Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

monkri
8. sep 2009

emna dobrú chut ja som dnes robila kellové fašírtky na obed som sa napapala a moj že či neviem že je ramadám ja že na sk nieje ramadám to len že on má v alžírsku 😀 ja som doma ja nemám ramadám on sa natom len smeje že som blážnivá 😀
mám rada arabsku kuchynu aj ja ale moj mu to je jedno ale kus kus (po ich barbuša ) sbožnuje no ja to moc nemusím 🙂

emna
8. sep 2009

som ja ale potvora ze? 🙂chudacik moj tiez ho provokujem ale on si zvykol ja proste bez jedla nemozem 😀

emna
8. sep 2009

no idem este tiramisu urobit aby mal drahy vecer nejaky desert teda okrem mna 😀 inak ja cez ramadan nejak proberam lebo ja ho nepraktizujem a jem cez den a potom aj v noci s drahym aby chudacik sam nejedol 😀
sara ako to mozem odcinit? poslem tiramisu? 🙂

sara2008
8. sep 2009

😀

emna
8. sep 2009

no dobre tak ju neposlem 🙂 pozyvam ta na kavicku do merana samozrejme po ramadane moze byt? 🙂

sara2008
8. sep 2009

oki doki.....ale ak chces poslat posli,my radi,taky maly kusok...pre 14 osob 😉 ....na tu kavicku sa tesim,uz som aj rozmyslala dojst,ale az potom..

emna
8. sep 2009

pre kolkooo?! zle citam asi...no tak z tej tiramisi co som spravila tak budem rada ak sa este dnes nezje 😀 no nespominala si mi ze mate doma futbalove muzstvo ja viem len o jednom dietati 😀 😀

sara2008
8. sep 2009

😀 😀 😀 ....dnes pride na veceru aj svagrina s detmi,inac s tym muzstvom si sa trafila,ked pridu tak to vyzera ako na futbale(a ked odidu akokeby sa futbalisti pobili) 😀 ....inac teraz dosli,a hadaj budeme mat tiramisu aj my!!!!!!!!!!!!!! 😉 na oslavu synovca,dnes uspesne spravil skusky v skole

zizuza
8. sep 2009

zdravim vsetky zienky
emna
ja tiez teraz pocas ramadanu strasne priberam ale cez den nejem iba vecer a nikedy ani rano nejem lebo to prespim ☹ uz som z toho zufala. ☹

monkri
8. sep 2009

emna tak nie som sama čo provokuje 🙂
ja tiež bez jedla nevydržím 😀

zizuza
8. sep 2009

monkri
ja sa snazim lebo som myslela ze zchudnem ale uz som si nie tak iste...juj...za toto sa ja manzela hnevam lebo on po ramadane je vzdy vychudnuty. a uneho je to celkovo jedno. on moze jest 24h denne a nepribere 😖

monkri
8. sep 2009

zizuza oni sú ktomu vedení odmalička mi to máme horšie preto ja nedržím ramadám ja keby som celý den nejedla len večer tak by som len priberala 😀
aj moj chudne akurát dnes som mu vravela že mu brucho ide dole a mne zase hore 😀 lebo sa celý den napchávam

zizuza
8. sep 2009

mna to strasne stve hlavne preto ze o necele dva tyzdne sme pozvany na svadbu a potom na jednu narodeninovu oslavu a ja tam budem jak hurka. sa stavim ze keby som si tera skusila moje svadobne saty tak uz ich nezapnem 😀

monkri
8. sep 2009

zizuza neboj to potom zhodíš 🙂
no ani ja by som už svoje neobliekla 😀 lebo som pribrala 😀

zizuza
8. sep 2009

no ja este nemam poriadne ani mesiac po svadbe a uz neoblecem 😀

monkri
8. sep 2009

to sme mi ženy stále pozeráme na tú váhu 🙂 preto tak priberáme 😀 😀 😀

habiba
8. sep 2009

ahojte zieny,
jedna rada na udrzanie si postavy.Majta dieta.Ja som pocas tehotenstva pribral 35kg a do pol roka to bolo prec.Teraz cez ramadan sa mi nic s kilami nedeje.A to sa inak prezieram 😀

sara2008
8. sep 2009

dievcence ja neviem,ale ja chudnem,a to sa snazim jest,ranajky a veceru,tie skore ranajky teraz uz vynechavam,ak tak len vodu...mne sa z celeho dne akosi stiahne zaludok ,takze moc nepojem...
emma to tiramisu som musela napokon robit ja,svagrina sa sice pribrala,ale ked namiesto zltok vyslahala bielka,a ked sme jej hovorili,ze mala vymiesat zltka,tak ukazovala na tie bielka a hovori:ved som vymiesala zltka,co nevidite 😀 😀 😀 ...a tak som jej povedala nech rychlo z tych bielok spravi babovku a uz ked cesto mala pekne v mise(dvojfarebnu chcela robit),tak sme zistili,ze ona tie vyslahane bielka zabudla pridat! 😀 😀 baby ja som sa tak nasmiala az mi slzy tiekli...tak to na dnes vzdala a musim to dorobit ja,teda uz je to hotove mnam cely plech

habiba
8. sep 2009

sara2008 to poznam.Moja ex svokra bola taka ista

sara2008
8. sep 2009

aspon sa mame na com zasmiat,ze? 😉

omfahad
8. sep 2009

Zdravim žienky...no baby moja svokra vari najlepsie na celom svete ...viem ze tema "svokry" uz na konovi "fiči" ale naozaj, ona je macho vo vareni... 😉 ...no dobre, celkovo je zlata...alhamdllah

sara2008
8. sep 2009

akurat som si pozerala na nete burkini,plavky pre muslimky,co si o tom myslite?

omfahad
8. sep 2009

Ja osobne by som si ich neobliekla, pretoze by som sa ani nekupala tam, kde su muzi...v Kuvajte su plaze vyhradene len zenam, takze tam je to ok 😎 ..viem ze kazda moslimka nema k dispozicii sukromnu plaz v Kuvajte, tak potom to asi musia riesit takto (obliect burkini)...

sara2008
8. sep 2009

mne sa to zda celkom zaujimave..aj ta cena 🙂 ...my tu mame kupko kde su dni cisto pre muzov a cisto pre zeny a zmiesane,ale este som nebola lebo som o tom nevedela,ale je tto fajn,urcite pojdem,milujem vodu...a tie burkini...v maroku by som si ich obliekla

sabah
9. sep 2009

omfahd,ty si este nevidela ako sa kupu kuwaitanky?Chod sa pozriet pozdlz Gulf road pri Mc Donalde,tam sa namacaju do vody cele v abayach,ony by si veru burkini neobliekli pretoze to je obtiahnute na telo no a pri bazenoch co su v hoteloch chodia aj kuwaitanky v plavkach tie co su take liberalne a tiez na uzavretej platenej plazi v Messilah chodia normalne v plavkach takych ako my nosime,ziadne burkini.V Shaab clube tiez nosia normalne plavky ale tam chodia hlavne libanoncanky hole.

sara2008
9. sep 2009

salam dievcence!tak ja sa hlasim po futbalovom zapase,akurat to tu davam do poriadku 😀 ....svagor spravil lasagne(vynikajuce!!!!!!! 😝 ) a este k tomu tiramisu(tiez,nechcem sa chvalit 🤐 ).len bolo trosku malo odlezane...a manzel priniesol mousse-take fajne kremove kolaciky,so zmrzlinou,to bolo nieco!!no ja idem pokracovat v riadeni 🙂

zizuza
9. sep 2009

juj vy tu tak provokujete s tou tiramisu 😀

omfahad
9. sep 2009

Sabah, jasne ze som videla kupat sa v abajach kuvajtanky, ja vravim len svoj nazor, ze ja osobne by som si to neobliekla aj koli tomu ze je to obtiahnute a urcite by som sa takto nekupala medzi muzmi...a aj v aquaparku v kuvajte som videla zeny v abajach, alebo v sortkach a trikach, aj v messile takto chodia, tiez v plavkach, ale to uz je kazdeho osobna vec...nie? 😉 ...ja ked som tam, tak chodim do Messilah... 😎 ....je tam pristup k moru a tiez aquapark, bazeny..takze aj deti sa vyblaznia, aj ja 😀

omfahad
9. sep 2009

Sabah ty si v Kuvajte?

monkri
9. sep 2009

ked provokujete stou tiramisou dajte sem jeden recept 😀