalah zatial sa mi celkom dari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Hehe tento ramadan mame so slovenskymi jedlami :sunglasses: :grinning:
6. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zial som obmedzena s varenim lebo truba nam nefunguje a nova bude az buduci mesiac takze kolaciky a tak vypekat nemozem tak aspon palacinky a nabuduce budu lievance :grinning:
6. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA uz radsej pre manzela nic nove nevarim. On je proste ten typ, ze nove jedla neje, aj keby boli neviem ake dobre, jemu to proste nechuti.
Ale dcera to vsetko zje. Palacinky, buchty na pare, pecene buchty, pirohy, omacky, knedliky atd...
Vianocku som robila uz aj ja, par krat. dcere velmi chutil, aj mne, ale teraz pri malom som uz dost zlenivela, nemam takmer na nic taketo cas. :frowning2:
6. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibim to si vystihla s tymi grckami :grinning: ja ich aj tak zboznujem :slight_smile: ako to tu citam tak mam normalne na nieco chut idem pozriet co mi draha chladnicka dnes ponukne :slight_smile: no je to bieda ked drahy nespi doma tak moc nevarim len tak narychlo...no idem sa pozriet ak sa dnes nevratim tak hodujem :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zienky moje papam chleba s natierkou na viac nevydalo :grinning:
nawal,pensador mate krasne deticky :slight_smile:
7. sep 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salam dievcence!nejak mi odisiel pocitac tento vikend,prave ked som usilovne odpisovala,nieco sa satalo s kablom a nasledne sa vybila aj baterka,no radost... emma aj ja varim viac menej s hovadzim,ale ani jahniacemu sa nevyhnem :grinning: ....inac tam kde robi moj manzel robia aj s rybami-morskymi,cisto zeleninovy a kuraci...tiramisu mam tiez velmi velmi rada,ale najskor ho spravim po ramadame,s tymi detmi to fakt da zabrat,som rada ak stihnem navarit(s malym medzi nohami) a nieco upiect..aj ked sa musim priznat,ze mi svokrovci pomozu pri strazeni... baby mne nahodou nasa slovenska kuchyna celkom chuti,na niektore veci nedam dopustit,taky makovnik alebo chrenovu omacku...mnam...ale ked som raz varila gulas tak ho manzelova rodina zacala jest dost neveriacky :grinning:naozaj taky gulas vsetkeho...ale chutil im!!!!hi hi.... s tymi palacinkami ste mi riadne narobili chute,potvorky :grinning: zizuza aj mne posli zopar :wink: no ja som ulozila maleho a tusim sa idem ulozit este aj ja,v noci toho moc nenaspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:.... suzi,safiah,jamila,karolinka a ostatne calame an novinky!!
7. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma ani ta natierka s chlebom nie je na zahodenie,ja ked robim tak si to musim zjest sama,"arabom" to moc nechuti(a mozno by im aj chutilo,ale ked zacnem vymenovavat co vsetko som do toho dala,tak im prestane he he :grinning: ),minule som ukuchtila rybaciu,mnam,tu milujem,uz sa tesim ked aj Bilal bude mlsat so mnou(teda aby som nebola sama) :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja palacinky robim pomerne dost casto, pretoze ich mozem jest aj s masom ako placku. len ich neurobim nasladko, ale naslano... :grinning:
Ja tiez som stastna, ked stiham aspon navarit, maly mi zatial vyprazdni supliky v kuchyni, ale hlavne, ze neplace a je spoko.... :grinning:
Nastastie manzel chodi aj na pracovne vecere, takze hlavne teraz cez ramazan sa az tak nenadriem... Po Ramazane to zu bode zasa pohoda. Ten Ramazan je dost narocny mesiac, pripavujem min. 2 druhy jedal, salaty atd,...
Vy to mate ako?

Sara2008, nam tiez teraz cez vikend takto odisiel pocitac. Manzel ho vzal v piatok do prace, vecer zapojil do siete a nic. V sobotu ho jeho kolega vzal k sebe domov (pocitac) a zistil, ze na vine je kabel. Tak teda kupil novy kabel a dneska ho uz manzel donesie domov.
Nastastie mame aj taky ten stacionarny, ale poviem ti,z e sme do neho investovali uz viac ako keby sme dali za novy. Mali sme obdobie, ze sa nam kazil kazde 2 mesiace. Ale nevzdali sme to... :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze najlepsie na tom je,ze manzel ho vcera v noci skusal a vymenil kabel za bratov kabel a ono to fungovalo aj nam aj jemu :sunglasses: preco nas kabel nefunguje s nasim pocitacom ale s "cudzim" hej,to je vrchol! :grinning: hlavne ze su spokojne obe strany( hlavne ja,ze mozem brusit po nete)
7. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ze teraz som dostala chut aj ja n daku pomazanku? ja mam najradsej cesnakovu ale drahy nie hlavne ked ju jem ja :grinning: to sa potom ku mne moc nepriblizuje :grinning: ale chystam sa ju urobit po ramadane bo tu budu same oslavi a zrejme budeme orfanizovat mnohe u nas kedze nam teraz dojde novy nabytok aby sme sa mohli pochvalit :grinning: tak rozmyslam co vsetko by som ukuchtila. ale nechcem ich pakistanske dobroty. chcela by som ich prekvapit slovenskymi jedlami nech vidia ze aj nase jedla su dobroty. tak urcite bude cesnakova a rybacia pomazanka, palacinky, mozno smotanova torta, rezne a rozmyslam aj nad tiramisu, este som ju nikdy nerobila. no dako ma chyta nalada na kuchtenie :grinning: by som urobila aj bryndzove so syrom ale este nikdy som nevarila bryndzove tak neviem ako by to dopadlo a ci by to bolo vobec jedle :grinning:
7. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zizuza len sa pust dotoho ved dobre to dopadne ked nie na prvý krát tak na druhý najhorššom povieš že to má tak chutit :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salam a. zienky...no ja by som tie halusky aj navarila, ale som si 100% ista, ze by neuspeli u MM rodiny :sunglasses:
MM je v jedle strasne vyberavy, co sa tyka slovenskej kuchyne...ale na druhej strane, ak by mal kazdy den ryzu, maso, šalat zeleninovy a k tomu nieco veeeeelmi stiplave, tak to by som mu mohla servirovat kazdy den, nemal by namietky :grinning: :grinning: :grinning: ...ak nema maso je doslovne nervozny a vyhraza sa,ze ak mu neuvarim maso, tak zje mna!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkri
dobra rada vsak oni ajtak nevedia ako to ma chutit :grinning:
omfahad
juj tak to by som sa bala takeho masozravca :grinning: ten moj je nastatie vsezravec ale tiez mame vacsinou maso a uz mi leze usai tak ja sa as stane bylinozravcom :grinning:
8. sep 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omfahad, tak moj manzel je opacny pripad. Uz mi s tou zeleninou niekedy lezie na nervy.
Ale stala sa nam super prihoda. Uvarila som cuketu. A pretoze som urobila viac, mali sme to na 2 dni, teraz cez ramazan.
Teta nas na 3.den pozvala k nim a manzela sa pyta, ze co by si dal a on samozrejme, ze zeleninu.
Prideme k tete a ona urobila cuketu... Manzel bol z toho mierne zufaly. Ale tak mu treba. Ja som chcela maso.

Zizuza, ja som vzdy jedla pomerne vela cesnaku, ved je to prirodne antibiotikum. Manzel na to, ze budem sice zdrava, ale sama. Teraz cez ramazan velmi nejem.
Inak, mas stastie, ze tvoj manzel nie je vyberavy, moj slovenske jedla neje. On je len to, co pozna, nic nove nechce.
8. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak moj je opačný prípad má rád slovenské jedlá všetko nové rád ochutná :slight_smile: najme mu chutí kura na smotane s haluškamy :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To aj moj len cudzie jedla by jedol,segedinsky zboznuje,svieckovu tiez,canard d `orange :grinning: by jedol kazdy den,husaciu pecienku,proste take veci co arabi vobec nejedia.keby ze mu dam na tanier ryzu s jahnacinou tak by si myslel ze som sa zblaznila :sweat_smile: .On vobec neje ani nema rad ich tradicne jedla.Este tak biriyany kuracie zje ale inak mu nic arabske neukazuj :grinning:
8. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence prijemne dopoludnie,pridavam sa k mokri,aj ten moj zje vsetko,a to je kuchar!!!!ale nestazuje sa nikdy,len obcas,napr.ta ryza je prevarena,cestoviny so smotanou?brrrrrrrrr :fearful: ....hi hi a odkedy sme sa stretli mi slubuje,ze mi daco navari ON,ale kde nic tu nic :angry: ..asi sa este nacakam :grinning:
8. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slm zienky!ten moj tiez slovensku kuchyni moc nemusi ale uz ked nieco navarim najprv sa pol hodiny vyputuje co v tom vsetko je potom to pol hodku poprezera a potom sa odhryzie :grinning: a ja z toho chytam nervove zachvaty :slight_smile: :grinning: ja zato arabsku kuchynu zboznujem hlavne jedla od jeho mamky :slight_smile: inak prave siom si urobila vyprazany syr tak dobru chut :grinning:
8. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani emma vyprazany syr????????? a to sa nehanbis nam to tu tak verejne oznamit!!!!!!!!!!!! :angry: e ze este dobru chut!!!!!!! :angry: ... :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok